Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 20:03   #1481
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla.

Zene su medju sobom solidarnije, hrabre se, tese, razumeju, daju emocionalnu podrsku, empaticne su.
Ne komuniciraju na ovakav nacin medjusobno.
Ne ubijaju jedna drugu u pojam niti ruse samopouzdanje jedna drugoj.
Zato ima ona izreka, zena je zeni vuk.

To sto si ti finija od mene ne znaci da su zene finije od muskaraca.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:11   #1482
Ali ozbiljno, crkva je dobro mjesto za upoznati žene. Župni izleti... Meni je to isto zvučalo glupo isprva.
Nisu sve zadrte konzervativne vjernice tamo, ima dosta umjerenih.
Moja je takva, ne smeta joj moj ateizam i bitno joj je samo da sam dobar čovjek.

Takve žene su obično i materijalno skromnije što je plus za muškarčev novčanik
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:12   #1483
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zašto se podforum koji se zove LJUBAV EROTIKA SEKS sve više zagađuje mgtow sranjima, poput onog "sexual market value" grafa i prosera o dobu kada koji spol najviše "vrijedi". Znam o čemu se radi jer mi nije bilo jasno otkuda dolaze određeni proseri pa sam se informirala, i da, to je marginalna grupa toksično ogorčenih drkadžija koji možda, ali samo možda imaju razloga biti ogorčeni u podneblju poput SAD-a, mi ovdje niti imamo veze s njihovom hook-up culture niti načinima na koje se tamo odrađuju razvodi, tako da mi nije jasno zašto se tolerira širenje skoro pa sektaške filozofije koja uopće nije primjerena našoj kulturi na podforumu koji se bavi odnosima između dvoje ljudi, a ne ljudima koji nemaju partnera i razlozima zašto nemaju partnera, ali očito imaju vremena atenšn kurvariti na za to potpuno neprimjerenom mjestu.
Ima nas koji solidan dio godine provodimo u SAD-u a i vidim da nasa kultura ipak postaje sve vise kao njihova a ne obrnuto.

Smatram da je doticna filozofija primjenjiva na puno sirem geografskom podrucju i zadovoljan sam sto mi je implementacija iste drasticno poboljsala i druge spekte zivota, ne samo seksualni.

Potpuno razumijem tvoju reakciju jer i ja bih reagirao slicno da se pojavi subkultura koja poducava kako lako i efektno oduzeti najjace oruzje suprotnom spolu.
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:38   #1484
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla.

Zene su medju sobom solidarnije, hrabre se, tese, razumeju, daju emocionalnu podrsku, empaticne su.
Ne komuniciraju na ovakav nacin medjusobno.
Ne ubijaju jedna drugu u pojam niti ruse samopouzdanje jedna drugoj.
ofkors, zena zeni vuk izreka je nastala iz zajebancije.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:38   #1485
Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
Ima nas koji solidan dio godine provodimo u SAD-u a i vidim da nasa kultura ipak postaje sve vise kao njihova a ne obrnuto.

Smatram da je doticna filozofija primjenjiva na puno sirem geografskom podrucju i zadovoljan sam sto mi je implementacija iste drasticno poboljsala i druge spekte zivota, ne samo seksualni.

Potpuno razumijem tvoju reakciju jer i ja bih reagirao slicno da se pojavi subkultura koja poducava kako lako i efektno oduzeti najjace oruzje suprotnom spolu.
Istina boli

Najjače mi je ovo posramljivanje i denial, kao, oni su svi drkađije koji ništa ne mogu jebat, oni su ogorčeni, SMV ne postoji, sekta, hitler, zapalit.

Istina, ja isto smatram da u SAD-u tek imaju pravo dizat uzbunu (zato je tamo i prevalentnije nego recimo u nas) zbog pravosuđa, ali u onoj krajnjoj suštini uopće nije ni do toga ni do razvoda, već jednostavne činjenice - jel meni umišljena, privilegirana i hipergamna žena zbilja dovoljno nudi kao modernom muškarcu?

I onda kažu "ali seksat se mora"... Ili "seks je ugodan"... Ili "ljubav je jača od svega"... Lijepo je to sve, kao i ljetovanje svake godine na Bahamima ili Havajima. Ali jebeš ti ljepotu za koju moraš dat 2 bubrega ili je samo precjenjeno sranje (kao većina automobila iznad 200k kn).

Recimo, auto ćeš kao i ženu promijenit za 5-10 godina tako da zbilja ne vidim poantu inzistiranja na nekakvom luksuzu. A auto se mora imat

Divim se ljudima koji mogu žviit (i uživat) u neznanju, ali im ne zavidim niti želim tako živit (bilo bi lijepo, ali se ne isplati). Ili netko eto baš mora nać partnera jer želi osnovat obitelj. Netko ne zna bit sam. Netko oće redovit seks. No usprkos svim tim željama i potrebama javlja se pokret muškaraca koji to namjerno i svjesno žrtvuju jer im se želudac okreće pri pomisli da imaju nešto ozbiljno sa osobom koja bi sve i svašta, a ne vrijedi ništa.

