Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2014., 13:06   #1881
Meni je sve tamo bilo dobro. Predjela sam jela standardna:dobar pršut i sir domaći, kruh domaći. Nakon toga, jela sam odlične fuže sa gulašom tipa lovački, raviole sa umakom od tartufa dobre jako.....
Nakon toga jela sam teletinu sa krompirima pod pekom - dobro sve.
Moj frend jeo je standard jela sa roštilja, neku pljesku ili ćevape ne sjećam se......ali bio je vrlo zadovoljan.
Kolači koje sam probala bili su isto fini....neki štrudel, nešto sa šumskim voćem i čoko tortu sam probala komadić od svakog i bilo je fino.
Vino je bilo OK.
Cijene sasvim normalne i umjerene.

evo nešto
https://www.youtube.com/watch?v=RhfL14I1gI4
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 11:37   #1882
Bila sam u Rivas-u u Rijeci neki dan. Otišao Zembo, došao novi vlasnik....sada se nudi leskovački roštilj...i dobro je!
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 12:56   #1883
Quote:
mikimiki kaže: Pogledaj post
Bila sam u Rivas-u u Rijeci neki dan. Otišao Zembo, došao novi vlasnik....sada se nudi leskovački roštilj...i dobro je!
Rivas, tj. BBQ kako se sad zove, je preuzeo Step iz Crikvenice. Sam Step u Ck se nakon blagdana zatvara do svibnja, a osoblje prelazi (tj. već je prešlo) u Rijeku.
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 21:43   #1884
ekipa
bili u ruzmarina, 5+
sve, od usluge, hrane...

hvala
 
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 11:14   #1885
Ružmarin - kantinon

Quote:
kontra kaže: Pogledaj post
ekipa
bili u ruzmarina, 5+
sve, od usluge, hrane...

hvala
Ako nije već bilo, čisto da znate da se Ružmarin proširio na susjednu bivšu šupu, koja je sad rustikalno uređena s ognjišćem. ima i vinski dio, pršuti vise, sasvim drugi ambijent, jako ugodno. Jelovnik mislim da nije nešto mijenjan, ali taj prostor vrijedi vidjeti.
Doh! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:31   #1886
pozz,neki restoran/pizzerija poput EX-a?
sa tako sirokom ponudom,velikim kolicinama i niskim cijenama?
nisam iz Rijeke,ali sam cesto tamo

zadni put sam jeo
DJEVOJACKI SAN
junetina,svinjetina,pršut,sir,pomfrit,ajvar,kapula
39,00kn

-definitivno previse sira koji nije bas fin(zdenka ili tak nekaj),prsut koji se neda rezat vec se trga
-pomfri osrednji,premalo ajvara,previse kapule

prvi put sam jeo
MIJEŠANO MESO NA ŽARU
svinjetina,piletina,pomfrit,ajvar,kapula
40,00 kn

-gotovo bez zamjerki,ogromno kolicinski,cijeli dan nisam jeo i nisam mogao sve pojest
meso fino peceno,ali malo bezokusno
-prilozi i dalje losiji od ocekivanog

