Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2016., 13:47   #21
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
U biti je jako zanimljivo ako Renault napravi dobar bolid i bude donekle konkurentan Red Bullu dali ce onda direktnoj konkurenciji na stazi pod nazivom Tag Hauer isporucivati sve isto, mislim da ce Red Bull imati problema ako se budu borili sa Renaultom, naravno preduvjet za to je da Renault bude konkurentan.

Kakve koristi ima Renault da ga pobjeduje Tag jer pola svjeta nezna da se tu krije Renault
Nece Renault biti konkurencija RB jos najmanje 2 godine. A onda RB mozda predje na Hondu
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 14:07   #22
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Nikad nisam volio RB,
Nemoj pricati, a 4 titule tvog "the best..." ko je zasluzan za to?

Quote:
još od trena kad su mi oteli najdražeg vozača iz najdraže ekipe i sjebali njegov odlazak u Ferrari još tamo davne 2008...
O cemu ti pricas? Kog najdrazeg vozaca i koje najdraze ekipe? Ako pricas o Fetelu on je oduvek bio Red Bulov.

Quote:
slično kak su to sad napravili i Sainzu sa Mercedesom/Renaultom, samo kaj bu on prošel daleko gore jer za njega mjesta u RB-u nema, osim ako ne škartaju Ricca...a onda ih pak nebum mogel videt jer mi je Ricc čak i drag lik...
Pa nedaju svog to je razumljivo. Sainca cuvaju za jednog dana u RB kad ode ili Rik ili Max. Mada bunim se sto ga nisu pozajmili Renaultu (bar dok se ne oslobodi to jedno mesto u RB) jer je to najmanje sto su mogli uciniti za francuze jer im ovi isporucuju motore kad su ih svi drugi odbili.

Quote:
Ja oduvijek volim STR i navijam za STR, a ne RB ak te to zbunjuje
Aha Toro Roso. TR je tvoj najdrazi tim. E pa pogodi sta oni su pod vlasnistvom RB i Fetel sa TR nikad ne bi osvojio titulu. Jel ti to razmes?

Quote:
Renault će kad tad završit ispred RB-a to je apsolutno sigurno, samo je pitanje koliko će im trebat za to...ja osobno mislim da će na svekoliko iznenađenje to bit već iduće sezone...


Sanjas. I ako RB predje na Hondu, Renaultu ce biti jos teze prestici ih.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:15.