Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2004., 14:54   #21
Quote:
377chiara kaže:
hm ja bi samo dodala pozurite
jedan je vec manje u ducanu, barem od kad je Durica tamo bila
I kak ti se čine?
Durica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 15:33   #22
Quote:
Durica kaže:
I kak ti se čine?
sad...mislin si dal da napisen ili ne...ali jebi ga, bas ocu
ljepsi mi nego ovi s naslova teme, onako jednostavnije ljepsi
od razlike u cijeni kupila i zacine i sve
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 10:21   #23
Jučer i ja nabavila svoje. Odlični su i baš mi se sviđaju. Pitala sam koliko kompleta još imaju, rekli su mi da imaju još jedan, ali im je to u stalnoj ponudi i redovno ih nabavljaju.
Hvala na uputama

P.S. Spakirali su ih u onu foliju sa zračnim mjehurićima, baš kako treba za nas infantilne - da možemo pucketat!
Calvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 10:26   #24
ja sam bila tamo jucer i htjela bih poruciti tetama-seratoricama koje rade tamo u ducanu:

Ako netko udje u vas jebeni ducan nakon sto je sisao s bicikla, i obucen je kao da se vozio na biciklu, to ne znaci da nema novaca kupit nesto u vasem preseravantskom-ovdje-je-sve-jako-skupo-ali-moderno-ducanu!!!!!

Stvarno sam htjela kupit te muzare, ali 5 minuta nijedna nije htjela doc k meni i pitat me jel moze pomoc... Samo su m premjerile i nastavile slagat neke glupe stolnjake ili koji koorac.

U svakom slucaju, ide vam :2up: :2up: i nadam se da cete dobiti otkaz...

(jel zna netko tko je vlasnik ducana da i njemu pohvalim djelatnice?)
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 12:31   #25
on je pokrenuo topic, a sad kad smo svi opskrbljeni - nek ode u Margaretsku po proviziju

Quote:
Ako netko udje u vas jebeni ducan nakon sto je sisao s bicikla, i obucen je kao da se vozio na biciklu, to ne znaci da nema novaca kupit nesto u vasem preseravantskom-ovdje-je-sve-jako-skupo-ali-moderno-ducanu!!!!!
Joj, to se meni obično dešava - recimo prekjučer u pošti. Tako da me skroz čudilo što u jednom baš takvom dućanu su me uslužili bez problema. valjda su vidjeli da sam
Calvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 15:30   #26
Quote:
kemik kaže:
Kaj to znaci da i ja moram postati
Totalna. Meni je bad to što izgledam ko tinejđer i niko me ne *biiip* ni 5%. E, onda opalim svoj opaki pogled, arogantan stav - i piči!
Mislim, u *onakav* dućan ti ideš obučena za bicikl
Praf ti i budi
(baš dok su mi pakirali tarionike, razgledavala sam se uokolo i pomislila kako u taj dučan nebi ušla ni mrtva da mi ga nisu preporučili...)
Calvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 15:36   #27
Da, ducan izgleda k'o "mala prodavaonica strave i uzasa".

Znaci, ovisno o vrsti ducana treba birati prijevozno sredstvo kojim tamo ides? joj, kak je tesko zivjeti u gradu
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 16:21   #28
Quote:
Calvin kaže:
(baš dok su mi pakirali tarionike, razgledavala sam se uokolo i pomislila kako u taj dučan nebi ušla ni mrtva da mi ga nisu preporučili...)
Mislim, ne bih ni ja da nisam vidjela tarionike u izlogu, a očajnički sam ih željela Čak se skoro nisam bila usudila pitati kolko koštaju kad sam skužila da im 6 tanjura košta 1000 kuna
Durica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 16:22   #29
Ali dok sam ja šopingirala cura koja je radila bila je jaaaako simpatična i ljubazna, tak da ja nemam zamjerke. Možda ste vi naletjele na kontra šihtu?
Durica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 11:33   #30
prema meni su bile dobre
jest da djelujem malo korpulentinije
ali nisam nista extra dotjerana bila
farmerke, sandale i majca obicna gore
mozda su vidile da idem s posla i da sam gladna i ne treba me izazivat
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 10:42   #31
Mene su fino uslužili, mada sam bio iz dežurstva, s podočnjacima do poda, nisam uplašio ženskicu u jutarnjoj šihti. I btw, kupio sam drugi model, solo mužar, malo veći s drvenim tučkom, 99 kuna.
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2004., 07:20   #32
Oprostite na upade neznalice, no može li mi itko objasniti kako se služi mužaro i za koja jela,?
Naime dobila sam mužar na poklon i voljela bih ga koristiti, a i začinsko bile sama uzgajam pa pretpostavljam da imam sve preduvjete.
Hvala.
 
Odgovori s citatom
Old 04.09.2004., 16:23   #33
pa dovoljno ti je pogledati bar jednu epizodu jamie olivera.
no da ne cekas epizodu npr. jedna od mogucnosti je da ubacis listice ruzmarina(da iscijedis sav sok iz listica), bosiljka, i naribane korice limuna ili sušene chili papricice, krupne morske soli, maslinovog ulja, ili limunovog soka, cesnja cesnjaka itd. i tuckas.
da li ces ti to staviti na komadinu svinjetine , ribe ili kruh ili nesto slicno prepustam tvojoj imaginaciji, a isto tako i kombinacije zacina.

a mozes i kiml i sjemenke komorača pa u tijesto za kruh npr.
luigi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 09:37   #34
Ja recimo u najmanjem drobim sjemenke korijandera, u malo većem gnječim češnjak, a u najvećem neko povrće ili kad moram smiješati više toga.
Durica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 19:33   #35
Mužar

iliti ono kameno cudo za miksanje zacina...mislim da se tako zove
di bi u zgu to mogla kupit?
zucchina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 20:10   #36
Quote:
zucchina kaže: Pogledaj post
iliti ono kameno cudo za miksanje zacina...mislim da se tako zove
di bi u zgu to mogla kupit?
vidjela sam ih u merkatoru
surlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 20:51   #37
Ima ih posvuda. Ovako konkretno sjecam se da sam ih vidjela u Muelleru na trgu od Villeroy&Bocha, u Kiki su bili Jamie Oliver i oni obicni i cini mi se Spar u CityCentru...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 21:08   #38
cure hvala na odgovorima....nisam imala pojma da toga ima po svuda
a kako se cijene krecu odprilike?
zucchina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 21:36   #39
ovaj od Villeroy&Boch sam platila oko 250 kuna ali mislim da u ovim drugim radnjama mozes naci od 50 navise.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 23:11   #40
Ima u IKEi.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.