Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2015., 16:22   #61
svinjski burger u rougemarinu (mislim da se zvao kalasi, tako nekako) - perfektan. steta sto ga nemaju cesce/stalno u ponudi!
gmit is offline  
Old 08.03.2015., 14:34   #62
Da se nadje ako ce netko googlat Hotel Kovač, Osilnica, Slovenija.

Bili smo tamo na dva nocenja, pa je i hrana bila ukljucena. A hrana je bila jako dobra .
Nema jelovnika da biras sto bi jeo nego imaju jedan menu i njega dobijes. Ne znam kako imaju rijeseno ako netko nesto ne voli/ne moze/ne zeli jesti. Nama je sve odgovaralo, pa nisam propitkivala.
Porciju su taman, pa do velike, a sve je fino. Domace, nije pretenciozno, ali super okusi. Uz svaki obrok jos ide domaci kruh i salata.


Juha od gljiva (pretpostavljam vrganji, gljive ne jedem, pa sam samo malo zagrabila da probam okus). Peceni svinjski medaljanoni s grozdjicama i suhim marelicama, struklama s sirom i knedlima od kruha. Strudla od jabuka s sosom od vanilije.




Govedska juha, peceni pileci batak s pire krumpirom i ricet s povrcem. Cokoladni mousse s sosom od visanja i keksicem. Ovaj obrok mi je bio najdrazi, skoro sam se udavila od zadovoljstva .




Kiselkasta salata od govedine, mrkve i luka. Punjena puretina, peceni krumpir i tikvice s grilla. Mislim da je tu desert od rucka pretvoren u desert za veceru - cokoladni mousse s visnjama na tankom biskvitu .





Sve u svemu, jako zadovoljni, okruzje je krasno, odmorili smo se i fino najeli .

Zadnje uređivanje Doria : 08.03.2015. at 14:53.
Doria is online now  
Old 09.03.2015., 11:59   #63
Bunčić Dugo Selo.
Teleći zagrebački, povrće sa žara, lungić sa žara sa šampinjonima, krumpirići, puretina sa žara,....
Klopa korektna, meso fino mekano, porcije velike. Zgodno za obitelji s djecom.
micek-jerry is offline  
Old 09.03.2015., 13:52   #64
vidikovac, sljeme, zg: dobre krvavice s kiselim zeljem i restanim, frend jeo konjski gulaš s njokima-e, to je bilo predobro, prefino i mekano mesko, mljac!

mali raj, zdihovo, gorski kotar: mlada janjetina, ploške krompira, paradajz i luk, domaći kruh
janjac ukusan i dovoljno slan, al po meni mu falilo 20-ak minuta pečenja jer je bio malko žilaFkast (vele da je to zato kaj je baš domaći i mlad, da bi se presušio da su ga još pekli, hmm.... ) , a i kostiju je po nekima bilo ipak previše ;
krumpir bzvz, prepečen i preuljast ;
salata ok, luk taman ljut i slatkast kolko treba
2 vrste (tamnijeg i svjetlijeg ) domaćeg kruha vrlo fine, hrskave
ceh za nas 4+2 za 1,75 kn janjetine (180 kn/kg) s 2 porcije krumpira, pladnjem luka i paradajza, kruhom i 6 cugi oko 460 kn.
DeeJay Dee is offline  
Old 10.03.2015., 21:23   #65
Mek Pers

Chees menu i kraljica rudesa. Odlicni su mi njihovi sendvici za brzinski se najesti, pogotovo uz neobicne krumpirice s mek pers umakom. I svaka pohvala za osoblje, cure su jako ljubazne

Mex Cantina

Obozavam taj restoran i svaki si puta obecam da cu probati nesto novo, ali na kraju po stoti puta narucim suizu verde. U zadnje vrijeme mi se cini da im je malo pala kvaliteta, konobari nisu kao prije, ali je meni i dalje stvarno odlicna klopa. jedino sto pazim da idemo u tjednu jer vikendom podgrijavaju, porcije u tjednu su puno bogatije i svjezije.


