Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2014., 13:39   #2781
hvala mislio sam van splita ali dobro, u Movija mi je izvanredna ako zanemarimo oskudan ambijent.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 14:15   #2782
https://www.facebook.com/touristboar...329198/?type=1


Naravno, pola restorana iako ode piše ni ne sudjeluje... ili kad dođeš kažu da vridi za neki drugi dan. Pljuf
blebletalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 00:07   #2783
Osa u movija na picu. Prva liga..pizza movi sa repoima skampi i kozicama te cherry rajcicama i rikulom po njoj.cista petica. Ambijent ocjena 1 . Neizdrzivo..mogli su se bar potrudit stavit nesto zelenila il cvica..
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 13:54   #2784
evo je.savrsenstvo!

__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 15:26   #2785
Jučer.. nakon cilog dana rintanja, muž i ja gladni ka vukovi i krepani ka pasi otišli u Lučac.. Minus: čekali smo po ure (sami smo bili u konobi btw) da nan donesu naručeno.. Plus: zimska plata za dvoje (120kn) je tolika da se komodno uz pojačan prilog troje ljudi do sita najede.. Kobase domaće su in odlične, arambašići nisu loši, crveno meso standard, vrat ok (ja ne volin masno pa nisan jela, muž kaže da je ok), kobasica kupovna ispod prosjeka.. Sve skupa više nego dobro. Najili se, nismo puno platili (165kn ako se dobro sićan, plata + salata + pivo + mineralna), prođirali oko kućica i tako..
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 23:11   #2786
za novu godinu ponuda skoro nikakva..... di su sad ovi pusti restorani sta su se reklamirali da se spremaju za zimu nisu u stanju ni novu godinu organizirat,,,
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 23:55   #2787
Upravo stigla iz Didovog zlata. Prijateljica slavila rođendan.. Jele pizzu (to je u biti jedino šta nude.. uz tople sendviće..), jumbo, 4 sira i Didov san. Pizza tanka, rub hrskav, sasvim ok, jedna od boljih u ST..
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 09:56   #2788
ekipa, tribala bi neku delegaciju odvest na kasni rucak/veceru na badnjak. pretpostavljam da ce to bilo di tribat rezervirat, ali di preporucujete? bakalar, rizot ili sl.
 
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 10:55   #2789
Ako treba bit fino, onda Dvor na Firulama, imat će sigurno dobar bakalar na badnjak
blebletalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 12:28   #2790
Quote:
kontra kaže: Pogledaj post
ekipa, tribala bi neku delegaciju odvest na kasni rucak/veceru na badnjak. pretpostavljam da ce to bilo di tribat rezervirat, ali di preporucujete? bakalar, rizot ili sl.
ako ti je grupa do 10 ljudi onda preporucam Diocletian's wine house i njihov kutak...

https://www.facebook.com/Diocletians...type=3&theater
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 14:00   #2791
Bio sam u petak u Diocletians wine house. Prostor je fenomenalan, manji i intiman. Ima dva ulaza/izlaza jedan sa strane pazara, i drugi sa one druge uličice koja ide paralelno sa Pazarom. Konobari jako ugodni i simpatični.
Nažalost, iako sam imao namjeru probati što nude, bio je neki domjenak, i sve je bilo rezervirano pa bi u svakom slučaju preporučio prethodnu rezervaciju.
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 16:55   #2792
T bone i odrezak u Splitu

Moze li se u Splitu kupiti u naslovu navedeno i po kojoj cijeni?
hvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:21   #2793
Quote:
hvo kaže: Pogledaj post
Moze li se u Splitu kupiti u naslovu navedeno i po kojoj cijeni?
U mesnici ?
Nisam vidio (a nisam ni gledao nešto pozorno), računaj da ti je biftek 200tinjak kn kilo pa na više.

Ako pitaš za restorane, onda imaš dobar biftek u Duje i Kadene. T bone izvrstan u Kadene. Navodno i apetit u gradu ima dobar biftek.
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 17:30   #2794
Molim preporuku za neki bezmesni obrok u Splitu.
Može i pizzeria, ali ne nužno.
Subota navečer, večera.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 17:48   #2795
Quote:
hvo kaže: Pogledaj post
Moze li se u Splitu kupiti u naslovu navedeno i po kojoj cijeni?
Može u Metrou u Dugopolju.
Pred par dana bila u diskontu Stanić pored Mercatora, imaju neke bifteke & co ali smrznute po par kila
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 12:50   #2796
u gradu opće ludilo....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 13:50   #2797
Talking

sve je jasno. teski nered.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 22:40   #2798
Jučer ogladnili oko 14h, odlučili se za Movi.. Ispalo pun pogodak. Muž je za 90kn izabra njihov Menu za dane bakalara- spremili su bakalar na 5, 6 načina, hobu na 2 načina, višku pogaču, fritule i moga si za tih 90kn uzest šta oćeš, koliko oćeš.. Dušu dalo za izjelice.. Ovi moj proba mrvu od svega i nije moga dihat.. Izabra je bakalar bianco, bakalar na brujet, hobu sa manistron na gulaš, nešto sa fažolon i višku pogaču.. Bianco je bija previše neutralan, najlošiji od svega, ali u odnosu na druge restorane iznad prosjeka (u odnosu na bakalar doma +1), brujet je bija solidan, ono nešto sa fažolon je bilo čisto ok, a hoba i viška su rasturili! Ja nisan baš ljubitelj bakalara pa san se odlučila za fuže sa tartufima, slaninon i kozicama.. dok nije stiga moj pjat bilo mi je malo ža jer se nisan mašila za onu hobu, ali kad je stiga isplatija se itekako. Okuson prva liga, a količina me ugodno iznenadila- porcija je grande! Tako da jedva čekan opet tamo..
E, apropo interijera- očekivala san nešto puno lošije sudeći po vašin kritikama, al nije tako loše.. iznda nekog prosjeka konobsko picerijskog, ali da mu fali maštovitosti, to da na žalost..
Sve u svemu visoka 4 zbog interijera
Iiii, žlahtina in je lagana, pitka.. sasvim solidna..
Uz bakalar menu, pivo (pan ili neko sl smeće- veliki in je minus ponuda piva, odnosno nedostatak iste) i vino kuće oko 205kn.. Nije malo, nije puno, sasvim ok.. Omjer uloženo/dobiveno više nego fer..
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.

Zadnje uređivanje yawanna : 24.12.2014. at 22:44. Reason: edit
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 23:06   #2799
Vidio sam taj meni njihov, ali nije bilo jos bakalar zaljubljenika sa mnom da odemo. Znaci bilo je dobro? Vidio sam na Facebooku da su u paradoxa bile kamenice i šampanjac. Sve puno. Jel bio tko?
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 23:13   #2800
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za neki bezmesni obrok u Splitu.
Može i pizzeria, ali ne nužno.
Subota navečer, večera.
Makrovega ti ima vegetarijanski meni. Imas i ribljih restorana poprilicno. Za pizze Aci tj Graso i pizzeria Ivo (moj favorit)
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.