Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2015., 18:12   #2841
Nastavak.. Dok san jos pri sebi.nedostaci:

-pizza podmuklo poskropljena rikulom da se prekrije nedostatak kozica..pretanko tijesto takodjer

-podloga od kolaza napravljena ko u djecjem vrticu pa kako okreces pjat i to govno se mice

-totalna neljubaznost konobara.ni pitat kakvo je jelo ni pozdrava na kraju.

-prostor je za inspekciju zvat.kvake nevaljaju prozori razbijeni.

-jelovnici zalipljeni selotejpom na komadu karte

Itd..

Eto to je graso restoran.
No splicanima to ne smeta ocito.dok ih neki idiot dere cijenama i neadekvatnin prostorom.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 18:33   #2842
veceras idemo do zore bile..srida dan od 4slijeda za 100 kn..neznam sta ce biti,volim iznenadjenja a nadam se da ce biti ugodno.
Pomorac35st is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 12:49   #2843
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Nastavak.. Dok san jos pri sebi.nedostaci:

-pizza podmuklo poskropljena rikulom da se prekrije nedostatak kozica..pretanko tijesto takodjer

-podloga od kolaza napravljena ko u djecjem vrticu pa kako okreces pjat i to govno se mice

-totalna neljubaznost konobara.ni pitat kakvo je jelo ni pozdrava na kraju.

-prostor je za inspekciju zvat.kvake nevaljaju prozori razbijeni.

-jelovnici zalipljeni selotejpom na komadu karte

Itd..

Eto to je graso restoran.
No splicanima to ne smeta ocito.dok ih neki idiot dere cijenama i neadekvatnin prostorom.

MAŠALA!!! Da se neko s menon složi oko Graše i njegove pizze..
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 13:01   #2844
hahaha aj neka!

meni je u graše ipak još uvijek najbolja. al za uslugu se slažem. osim one mlađe cure koja pokazuje jako dobar nivo konobarske fleksibilnosti.

za ambient, a ono. šteta lokacije i momenta. terase je super. da se malo sredi. mislim da je krajnje vrijeme. očito standard st; imaju posla, pa ih nije briga. dok ide ide.

btw mislili smo se danas za obiteljski ručak, al opet nisam naša apsolutno ništa adekvatno šta se već doma ne može složit ako imaš imalo mota za kužinu, da bude bolje i svježije i zanimljivije. ŠTETA.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 14:24   #2845
A ne znan.. mislin da bi se u Movija, Zore bile, No stressa ili Arkade dalo pojist nešto neloše za 500kn za obid..

I onaj mazzgoon, moran tamo otić da vidin kako je..
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 14:35   #2846
Ajde da iman istomišljenike za grašu, makar na forumu. Osim pizze grašo ostalo mi nije nešto pogotovo kombinacije sa hrenovkama.
Tko želi probati nešto nesvakidašnje za Split na Bacama se otvorila nova konoba di je Tinita prije bila, Matoni. Imaju latezinu, sendvic od juneceg jezika, svinjske obrazine, T-bone stejk od nestandardnih stvari, po slikama na fejsu pari dobro.
marinnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 15:26   #2847
U Vranjicu Mala Venecija dobila novog vlasnika, nisan još bila ali mislin da bi moglo bit dobro.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 22:14   #2848
jel ko bija u gazele na sucidru, u vukovarskoj?
cikorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 22:43   #2849
Quote:
marinnn kaže: Pogledaj post
Ajde da iman istomišljenike za grašu, makar na forumu. Osim pizze grašo ostalo mi nije nešto pogotovo kombinacije sa hrenovkama.
Tko želi probati nešto nesvakidašnje za Split na Bacama se otvorila nova konoba di je Tinita prije bila, Matoni. Imaju latezinu, sendvic od juneceg jezika, svinjske obrazine, T-bone stejk od nestandardnih stvari, po slikama na fejsu pari dobro.
Oče li ikada u tom prostoru ijedan restoran uspjeti se odrzati..... u zadnjih 15 godina se 10 puta vlasnik prominija.
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 22:44   #2850
Quote:
yawanna kaže: Pogledaj post
.
sve to možda može biti ok, al ništa od toga ne nosi nikakav naboj, to bi bilo odrađivanje, a to nam se ne da. radije doma svi sudjelujemo u pripremanju ručka i to sve. sve to naginje puno ka prosječnom doživljaju... a toga se doživilo i previše ovdje. s tim da mi no stress i mazgoon nisu restorani za grupe i obiteljska okupljanja, ali definitivno su vrijedni spomena u st ponudi.
evo mazgoon sutra izbacuje novi menu,

