Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2003., 17:15   #1
Indijski restoran u Zagrebu

Šta mislite o indijskom restoranu u Zg, mislim da se Maharadža zove. Frend i ja smo bili prije neki dan i užas živi! Ja sam inače indijsku kuhinju jela u Americi i Velikoj Britaniji i to sve skupa 4 puta pa nisam neki ekspert, ali frend koji inače često papa takve stvari (živia je dugo vani) ima isto mišljenje. U svakom slučaju sve je bilo nekako vodenasto i nikakvo, a porcije su bile za patuljke na dijeti.
I to računaju 70kn po minijaturnoj porciji!
Ne znam, možda je to prava indijska hrana, bezukusna i bljutava?
Jel proba tko?
Storm13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 00:01   #2
Indijska hrana je dobra ali su im restorani grozni. Ovdje u Melburnu smo izasli jedno vece u indijski (jedan od boljih), covjek nam je posluzio veceru iz konzerve? Poslije je i imao hrabrosti da nas pita je li dobro. Inace sa njihovi i vijetnaskim restoranima imam lose iskustvo posebice u pitanjima higijene. Kineski su daleko bolji.
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 05:27   #3
Ja imam tu kod nas Indijski restac i super je,i jela sam dosta po Americi u njihovim restoranima i uglavnom su super.Jela su jako zacinjena,fantasticnih kombinacija i uglavnom ne pre skupa.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 11:33   #4
Bila sam jednom u Indijskom restoranu u Felixtow-u,narucila sam nesto ,a nisam ni znala sto,dobila sam neke umake i hrpu tijesta,kao nase palacinke...slicno.
Interesantni ukusi,mirisi,atmosfera...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 17:51   #5
Bio sam u Hrpi inijskih restorana u Inidiji Jako dobra hrana i kuhinja. Tandori,curries,Kerala curri,Chapati.Ma u biti se Indijska hrana uopce ne moze tako klasificirat jer na jugu inije kuhaju drugacije nego na sjeveru.Meni jedna od najbolje hrane mmmmmm.Nikad nisam jeo bezukusnu i bljutavu Indijsku hranu.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 23:20   #6
Ja isto jako volim Indijsku hranu i cak je znam dobro kuhat . Istina je da masa Indijskih restorana nevalja i to me cudi jer ne kuzim zakaj. Tu u CH su pretezno koma, pa onda ak mi se neda kuhat, a bas mi se jede Indijski onda odem u Francusku jer tam blizu mene ima jedan koji je MRAK. Inace po mom iskustvu, najbolji Indijski restorani u Evropi po mojem misljenju su oni u Londonu.
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 15:46   #7
bigblue, di u zagrebu ides u indijski?
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 10:03   #8
Quote:
KatarinaJ kaže:
bigblue, di u zagrebu ides u indijski?
pa jel radi još na dolcu onaj maharaja's?!
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 10:30   #9
Quote:
Ljelja kaže:
pa jel radi još na dolcu onaj maharaja's?!
radi on al tak izgleda da ne ulijeva bas povjerenje ... mislim meni nis ne smeta, al nitko nece ic sa mnom ... ni dragi, ni frendice, a nikoga ne poznam tko je bio da mi moze preporucit ...
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 10:51   #10
Quote:
KatarinaJ kaže:
bigblue, di u zagrebu ides u indijski?
Nigdje. Uglavnom sam to po vani jela. Ali, išla sam nekad u onaj iza Vjesnikovog nebodera. Mislim da se zvao Tandoori (maštovito). Navodno se preselio nekud u Gračane, ali i to je info od pred par godina.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 11:34   #11
Quote:
bigblue2010 kaže:
Nigdje. Uglavnom sam to po vani jela. Ali, išla sam nekad u onaj iza Vjesnikovog nebodera. Mislim da se zvao Tandoori (maštovito). Navodno se preselio nekud u Gračane, ali i to je info od pred par godina.
znaci nisi ni ti u maharaju na dolcu isla?

a ja se vec ponadala ...
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 15:46   #12
pa ja sam jednom bila u tom maharaji. unutra smrdi luk, trešte bolivudske sapunjare sa televizora, boli glava od boja, gazda šeće s cigarom, a brk mu se smije...sve u svemu vrlo indijski, mada je konobar-kuhar (naš čo'ek?!) bio dosta neljubazan kad sam tražila neke preinake jela koje sam naručila. bilo je jako ukusno, ali mislim da nemam želju pogledati stvarno stanje stvari u kuhinji...
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 16:06   #13
Quote:
Ljelja kaže:
pa ja sam jednom bila u tom maharaji. unutra smrdi luk, trešte bolivudske sapunjare sa televizora, boli glava od boja, gazda šeće s cigarom, a brk mu se smije...sve u svemu vrlo indijski, mada je konobar-kuhar (naš čo'ek?!) bio dosta neljubazan kad sam tražila neke preinake jela koje sam naručila. bilo je jako ukusno, ali mislim da nemam želju pogledati stvarno stanje stvari u kuhinji...


A kada si ti to bila da te tamo docekao konobar-kuhar koji je nas oc'ek?
I to nadasve neljubazan...

Inace, ne radi vam vise taj restoran.... Zatvoreno.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 16:52   #14
Quote:
LaTiTeA kaže:


A kada si ti to bila da te tamo docekao konobar-kuhar koji je nas oc'ek?
I to nadasve neljubazan...

Inace, ne radi vam vise taj restoran.... Zatvoreno.
zatvoren? pa ja prije tjedan-dva prolazila onuda i bilo je otvoreno
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 18:49   #15
Zatvoren je od 05. 07.

Mozda pise na vratima da su na godisnjem, ali u principu najavljuju zatvaranje. Bar bi trebali... ako se iznenada ne predomisle.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 18:57   #16
Quote:
LaTiTeA kaže:
Zatvoren je od 05. 07.

Mozda pise na vratima da su na godisnjem, ali u principu najavljuju zatvaranje. Bar bi trebali... ako se iznenada ne predomisle.
a dobro je znati.
inace, tvoji komentari?
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 19:07   #17
Moji komentari?

Pa... nisam nista od indijskih jela probala (niti imam pretjeranu zelju - dobih dojam da je sve zacinjeno da boli, zato i smrdi luk, cesnjak i ostalo).

Ti si probala nesto od tih jela?
Dojmovi?
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 21:16   #18
Quote:
LaTiTeA kaže:
Moji komentari?

Pa... nisam nista od indijskih jela probala (niti imam pretjeranu zelju - dobih dojam da je sve zacinjeno da boli, zato i smrdi luk, cesnjak i ostalo).

Ti si probala nesto od tih jela?
Dojmovi?
Pa imala sam jednog frenda Engleza koji je cesto kuhao tikka masala umak sa piletinom ili puretinom. To mi se svidjalo. Volim curry. Volim opcenito zacinjenu hranu, i rado probam egzoticnu klopu na sigurnim mjestima.

Tak.
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 15:20   #19
Meni se svidio sir na žaru
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 19:53   #20
Quote:
Khan kaže:
Meni se svidio sir na žaru
gdje? gdje? gdje?
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.