Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2014., 20:25   #21
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
Opći dojam, totalno umjetno mi je bilo. Ne prezačinjeno, nego baš umjetno
također

Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Upravio bio na woku, Gombao piletina s rižom i povrćem za 25 kn. Jeftino, al svejedno ne valja to malo novaca. Riža bezokusna i prenatrpana, po vrhu stavljena valjda samo malo hrane iz woka, koji ni sam nije nešto.

potvrđujem ovo. Ja također uzeo Gombao.. Porcija je full mala - recimo ko pola velike porcije iz wok by matija. Baš "socijalno" malo od vrha ti ubace povrce iz woka, sve luk i paprika a sam umak tako sluzast i umjetan.. baš sam se razočarao.. s obzirom na pompoyne najave očekivao sam zaista cool mjesto kad ono totalni flop..

plus zaposlenici su sve zbunjeni i previse flegmtični klinci, valjda preko student servisa zaposleni jer im to najjeftinije..
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 20:34   #22
patientia- valjda ni nemaju web, ne nalazim ga. A i na Fejsu nemaju menu, urnebesno loše poslovanje na netu.

A i šta će ti to, ti jedeš kvalitetnije od junk fooda. I to lošeg (ajd ok, imaju wokovlje, ali gledj... loše je kako ljudi vele).

Kaže mi frend da je jeo wok tamo prije neki dan, kao da je okej za 25 kn, ali da mu je u nekom šoping centru na zapadu 3put bolji. O jebate. Kakav li je onda ovaj jadan ne bio.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 20:39   #23
i sad sam se sjetio, imaju valjda najjeftinije i najlosije plasticne vilice s kojima je jaako tesko zagrabiti, i tesko jesti..
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 21:04   #24
wok and burger

Ma ček, jel ono Ognjenović bio chef/vlasnik/štoliveć onog Bon Apetita na Podaupskog, pri Hajnclovoj?
Ak je, onda ne čudi bezukusna riža ovde, tam je svojevremeno (pred koju godinu, dok je to bilo "u zenitu") klopa (gableci, švedski stol, ovoononešto) bila upravo nevjerojatno sterilna, plastična, kartonasta...ujfu.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 01:43   #25
dakle, još jedno mjesto za klince koji se po noći pijani vraćaju kući iz Tkalčićeve?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 05:13   #26
A eto, volim probat sve novo, ako imaju nesto za mene. Nakon ovakvih reviewova necu se trudit.

Ne znam bas koliko je problem sto im je hrana nejestiva kad imaju 3 stvari potrebne za uspjeh restorana: lokaciju, lokaciju i lokaciju.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 08:54   #27
Quote:
Yvancheen kaže: Pogledaj post
potvrđujem ovo. Ja također uzeo Gombao.. Porcija je full mala - recimo ko pola velike porcije iz wok by matija. Baš "socijalno" malo od vrha ti ubace povrce iz woka, sve luk i paprika a sam umak tako sluzast i umjetan.. baš sam se razočarao.. s obzirom na pompoyne najave očekivao sam zaista cool mjesto kad ono totalni flop..

plus zaposlenici su sve zbunjeni i previse flegmtični klinci, valjda preko student servisa zaposleni jer im to najjeftinije..
Potvrdjujem i ja, i potkrepljujem slikama! To su before i after, before kad sam otvorila kutijicu i vidjela tu GOMILETINU luka, after je kad sam sto sam pobacala ono sto mi je bilo na vidjelu (ne volim luk ). S time da sam cijeli ostatak obroka nalazila jos i jos i jos. Not happy. Piletine je bilo u tragovima, kad sam naisla na nju nije bila losa doduse.




Uzela sam s tjesteninom i pitam jel moze kikiriki umak, cura koja mi je davala me zbunjeno pogledala, zatreptala i rekla "pa mogu vam malo staviti". Ja onak, ok . Druga za blagajnom "to vam je 4 kune!". Platila . Ali kad sam se vratila na posao i pocela jesti ne mogu reci da nisam niti okom niti okusom uocila umak.

Sto se velicine porcije tice, mislim da je ista kao mala iz Matije. Meni je bila dovoljna (i ostalo mi malo), ali mislim da vecini ne bi bila.

Probat cu jos jednom nekom prilikom jer samo tijesto (volim tijesto ) je imalo dobar okus. Ali definitivno necu ovu piletinu uzeti s time, a bome ni kikiriki umak .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 14:03   #28
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
I ja skužio kritiku na račun kvalitete burgera, kad je već u centru s tom lokacijom da je bar malo bolji od McD'sa.

