Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2011., 17:10   #221
Pa normalno upišeš u address bar. Kako bi ti htio doći do tog linka?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 17:27   #222
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Pa normalno upišeš u address bar. Kako bi ti htio doći do tog linka?
e jebiga... teško ćemo se sporazumjeti
odem na www.vipnet.hr, stisnem vipme korisnici pa onda na usluge i dobijem nešto skroz drugačije...
hoću reći da nije onog linka ne bih sam znao doći do toga
a i ove stvari mi nisu jača strana
__________________
He say nothing is quite what it seems... I say nothing is nothing.
Nadir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 18:04   #223
Nemoj ići na Vipme korisnici, nego odi na Privatni pretplatnici > Mobilni internet > Vip mobilni internet, i onda ti u tekstu piše "Na web stranici http://data.vipnet.hr u svakom trenutku možete provjeriti koliko ste podatkovnog prometa potrošili te aktivirati neku od ponuđenih tarifnih opcija." i tu možeš kliknuti na link. Iako mi i dalje nije jasno zašto ti to treba, zar nije jednostavnije da u address bar upišeš data.vipnet.hr i stisneš Enter?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 18:27   #224
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Nemoj ići na Vipme korisnici, nego odi na Privatni pretplatnici > Mobilni internet > Vip mobilni internet, i onda ti u tekstu piše "Na web stranici http://data.vipnet.hr u svakom trenutku možete provjeriti koliko ste podatkovnog prometa potrošili te aktivirati neku od ponuđenih tarifnih opcija." i tu možeš kliknuti na link. Iako mi i dalje nije jasno zašto ti to treba, zar nije jednostavnije da u address bar upišeš data.vipnet.hr i stisneš Enter?
e pa to mi je trebalo... stvar je u tome što mi je trebao duži put jer nikako nisam uspijevao naći...
sad sam aktivirao noćnu opciju i poruka mi je odmah stigla
Mephisto zahvaljujem
__________________
He say nothing is quite what it seems... I say nothing is nothing.
Nadir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 18:29   #225
Nećeš doći sa moj.vip.hr, stavi si data.vipnet.hr u speed dial ili bookmarkse kao samostalni link
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 18:44   #226
Meni još uvijek nije jasno u čemu je bio problem. Zašto se jednostavno nije moglo upisati u address bar?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 18:53   #227
A zato što je pokušao doći sa moj.vip.hr na data.vipnet.hr, što bi se i trebalo doći, ali kao što je napisao, pri tome se prikazuje nešto sasvim drugo na vipme korisnici, a ne ono što tražiš
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 21:10   #228
Bravo za Vip. Opet magla.

Krajem prošle godine uzeo sam 1GB za 50kuna na onoj promociji "pola cijene zauvijek". Potpisao na 12mj., mislio sam dosta mi je 1GB, imao sam i drugih opcija za net, ali svejedno sam provjerio jel mi popust 50% vrijedi ako idem na neku drugu tarifu. Usmeno od SZK - da, vrijedi, npr 5GB za 100kuna, samo nazovite nas i mi prebacimo nema frke. Nema frke.

I sad bi mi zgodno došao neki veći paket, ali pošto ne visim na vipovim stranicama baš često nisam ni znao da idu nove tarife. Koje su korak naprijed u prvom redu zbog tog "flata", ali s onim "pola cijene zauvijek" može se obrisati nešto.

Znači, potpišem na 12 mjeseci uz caku popusta "zauvijek" koji usmeno potvrđeno vrijedi i za druge tarife ali već nakon 7 mjeseci odoše te tarife u vječna lovišta i mogu se ja sad slikat. Ustvari, mogu i dalje plaćati 50 kuna za 1GB i paziti da ga slučajno ne prekoračim.

Jasno mi je da oni imaju pravo na to, ali nije naodmet podsjetiti još jednom kako se mažu oči potrošačima u tim promocijama. A nekakva promocija je, kako su mi ekskluzivno rekli iz SZK da bi malo umirili moj promukli bijes, u planu i krajem ove godine.

Jedini razlog što ovaj stick nije smrskan o unutarnji zid najbližeg vip centra je to što sam zadovoljan kvalitetom usluge. Naravno govorim o vipu, ne o carnetu. A i nije zgorega imati stick pa da se ne mora potpisati novi ugovor na 12/24/4ever/itd.

