Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2011., 00:47   #1
Komet Elenin - 26. 9. 2011.

sljedeća moguća prijetnja

Komet Elenin koji to možda i nije (teorije o smeđem patuljku)

http://www.matrixworld-loviste.com/kometelenin.htm

uglavnom u devetom mjesecu bi trebal proć između zemlje i sunca i trebali bi osjetit određene posljedice

http://www.youtube.com/watch?v=QvIP8...el_video_title
benizg is offline  
Old 24.05.2011., 02:30   #2
Hmm, baš gledam...zanimljivo.
ELEnin Dwarf Star Warning September 26, 2011
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Old 24.05.2011., 15:34   #3
... o bože... zašto se prije tih "teorija" ne upoznate sa nesumnjivo potvrđenim osnovama astronomije i astrofizike ?
haram is offline  
Old 24.05.2011., 16:15   #4
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... o bože... zašto se prije tih "teorija" ne upoznate sa nesumnjivo potvrđenim osnovama astronomije i astrofizike ?
Ajde molim te prosvijetli nas! Da li uopce imas pojma na kojoj udaljenosti od zemlje ce biti taj komet i koja je njegova masa? Malo se informiraj prije nego bacis ovakvu provalu tu na forum...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 24.05.2011., 17:53   #5
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Ajde molim te prosvijetli nas! Da li uopce imas pojma na kojoj udaljenosti od zemlje ce biti taj komet i koja je njegova masa? Malo se informiraj prije nego bacis ovakvu provalu tu na forum...
... ma sve pet, ja sam taj koji je neinformiran i baca provale po forumima...
haram is offline  
Old 24.05.2011., 19:27   #6
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... ma sve pet, ja sam taj koji je neinformiran i baca provale po forumima...
Naravno da jesi. Ovaj smedji patuljak (a ne komet) je 2.5 puta tezi od Jupitera, a biti ce na udaljenosti od 0.23 AU (ako uopce znas sto je to). Sad si probaj zamisliti kakav efekt ce njegova masa imati na Zemlju.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 24.05.2011., 19:39   #7
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Naravno da jesi. Ovaj smedji patuljak (a ne komet) je 2.5 puta tezi od Jupitera, a biti ce na udaljenosti od 0.23 AU (ako uopce znas sto je to). Sad si probaj zamisliti kakav efekt ce njegova masa imati na Zemlju.
Da si proba zamisliti? Ajde kad si takav veleum, probaj nama laicima objasniti, kakve će posljedice stvoriti taj smeđi patuljak na našem planetu? Jedino što mogu zamisliti su scenariji iz američkih katastrofičarskih filmova, ali pošto to nije realno, želim čuti realno, što bi to točno uzrokovao taj smeđi patuljak?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 24.05.2011., 22:01   #8
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Ovaj smedji patuljak (a ne komet) je 2.5 puta tezi od Jupitera, a biti ce na udaljenosti od 0.23 AU...
A izvor tog podatka je...?
Adama is offline  
Old 24.05.2011., 22:48   #9
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Naravno da jesi. Ovaj smedji patuljak (a ne komet) je 2.5 puta tezi od Jupitera, a biti ce na udaljenosti od 0.23 AU (ako uopce znas sto je to). Sad si probaj zamisliti kakav efekt ce njegova masa imati na Zemlju.
Da se tako nešto dogodi...
...................................

ne da bi nam rastrgalo zemljinu koru (kao krmača masnu torbu)
nego bi nas lagano moglo pokupit sa sobom ili odbacit van sadašnje putanje.


kako bilo. nešto ide prema nama to čak i nasa potvrđuje, komet ili smeđi patuljak.

Najintrigantnije je to da su se na datumima poravnavanja Sunca planeta i "kometa" ELENINA uvjek događali potresi, Onaj u japanu, na novom zelandu i u Čileu.
promislite malo.. dali je to čista slučajnost i ako nije, kako tako malo svemirsko tjelo može izazvat tolika razaranja na zemlji sa te udaljenosti, kada stanemo u ravninu izmđu njega i sunca.
Pacifista is offline  
Old 26.09.2011., 16:54   #10
Nebi reko da se uplašio, nego samo da voli likovati

