Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2015., 12:45   #5521
Da ne piše da je pizza iz NU, ne bih je prepoznala. Drugim riječima, tako mi nikad tamo pizza nije izgledala niti bila tvrda i suha već baš suprotno, bila mekana.
Nisam ljubitelj karton-pizza i baš zato mi je super ova iz NU jer je tanka i meka. Zato mi čudno, bili smo više puta i uvijek je bila isto fina i meka. Možda drugi picajol

Mislim da se definitivno svi slažemo da trebaju staviti više paradajza.
tweetee is offline  
Old 18.04.2015., 12:45   #5522
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Točno, i tog se na fotki vidi malo, ko i gp sira, a čini mi se i rukole, u odnosu na moj posjet od pred par tjedana..


ios / tt
I meni se čini isto, kad usporedim s onime kak je izgledala pizza koju sam ja jela tamo.
I oba puta kad sam bila rub nije bio suh i hrskav, nego mekano-žilav.

Nadam se da neće doživjeti klasičnu hrvatsku priču, s odličnim početkom i naglim padom kvalitete.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 18.04.2015., 13:00   #5523
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
http://i.imgur.com/4DpEre4.jpg
hmm, na cijeloj pici sve zajedno 3 čeri paradajza, sira valjda ima (osim ako ono na sredini nije tijesto ) tuitamo koji pršut, a bome 4 centimetra od ruba pice nema ništa, i još je tijesto suho i tvrdo...
ja sam nedavno u Kuhinji jeo istu takvu samo duplo bogatiju

Zadnje uređivanje L3go : 18.04.2015. at 14:53. Reason: img
Krkimir is offline  
Old 18.04.2015., 13:14   #5524
Nu ima super pizze, samo su poceli stedjeti na sastojcima, pogotovo na siru.
Mislim da je poceo pad kvalitete.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 18.04.2015., 13:57   #5525
Koliko kosta ta pizza?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zlatica Blatica is offline  
Old 18.04.2015., 14:38   #5526
Pizza u pizzerijama, restoranima...

Ak se dobro sjećam, mislim 49 kn velika takva.

@Krki
Nisi pobrojao rikolu..


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Old 18.04.2015., 14:59   #5527
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nu ima super pizze, samo su poceli stedjeti na sastojcima, pogotovo na siru.
Mislim da je poceo pad kvalitete.
E jbg,bilo je dobro dok je trajalo.
Andre Linoge is offline  
Old 18.04.2015., 15:13   #5528
...a fakat je kratko trajalo
tweetee is offline  
Old 18.04.2015., 15:15   #5529
Ovo je čak i za hrvatske ugostiteljske prigode vrlo brzo ošlo ukurac
Ja nisam ni stigla otići
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 18.04.2015., 15:18   #5530
jbg kemik, taf lak, drugi put ne čekaj toliko
tweetee is offline  
Old 18.04.2015., 15:19   #5531
Ispada da na pizzu treba ici prva 2-3 mjeseca nakon otvorenja.

Ja se ipak nadam da ce se popraviti.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 18.04.2015., 15:21   #5532
I ja sam bila prije cca 2tj i bila je.. ok al daleko da je najbolja u Zg. 50kn, nije malo. Vec je bila poluhladna na pocetku jela... kako? I kao na ovoj slici, moglo je bit jos bogatije malo. Steta jer zivim blizu. I nema krusne.
Za razliku od tog ugodno iznenadjenje mi je bio, tu vjecito pljuvan, Oro goro, gdje je pizza bila vruca, hrskava, tijesto tanko, ma bas smo bili zadovljni i opet cu otic kad budem u prolazu.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Old 18.04.2015., 15:22   #5533
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ispada da na pizzu treba ici prva 2-3 mjeseca nakon otvorenja.

Ja se ipak nadam da ce se popraviti.
Toplo se nadam da hoće, baš šteta... al fakat fascinira brzina kojom su se pokvarili... čini mi se da konobar na početku reče da su vlasnici sa Savice pa molim forumaše iz istog regiona da ih detektiraju i pojasne im da ovak nebu išlo

@Andre Linoge, bio si nedavno pohvalio još neku novu pizzeriu u N.Zg., zaboravi koju i gdje?
tweetee is offline  
Old 18.04.2015., 15:25   #5534
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
I ja sam bila prije cca 2tj i bila je.. ok al daleko da je najbolja u Zg. 50kn, nije malo. Vec je bila poluhladna na pocetku jela... kako? I kao na ovoj slici, moglo je bit jos bogatije malo. Steta jer zivim blizu. I nema krusne.
Za razliku od tog ugodno iznenadjenje mi je bio, tu vjecito pljuvan, Oro goro, gdje je pizza bila vruca, hrskava, tijesto tanko, ma bas smo bili zadovljni i opet cu otic kad budem u prolazu.
E, ak je bila poluhladna, znači da je čekala na pultu da je konobar(ica) donese, što je kod ovog tipa pizze presudno - mora bit vruća, inače se osuši i stvrdne jer nema što zadržat toplinu pošto je tanka...

