Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2009., 20:37   #61
Zdjela je dosta duboka,normalog okruglog oblika,sa poklopcem od dva djela,kroz prozirni vidiš kako ti se tijesto diže.
Rudolfa is offline  
Old 28.05.2009., 17:38   #62
obozavam tupperware i imam ga zaista jako puno, svakodnevno ga koristim i stvarno mi jue odlican ali moram priznati da mi je malo skup ali ga i dalje kupujem da sam dosla do te mjereda vise u kuhinji nemam mjesta.
mi_ama is offline  
Old 28.05.2009., 20:57   #63
I mi imamo Tuperwera ali nismo zadovoljni...Kupili smo neke dvije kutijice,namjena im je bila za čuvanje sendviča po katalogu ali niš od toga,prvo zato jer su dubine dva prsta (doslovce),a sendvič u nju ne stane ni pod razno.
Zatim smo kupili onaj šejker,jelte kao ručni mikser,isto piši kući propalo.Mislim na ovo
http://order.tupperware.com:8080/coe...000_detail.jpg
I nije mi ništa bolji do kupovne plastike jer sam primjetio da i on požuti naokon određenog vremena.Nije mi jasno zašto.I lako se usmrdi, pogotvo ako u tome držite luk ili tako nešto.Nikao isprati smrad.
Jedino se isplatila kutija za kolače,to je ok,iako smo imali onu veliku plavu kutiju za kruh i nakon par mjeseci smo je prestali korsitit da nam se ne pokidaju "zglobovi".
Također imamo ovaj vrč
http://order.tupperware.com:8080/coe...000_detail.jpg
Nešto kao ove zdjele samo je naših tri,velika plava,srednja zelena i mala žuta i to je katastrofa za zatvoriti,ne daj Bože u imati juhu pa pokušati zaklopiti.
http://order.tupperware.com:8080/coe...000_detail.jpg
Staklo still rules.

Zadnje uređivanje luka lik : 28.05.2009. at 21:06.
luka lik is offline  
Old 31.05.2009., 02:09   #64
luka lik,ajde najprije pitaj onog tko ti je prodao te proizvode zašto ti nije rekao kako se zatvaraju i kako se održavaju.te zdjele se zatvaraju pritiskom na sredinu(drži zdjelu i pritisni dlanom na sredinu).ako su ti proizvodi poprimili mirise i boje probaj ih očistiti sodom bikarbonom.
a drugi put malo više slušaj na prezentaciji ili nek ti prezentator odgovori na sva pitanja koja te zanimaju.
meni shaker služi samo za palačinke.
pa uopće ne vidim zašto ste i kupovali tu kutiju za sendvič,kao da niste vidili dimenzije.eto to je tako kad se na prezentacijama kupuje samo da se nešto kupi.
imam puuuuuuuno toga od tupperware-a i nikad mi ne bi palo na pamet da idem kupovati stvari koje si ti nabroio da imaš
cybermama is offline  
Old 31.05.2009., 20:35   #65
Pa rečeno nam je kako se održava i sve to ali eto ja nisam zadovljan, i uza se to sve izgleda nekako ofucano.

Zadnje uređivanje luka lik : 31.05.2009. at 20:53.
luka lik is offline  
Old 08.06.2009., 22:11   #66
Imama par stvarčica od Tuperwera, koristim ih svakodnevno i zadovoljna sam. Suprug je njurgao kad sam kupovala, ali i on često upotrebljava zdjelice. Najdraže su mi kutije za kolače i bombonete. Super mi je kad za blagdane nosim mami ili svekrvi kolače u mojim Tup posudama....
adri_ri is offline  
Old 10.09.2009., 12:38   #67
U Zagrebu gdje se mogu i ako se mogu kupiti rezevni djelovi. Konkretno, puknula mi je ručka na sjeckalici. HVALA
__________________
Cupavo.....
ccupavi is offline  
Old 16.09.2009., 14:18   #68
Nešto kao ove zdjele samo je naših tri,velika plava,srednja zelena i mala žuta i to je katastrofa za zatvoriti,ne daj Bože u imati juhu pa pokušati zaklopiti.
http://order.tupperware.com:8080/coe...000_detail.jpg





ja imam iste takve...i obožavam ih! Nebi mogla funkcionirati bez njih...koristim ih svakodnevno...perem u mašini...zatvaram bez problema!
Trenutno skupljam pare za uzet ih još! Tupperware
joyy is offline  
Old 17.09.2009., 09:14   #69
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Evo da pitam: što vas motivira da za zamrzavanje kupujete skupe Tuppere, kad se jednako dobro hrana može spremiti/zamrznuti i u drugim posudama (pri tom ne mislim na neke kineske plastične s placa, nego na posude od sladoleda ili sl. - koriste se u industriji zamrznute hrane diljem svijeta - dakle potpuno je nedvojbeno da su pogodne i neštetne za držanje i zamrzavanje hrane...)