https://www.facebook.com/pages/Mazzg...00242670082311

Quote:
marinnn kaže: Pogledaj post
.
ahahahaha hrenovke na pizzi su mi jako dobar moment :klap:

matoni sam vidia, nadam se da će ić dobro, menu nije revolucija, al nadam se da će ići zanimljivim putem uz dobre cijene, onaj plejs nije baš ima sriće šta se tiče posjećenosti, al ovde bi moglo bit dobro ako ne izgubi volju, pogotovo šta je stavia niže cijene vina šta je skroz kul. mislim da ću posjetit ovo. neki svinjski obraščići ili tako nešto. malo mi je čak žao šta danas nismo išli vamo.

https://www.facebook.com/konobamatoni

Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
.
pratit ćemo! uvik mi je zvučalo egzotično s pričom vranjic i to sve. nikad nisam bia. nadam se da će bit šta od toga.

Quote:
cikorija kaže: Pogledaj post
.
koja priča?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 11:48   #2851
Quote:
blebletalo kaže: Pogledaj post
Eto i Paradigma off do 1.3. pa di ćemo jest?!
I NoStress ode na odmor...
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 00:07   #2852
Preporučite neku dostavu pizze, najobičnija a da valja, razumne cijene (oko 60 kn pa eto možda malo i više)? Dosta mi je više prevara tipa Điđi i sl. Jede mi se neka jumbo pizza ali tu je more fast foodova, ionako si ju priuštimo jednom u mjesec-dva.
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 15:06   #2853
Quote:
LeteciPrsut kaže: Pogledaj post
Preporučite neku dostavu pizze, najobičnija a da valja, razumne cijene (oko 60 kn pa eto možda malo i više)? Dosta mi je više prevara tipa Điđi i sl. Jede mi se neka jumbo pizza ali tu je more fast foodova, ionako si ju priuštimo jednom u mjesec-dva.
definitivno pizza planet cut!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 01:37   #2854
Evo bija u Zgrebu 3,4 dana i muka ti dođe kad to usporediš sa Splitom..Kad san pisa prije tjedan ,dva da je puno dat za ovakve splitske pice po 60 kuna onda vas je par govorilo da nije ..a evo sad par ljudi sere picu u Graše koja je veliko m broju među boljima u SPlitu..Zakljucak je da u Splitu većina toga ne valja..Odnosno ono šta bi negdi bilo sranje ode je dobro pošto boljeg nema..
Smišno je da u Splitu nema mista gdje se jede za 20,30 kuna kuhana jela ,s nogu ,dostava i tako dalje...
Ponuda se kod nas proširila u smjeru wine barova i resotorana koji su napucani i oće ti izbit pare ..dec vina 30 kuna i tako dalje.. ok je da ima toga ali daj nešto i nama narodu..ne mora nešto koštat po zlato da bi bilo dobro i ne mora bit u centru može bit na Kmanu ako valja ljudi će doć po to..
Čiribimbaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 09:01   #2855
Evo dva jučerašnja raporta:

Dalmatino, biftek u papru, odlično pečen, šug čudan, ali OK, kupus salata začinjena acetom (zašto, pobogu?) ali, sve u svemu dobro, piletina s gorgonzolom odlična, pomfri domaći, točeni zlatni pan. Ukupno 220 kuna, od čega 23 ukradene - salata viška i kruh koji niti je naručen niti pojeden. Kruh sam reklamirala i tražila lovu nazad, konobar se ispričao i vratio, a salatu jbg nisam odmah vidila. Osoblje vrlo uslužno. WC uredan.

