Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2009., 18:05   #201
je zuckast pa stati poeni mislis da neznamo kako bilo pranje iz picke izgleda aaaaaa mismoti ovden svi jebaci sa stazon dese koncentrisi
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 18:07   #202
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
kowalski ovo mi vuce na bilo pranje , rekasanti neveruj bichkama ni 5 sekundi
misliš,onaj subverzivni element koji je Aždajin suprug spominjao? kukavičje jaje,podmetnuto naravno?
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 18:16   #203
ma podmicuse one pod sva jaja zato cetvere oci otvorit
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 17:49   #204
moje metode...

1. kad mi udari vrućina na lice prekidam cuganje sa coca-colom i nastavljam normalno sa alkoholom
2. kada idem doma ujutro obavezno tražim MASNI burek negdje za pojest...
3. kada liježem u krevet nalijem u sebe pola litre vodurine

4. ako je sranje u krevetu tj. "vrti se soba"...ima i za to lijek...samo jednu nogu spustite na pod...znači stopalo mora bit na podu a vi ležite na leđima (provjereno djeluje kod lakšeg opijanja, dok kod prepijanja vam ni majčica božja nemre pomoć)

5. treba spavat dobro

6. kod buđenja ujutro i onog usranog osjećaja od cigarština i svega neki piju (najozbiljnije) rasol, vodu od krastavaca ili slične pizdarije...to je kao najbolje...ali ja maznem par žlica meda, vodurine se nalijem pojedem nešto fino i odem na pivo...jedna pivica i čovjek je opet normalan

7. poslje preživljavanja jutra sljedi nogomet...istrčavanje i do navečer si spreman za još gore napijanje
mijauuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 22:07   #205
Quote:
mijauuuu kaže: Pogledaj post

4. ako je sranje u krevetu tj. "vrti se soba"...ima i za to lijek...samo jednu nogu spustite na pod...znači stopalo mora bit na podu a vi ležite na leđima (provjereno djeluje kod lakšeg opijanja, dok kod prepijanja vam ni majčica božja nemre pomoć)

ovo sam čul al nisam vjeroval...
meni se rijetko vrti jer se većinim prepijem i zaspim odmah, ali ak ose već vrti, ispovraćam se i onda je ok
Pinđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 01:24   #206
pa e..i ja sam se smoji...dok nisam probao...kažem tu da djeluje...ovijek teba slušat stairj.e...idem spavat...sa nogom na podu....fuj...pive na prazan želudac...fuj...a tako si slatke
mijauuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 01:34   #207
Quote:
mijauuuu kaže: Pogledaj post
pa e..i ja sam se smoji...dok nisam probao...kažem tu da djeluje...ovijek teba slušat stairj.e...idem spavat...sa nogom na podu....fuj...pive na prazan želudac...fuj...a tako si slatke

Pomaže kod slabijeg pijanstva, ali radi, sigurna, neinvazivna i vrlo udobna metoda za zaspati ko janje.
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 18:40   #208
http://www.net.hr/webcafe/page/2009/04/07/0242006.html eto kad kazu znanstvenici
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 01:46   #209
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
to nije tocno...uutro trea popit pivo opet i zdrav si
__________________
Nepravdu osjetit je bolje nego nepravdu stvoriti
mikivtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 07:35   #210
Quote:
mijauuuu kaže: Pogledaj post
4. ako je sranje u krevetu tj. "vrti se soba"...ima i za to lijek...samo jednu nogu spustite na pod..
prika moj kad si mortus neznaš di ti glava , a di guzica , trebaš naučiti one trezvene da te polegnu "nadrob"i rašire sve četiri , istina i onda se vrti , al se moš držat za štramac da ne padneš s kreveta , il odma lezi na pod a neš imat s čega pasti
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 07:59   #211
Quote:
mikivtc kaže: Pogledaj post
to nije tocno...uutro trea popit pivo opet i zdrav si
pa da, jedino kaj stvarno pomaže... ne mora biti pivo, i gemišt radi svoje
Pinđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 15:32   #212
nesto masno treba pozderat, neznam, kajganu sa spekom i topljeni sir gore, i kiselis neki uz to, krastavce. piva isto pomaze, baci te iz mamurnog u pripito stanje, ne bol glava, nisi mutav i fino je.
muad´dib is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 03:00   #213
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
prika moj kad si mortus neznaš di ti glava , a di guzica , trebaš naučiti one trezvene da te polegnu "nadrob"i rašire sve četiri , istina i onda se vrti , al se moš držat za štramac da ne padneš s kreveta , il odma lezi na pod a neš imat s čega pasti
ma istina...rekoh da ova metodica pomaže kod onog lakšeg opijanja...ma znaš ono kad dođeš s posla, frend zove na pivu...jedna, dve, pet debelih u guzici...ni pjan ni trijezan pa odeš drito u krevet...e pa kolko god godina da pijem mene razjebe pa mi se počne vrtit...i onda metoda stiže...a kad se oždereš onda bolje ni ne dolazit kući
mijauuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 03:09   #214
klin klinom,židov plinom....
__________________
you hate me because I'm black...
kolibrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 10:45   #215
jučer sam probal metodu da pijem vodu prije spavanja... onakav pijan sam si natočil jednu čašu u sebe i skoro se izrigal. nema šanse
Pinđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 11:29   #216
Pij u guzicu, ne u glavu
__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...
homer11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 19:22   #217
blazeni ovi paradajz sok , al san se prosra odnjega
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 19:26   #218
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
blazeni ovi paradajz sok , al san se prosra odnjega
a, jbga od silnog alkohola se ispovraćaš , a od paradajz soka prosereš , pa ti biraj , kud god okreneš ne valja
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 19:40   #219
ma osican se sad ka zemsko procurijasan i to crveno
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 20:19   #220
Quote:
Lijek za mamurluk
Ukoliko si u stanju, popit vode ili mlijeka odmah po povratku iz becarenja.

Ujutro je puno lakse, dehidracija je manja
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger