Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2014., 19:16   #3041
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
daj na znanje i recept
Etogac

Kasato
30 dkg keksa
25 dkg maslaca
25 dkg stauba
20+ dkg zele kockica
10 dkg cveba
10 dkg oraha
pola deci ruma
postupak: Samljeti kekse. Izmijesati maslac i secer, dodati rum i
kekse. Dodas sve cvebe + bombone na kockice. Izmijesati sve skupa.
Nesto keksa ostaviti sa strane (kao brasno) i na tome na daski
izravnat i napraviti kobasicu.

Glazura
5 dkg cokolade
4 dkg secera
2 zlice vode
malo ulje
kockica maslaca
Nakon sto se skine s vatre umijesati maslac. Preliti preko kobasice


E sad, za glazuru: ja zadnje dvije godine radje radim ovu:
"3 žlice šećera rastopite u 4 žlice mlijeka, rastopite u tome 100 g dobre čokolade, dodajte maslaca kao kutija šibica. Miješajte da se izjednači i miješajući ohladite."
(od Jedozovnog dua jel )

I druga stvar, umjesto oraha upotrebljavam bademe, samljevene i umijesane u tijesto.


Edit, evo i fotka iz 2012 (ovogodisnju nisam slikala). U biti se na fotki lijepo vidi zasto sam sljedece godine promijenila glazuru, ova iz originalog recepta se mrvi cudno

Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 19:46   #3042
I evo fotka lijepo poslozenog mog dijela plijena . Od toga dio putuje svojti, dio ostaje meni, dio poklon .




I fotka limenog tornja, just because I can i jer me zabavio .

Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 19:48   #3043
Doria,super su ti kolačići i toranj.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 20:21   #3044
Jao koliki krasni kolači!

Ja upadam malo kao padobranac, nadam se da se ne ljutite, ali trenutno sam u procesu smišljanja što peći pa sam dolutala ovamo.

Za sada sam isplanirala medenjake s melasom i snickerdoodle keksiće s cimetom. Prve pečem večeras, druge sutra-prekosutra.

Bit ćemo malo društvo, pa ne želim pretjerati, tako da će biti još jedna torta na badnjak i jedna na Božić jer idemo u goste na ručak, a ja sam zadužena za slatko.

Mislim da ću peći Gypsinu Čokoličku i Ramsayevu tortu od klementina i ricotte, ali s narančama.
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 20:36   #3045
Samotna, taj je kolač super i s narančama. Mislim da ću ga i ja opet raditi. Keljila sam ga prije na blog u sklopu Ramsayjeve teme i sve što sam pekla po njegovim receptima me oduševilo.
Čokolička je Dlapekina i prava blagdanska.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 23:33   #3046
Nisam mislila nista, ali idem i ove godine na nekakav potluck i izgleda da nitko drugi nece radit desert, pa ce bit appleberry pie:
http://www.theppk.com/2013/09/appleb...ive-oil-crust/
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 12:01   #3047
Pita izgleda odlično! Zakelji nam fotku ako ti bude zgodno. Naravno, može(te svi) i na natječaj jer je tema blagdanska.

Ja sam zasad zamijesila par vrsta keksa, napravila smjese za čokoladne i rafaello kuglice i jučer ispekla pletenu orehnjaču koju su moji odmah pojeli.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 12:11   #3048
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Pita izgleda odlično! Zakelji nam fotku ako ti bude zgodno. Naravno, može(te svi) i na natječaj jer je tema blagdanska.

Ja sam zasad zamijesila par vrsta keksa, napravila smjese za čokoladne i rafaello kuglice
Francescine rafaello kuglice?
ako da, molim te recept jer mi se negdje izgubio. samo se sjećam da su bile s bijelom čokoladom i da su bile odlične.
kakve su te tvoje čokoladne? može i za njih recept (ili link )





Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
i jučer ispekla pletenu orehnjaču koju su moji odmah pojeli.
Pepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 12:16   #3049
Hvala Mavita . Toranj je naravno sav popunjen, toranj kolacica .

(inace da, prekasno vidjela koja je tema natjecaja inace bi sigurno nesto zakeljila, pola toga su nam doslovno generacijsko tradicionalni, steta )
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 12:33   #3050
Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
Francescine rafaello kuglice?
ako da, molim te recept jer mi se negdje izgubio. samo se sjećam da su bile s bijelom čokoladom i da su bile odlične.
kakve su te tvoje čokoladne? može i za njih recept (ili link )
250 g vrhnja za šlag
500 g bijele čokse
150 g kokosovog brašna + 50 g za uvaljavanje

Vrhnje zagrijati, rastopiti čoksu u njemu, dodati kokosovo brašno i pustiti da se stisne i praviti kuglice.

Pravila jutros.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 13:47   #3051


hvala puno
Pepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 15:53   #3052
@Pepica

Ove čokoladne još nisu na blogu, ali recimo da su slične onima s rumom. Zakeljit ću kad se maknem iz kuinje.

Rafaello kuglice od bijele čokolade, od Fran:

jedozovniduo.blogspot.com/2012/12/rafaello-kuglice.html?m=1

Edit
Sad vidim da si već dobila recepis. Nemojte zamjerit', već sam satima uz pećnicu, a radila sam i vijence za vrata.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 16:48   #3053
ja sam totalni amater u usporedbi s vama opravdanje je što je baka totalni maher s kolačima pa će biti i fritula, i husarskih, i keksa sa bademima i đumbirom, bečke kocke...
ja sam odlučila raditi muffine od rogača i jabuka, jer sam s muffinima na 'ti' i speculas kuglice i mislim da ću pokušati i Gipsyinu raw pitu od rogača i krušaka a sad me mame i ove raffaelo kuglice, pa možda bude i toga, ako ne prije, onda za novu godinu
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 20:21   #3054
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Etogac
hvala
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 12:19   #3055
ove godine prvi put radim chocolate crinkles. koliko dugo oni mogu stajati? hoće biti ok do četvrtka - petka ak ih danas napravim?
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 13:09   #3056
Hoce, samo ih drzi zatvorene. Meni obicno stoje u limenoj kutijici.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 13:14   #3057
I ja bih ove godine radila crinklese, ali me zanima jel itko radio inačicu recepta s kakaom umjesto čokolade? Znam za onaj recept po kojem ih rade svi na forumu, ali sam na puno mjesta naišla i na recept koji koristi kakao, npr. http://www.simplyrecipes.com/recipes...late_crinkles/ pa ne znam koja bi bila bolja opcija jer mi najčešće kolači/keksi koji se rade s kakaom budu čokoladniji od onih s čokoladom jel ovaj recept koji se radi s čoksom dovoljno čokoladan? Ili se čokolada osjeti samo osrednje?
cloudyday is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 14:46   #3058
molila bi dobar rcp za breskvice,moj netragom nestao
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 15:44   #3059
@Gipsy radila sam vanil kiflice sa rogačem i tijesto mi je strašno pucalo. Napravila sam ga sinoć i stajalo je u frižideru do danas. Prvo sam mislila da puca jer je prehladno ali i kada se ugrijalo ista stvar. Na kraju sam ga izrezala s modlicama za kekse
Par ih je zagorilo, bili pretanki, malo smo ih pojeli i ostala su tri borića
Talo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 19:20   #3060
Ja sam ih valjala bez problema. Jesi li koristila baš brašno od rogača?
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.