Chello
Obozama Hellas pizzu i njihove lasagne. U zadnja dva mjeseca sam triput jela lasagne, dvaput kod njih, jednom doma. Odlicne su mi, ali se bojim da ce se Chellu dogoditi ista stvar ko i drugima - pokvarit ce se s vremenom. Neki dan sam narucila dostavu, lasagne su bile jednako fine, ali je porcija bila skoro duplo manja (u desetom mjesecu sam zadnji puta narucivala u prosloj godina i bile su do vrha posudice), tjstenina je virila sa strane bez mesa, sira... Nadam se da je to samo izolirani slucaj.

Madera Zapresic

Frendica mi ih je nahvalila pa sam probala pizzu (ocajna) i bili smo jednom na punjenim pljeskavicama. Restoran je bezveze uredjen, bili smo mi i jos dva stola, cekali smo 15 minuta i na kraju sam otisla do sanka naruciti i tamo je konobarici bilo jako simpaticno sto nas nije vidjela :klap:
Meso nista posebno, definitivno se ne vracamo.

Spizza

Znam da dosta forumasa ne voli spizzu, ali meni su skroz ok za otici na brzinski rucak ili veceru. Najcesce jedem pileci burger (super mi je) ili pilecu salatu. Probala sam prije dva tjedna bruskete s prsutom i bili su jako losi. Bilo je oko 12 sati, radni dan i tek nekoliko punih stolova, ali sam cekala preko 30 minuta.
Sunce i oblaci is offline  
Old 11.03.2015., 00:29   #66
NU pizzeria, Središće

Mala pizza panceta & šampinjoni savršena mislim 24 kn
Mala s pečenim pršutom, pancetom,... mislim 25 kn - meni bolja moja, naprijed navedena, zbog šampinjona
Tijesto savršeno i jaaaaako tanko. Tražili da nam posipaju začinima pa nam donijeli origano posebno, a u drugoj posudici mješavinu origana, bosiljka... pa smo si posuli sami kako smo željeli

Pizza taman po mom ukusu, prefina, taman velika (tj. mala) da mogu pojesti cijelu
tweetee is offline  
Old 11.03.2015., 12:40   #67
Ima netko iskustva s Mrkvicom u Jurisicevoj? Jel valja taj rostilj sta?
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Old 11.03.2015., 12:55   #68
Moram iznjet svoje ogromno razočaranje Duksom. Bio sam prošlu subotu,planirao za ručak eventualno pojest pizzu i kam drugdje nego tamo. Došao oko 13:30h,pizzeria krcata. Sjeo za stol odmah do ulaznih vratiju ,konobar došao za 2 min. naručio cugu,naručio pizzu i čekao.... I još malo čekao,čekao i pizdio. Ne mogu vjerovati da od kada je pizzerie nisu u stanju i ne žele riješit jebeni problem s vratima tj. ne postavljanjem nekakvog staklenog paravana koji će spriječiti da jadnici koji po kazni sjede za stolom odmah do vrata ne propuše uragan i da se ne osjećaju kao da sjede na cesti. Plus hrpa degeneričnih maloumnih kretena koji ulaze u pizzeriu i nisu sposobni zatvoriti jebena vrata. Ja sjedim u zimskoj jakni ko kreten nadajući se da ću pizzu pojest za 5 min. i gibam doma. Gledam na sat prošlo je 14h,pizzi ni traga,puca mi film i oko 14:20 odlazim do konobara i pitam ga šta je s mojom naruđbom,ovaj pita one manekene iza šanka da bi ovaj odgovorio bit će ta naruđba za cca 15-20 min Pizdim,plaćam cugu,okrećem se na peti i odlazim,zaklinjuči se da nikada više u životu ne ću kročit nogom u jebenu Duksu. Nikada.