Uvečer, naručeni ćevapi iz Gricka, jedni 5 kom, jedni 7, s ajvarom i kapulom, 44 kune, fenomenalni ćevapi, lepinja bi mogla biti malo sočnija ali uz tako dobre ćevape progledali smo joj kroz prste. Ljubazni na telefon, ljubazni dostavljač.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 11:14   #2856
Trebaju mi sve te informacije...Prvo,dje se mogu pojesti dobri kalamari i koja im je cijena?
Znaci, restorani dje ima ribe,riblje corbe i slicnoga...Zatim, osim ribe, dje se moze pristojno jesti,
da nije preskupo a da valja - roštilj i kuvana jela ?
Treca stvarm ako neko bude zelio od ovih mojih jesti pice,hamburgere i ostale gluposti,a vjerovatno hoce,
dje je najbolje da odu ?
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 11:15   #2857
I treba mi jedna najbitnija informacija,za mene licno - kod koga naci ili kupiti jedno dobro dalmatinsko vino ?
Koje ustvari kupiti ?
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 11:34   #2858
Quote:
Čiribimbaš kaže: Pogledaj post
Smišno je da u Splitu nema mista gdje se jede za 20,30 kuna kuhana jela ,s nogu ,dostava i tako dalje...
Ponuda se kod nas proširila u smjeru wine barova i resotorana koji su napucani i oće ti izbit pare ..dec vina 30 kuna i tako dalje.. ok je da ima toga ali daj nešto i nama narodu..ne mora nešto koštat po zlato da bi bilo dobro i ne mora bit u centru može bit na Kmanu ako valja ljudi će doć po to..
Ne isplati se. Kupovna moć ljudi je mala, nemamo ni tradiciju marendi kao što Zagreb ima gableca, ljudi načelno rade od 08-16 i u 16:30 najkasnije su već doma.
Zagreb radi (barem ove privatne i firme podružnice iz EU) od 09-17 pa dok dođeš doma, to je vec 6 ili 7 navečer. Mlađa ekipa uredno radi svaku večer do 20-21 i onda moraš nešto pojesti.
Mislim da se u Zagrebu u Radničkoj svaki mjesec isplati u neto plaćama više nego u čitavom Splitu.
Imaš Apolo tamo na plokitama i Rusulicu koji nude marende i ne znam jel itko više išta nudi.
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 13:41   #2859
Ma ne mislin samo na marende tipa Apolla ..recimo zašto netko ne otvori recimo wok pa nema sanse da bi to propalo pa samo turisti bi tu išli od 1.5 do 1.11 ako si jedini ,a cijene nisu visoke ne virujen da baš može propast....Zašto neko ne otvori roštilj napisa san već da ljudi kod nas to jedu..nema ni jednog znači jedan ne može propast , u Zagrebu ih ima biće 30 buban ..a 4 puta veći grad..u Splitu ni jedan skoro..i uz slabu platežnu moć jedan će bit pun..ko što su puni Gyros i Ježurko..
Pekare kad usporedite pekaru Dafinu na Trešnjevci i ove Splitske pa to je ko nebo i Zemlja da taj otvori u Splitu pa bija bi pun 24 sata ka šta je pun i u Zagrebu uz puno veću konkurenciju..
Smatram da je potrebno obagatit ponudu osim fast fooda ,znači isti cjenovni rang ali nešto kvalitetnijje i bolje...tipa daj leskovački roštilj slično fast foodu ,a bolje..
Čiribimbaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 14:10   #2860
Quote:
Čiribimbaš kaže: Pogledaj post
Ma ne mislin samo na marende tipa Apolla ..recimo zašto netko ne otvori recimo wok pa nema sanse da bi to propalo pa samo turisti bi tu išli od 1.5 do 1.11 ako si jedini ,a cijene nisu visoke ne virujen da baš može propast....Zašto neko ne otvori roštilj napisa san već da ljudi kod nas to jedu..nema ni jednog znači jedan ne može propast , u Zagrebu ih ima biće 30 buban ..a 4 puta veći grad..u Splitu ni jedan skoro..i uz slabu platežnu moć jedan će bit pun..ko što su puni Gyros i Ježurko..
Pekare kad usporedite pekaru Dafinu na Trešnjevci i ove Splitske pa to je ko nebo i Zemlja da taj otvori u Splitu pa bija bi pun 24 sata ka šta je pun i u Zagrebu uz puno veću konkurenciju..
Smatram da je potrebno obagatit ponudu osim fast fooda ,znači isti cjenovni rang ali nešto kvalitetnijje i bolje...tipa daj leskovački roštilj slično fast foodu ,a bolje..
Al u tome i je kvaka.
Ja u centru Zagreba znam samo za jedan jedini fast food, Pingvin tamo u Gjevoj. Ostalo su sve bistroi, restorani i slično.
A kod nas FF i pizza cutova na svakom koraku. Kod nas su FF preuzeli tržišno mjesto tih malih zalogajnica.
Za roštilje nije ni meni jasno. Roštiljarnica tipa Srbin ili TPK bi kod nas odlično radil.

edit.

Kobaja, gore u Vukovarskoj ulici, nasuprot Loze ima odličan roštilj. Jeo sam njihove punjene vješalice, nekih 26-27 kn i mislim da je to najbliže što možeš naći "ZG" roštilju u Splitu.

Zadnje uređivanje stadleter : 11.01.2015. at 14:29.
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.