Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2023., 15:07   #3841
isla sam sama ofarbat par pramenova u jako tamnu boju onako iz fore. nije lose ispalo, ali nije ni ono sto sam prizeljkivala.
ima li neki trik koji brze ispire jako tamnu boju s plave obojane? prefarbat cu ja to, ali zasad mi je rano jer sam frisko obojana.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2023., 14:34   #3842
Hej, vidim da ste sve bile dosta zadovoljne sa Schwarzkopf blajhom, ali me zanima koja je boja vaše prirodne kose. Jer ja imam dosta tamnu kosu pa ne znam čemu se mogu nadati. Recimo s Kenue 1511 + 9% hidrogen dobijem i dalje malo žućkasti izrast.
Hvala
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2023., 14:48   #3843
nemoj se przit kenom vise ako boga znas

na notinu kupi blondme blajh i blondme razvijac9%,
iz iste linije kupi preljev.

prvo blajh stavi i prati situaciju, nekih 40-45 min, nakon njega preljev za kojeg moras paziti na minute, ja sam obicno 15ak min drzala.

kosa ce ti dozivjeti preporod
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2023., 15:25   #3844
Shvatila sam postupak no zanima me vaša prirodna boja kose Većina nije napisala koja je prorodna podloga. Da li se ovako dobri rezultati dobivaju samo ako je podloga već svijetlija, odnosno ako pričamo o tamno plavim nijansama ili su ovo rezultati na kosama koje su tamno smeđe (što je moja).
Također, vidjela sam da Estee Lauder (koja je priložila i sliku) ima dosta kratku kosu. Moja kosa je duga do pola leđa pa se pitam kako bi izgledalo povlačenje blajha svaka 2 mjeseca na dugoj kosi, pretpostavljam da bi ju dosta uništilo.
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2023., 16:09   #3845
tamna do jako tamna, a dobijem prekrasnu plavu.
ne przis kosu blajhom iduci put nego samo izrast i to samo njega. tako i preljev stavi samo na izrast, a zadnju minutu dvije mozes na cijelu duzinu povuci malo da ti se boja izjednaci.
nadam se da ti netko moze pomoci, jer na tvoju duzinu ne znam kako bih sama to izvela.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2023., 16:39   #3846
Ok, puno hvala. Jel preljev onaj steal silver pjena za kosu?
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2023., 18:36   #3847
ja sam ovaj:

https://www.notino.hr/schwarzkopf-pr...kose/p-612928/

mijesala sam Ice s malo ovog Blue, ranije se zvao steel blue, i ispalo je super.

nadji na youtube bas sluzbenih blondme klipova, vidi sto su oni miksali, mozes Sand nijansu s nekom drugom isto. meni su ti klipovi takodjer bili od pomoci.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2023., 18:59   #3848
E odlično, puno hvala!
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2023., 20:46   #3849
za blajh ce ti trebati 9% developer ali za toner uzmi slabi 2% jer ti jaci ne treba. ovaj ce ti tonirati odlicno a nece spalit kosu.

koliko sam godina izgubila s tom nesretnom keuneom, a koliko tek para i proizvoda da spasim kosu.
tek kasno sam otkrila ovaj blondme i zahvaljujuci estee napokon dobila sto sam htjela, bez zutila i bez unistavanja kose.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2023., 21:13   #3850
Quote:
bubuljica_na_nosu kaže: Pogledaj post
Hej, vidim da ste sve bile dosta zadovoljne sa Schwarzkopf blajhom, ali me zanima koja je boja vaše prirodne kose. Jer ja imam dosta tamnu kosu pa ne znam čemu se mogu nadati. Recimo s Kenue 1511 + 9% hidrogen dobijem i dalje malo žućkasti izrast.
Hvala
Zašto 1511?
Puno je bolja 1517
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2023., 06:27   #3851
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Zašto 1511?
Puno je bolja 1517
Probala sam i 1517, meni osobno 1511 bolje zasivi, od 1517 je nekako bilo više narančasto.
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2023., 15:06   #3852
Vidim da vise nema keune 10.7 u dmu imate li neku preporuku za preljev za neutraliziranje narancastog tona, a da se boja moze kupiti u nasim drogerijama (müller, dm, bipa)
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2024., 15:54   #3853
Evo i mene, nakon 15 godina stavljanja pramenova bijelih u frizerskom salonu htjela bih se početi farbati sama. Prirodna boja mi je tamnoplava, mišja i nikako mi ne stoji uz blijedi ten. E sad, pročitala sam ovdje dosta postova, a totalni sam laik. Dakle kupim preko Notina prah i hidrogen, a kako ću znati koliko stavljam, to me muči ti omjeri. I nakon toga kada operem kosu šamponom stavljam boju za toniranje i opet malo hidrogena u to? Ako me može netko savjetovati, lijepo mi je uvijek izvuklo plavu, ja volim onu baby plavu, siva me postara
__________________
Dok god ima mraka, biće i svanuća.

Ain't Got No... I Got Life.
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2024., 17:41   #3854
ovo ce ti puno pomoci:

https://youtu.be/uj5qZrjzkU8?feature=shared

imas jos hrpu klipova s tom BlondMe linijom, a ne mozes fulati.

prvo izbijelis, 45-50 min, pratis situaciju, pa toniras nekih par minuta 10-20 recimo.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2024., 21:45   #3855
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
ovo ce ti puno pomoci:

https://youtu.be/uj5qZrjzkU8?feature=shared

imas jos hrpu klipova s tom BlondMe linijom, a ne mozes fulati.

prvo izbijelis, 45-50 min, pratis situaciju, pa toniras nekih par minuta 10-20 recimo.
Hvala! Imam jedno pitanje, nisam se baš nikad farbala sama pa će možda biti glupo, jel dobijem neki dozator pa tipa ako je omjer 1:1 to znači u dozator toliko ide hidrogena i praha npr? Ili ako toniram onda isto, jako me brine da ću zbrljati te omjere..
__________________
Dok god ima mraka, biće i svanuća.

Ain't Got No... I Got Life.
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2024., 17:25   #3856
u prahu ti je spakirana mjerica, ide jedna praha i dvije uljnog razvijaca 6%.
u toner stavljaj 3%, dovoljno ti je.

za prvi put se trebas istrositi, kasnije samo tonere kupujes jer boca razvijaca i prah traju stvarno dugo.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 11:03   #3857
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
u prahu ti je spakirana mjerica, ide jedna praha i dvije uljnog razvijaca 6%.
u toner stavljaj 3%, dovoljno ti je.

za prvi put se trebas istrositi, kasnije samo tonere kupujes jer boca razvijaca i prah traju stvarno dugo.
Hvala puno! Tionera ide jedan ml na 65ml hidrogena?
__________________
Dok god ima mraka, biće i svanuća.

Ain't Got No... I Got Life.
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 12:36   #3858
mislim da pise na kutiji, omjer 1:1, ali mozes slobodno staviti koju kap vode da razblazis.
baby blue bi bilo kad pomijesas ice i sand pa dodas razvijac, ali radije prouci po youtube klipovima.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.