Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2013., 15:18   #2301
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Joj, ja sporo iscrtavam obrve. Možda da ih prvo uokvirim bez sealinga pa onda. Sad sam malo guglala i vidjela sam na nekom blogu preporuku da se malo sjenila "iskopa" i prenese na ruku i sa sealingom izmješa, pa se nanosi na obrve jer se tako manje uništava sjenilo.
Ja prvo nanesem nanesem sjenilo na obrve i onda stavim Sealing sam, bez miješanja.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 00:17   #2302
Izvinjavam se sto upadam na temu. Citala sam zadnjih par stranica ali nisam nasla ono sto me zanima.
Trazim olovku ili sjenilo za popunjavanje obrva u pepeljastoj nijansi. Sve smedje, tople nijanse mi odudaraju. Moja kosa i obrve su bas kao kod Kim, s tim sto imam crvene pramenove. Ima li neko preporuku? Unaprijed zahvaljujem!
bucibuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 09:54   #2303
Essence ima set za obrve u prilično hladnoj smeđoj, a Illamasque pigment za obrve gaze što je nekakva tamnosiva. Možda bi ti ta pasala. I od Illam.thunder pigment koji je tamno smeđi, ali hladan.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 09:58   #2304
Quote:
bucibuc kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se sto upadam na temu. Citala sam zadnjih par stranica ali nisam nasla ono sto me zanima.
Trazim olovku ili sjenilo za popunjavanje obrva u pepeljastoj nijansi. Sve smedje, tople nijanse mi odudaraju. Moja kosa i obrve su bas kao kod Kim, s tim sto imam crvene pramenove. Ima li neko preporuku? Unaprijed zahvaljujem!
Isprobaj Illamasqua Gaze, Artdeco sjenilo za obrve nijansa 2 i Artdeco olovku za obrve (onu običnu, ne s češljićem) u nijansi 5. Sva tri proizvoda se odlično doziraju i izgledaju pepeljasto.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 10:40   #2305
Quote:
bucibuc kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se sto upadam na temu. Citala sam zadnjih par stranica ali nisam nasla ono sto me zanima.
Trazim olovku ili sjenilo za popunjavanje obrva u pepeljastoj nijansi. Sve smedje, tople nijanse mi odudaraju. Moja kosa i obrve su bas kao kod Kim, s tim sto imam crvene pramenove. Ima li neko preporuku? Unaprijed zahvaljujem!
Ja sam neki dan otkrila Golden Rose olovku za obrve u nijansi 101, pisala sam o njoj i na totalno fantastičnom proizvodu. Isto su mi obrve ikosa tamne kao kod Kim pa mi ništa smeđe ne odgovara, nego mora bit baš pepeljasto. Isprobaj, za cca 20 kn se stvarno isplati, a odlična je, ja ju više ne mijenjam!
Iwanaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 18:37   #2306
Hvala svima na trudu i odgovorima. Posto sam iz BIH, Illamasqua proizvode ovdje nemamo, tako da cu se orjentisati na Artdeco i Golden Rose!

Zadnje uređivanje bucibuc : 11.04.2013. at 18:43.
bucibuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 08:24   #2307
uzela sam od maxfactora olovku za obrve nijansa ebony, za crne obrve obrve super popunim tamo di su samo rijetke, ali naravno kad sam ih ko mala cupala previse, sad imam takvih rupa da bi izgledala smjesno ako ih pofarbam samo olovkom. vidila sam da da neke olovke imaju gumenastu cetkicu s druge strane, trebam li s tim jos razmuljati olovku nova sam u ovom tak da hehehe
n-i-k-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 14:52   #2308
ja obrve popunjavam sjenilom i rezultat mi je puno prirodniji nego je bio kad sam ih popunjavala olovkom.
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 19:32   #2309
cure trebam savjet. imam crne, duge i guste obrve i prirodno smeđu kosu. kaniram se pa sam crvenkasta/ginger crvena, razmišljam da obrve malo posvijetlim. vidim da vas dosta to radi sa bojom za kosu, znam da se ne preporuča, ali probala bi to ipak. ne bi htjela ispasti siva ili žuta.. možete li mi preporučiti neku boju? pretpostavljam da čupko za posvjetljivanje meni ne bi odgovarao, mada stvarno ne znam kakve rezultate daje. vidjela sam da pišete da u mulleru ima boja za tu svhu ali volim imati neki izbor, a tamo su samo dvije. ne bi išla u neki salon, znam paziti . i da, oči su smeđe.
__________________
"Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
Anna Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 21:48   #2310
tražim kozmetički salon u splitu di će mi znati lipo počupat obrve, ima itko koju preporuku? e da i da ne košta puno

