Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2014., 22:56   #1561
Kineski u Strojarskoj-odlican i povoljan
silence777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 08:09   #1562
Asian Garden koji je otvoren u podnožju one nove crne zgrade u Strojarskoj , svakako treba posjetiti. Novi je i super je uređen, odličan ambijent. Cijene prihvatljive, isto kao i u Mr. Chenu jer ja isti gazda.

Što se tiče ovih wok restorana, tipa wok by Matija, i slično, kojih posljednje vrijeme ima u gradu, hrana je za pojest al ni približno ko u pravom kineskom restoranu.

Moja preporuka kineskih restorana:
1. Mr Chen i Asian Garden
2. Asia restorani (Nova Ves, Tomislavac, Green gold, Arena Centar - sve isti gazda)
3. Andi Wok u Draškovićevoj kod tramvajske stanice, isto odličan
wanabu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 12:39   #1563
Quote:
3. Andi Wok u Draškovićevoj kod tramvajske stanice, isto odličan
Kako ti se Andi wok uklapa u ovu listu, kad se sami deklariraju kao "fast food"?
MarkoMh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 19:16   #1564
Sjeca li se tko restorana 'Golden Lotus' iz Mucki?

http://www.jutarnji.hr/odvratni-priz...idio-/1257365/
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 22:41   #1565
Pozdrav, zanima me da li u kineskim restoranima ostavljate napojnicu, jer to kod njih običaj ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 00:27   #1566
Quote:
techno kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me da li u kineskim restoranima ostavljate napojnicu, jer to kod njih običaj ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vole dobiti napojnicu ko i svi u Hr, neka te to ne brine.
Ostavi po nahođenju, a koju kunu bi mogao. Neće se naljutiti ni na više kuna napojnice.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 11:13   #1567
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 15:54   #1568
kakav je kineski onaj na trešnjevci?
posejdon098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 20:42   #1569
Dobar. Neces se razocarati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 19:19   #1570
Jedu mi se rezanci s tri vrste mesa, nisam to jela odavno, pa trebam preporuku kineskog s dobrim rezancima i dostavom
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 23:15   #1571
Izvještaj iz Pande https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...ostcount=10000
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 23:13   #1572
Bio sam prvi put u kineski restoran Asia u nova ves, i mogu reci da mi je hrana bila totalni ocaj.. iz Rijeke sam, i ovdje najgori kineski restoran ima sto puta bolju hranu nego ovaj u Zagrebu.. Gledao sam koji bi bio najbolji kineski restoran u Zgu, i vidim da puno ljudi hvale taj Asia, ali meni je bio uzas..
legacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 00:06   #1573
Nisu svi Asia restorani isti, dapače, razlika je ogromna između Asia Gold (u centru GreenGold, Radnička cesta) i ostalih Asia restorana. Trebao si ići u Asia Gold koja je odlična, ali i osjetno skuplja od ostalih.

Btw. da prijavim kako sam danas imala neku alergijsku reakciju (što mi se inače ne događa) pa se pitam jel mi to reakcija na jučerašnju večeru u Pandi
Kad su otvorili Pandu bili smo više puta na klopi i nije nam ništa bilo, nakon toga nismo bili godinama do jučer.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 01:30   #1574
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Nisu svi Asia restorani isti, dapače, razlika je ogromna između Asia Gold (u centru GreenGold, Radnička cesta) i ostalih Asia restorana. Trebao si ići u Asia Gold koja je odlična, ali i osjetno skuplja od ostalih.
ja se vec mjesecima brusim otici u 'obicnu' Asia-u jer imaju prilicno drugaciji menu od Golda. i nije me prethodni post obeshrabrio u tome
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 10:32   #1575
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ja se vec mjesecima brusim otici u 'obicnu' Asia-u jer imaju prilicno drugaciji menu od Golda. i nije me prethodni post obeshrabrio u tome
Na Vesi nisam nikad jela kod njih, već samo u Šenoinoj i tamo mi nije ni približno dobro kao u GG. Čini mi se grozno masno.
Wok u Areni im je super - tamo samo mongolsko jedem.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 12:43   #1576
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Wok u Areni im je super - tamo samo mongolsko jedem.

aaa.. zato imaju na ubrusima ugravirano Asia Gold
Oprobao sam kod njih sva Wok jela koja su deklarirana kao "ljuto", i svako mi je bilo odlično . . Nisam siguran dali bi mogao izdvojiti koje od njih kao najbolje. Naravno, govorim o ovima sa junetinom.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 12:49   #1577
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ja se vec mjesecima brusim otici u 'obicnu' Asia-u jer imaju prilicno drugaciji menu od Golda. i nije me prethodni post obeshrabrio u tome
Jeo sam tamo 10ak puta i poticem te. Jedan od top 5 kineskih u Zg. Iako i dalje 100 puta losoji od bilo kojeg iz Rijeke naravno.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 13:38   #1578
ja sam bio u Šenoinoj i nije me uopće impresionirao
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 13:44   #1579
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ja sam bio u Šenoinoj i nije me uopće impresionirao
Da, o tome i govorim, nije ni mene, al mi je ipak bolje od onog na Trešnjevki u Okićkoj Tian Tan ili tak nekaj koji je bio puno hvaljen (meni katastrofa).

U Šenoinoj mi je presmiješna jedna njihova konobarica Helga/Hitler stajl moraš sve radit po jakom tempu koji ona odredi, inače si na***o a ona u međuvremenu ulijeće do stola (sa svih mogućih strana) i stoka jesi'l pojeo il' nisi da ti otme tanjur
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 13:45   #1580
viš, a meni je taj u Okićkoj bio odličan
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.