Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2009., 23:14   #581
nisi rekao odakle al staje na svakoj stanici... mislim da mu ne treba dugo... ovisi o gužvi naravno...
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 07:42   #582
Moja greska, mislio sam od Jankomira pa do Hrvatske bratske zajednice?
angell15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:16   #583
može netko pomoći?kak do rebra?od gl kolodvora ili od trga(svejedno mi je)..pliiz
hvala
tera_PB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:52   #584
Quote:
tera_PB kaže: Pogledaj post
može netko pomoći?kak do rebra?od gl kolodvora ili od trga(svejedno mi je)..pliiz
hvala
Dođeš Maksimirskom do Križanja sa Bukovačkom (Zoo) pa pješke ili uvatiš na tom križanju bus.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:12   #585
S Glavnog ti vozi 4 u smjeru Dubec (dakle, suprotno od smjera Savski most, opisivao sam ti na PM), a s Trga 12 Dubrava i 11 Dubec. Stanica se zove Bukovacka. kako je NekanovaJa rekla, ta stanica je prekoputa parka Maksimir/zooloskog vrta.

Kad izadjes iz tramvaja, vrati se do krizanja koje si prosla u tramvaju (20-ak metara). Lijevo su autobusne stanice, tebi treba bus 228 za Rebro. Bus ne stoji na stanici osim ako na stanici ima putnika koji cekaju i/ili pritisnes crvenu tipku da zelis izaci. U busu slobodno pitas vozaca/putnike, obicno su svi susretljivi.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 12:14   #586
HITNO

Trebala bih doći do Championa u Buzinu, osim autobusom, da li se može i vlakom pa se siđe na stanici Odra. Da li je ta stanica Odra prije ili poslije onog nadvožnjaka? U blizini je tifon pumpa i veeelika reklama za Champion.

Nije za jednodnevni izlet već svakodnevno putovanje do tamo. :-D


Hvala puno!
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 14:34   #587
Ja ću napisati ovo za liniju 234, Glavni kolodvor-Kajzerica-Lanište, najjednostavnije od Glavnog do Arene, voziš se od prve do zadnje i kontra ako treba :cheers:
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 14:59   #588
Quote:
babysittingnatalija kaže: Pogledaj post
Trebala bih doći do Championa u Buzinu, osim autobusom, da li se može i vlakom pa se siđe na stanici Odra. Da li je ta stanica Odra prije ili poslije onog nadvožnjaka? U blizini je tifon pumpa i veeelika reklama za Champion.

Nije za jednodnevni izlet već svakodnevno putovanje do tamo. :-D


Hvala puno!
Malo komplicirano, jer gdje god da izađeš moraš pješačiti. Ali ne pomišljaj na vlak, jer on ti ni približno nije blizu. Evo kako bi ja došao do Championa. Na Glavnom bi ušao na bus za Veliku Goricu. Čim prođe Tifon koji se nalazi na Goričkoj, sišao bi na slijedećoj stanici. Onda pješke se vraćaš i imaš negdje cca 10 min. hoda do cilja. Možda netko zna i drugačiji, jednostavniji način, ali meni je za sad ovaj opisani jedini. Sretno
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 19:09   #589
HITNO!!!

Gdje se u užem centru može popit Osječko pivo?

Hvala!
Ponosna_Hrvatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 20:08   #590
Karta
evo vam ljudi ovdje možete skinut kartu tramvajskih i gradskih autobusnih linija, stvarno odlično, sa popisom svih stanica
Autobusi - odličan forum gdje se vrlo lako registrirat( samo nick, password, a pod email mislim možete bilo šta upisat, milsim da nema potvrde registracije kao na ovom forumu), i na tom forumu ima ljudi koji znaju sve živo o zetu
a evo i za tramvaje Tramvaji
Tarquinius is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 13:16   #591
Quote:
Aamy_11 kaže: Pogledaj post
Ako krećeš s Črnomerca nije ti niš direkt.