Zadnje uređivanje elektrodalmacij : 02.05.2013. at 22:04.
elektrodalmacij is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 03:19   #2311
Pisala sam ja par stranica prije, i slike stavljala i sve.. Prelistaj.. Frizerski salon Kaleta, naruci se kod Martine.. Cupanje koncem, pincetom, bojanje i popunjavanje, 70 kn.. I mirna si mjesec dana
__________________
...and they lived happily ever after.. iHerb kod za popust: GTJ714
marinica87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 10:46   #2312
Quote:
Anna Freud kaže: Pogledaj post
cure trebam savjet. imam crne, duge i guste obrve i prirodno smeđu kosu. kaniram se pa sam crvenkasta/ginger crvena, razmišljam da obrve malo posvijetlim. vidim da vas dosta to radi sa bojom za kosu, znam da se ne preporuča, ali probala bi to ipak. ne bi htjela ispasti siva ili žuta.. možete li mi preporučiti neku boju? pretpostavljam da čupko za posvjetljivanje meni ne bi odgovarao, mada stvarno ne znam kakve rezultate daje. vidjela sam da pišete da u mulleru ima boja za tu svhu ali volim imati neki izbor, a tamo su samo dvije. ne bi išla u neki salon, znam paziti . i da, oči su smeđe.
Dok sam farbala obrve, farbala sam ih sa bojim za kosu jer sam isto crvenokosa i bile su mi dosta crne. Dobro bi uhvatilo, samo je to meni bilo prečudno jer su mi bile neprirodne, a najviše me nerviralo što se to previše brzo ispiralo. Čupko ti ne preporučujem jer će ti posvijetlit u žuto, a recimo smeđa boja za obrve će ti opet ispast pretamna. Ne znam kakve su ti gustoće,ali moja preporuka ti je nekakvo sjenilo koje će bit svjetlije od tvojih obrva. Illamasque i art deco ti ima dosta nijansi sjenila za obrve. I može se postić posvjetljivanje, a opet da izgledaju prirodno.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 13:38   #2313
Quote:
marinica87 kaže: Pogledaj post
Pisala sam ja par stranica prije, i slike stavljala i sve.. Prelistaj.. Frizerski salon Kaleta, naruci se kod Martine.. Cupanje koncem, pincetom, bojanje i popunjavanje, 70 kn.. I mirna si mjesec dana
hvala, vidila san to, al 70 kn mi je ipak malo puno, mislila san na obično čupanje s pinceton...
elektrodalmacij is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 13:41   #2314
Quote:
livy kaže:
Dok sam farbala obrve, farbala sam ih sa bojim za kosu jer sam isto crvenokosa i bile su mi dosta crne. Dobro bi uhvatilo, samo je to meni bilo prečudno jer su mi bile neprirodne, a najviše me nerviralo što se to previše brzo ispiralo. Čupko ti ne preporučujem jer će ti posvijetlit u žuto, a recimo smeđa boja za obrve će ti opet ispast pretamna. Ne znam kakve su ti gustoće,ali moja preporuka ti je nekakvo sjenilo koje će bit svjetlije od tvojih obrva. Illamasque i art deco ti ima dosta nijansi sjenila za obrve. I može se postić posvjetljivanje, a opet da izgledaju prirodno.
hvala . da, ne bi obrve iste boje kao kosa. u principu se ne volim zafrkavati sa sjenčanjem na dnevnoj bazi, ionako se šminkam stvarno malo, ali priznajem da je to pametniji način. ipak moram isprobati ovo jednom. pa samo još jedno pitanje.. kažeš da se brzo ispire, koliko si često morala ponavljati postupak?
__________________
"Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
Anna Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 14:04   #2315
Boja ti vrlo brzo ode jer se umivaš, čistiš lice, izblijedile bi već nakon tjedan, dva.Ja sam prestala sa farbanjem jer nikako nisam mogla pogodit boju koju sam htjela. Boje za obrve su mi uvijek ispadale pretamne i onda bi mi obrve još bile upadljivije i još više stršale od crvene kose. Probaj, ako ti se ne bude svidjelo, brzo će ti to otić.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 18:54   #2316
probala sam pa da se javim. livy bila si u pravu, sjenilo je bolje. mama se farba u smeđe pa sam imala boju pri ruci, ne stoji mi dobro jer imam guste crne trepavice na šta nisam računala . uz to daje neki čudan odsjaj na određenom svijetlu. nije ništa strašno, a imam i šiške pa ne upadaju u oči, ali neću ponavljati. eto, sad barem mogu mirne duše biti zadovoljna svojim prirodnim obrvama, nije da nisam ništa postigla . hvala još jednom
__________________
"Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
Anna Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 15:08   #2317
cure, jel valja ova essence pinceta ljubicasta sa zutozelenim tockicama? sve sam ih posijala
SnowWhiteQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 09:50   #2318
bok, molila bih preporuku za olovku da je dugotrajna, dakle da se ne zbriše nakon par sati, da je smeđa ali nema crvni pigment, već da je hladno smeđa.
sada koristim catrice, ali mi vuče malo na crvenkasto, a to mi je grozno

Sjenila ne koristim jer su mi inače tanke i rijetke obrve, pa to nikako ne izgleda
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 23:35   #2319
preporuka za threading u adam&eva u petrinjskoj, savršeno, precizno, žena definitivno zna što radi
__________________
...
Julianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:45   #2320
Quote:
pinkday kaže: Pogledaj post
bok, molila bih preporuku za olovku da je dugotrajna, dakle da se ne zbriše nakon par sati, da je smeđa ali nema crvni pigment, već da je hladno smeđa.
sada koristim catrice, ali mi vuče malo na crvenkasto, a to mi je grozno

Sjenila ne koristim jer su mi inače tanke i rijetke obrve, pa to nikako ne izgleda
artdeco, br. 2
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.