usluga solidna,nije da ce se pretrgat oko tebe,ali nije da su neljubazni
cijene i vise nego fer,samo su mi malo predaleko pa trazim alternativu
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 17:35   #1887
Cekaj, nije ti bas fino, ali su porcije velike i nisu skupe, samo sto ti je daleko, pa sad trazis nesto finije, za iste novce i blize, a ne pises odakle si? Vazi
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 19:26   #1888
U zadnjih tri mjeseca jelo se u:
Mala Riba - Kastav
Conca d' Oro - Rijeka
La Rose - Rijeka
Nebuloza - Rijeka
Sva četiri mjesta apsolutno preporučam, svako ima nešto svoje i vidi se da se ljudi trude raditi kvalitetnu hranu i pružiti vrhunsku uslugu
Bakerella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 19:36   #1889
Zna li itko dali u Roku u Opatiji imaju djecju sjedalicu/hranilicu? Išli bi sa djetetom a neda nam se kolica gurat u onaj mali prostor. Hvala unaprijed!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Under the motteld shell of the old tortoise beats the heart of a young dancer. She dreams of twirlin on the table-tops,turning cartwheels,kickin up her heels at the Carnival Ball. "Oh,who will kiss my cold and wrinkled lips,and set my dreaming spirit free?"
bambi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 19:45   #1890
U zadnje vrijeme smo tamo bili jedno 5 puta, ali stvarno nisam vidjela ni sjedalicu, a ni malu djecu, bogami, tamo
Što ne znači da ih nemaju, ali stvarno nisam vidjela. Nazovi i pitaj
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 21:45   #1891
Ma da i ja nisam nikad vidila pa sam mislila da je možda netko drugi vidio... A i ne vjerujem da imaju,šteta. Sutra smo u Ri malo u shoppingu pa mislili navratit u Roko. A zna možda netko neko drugo mjesto gdje imaju hranilicu,osim Gardensa-tamo je hranilica iz 1. svjetskog rata.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Under the motteld shell of the old tortoise beats the heart of a young dancer. She dreams of twirlin on the table-tops,turning cartwheels,kickin up her heels at the Carnival Ball. "Oh,who will kiss my cold and wrinkled lips,and set my dreaming spirit free?"
bambi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 21:00   #1892
Bok ekipa!
Jelmbio tko u Papa's u Opatiji ? Hambiji bi trebali biti kao i u ZG, jel da?
Ja jos nisam bio ni u jednom, ali vidim da se ZG Papa's ovdje dosta hvali,
pa ako netko ima sta za reci u vezi Opatijskog prije nego odem probati , bio bih zahvalan
andout is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 08:00   #1893
Quote:
andout kaže: Pogledaj post
Bok ekipa!
Jelmbio tko u Papa's u Opatiji ? Hambiji bi trebali biti kao i u ZG, jel da?
Ja jos nisam bio ni u jednom, ali vidim da se ZG Papa's ovdje dosta hvali,
pa ako netko ima sta za reci u vezi Opatijskog prije nego odem probati , bio bih zahvalan
Prenosim mišljenje frenda koji je neko vrijeme živio u US, kaže da je hamburger odličan, i da ima dobar izbor američkih piva. jedino što takav burger i pivo izađu prilično skupo...
Doh! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 17:55   #1894
Bio ja 2 puta prije NG. Solidno, dobar burger. oko 30-35kn.
vid051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 10:26   #1895
Evo bio sam i ja u međuvremenu.
Burger prilicno ukusan, deblji komada mesa, mozda
za moj ukus malo prepecen, ali kao sto sam rekao u cijelini
burger je fin. Da je malo veci bio bi jos bolji
Bio sam dosta gladan kad sam dosao i a nisam bas bio potpuno
sit kad sam odlazio
Sto se tice cijene, skupo je , Papa's burger je 30+kn, ali je ukusno.
andout is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:02   #1896


evo cijeli članak o tome...
ima li tko kakvu preporuku, koji restoran izabrati?

http://www.opatija-tourism.hr/hr/dog...jeke,1086.html
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 16:12   #1897
Aerosteak Grobnik. Bila sam s par prijatelja na steaku i bilo je genijalno. Prijatelji su uzeli srednje pečen, a ja malo jače pečen, ali je i dalje bio crven iznutra. Savršeno mekan, savršeno pripremljen. Ukusan, sočan, baš kako treba biti. Na stolu su se našli steak s pireom od komorača i s palentom kompiricom - grobničkim tradicionalnim jelom, te steak u umaku od papra s krumpirovim kroketima. I salate, ali one su manje bitne. Mislim da mi se više svidio ovaj umak od papra, iako sam ja naručila prvu verziju. Naime, nisam neki pretjeran fan komorača, ali nisam se ni sjećala kad sam ga zadnji put jela pa sam zaboravila zašto. Sad opet znam.

Za couvert prije steaka su nam donijeli domaću mesnu paštetu, koja je bila jako fina i u kojoj je vjerojatno bilo i nekog alkohola, i tek ispečena topla peciva.

Za desert smo uzeli tortu od skute i smokvi prekapanu medom za koju imam samo pohvale, odlična je, i tortu sa sirom i komadićima čokolade prelivenu čokoladom koja me isto oduševila. A na kraju, kao dio couverta, dobili smo i panna cottu sa šumskim voćem.

Ako se nađete u blizini i željni ste dobrog komada mesa, toplo preporučam. Zapravo, ni ne morate biti u blizini.



__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 22:35   #1898
Gdje u Rijeci pojesti dobar tatarski biftek?
marijanooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 23:26   #1899
Trsatika
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 11:22   #1900
Bistro La Rose- Rijeka

Bila sam pred par dana sa društvom... jako loše, usluga, čistoca... ne znam, sve je to jedva osrednje, hrana...

ma neće me više vidit, ima puno boljih od ovog
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.