Sve je to jedna jebena igra koju se isplati igrat jedino ako imaš jako dobre karte (oni će licemjerno branit situaciju kao "ma sve je super pusti djevce nek pizde"), jako puno živaca, ili si jednostavno malo neinformiran ili blesav da informacije interpretiraš. Jedina preostala opcija je to da svjesno ignoriraš to što znaš, u neku svrhu (kao gore navedeno: želiš obitelj, ne želiš bit sam, želiš jebat - iako većina mgtowa jebe).
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:49   #1486
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Zato ima ona izreka, zena je zeni vuk.

To sto si ti finija od mene ne znaci da su zene finije od muskaraca.
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ofkors, zena zeni vuk izreka je nastala iz zajebancije.



Originalna izreka ne glasi tako vec "Covek je coveku vuk" oli "Homo homini lupus est".
Ko je ovo ovako osmislio, ne zna se.
Vuk je muzjak, a ne zenka.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:56   #1487
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ko je ovo ovako osmislio, ne zna se.
Vuk je muzjak, a ne zenka.
Vučica je ženka.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:00   #1488
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post



Originalna izreka ne glasi tako vec "Covek je coveku vuk" oli "Homo homini lupus est".
Ko je ovo ovako osmislio, ne zna se.
Vuk je muzjak, a ne zenka.
bilo kako bilo, ja nisam cuo vece pljuvanje i drippanje venoma nego kada su zene srale po zenama. cak ni tematika nije bitna.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:01   #1489
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post



Originalna izreka ne glasi tako vec "Covek je coveku vuk" oli "Homo homini lupus est".
Ko je ovo ovako osmislio, ne zna se.
Vuk je muzjak, a ne zenka.
Sto sam ti opet kriv?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:03   #1490
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Čitam vas i pišem već dugo,ali za ovu temu otvaram novi profil.
Umorna sam već. Želim ga naći,a njega nema.
Svjesna sam svog izgleda i zašto mi stalno prilaze muškarci, ali nikako da bude jedan kompletno normalan. Uskoro ću 25. i to me polako počinje brinuti. Razočarana sam, imam 2 dulje veze iza sebe i nekoliko kraćih. Jedan je bio pravi, onaj kakvog želim i sanjam- ali ostavio me radi druge koja mu je očito pokazivala da ga više cijeni. Tu žalim, neopisivo, što mu nisam davala do znanja da mi je stalo do njega i njegovih kvaliteta.

Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.

Prema meni i u vezi posebno bitno:

Voli me i to mi govori

VJERAN do groba- u to spada i da mi ne daje povoda da sumnjam u njegovu vjernost

Ne bježi pred problemima- što u životu,što u vezi.. Čak volim ljude koji su dosta prošli i vidi se na njima da su zbog toga samo mudriji i smireniji kad dođu takve situacije

Ne izbjegava razgovore niti se ponaša kao klinac. Odnosno želi me razumjeti, želi me slušati, pamti sitnice koje mu kažem i stalo mu je da radimo zajedno na našem odnosu. Sa druge strane muško je pa kada kažem glupost ili nešto u čemu nam se pogledi razlikuju- reći će mi to, a ne se samo složiti sa svime i govoriti koliko imamo zajedničkog. ISKREN, ne mulja.

Kod budućih ciljeva želi obitelj i djecu,a nije toliko biti opsjednut poslom da mu to nije do 35. u planu ili se odjednom sjeti da se mora još "iživljavati".

Bit će tu kad sam u nekom svom sranju,PMS-u i neće me izbjegavati i reći da sad nema vremena i da se javim kad se smirim- odnosno nije mi podrška.

Nije ljubomoran i ne provjerava s kim sam i da li je bilo dečki kad odem van s curama

Nije previše predvidiv i zna me iznenaditi nekom sitnicom, porukom ili slično

Kad je samnom može se pretvoriti u veliku bebu i biti samo moj micek, u društvu gospodin

Slobodan u svojoj seksualnosti i dominantan u krevetu- da se ja mogu sam opustiti,a on mi naređuje što i kako

Eto, zaljubila sam se dok sam ovo pisala

Polako, ali sigurno gubim nadu da ću ga naći. Iako je dosta toga što sam napisala stvar zdravog razuma, to se čini kao jako rijetka pojava.
Cure, suosjećate li samnom?