Cijene su mi bile skroz ok, pogotovo pozdravljam cijenu male pizze koja je korektna, skoro upola manja od cijene velike.
tweetee is offline  
Old 18.04.2015., 15:31   #5535
Ma ček, ček, možda je ipak bio bad day/luck na ovom prvom izdvojenom slučaju, drugi picajol, svađa u kuhinji i okolo i sl., dajmo im još šansu do nove potvrde pada i fijaska.

@twiti
Sa Savice kažeš? Ajd, baš se bum raspital..


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Old 18.04.2015., 15:31   #5536
Da, cijena male je sasvim ok a i pizza bi bila ok za 50 ka da je- vruca, malo bogatijeg nadjeva. I steta za krusnu da nemaju. Al pozdravljam ponudu vina na case i radlera. Zamisljam da je odlicno za navecer otic na malu pizzu i casu vina
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Old 18.04.2015., 16:48   #5537
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Toplo se nadam da hoće, baš šteta... al fakat fascinira brzina kojom su se pokvarili... čini mi se da konobar na početku reče da su vlasnici sa Savice pa molim forumaše iz istog regiona da ih detektiraju i pojasne im da ovak nebu išlo

@Andre Linoge, bio si nedavno pohvalio još neku novu pizzeriu u N.Zg., zaboravi koju i gdje?
Pohvalio sam novootvorenu pizzeriu Passage u Sloboštini(na tamošnjem je trgiću preko puta pošte).
Tamošnja pizza nije moderna talijanska,dakle u pitanju je klasično tijesto,ali skroz ukusno sa dobro izbalansiranim i kvalitetnim sastojcima..Cijene su prosječne..od 35-45 kuna.Inače nekakav forte im je prodaja pizza cutova s obzirom da su u lokalu svega tri stola no zato na terasi koja još nije u potpunosti dovršena ima 10ak stolova i kad god je lijepo vrijeme manje više je puna.Uglavnom zasad su dojmovi pozitivni
Andre Linoge is offline  
Old 18.04.2015., 18:00   #5538
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
hmm, na cijeloj pici sve zajedno 3 čeri paradajza, sira valjda ima (osim ako ono na sredini nije tijesto ) tuitamo koji pršut, a bome 4 centimetra od ruba pice nema ništa, i još je tijesto suho i tvrdo...
Ne ne, sir je.
Quote:
ja sam nedavno u Kuhinji jeo istu takvu samo duplo bogatiju
A ok, ali ona nije u NZ. A baš je stvar u tome da je pizza-scena u NZ loša (kao i slastičarska koja zapravo ne postoji) i ovo je bio odmak od toga i napokon se nije trebalo potegnuti na drugi kraj grada po ukusnu pizzu. Ili barem pretpostavljam da nije. Ja sam, izgleda, zakasnila.

Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nu ima super pizze, samo su poceli stedjeti na sastojcima, pogotovo na siru.
Mislim da je poceo pad kvalitete.
Sira je na ovoj bilo najviše.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 18.04.2015., 18:49   #5539
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
I ja sam bila prije cca 2tj i bila je.. ok al daleko da je najbolja u Zg. 50kn, nije malo. Vec je bila poluhladna na pocetku jela... kako? I kao na ovoj slici, moglo je bit jos bogatije malo. Steta jer zivim blizu. I nema krusne.
Za razliku od tog ugodno iznenadjenje mi je bio, tu vjecito pljuvan, Oro goro, gdje je pizza bila vruca, hrskava, tijesto tanko, ma bas smo bili zadovljni i opet cu otic kad budem u prolazu.

Nema krusne?! To za mene onda nije pizzerija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zlatica Blatica is offline  
Old 19.04.2015., 02:57   #5540
Krusna pec je najveca prevara modernog doba...uz teniske parove
Havoc123 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.