Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2016., 20:01   #201
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Boravka koliko ja znam ne, ali prehrane da. No to treba (uglavnom) najaviti kad se dijete razboli da ga neće biti npr. cijeli tjedan (ili duže).
umanjuje se i prehrana i boravak...a sad ne znam dali baš ako je nešto kratko bolesna...ali moje dijete nije bilo 1,5 mjesec na nastavi i nismo ništa morali placati za taj period
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 09:03   #202
imam pitanje vezano za cijenu boravka u vašim školama.

jučer mi je dijete donijelo uplatnice za lipanj za prehranu i boravak pri čemu je cijena prehrane umanjena - pretpostavljam jer škola traje do 10.6. no cijena boravka je ista - 200 kn.

nije li to apsurdno? plaćamo punu cijenu boravka iako tu uslugu nećemo (kao i sva ostala djeca) koristiti.

prije nego nazovem računovodstvo škole, htjela sam pitati kako je kod vas, tj. u vašim školama?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 09:07   #203
moguce da je cijena godisnja pa placas u ratama
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 20:58   #204
I mi dobili danas cestitku za boravak od 200kn, ne znam jos objasnjenje, a ne sjecam si bas iz ugovora je li sto pisalo na pocetku godine.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 22:15   #205
Quote:
ana:) kaže: Pogledaj post
I mi dobili danas cestitku za boravak od 200kn, ne znam jos objasnjenje, a ne sjecam si bas iz ugovora je li sto pisalo na pocetku godine.
pise u citabi na webu skole

Quote:
Iznos sudjelovanja roditelja učenika plaća se 10 mjeseci (rujan-lipanj) i može se umanjiti samo ako roditelji ostvaruju olakšice u plaćanju utvrđene ovim programom.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 17:07   #206
Nemam jos skolarca ali i to ce brzo pa da pitam. Nije mi jasno,ako torba ostaje cijeli tjedan u skoli, kada treba nesto uciti ili raditi doma za sljedeci dan,uzmete samo to ili stvarno sve naprave u boravku i vi ih dodatno ne kontrolirate?
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 17:24   #207
K je zasta sve uspijevala riješiti u boravku a kontrola s naše strane je bila vikendom kad bi zajedno sve prošli
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 21:29   #208
Moja je isto sve uspijevala riješiti na boravku, doma smo vježbali čitanje (imali smo duplu čitanku doma). Matematiku smo vježbali isto, mala bi mi rekla što su radili, ja bih nabacila par zadataka na papir ili uvalila joj neki listić (ne svaki dan,po potrebi). Prirodu smo učili vikendom, zapravo ponovili bi ono kaj su radili.

Ima djece koja uspiju sve na boravku (moja bi na boravku uspjievala i tekst namjenjen za vježbu čitanja naučit napamet ), ali ne mislim da ćemo tako lako proći i u drugom razredu (moja nema baš matematičku logiku pa ćemo očito to morati dosta vježbati). I prirodu će morati učiti i vježbati čitanje. Neka su djeca nosila samo neke knjige doma, ako nešto nisu stigli napraviti, neki su nosili cijelu torbu.

Zadnje uređivanje nightfall : 02.09.2016. at 21:48.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 21:36   #209
Super. Hvala na info.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 20:50   #210
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Nemam jos skolarca ali i to ce brzo pa da pitam. Nije mi jasno,ako torba ostaje cijeli tjedan u skoli, kada treba nesto uciti ili raditi doma za sljedeci dan,uzmete samo to ili stvarno sve naprave u boravku i vi ih dodatno ne kontrolirate?
sve se napravi u boravku, ti virneš vikendom.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 21:56   #211
Ako se ima dvoje djece u boravku jel onda sto jeftinije???
Grad zagreb je u pitanju

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 22:27   #212
kod nas nema popusta za više djece u boravku

ako obitelj prima dječji doplatak onda ima popust
ali nismo u Zagrebu
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 09:45   #213
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
Ako se ima dvoje djece u boravku jel onda sto jeftinije???
Grad zagreb je u pitanju