Sorry, al meni je to običan snobizam i rasipanje love .
Ako netko ima novca i za to, OK... Ali nekako sumnjam da je to ogromna većina ljudi koji kupuju te proizvode (jer se onda ne bi istovremeno žalili kako su skupi...)
ne žalim niti lipe koju sam dala za tupperware.kupovala sam ono što mi zbilja treba,a danas nakon skoro 20 godina ko da sam kupila jučer. ako požute, operem tako da na krpicu stavim domestos, prođem i pustim pola sata da djeluje, pa isperem.
meni se najviše sviđa to što su hermetičke, možeš ih prenosit, bacat i valjat a da niti kap ne iscuri.
ogromna razlika od drugih posuda.
mikimiki is offline  
Old 24.09.2009., 02:43   #70
Quote:
mikimiki kaže: Pogledaj post
...meni se najviše sviđa to što su hermetičke, možeš ih prenosit, bacat i valjat a da niti kap ne iscuri.
Ja nemam neku potrebu bacat ni valjat posude u kojima zamrzavam hranu... A do zamrzivača mogu prenijeti bilo koju posudu bez curenja ili prolijevanja... Prema tome, meni taj argument (kad je o posudama za zamrzavanje riječ) otpada.
A da su neki drugi njihovi proizvodi korisni ili čak nemaju alternative - mogu se složiti.
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Old 16.10.2009., 20:42   #71
Moja sestra je to prodavala i meni je genijalno! Normalno da ima nekih stvari koje su gluposti (kao ona kutijica za sir, okrugla), ali ima i stvarno korisnih, kvalitetnih i lijepih stvari. Vrč (bokal) mi je super zbog poklopca, posuda za tijesto gore spominjana, one 3 posude od plave prozirne plastike za voće, salate i još hrpa... Netko je spomenuo da mu se neće prosuti dok odnese hranu do hladnjaka. To je istina, ni ja ih ne koristim za zamrzivanje. Ali, kao studentu su mi bile savršene za nošenje čobanca, sarme, kolača baklave) i sličnog jer mi se nikad ništa ne bi prosulo po torbama koje su bacane što kroz autobus, što po bunkerima autobusa... Nisam se morala bojati da će se razbiti i uništiti mi sve ostale stvari. I nisam morala razmišljati čime zatvoriti posudu svaki put kad ne stignem sve pojesti
Jednom sam dobila njihov plastični pribor za jelo i mogu vam reći da taj plastični nož i dan danas nakon 6-7 godina reže i bolje od mnogih metalnih.
To je samo moje mišljenje.
freya.k is offline  
Old 10.11.2009., 17:06   #72
Quote:
mikimiki kaže: Pogledaj post
ako požute, operem tako da na krpicu stavim domestos, prođem i pustim pola sata da djeluje, pa isperem.
Naprosto nevjerojatno . Zar stvarno domestos koristiš za pranje posuda...wow


Smatram da su proizvodi višekratno precijenjeni. No ako netko voli biti pomodan neka izvoli...iz mog džepa neće izać novac za te stvarčice.
Davno sam dobila na poklon onaj šejker za palačinke, ali za količinu koja meni treba trebala bih ga napuniti bar 3 puta, tako da posudu povremeno koristim za mjerenje u decilitrima
nenolina is offline  
Old 09.03.2010., 16:24   #73
nek mi neko objasni cemu sluzi onaj sat na poklopcu posude?
drsarac3 is offline  
Old 06.10.2010., 12:09   #74
Frendica je kod mene vidjela onu narančastu lopaticu za mazanje kreme. Ja sam je davno dobila od mame.
Ako se ne varam, bila je dio nekog seta.

Koliko vidim na sajtu, to više ne postoji?
Gipsyqueen is offline  
Old 08.10.2010., 10:08   #75
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Frendica je kod mene vidjela onu narančastu lopaticu za mazanje kreme. Ja sam je davno dobila od mame.
Ako se ne varam, bila je dio nekog seta.

Koliko vidim na sajtu, to više ne postoji?
misliš na ovo??
http://www.tupperware.hr/cps/rde/xch...s.xsl/826.html
blondich_ana is offline  
Old 12.11.2010., 08:02   #76
Pozdrav!

Pitanjce za vas koji imate Tupperware , ja sam sad naručila TERMO SPREMNIK mpa me zanima dal to stvarno drži toplinu nekoliko sati

katalog slika L11

http://www.tupperware.si/cps/rde/xch...hs.xsl/87.html

inače imam nekoliko proizvoda i super sam zadovoljna
tarapearl is offline  
Old 02.12.2010., 20:38   #77
Quote:
tarapearl kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Pitanjce za vas koji imate Tupperware , ja sam sad naručila TERMO SPREMNIK mpa me zanima dal to stvarno drži toplinu nekoliko sati

katalog slika L11

http://www.tupperware.si/cps/rde/xch...hs.xsl/87.html

inače imam nekoliko proizvoda i super sam zadovoljna
Jel ti stigao spremnik? Kako si zadovoljna?
I ja sam sebi naručila, ali još ga nisam koristila za hranu.
Isprobala sam koliko dugo drži vruću vodu i ugodno sam se iznenadila.
Ulila sam ju u spremnik ujutro u pola 9, a u 16 popodne je bila još toliko vruća da nisam mogla u njoj držati prst. Navečer oko 20.30 h bila je taman topla. Da se radilo o čaju bio bi taman za piti. Pretpostavljam da je i sa hranom ista stvar.
Svaka čast Ja sam oduševljena!
infinita is offline  
Old 03.12.2010., 23:14   #78
Da se nadovežem na svoj prethodni post.
Danas sam si nosila varivo za gablec. U pola 8 sam ga vruće stavila u spremnik
i u pola 12 je bilo fino toplo za jesti (izdržalo bi još sat, dva sigurno).
infinita is offline  
Old 27.01.2011., 00:42   #79
Samo da malo pozdravim i pohvalim..
Meni mama pola kuhinje ima u Tupperware-u, i mene je usput navukla.
Stvarno nešto kvalitetno i uopće ne kužim da ne mogu bez toga dok ne odem negdje vani pa onda žalim gdje su mi kutije u kojima duže preživi višak hrane.
Sva ostala plastika po dućanima veze nema..
Moj duboki naklon..
sjajna07 is offline  
Old 27.01.2011., 12:30   #80
Sutra idem na prezentaciju!
Baš se veselim!
Ne znam da li ću što kupiti... ako me nešto oduševi, možda. Imam već punu kuhinju prčki.
Bubi Trubi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.