Ja shvaćam da imaju gužuvu,kao i svaki vikend,shvaćam da se čeka,ali isto tako ne shvaćam konobara koji ne želi reći gle:"čekat će se barem 45 minuta od uzimanja naruđbe". Nije da ne zna to i da nije svjestan,ide na to ako prođe prođe. Zgadili su mi se uzduž i poprijeko tim prostačkim ponašanjem. Mene tamo mogu natjerat jednio nožem pod grkljanom. Puj.
DrVelečasni is offline  
Old 11.03.2015., 21:41   #69
Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustva s Mrkvicom u Jurisicevoj? Jel valja taj rostilj sta?
Zaobiđi.
BigDaddy is offline  
Old 12.03.2015., 00:49   #70
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Zaobiđi.
Može malo detaljnije
body halleck is offline  
Old 12.03.2015., 01:25   #71
Ja cijelu Jurišićevu obilazim. Nekako su mi to ... mrtvi kapitali. nah
Deedy is offline  
Old 12.03.2015., 01:54   #72
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Može malo detaljnije
I ja ću ti poput BigDaddya preporučiti da zaobiđeš...konkretno nisam jeo meso s roštilja,nego ¨samoborske kotlete¨,dakle dobio sam staro preprečeno meso,tvrdo poput opanka, zakamuflirano sa nekakvim kvaziumakom od gljiva..bilo je to na granici jestivog tako da čisto sumnjam da je meso s roštilja na nekoj većoj razini.
Andre Linoge is offline  
Old 12.03.2015., 12:07   #73
Hvala, tako sam nekako i mislila
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Old 12.03.2015., 12:30   #74
https://www.facebook.com/pages/Bella...987245?fref=ts
Ako tko putuje u okolicu Međimurja, skoknite preko granice
Same pohvale na poslugu, hranu i ambijent
Predjelo; brusketi sa namazom od maslina, mozzarelom, cherry rajčicama, i jedan sa talijanskom nekom salamom njamac, glavno jelo: račji ragu sa plavim njokima (prefino), i desert... TIRAMISU predobro

cijene i nisu nešto nabijene.
Pizza je meni fina (nismo mi naviknuti na te okuse, drugačiji je) tijesto je relativno tanko, ali nadjev je prefini... mozzarela i san danielle pršut

A čujem da svi hvale steakove, jeo je suprug i bio je prezadovoljan.
miatamara1 is offline  
Old 12.03.2015., 12:59   #75
Cek kako mislis niamo navikli na te okuse?
Koji su to okusi?
mislim da ima malo toga da nisam bar probao u zivotu


Je l to restoran u kojem imaju pizze gdje mozes sam sloziti kolkogod zelis sastojaka s popisa po cijeni koju su oni zadali (za malu i veliku pizzu su 2 cijene?)
Deedy is offline  
Old 12.03.2015., 13:05   #76
Pečeno je na nekom kamenu, samo mozzarela... meni odgovara okus, ali nije ni približno slična ostalim koje sam probala, a probala sam ih puno . Ima puno nadjeva, ali nema običnog sira. Tijesto je onak tanko... ne znam opisati... Baš je drugačije. Navodno su kuhari sa Sicilije, znam, znam nema to veze, ali onak, isplati se probati. Nema baš puno vrsta pizze, nije prvenstveno pizzeria. Koriste samo sviježe namirnice. Probajte pa mi javite kak je bilo
miatamara1 is offline  
Old 12.03.2015., 14:16   #77
Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustva s Mrkvicom u Jurisicevoj? Jel valja taj rostilj sta?
Naletjeli tamo prije cca dva mjeseca, najgora hrana koju sam ikad jela, krumpir pire kiseo, nejestiv, pileći sa šnitom neke polujestive šunke i sira, hladno. Sami u lokalu, jedva dozivali konobaricu, žalili se, žena se okrenula da ide pitat kuhricu šta je s tim, vratila se sa računom. Niti se ispričala niti umanjila cijenu bar za taj odvratan krumpir. Ništa. Samo naplatila.
Uglavnom, najgore iskustvo ikad igdje.
MeInWonderland is offline  
Old 12.03.2015., 15:35   #78
El Bull u sklopu Tjedna restorana . Fino fino fino, vise tu.
Doria is online now  
Old 12.03.2015., 15:51   #79
Potato House

Mulligatawny juha prosječna. Nisam baš primjetio leću i definitivno je falilio tih egzotičnijih začina specifičnih za tu juhu.

Krumpir je pak bio jako loš. Hladan što je neoprostivo.
Izbor priloga isto nije ništa spešl.
Pablo is offline  
Old 12.03.2015., 16:42   #80
jako dobru muligatwany imaju u royal indiji na kaptolu...

u potato houseu mi se ne sviđa što u svakoj juhi ima uglavnom istog povrća, samo malo drukčijih začina, pa nije neka razlika...krumpir zadnja 2x isto hladnjikav, pa sam odustala...a i umaci dosade nakon 3x, pogotovo ako neke stvari ne jedeš, pa i nemaš nekog izbora....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.