Allexis, ima svega po centru, samo treba love. Pod svega ne mislim na pekare i McD's etc., nego svega finoga.
Samo treba love avaj.
treba i za to vremena...moje je pola sata, pa nije da se baš nešto stigne....prije mi je bio ok good food, jer su imali "moju salatu", pa sam si složila sama što hoću...otkad su ukinuli, više tamo ne zalazim, jer nema ničega za mene....wok by matija je isto bio ok za na brzinu, ali ima već dugo da se pokvario (barem meni)...ponekad znam na štrukle, jer dođu za 20 min kad nije gužva....najradije bih pojela neku juhu i salatu...ali u centru cvjetni je ponuda bzvz....mali ali je koma...nemam ideje što dobiti i stići pojesti za pola sata....neki dan bila u bobanu, ali na kraju se razvuklo na skoro sat vremena.....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 15:12   #29
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
treba i za to vremena...moje je pola sata, pa nije da se baš nešto stigne....prije mi je bio ok good food, jer su imali "moju salatu", pa sam si složila sama što hoću...otkad su ukinuli, više tamo ne zalazim, jer nema ničega za mene....wok by matija je isto bio ok za na brzinu, ali ima već dugo da se pokvario (barem meni)...ponekad znam na štrukle, jer dođu za 20 min kad nije gužva....najradije bih pojela neku juhu i salatu...ali u centru cvjetni je ponuda bzvz....mali ali je koma...nemam ideje što dobiti i stići pojesti za pola sata....neki dan bila u bobanu, ali na kraju se razvuklo na skoro sat vremena.....
moja cura je odusevljena onim salatama tamo kaj si sama mozes sloziti.. njoj su prefine i dobije puno.. ne znam da li si to probala mozda?

btw. sto je to novo otvoreno u Tkalci neki dan? Come & eat mislim da se zove?
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 18:33   #30
Allexis a pasta fasta u centru cvjetni?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 18:46   #31
A Potato House u Massarykovoj?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 20:30   #32
Aleksisice, ovdje smo off s tim pa necu nastavljati tu raspravu, ali baci oko na Gdje ste zadnji put jeli... tamo cu sad upisati nekoliko brzih, ukusnih i kvalitetnih mogucnosti.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 09:10   #33
hvala svima na prijedlozima...pasta fasta mi je ok, ali dosadi s vremenom

Deedy - sorry na offu, idem čitati post
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 22:36   #34
loše

šteta tako dobrog prostora u centru za ovako nešto.akademik....omg, pa neka se dotični drži bunceka i zelja ( to mu dobro ide ), a i čovjek je iz "toga vremena".
poprilično jeftino, ali loše i još lošija kopija mcdonaldsa, koji je puno dalje od ovako nečeg. Ovdje se nije trebao kopirati mcdonalds i neki jeftini azijski wok, a cijela ponuda je dosadna i ne baš promišljena.
sladoled...opet loša kopija mcdonaldsa.

baš šteta...ali nažalost, još jedan primjer kako ljudi hranu i njezinu pripremu shvaćaju kao jednostavan posao.

wow ( tijesto,riža,povrće ) su namirnice koje NE podnose "stajanje", i kod istog izgube okuse, te se smežuraju i postanu kašaste i promijene potpuno okus.

Tak tip hrane može biti kvalitetan samo i isključivo ako se radi ala minute, a ovako definitivno NE.

Mori77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 23:22   #35
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
dakle, još jedno mjesto za klince koji se po noći pijani vraćaju kući iz Tkalčićeve?
možda ovi burgeri pokraj cibone budu bolji.

" prva prava američka zalogajnica u zagrebu posluživat će burgere, pite, rolice...

Intergalactic Diner, zagrebačka inačica poznatog beogradskog dinera, odnosno zalogajnice američkog stila, otvara se u ožujku na Savskoj cesti, u HOTO tornju u kojem je nekad bilo sjedište T-coma. Adaptacija prvog zagrebačkog dinera počet će u siječnju, a prvi gosti očekuju se u ožujku..."

http://www.jutarnji.hr/intergalactic...ce---/1258688/


Zadnje uređivanje ursamajor : 19.12.2014. at 23:50.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 20:06   #36
Bile kolegice s posla, kažu da je totalna katastrofa. Još hrana ajde, nisu očekivale Rougmarin ili tak nešto, al posluga je totalna katastrofa. Na kraju rekli prodavačici, "molim Vas, pričajte glasnije, ne razumijemo Vas!"


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 16:19   #37
ne znam jesam li dobro shvatio, oni wok ne naprave po narudžbi nego stoji otprije već gotovo?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:52   #38
Treba im reć "molim wok bez luka"

androtabletić / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:19   #39
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ne znam jesam li dobro shvatio, oni wok ne naprave po narudžbi nego stoji otprije već gotovo?
da, stoji uz pult..
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:22   #40
katastrofa
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.