Ma ti si još ok Kerefek, bilo je pravih bisera, nek se jedan od njih prepozna
Quote:
Ovaj smedji patuljak (a ne komet) je 2.5 puta tezi od Jupitera, a biti ce na udaljenosti od 0.23 AU (ako uopce znas sto je to). Sad si probaj zamisliti kakav efekt ce njegova masa imati na Zemlju.
Adama is offline  
Old 24.05.2011., 20:23   #11
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... ma sve pet, ja sam taj koji je neinformiran i baca provale po forumima...
A kog k... dolaziš na ovu temu ako misliš da je fake?!
Sigurno je da se nešto događa nesvakidašnje....to vidi i svaka baba i dida i govori kako nikad nije bila ovakva napetost i neizvjesnost međ ljudima.
BudSpencerski is offline  
Old 24.05.2011., 21:14   #12
shit gonna hit the fan..ne znam kak vi al ja imam filing,ne vidim da će svijet ovak i dalje funkcionirat za 10 god..neš će se promjenit..tolko tenzija u apsolutno svakoj sferi života..
benizg is offline  
Old 24.05.2011., 22:49   #13
Nije mi se dalo gledat sve i čitat pa hajdte mi objasnite kao njbari, pravo seljački. Mene zanima kako je taj navodni smeđi patuljak dospio u naš sunčev sustav? Koja mu je putanja i kolika revolucija to mora bit pa da nije do sad prosao ovuda (ako se radi o smeđem patuljku jel) i kako to da se ne vidi?
Dea Ex Machina is offline  
Old 24.05.2011., 22:45   #14
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Ajde molim te prosvijetli nas! Da li uopce imas pojma na kojoj udaljenosti od zemlje ce biti taj komet i koja je njegova masa? Malo se informiraj prije nego bacis ovakvu provalu tu na forum...
Zar ti nije bilo dovoljno sramocenje na temi o Apollu.
Neustrasivi is offline  
Old 24.05.2011., 16:15   #15
Bez panike!
Evo vam prava istina.

http://www.matrixworld-loviste.com/kometelenin.htm
Omaha is offline  
Old 24.05.2011., 19:56   #16
Bojim se da je Elenin tek prethodnica puno masivnijeg svemirskog objekta...
Bob Dean is offline  
Old 24.05.2011., 20:47   #17
nyan nyan nyanya nya nyanya nyan nyan nyan nyan nyanyanyanyanyanyanyanyanyanyanyanyanyanya 8D

nego.
zaš se sekirate? kaj god bilo, strpite se do 9og mj i vidli bumo i sami. nije ko da možete ikaj napravit oko toga.

po meni je fora to kaj bu vjerojatno dost dugo trajala kiša meteora dok bu zemlja prolazila kroz njegov trag.
(kolko znam, bude)
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 24.05.2011., 22:29   #18
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
nyan nyan nyanya nya nyanya nyan nyan nyan nyan nyanyanyanyanyanyanyanyanyanyanyanyanyanya 8D

nego.
zaš se sekirate? kaj god bilo, strpite se do 9og mj i vidli bumo i sami. nije ko da možete ikaj napravit oko toga.

po meni je fora to kaj bu vjerojatno dost dugo trajala kiša meteora dok bu zemlja prolazila kroz njegov trag.
(kolko znam, bude)
Spasit će nas Nyan maca
Ma ja se ne sekiram uopće, nego me zanima, otkuda vade sve te silne podatke o smeđim patuljcima, kometima, mogućim posljedicama za naš planet, ne želim opet da bude rekla-kazala tema. Shvaćam da je ovo Alternativa podforum, ali razbacivat se s nekim stvarima kao što neki rade ovdje, bez da to potkrijepe nečim vjerodostojnim, to mi ne ide u glavu.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 25.05.2011., 21:57   #19
Čisto da ispravim neke matematičke nedostatke u vašim postovima. Ako je jedan planet veći od drugoga dva puta sa jednakom gustoćom, onda to ne znači da je dva puta teži već da je teži ohohoho puta što znači da ako zemlja osjeća jupiterov utjecaj, a taj je objekat već sada bliže i teži od jupitera, znači i sa većom gravitacijom, mi bi već sada osjetili ogromne posljedice, a vidimo da to nije tako, zato slobodno se smirite, nastavite i dalje štediti, ne režite vene i ne je... bez kondoma. Pozdrav
lenas84 is offline  
Old 26.05.2011., 03:55   #20
BAM! armagedon

zar bi se to tak trebalo desit? ili,ako ima neceg i kruzi sporo,dolazi sporo,nebi li i promjene trebale biti spore? treba mu 3500 godina za jedan krug,masa veca od jupitera, a sad je vec kod marsa a da ga niko nije primjetil(osim one babe kaj je pricala s njegovim stanovnicima)?
PhnX is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.