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Jedno dijete plaća punu cijelu, drugo 75% (150 kn).
Trebala bi vam učiteljica na boravku prvi dan (ili na roditeljskom) dati te informacije. Ima i na netu http://web1.zagreb.hr/default.aspx?id=86715
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 10:42   #214
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Jedno dijete plaća punu cijelu, drugo 75% (150 kn).
Trebala bi vam učiteljica na boravku prvi dan (ili na roditeljskom) dati te informacije. Ima i na netu http://web1.zagreb.hr/default.aspx?id=86715
meni je super kako je troje (i vise) djece oslobodjeno placanja boravka

bas me zanima kolko ih je sveukupno bilo oslobodjeno, jer ako nisu trojceki, ili 1 dijete plus blizanci 9mj prije ili poslije, to je gotovo nemoguce.
pogotoov u skolama koje imaju samo dve godinu boravka.
a u ovima koji imaju samo jednu, nikako.
ali, neka smo mi socijalno osjetljivi

inace, mi smo tu citabu dobili na upisima.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 11:49   #215
Mi nismo. Sutra odmah imamo prvi roditeljski pa ce nam valjda reci. Nisam se sjetila pogledati na stranicama grada zagreba...
U nasoj sk je 3 god boravak....

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 11:54   #216
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
meni je super kako je troje (i vise) djece oslobodjeno placanja boravka

bas me zanima kolko ih je sveukupno bilo oslobodjeno, jer ako nisu trojceki, ili 1 dijete plus blizanci 9mj prije ili poslije, to je gotovo nemoguce.
pogotoov u skolama koje imaju samo dve godinu boravka.
a u ovima koji imaju samo jednu, nikako.
ali, neka smo mi socijalno osjetljivi
ne kuzim bas kaj je tu za roflanje.
u nekim skolama je boravak 3 godine (i mislim da ce ih biti sve vise), a nije ni da nema trojki ili cak cetvorki u istoj obitelji, pa zasto ne olaksati roditeljima?

po meni je ovo placanje sasvim fer.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 12:48   #217
Nama su krajem pre godine savjetovali da se zapišemo za boravak da nas ne bi prebacili u drugi razred, svi smo se zapisali i sad nas ima bar 5 koji ćemo to povući.

Zanima me... Ako odmah s prvim danom škole napišemo zahtjev za ispisom, hoćemo li ovaj mjesec ipak dobiti uplatnicu?
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 12:48   #218
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
meni je super kako je troje (i vise) djece oslobodjeno placanja boravka

bas me zanima kolko ih je sveukupno bilo oslobodjeno, jer ako nisu trojceki, ili 1 dijete plus blizanci 9mj prije ili poslije, to je gotovo nemoguce.
Ni ja ne razumijem rolleyes, imamo takav slučaj ove godine. Nije ih puno, ali npr. ovih gdje je dvoje djece u PB-u zna biti više. Boravak je tri godine kod nas u školi. Dvoje djece u prvom + jedno u trećem (nije nemoguće, samo nije često).
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 12:52   #219
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Nama su krajem pre godine savjetovali da se zapišemo za boravak da nas ne bi prebacili u drugi razred, svi smo se zapisali i sad nas ima bar 5 koji ćemo to povući.

Zanima me... Ako odmah s prvim danom škole napišemo zahtjev za ispisom, hoćemo li ovaj mjesec ipak dobiti uplatnicu?
Ako niste potpisali ugovor za boravak za ovu školsku godine, nemate kaj plaćati. Niste potpisali ugovor, samo ste se u anketi koja ide na kraju goddine predbilježili da se vidi koliko djece (okvirno) će biti u boravku jer se popisi trebaju slati na Gradski ured i oni odobravaju broj boravaka. Zato ste se morali zapisati. Ali to nije obvezujuće. Sad samo javite da dijete neće ići na boravak.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 13:16   #220
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Ako niste potpisali ugovor za boravak za ovu školsku godine, nemate kaj plaćati. Niste potpisali ugovor, samo ste se u anketi koja ide na kraju goddine predbilježili da se vidi koliko djece (okvirno) će biti u boravku jer se popisi trebaju slati na Gradski ured i oni odobravaju broj boravaka. Zato ste se morali zapisati. Ali to nije obvezujuće. Sad samo javite da dijete neće ići na boravak.
Jao pa da, imaš pravo, potpisali smo taj neki papirić samo kao predbilježbu. Finjak, baš sam sretna, 400 kn mogu staviti na stranu za ostale đinđulinđe. Idem si odmah tablicu srediti
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.