Možeš sjesti na 6 i voziti se do križanja Vukovarske- Držićeve (stanica poslije Autobusnog kolodvora) i tamo siđeš i pređeš na onu stanicu koja ti je na desno ako gledaš prema Novom zagrebu. Pređeš križanje i čekaš bilo koji tramvaj, 5 - 3 - 13 i voziš se do stanice Sveučilišna aleja. Tamo siđeš i kreneš na lijevo preko semafora na stranu prema filozofskom iliti FSB-u iliti Otvorenom učilištu i iza Otvorenog je Boogaloo odmah, nemreš fulati

Vrmeenski ne znam koliko je to. Možda pola sata i više. A za noćne, imaš onaj kaj vozi kroz cijelu Vukovarsku (pa tako i do Držićeve) gdje ti možeš na Držićevoj preći na onaj svoj noćni koji vozi do Črnkasa.


eeh.
fala!!
joann is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 12:34   #592
prvi put u zg idem i zanima me koji tramvaj vozi sa trga bana jelačića do kranjčevićeve tj. ciboninog tornja.....kad da sidjem,koliko je to stanica otprilike???? i koji od trga bana jelačića do zvonimirove????

hvala
kico1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 14:13   #593
Do Ciboninog tornja ti voze tramvaji br., 12, 13, 14 i 17. Na četvrtoj stanici silaziš. A od Trga do Zvonimirove ti voze tramvaji br. 1 i 17. Vozi i 13, ali ona ide obilazno preko Glavnog kolodvora i ne vozi cijelom Zvonimirovom.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 20:19   #594
Kad ideš do Cibone, onda idi na onu stanicu gdje piše da ti 17 vozi za Prečko, 12 za Ljubljanicu, 13 Žitnjak i 14 Savski most.
A kad ideš prema Zvonimirovoj ideš na drugu stanicu di ti piše da 17 i 1 voze za Borongaj.
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 16:29   #595
Bok svima, trebam hitno pomoć! Kako da od glavnog kolodvora dodjem do zgrade Vjesnika, to je križanje savske i ljubljanske, točna adresa je Slavonska avenija 4, kojim br. tramvaja mi je najbrže. Hvala unaprijed!
malleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 17:14   #596
To je križanje Savske ceste i Zagrebačke/Slavonske avenije

A od glavnog (željezničkog) kolodvora do tamo dođeš tramvajem broj 4, smjer Savski most (prema zapadu). Izlaziš na stanici "Vjesnik".

To ti je jedina solucija bez presjedanja...imaš još 2 solucije s presjedanjem Al mislim da ti ne trebaju.

Linija 2 (smjer Črnomerec) ili Linija 9 (smjer Ljubljanica), ideš 2 stanice do "Vodnikova", pa presjedneš na 14 (smjer Zapruđe) ili 17 (smjer Prečko) i ideš do stanice Vjesnik.
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 22:17   #597
Quote:
SETRA Samoborček kaže: Pogledaj post
To je križanje Savske ceste i Zagrebačke/Slavonske avenije

A od glavnog (željezničkog) kolodvora do tamo dođeš tramvajem broj 4, smjer Savski most (prema zapadu). Izlaziš na stanici "Vjesnik".

To ti je jedina solucija bez presjedanja...imaš još 2 solucije s presjedanjem Al mislim da ti ne trebaju.

Linija 2 (smjer Črnomerec) ili Linija 9 (smjer Ljubljanica), ideš 2 stanice do "Vodnikova", pa presjedneš na 14 (smjer Zapruđe) ili 17 (smjer Prečko) i ideš do stanice Vjesnik.
Thanks, stvarno si se potrudilo/la. Još jednom puno hvala!
malleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 20:08   #598
Dragi moji,
kak da dodjem s GK do Interspara u Dubravi?
Tramvaj? 4-orka? Idem do koje stanice?
Vlak mozda?

Pliz heeelp!
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 20:20   #599
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Dragi moji,
kak da dodjem s GK do Interspara u Dubravi?
Tramvaj? 4-orka? Idem do koje stanice?
Vlak mozda?

Pliz heeelp!
4 -om do kraja do okretišta dubec i vidiš ogromni interspar pred tobom. imaš 5 minuta pješke do njega

to ustvari nije interspar dubrava nego dubec, tj, retkovec al ok

vlak ti nikako ne paše jer staje u sesvetama i čulincu što ti ništa nije blizu. najbolje je tram.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 20:35   #600
suuuupeeer brz odgovor!
Hvala puuuno
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.