A ako dođe opet 50%, 100 kuna za 15GB bi moglo biti primamljivo i eto me opet u novom ugovoru.

Tako je to eto.

Sve u svemu, ako netko iz vipa čita ovo - pokrenite tu akciju što prije i popravite stvar. Jer neće ni ovce čekati.
jedno slovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 01:06   #229
Ha, zauvijek ti je, ako ostaneš na njoj, i ja sam potpisao pola cijene prvu godinu, prije tog zauvijek, pa prelaskom na novu tarifu igram po novim pravilima to tako ide, tehnika ide naprijed

btw na carnet ti je i sad na pola cijene ali vidim da nisi zadovoljan preko tog apn-a
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 13:23   #230
Evo, imam jedno pitanje... Otključao sam tele2 huawei modem za vip karticu (hvala mephisto, radilo je ), jel postoji mogućnost da će mi recimo u ovom sticku hvatati drugu mrežu osim vipove? Dakle, ne bih želio da mi uhvati nešto kao roaming pa da se računi povećaju
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 13:40   #231
Ako je vipov sim unutra lovit će vip, samo ti sada treba ili vmc software ili huawei mobile partner software u kojem ćeš ručno morati upisati stavke, jedino ako nisi negdje uz granicu pa loviš roaming??
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 14:04   #232
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Ako je vipov sim unutra lovit će vip, samo ti sada treba ili vmc software ili huawei mobile partner software u kojem ćeš ručno morati upisati stavke, jedino ako nisi negdje uz granicu pa loviš roaming??
Aha, to sam htio znati... ma štimao sam postavke, koliko sam vidio potrebno je APN data.vip.hr, i ostavio sam onaj *99#, tako nešto... Ništa više nisam dodavao I spajalo je normalno...
Ma mislio sam samo hoće li hvatati recimo tele2 signal i to
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 17:16   #233
Čujem da su skinuli ograničenje brzine na flat tarifama, ali su nešto zasrali pa skida promet po noći s uključenom noćnom opcijom. Bravo Vip.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 18:04   #234
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Čujem da su skinuli ograničenje brzine na flat tarifama, ali su nešto zasrali pa skida promet po noći s uključenom noćnom opcijom. Bravo Vip.

Ma da? do sada su uredno prekidali brojanje u ponoć, vidim ja nešto da fali prometa na data.vipnet.hr a imam noćnu, gdje si to čuo?


e moj vip
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 18:14   #235
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
gdje si to čuo?
Na jednom drugom forumu. Mogu ti dati link na PM.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 18:34   #236
Ma ne treba ustvari vidjet ću i sam po noći kakva je situacija malo me iznenadilo, ali već sam trebao naučiti na njihova iznenađenja, zvao sam kažu da znaju za to, moš mislit
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 03:03   #237
Ne uzimaju promet u noćnoj trenutno ALI sinoć sam imao i 17Mbs sada jedva 7Mbs

što sad oni ne mogu pustiti veće brzine a da ne uzima promet u noćnoj?



yebo, ponovno sam se spojio i otišao na 12Mbs ali mi je i skinulo toliko prometa, dobro vip što je sad ovo?? pa noćna mi je uključena

jednom me spaja na manje brzine jednom na veće, kad me spoji na manje ne uzima promet, a kada se spoji na veće brzine čitaj dvoznamenkaste uzima promet, a na koje će se brzine spojiti utjecati ne mogu čisti random, prvo spajanje sporije, dva spajanja brže, četvrto opet sporije čitaj oko 7Mbs

nemam komentara

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 09.10.2011. at 03:37.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 18:27   #238
Pozdrav!

Vidim da je netko tu spominjao da nije zadovoljan sa spajanjem preko CARNet-a, pa me zanima zašto? Na koji način to funkcionira. Znam da se spaja prek drugog APNa, ali da li su u praksi stvarno manje brzine, i ako da - kolko?

Može netko izmjeriti na istom mjestu prek CARNeta i VIPa?

Uzeo bih sada na preplatu, a nije za baciti pola pretplate.
ZdravacVZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 21:57   #239
tek sam sad nasla vremena i otkljucala huawei e180 no ne radi mi software koji sam skinula sa vipnet stranica
skinula sam za e160 jer mi je to nekak izgledalo "najblize"
imate li kakvih savjeta?
unaprijed zahvaljujem
a1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 22:17   #240
Evo.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.