Molim u startu da forumaši puste nama ženama idealiziranje, potporu i razgovor. Suzdržite se dokazivanja ili ispitivanja kakva sam ja kad to želim.
potpisujen sve ,iako mogu bez dijela da je sportas. no,ajme,da me nasmijava do bola dodajen,to,to je extra bitno.

di su? tu su. ali moras biti ti isto to sta zelis privuci,i moras biti na njegovoj vibraciji,jer dzabe zelis ako sumnjas da postoji. eto,ne moze jednostavnije
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:05   #1491
Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
Potpuno razumijem tvoju reakciju jer i ja bih reagirao slicno da se pojavi subkultura koja poducava kako lako i efektno oduzeti najjace oruzje suprotnom spolu.
Rekla bi nešto da je biti overlord koji pizdom množi pare realno, ali je stvarno koliko i skill koji generira +1 gold tjedno u igrici. Živite u svom svijetu koliko i feminaziji i oni koji stalno moraju biti pc korektni, a nakotilo vas se ko vinskih mušica.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:06   #1492
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Vučica je ženka.
I veca je faca nego vuk.
Odgajila Romula i Rema, a sta je vuk ikad uradio?

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
bilo kako bilo, ja nisam cuo vece pljuvanje i drippanje venoma nego kada su zene srale po zenama. cak ni tematika nije bitna.
To su neistine i bestijalne lazi i ja odbijam da verujem u te mitove.

Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Sto sam ti opet kriv?
Neko je morao. Sory.


Kako ste sad slozni kao copor, ccc

MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:08   #1493
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Odgajila Romula i Rema, a sta je vuk ikad uradio?
Napumpao vučicu.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:10   #1494
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Napumpao vučicu.

Vidis ti tog frajera!
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:13   #1495
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Neko je morao. Sory.


Kako ste sad slozni kao copor, ccc

Znaš kako se možeš ispričati, stoga ne gubi vrijeme.

Odi na temu i nalijepi neku punu beata. :zubu:

I koji čopor ti se pričinjava?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:21   #1496
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Rekla bi nešto da je biti overlord koji pizdom množi pare realno, ali je stvarno koliko i skill koji generira +1 gold tjedno u igrici. Živite u svom svijetu koliko i feminaziji i oni koji stalno moraju biti pc korektni, a nakotilo vas se ko vinskih mušica.
ma kakve igrice, kamo srece da sam se prikljucio ovima sto su odjebali sve i provode vrijeme igrajuci igrice po podrumima ali na srecu (ili zalost ) nisam takav

Poanta je u tome da je mala ali vrlo sposobna grupica pripadnika muskog roda stvorila vodic koji uz spretnu primjenu omogucava hakiranje zenskog bioloskog imperativa sa primarnim ciljem olaksanog pristupa vasem reproduktivnom organu te sa sekundarnim ciljem managementa partnerskih odnosa. (ne govorim sad ovdje o onim jeftinim PUA forama koje su mi uglavnom smijesne)

E sad, da sam zensko i ja bi se bunio, nijekao postojanje istog... no s obzirom da nisam, ne preostaje mi nista nego blagoslivljati dan kada sam te stvari otkrio
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:37   #1497
Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
....

Poanta je u tome da je mala ali vrlo sposobna grupica pripadnika muskog roda stvorila vodic koji uz spretnu primjenu omogucava hakiranje zenskog bioloskog imperativa sa primarnim ciljem olaksanog pristupa vasem reproduktivnom organu te sa sekundarnim ciljem managementa partnerskih odnosa. ....

Od vibre, "živosti", "duha" i "erotike" koji izbijaju iz pojedinih postova na ovom pdf-u imam osjećaj kao da sam sažvakala kantu pijeska.

Kakvo crnilo.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:51   #1498
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post

To su neistine i bestijalne lazi i ja odbijam da verujem u te mitove.
Uh...koliko god se volim slagati s tobom, ovdje se moramo razići u stavovima

Količina žuči i otrova kojeg je žena u stanju sipati po drugoj ženi je obrnuto proporcionalna njenoj ljepoti, a eksponencijalno raste s ljepotom žene po kojoj je otrov prosipan...

Moje iskustvo.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:52   #1499
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Od vibre, "živosti", "duha" i "erotike" koji izbijaju iz pojedinih postova na ovom pdf-u imam osjećaj kao da sam sažvakala kantu pijeska.

Kakvo crnilo.
slicno bi rekao i zec da ga upitas koliko voli lovcevu pusku
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:57   #1500
Thumbs up

Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
ma kakve igrice, kamo srece da sam se prikljucio ovima sto su odjebali sve i provode vrijeme igrajuci igrice po podrumima ali na srecu (ili zalost ) nisam takav

Poanta je u tome da je mala ali vrlo sposobna grupica pripadnika muskog roda stvorila vodic koji uz spretnu primjenu omogucava hakiranje zenskog bioloskog imperativa sa primarnim ciljem olaksanog pristupa vasem reproduktivnom organu te sa sekundarnim ciljem managementa partnerskih odnosa. (ne govorim sad ovdje o onim jeftinim PUA forama koje su mi uglavnom smijesne)

E sad, da sam zensko i ja bi se bunio, nijekao postojanje istog... no s obzirom da nisam, ne preostaje mi nista nego blagoslivljati dan kada sam te stvari otkrio
Gdje se može pročitati taj vodič?
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger