Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2016., 02:35   #1
Iskustva Povratnika u HR Thread pocet Decembar, 2016

Molim Povratnike, ako biste bili toliko ljubazni da podjelite vasa iskustva nakon povratka u HR. Ako biste pri tome naveli neke ili sve od slijedecih podataka:

1. Koliko ste dugo u HR nakon povratka?
2. Da li vam je to bila dobra odluka, da ste se vratili ili sada mislite da bi bilo bolje da ste ostali u inozemstvu?
3. Da li ste I dalje u HR ili ste se vratili od kuda ste dosli? (ako ste se vratili, iz kojeg razloga)
4. Koliko vam je godina (ako ne zelite navesti tocne godine, mozete samo specificirati godisnju skupinu rane tridesete, cetrdesete..itd)
5. Gdje ste zivjeli u inozemstvu?
6. Koliko dugo ste proveli u inozemstvu?
7. Da li ste u Inozemstvu radili vrstu posla koja bi spadala pod srednjom, visom, ili visokom strucnom spremom
8. Da li ste smatrali da spadate u nizu, srednju ili visu financijsku klasu (ako zelite mozete i navesti konkretna primanja)
9. Ako ste penzioneri, da li biste mogli komotno zivjeti od vase penzije u inozemstvu?
10. Sto Vam se u HR najvise sada svida?
11. Sto vam se u HR najmanje sada svidja?
12. Sto vam fali iz inozemstva?
13. Koji je vas zakljucak u vezi povratka I zivota u inozemstvu.

Unaprijed svima zahvaljujem na vasim postovima, I iskustvima!
Molim da svi postujemo tudja misljenja i iskustva, i ne kritiziramo jedni druge.
frogfoot is offline  
Old 23.12.2016., 15:33   #2
Ima li ovdje povratnika u Hrvatskoj? Jako me zanima kakva su vam iskustva nakon povratka. Ja razmisljam da se vratim, i par ljudi koje znam misle se vracati, pa bi svaka informacija od onih koji su vec prosli tim putem bila vrlo vrijedna.
frogfoot is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.