Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 06:42   #2681
Pep je po nacionalnosti Prevaranjolac.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 09:27   #2682
Champions League last 8 appearances in the last 5 seasons by country:
Spain - 15
Germany - 9
France - 6
England - 4

Johnny Quid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 22:13   #2683
Slabiji i od Francuza 'leb te jebo
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 04:12   #2684
Kakva sramota za bogati Prem.
Imaju jedan klub u top 10 Europe i taj je 10.

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...trank2017.html
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:27   #2685
Pišaj po BLu.

Ove godine će Prem biti bolji nego u zadnjih par.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:30   #2686
5 klubova u LP, ima ko jači? hue hue.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:45   #2687
Pa kad Totenham i Liverpool ne produ skupinu
Mister Yellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:01   #2688
Vidjeti ćemo kako će skupine izgledati, ja kažem da 4 idu sigurno u osminu, možda i 5.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:22   #2689
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Vidjeti ćemo kako će skupine izgledati, ja kažem da 4 idu sigurno u osminu, možda i 5.


Stvarno ne znam otkud crpis taj silni optimizam. Odnosno, po kojim kriterijima i zašto bi Prem ove godine bio jači/ bolji nego prošle?

Ne tvrdim da neće imati bolje rezultate nego mi to tvoje vise djeluje u domeni "wannee be" nego sa kakvim objektivnim argumentima.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:31   #2690
Nijedan prem klub ne djeluje sposobno napasti titulu u ligi prvaka. City je i dalje u izgradnji, Chelsea ima pretanak kadar i tesko ce gurati na vise fronti, Muorinhov nogomet više nista ne predstavlja u europi, pregazili ga je vrijeme. Liverpool nema kadar za najbeće stvari a Totenham je europski patuljak.

Samo luda sreća u ždrijebu bi mogla dovući neki engleski klub dalje od četvrtfinala. Nemaju nista nalik Real Madridu, Atleticu, Bayernu, Juventusu pa i ovoj raspaloj Barci. A bogme i klubovi alla Dortmund, PSG i Monaco su neugodniji od engleza.
Mister Yellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:35   #2691
Klopp ce rusit velikane po LP, polufinale minimum, dok ce zato pozicija u ligi patit
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:48   #2692
Quote:
preatorian kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam otkud crpis taj silni optimizam. Odnosno, po kojim kriterijima i zašto bi Prem ove godine bio jači/ bolji nego prošle?

Ne tvrdim da neće imati bolje rezultate nego mi to tvoje vise djeluje u domeni "wannee be" nego sa kakvim objektivnim argumentima.
Bolji treneri koji ulaze u 2. sezonu(Pep, Otac, Klopp, Conte) koji su dodatno pojačali ekipu, barem većina. Prošle godine je tu bio Wenger i Lester, vjerujem da ovi gore mogu više napraviti jer su već imali uspjehe u Europi. Samo me Spursi brinu, oni jednostavno ne znaju igrati u Europi, ali i oni imaju super ekipu i mogu napredovati. Ugl. vidjeti ćemo kakve će biti skupine. Ne vidim da BL i Serija A imaju nešto jače klubove od ovih iz Prema, dapače, samo Bayern i Juve su jači, BvB je tu negdje.

Ne kažem da će osvojiti netko iz EPLa, tu se zna da će biti uobičajena ekipa u pitanju.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 23:09   #2693
Nakon ulozenih Bilion Eura kroz protekli period,fanovi najjaceg Komercijalnog govanceta se nadaju necemu.
Bice sramota ako ima bar tri kluba ne odu do polufinala.
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 23:22   #2694
Dokle su dosli. Nijedan prem klub ne može najaviti osvajanje lige prvaka
Mister Yellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 23:28   #2695
A tko je kriv ostalim ligama što su dosadne i komercijalno neprivlačne da zarađuju tolike pare? Tko im je kriv što nemaju pravednu raspodjelu love? Tko im je krvi što par kluba na vrhu sve uzima? Sigurno ne EPL, da ta sirotinja ima love kao klubovi iz EPLa sigurno bi jednako trošili i pitaj boga koliko bi bili uspješni. Kao što troše i njihovi najbogatiji predstavnici.

Prem je najzanimljivija liga na svijetu gdje se ništa ne zna prije svake sezone, nije uništena od strane različitih top klubova poput ostalih gdje praktički svake godine znaš tko će biti prvi i tko će u top 4. Hejteri će hejtati, ali jednog dana će se ovi klubovi dignuti i biti će opet dominantni, nije da Primera dominira 10 godina, sve će se to konstantno rotirati.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 23:31   #2696
Sve osim šetnje Uniteda do titule je iznenađenje.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 00:24   #2697
Jedno je sigurno, Totenham ne prolazi skupinu
Mister Yellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:28   #2698
Ja sam isto mišljenja da bi netko od Engleza mogao ugodno iznenaditi. Mada nije nerealno ni da svatko od njih može ispasti u nekoj jačoj skupini.

Prognoza: jedan ispada u skupini, dva u 1/8 finala, jedan u 1/4 finalu, a Klopp opet gubi finale.
GojkoVelicanstv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:17   #2699
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
A tko je kriv ostalim ligama što su dosadne i komercijalno neprivlačne da zarađuju tolike pare? Tko im je kriv što nemaju pravednu raspodjelu love? Tko im je krvi što par kluba na vrhu sve uzima?
Tko je kriv Englezima što svoju ogromnu financijsku superiornost ne znaju pretvoriti u prednost na terenu? Chelsea i City su dosta duže od 10 godina financijski TOP klubovi na svijetu, Englezi već par godina imaju ogroman novac od TV prava, a nema ih nigdje. U ovom desetljeću imamo onu sezonu kad je Chelsea s(p)retno osvojio LP, jedan Cityjev "pad šaptom" u polufinalu, i to je to. Ako ove godine jedan klub prođe u polufinale, bit će euforija kao da se radi o Osijeku.
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 12:36   #2700
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Tko je kriv Englezima što svoju ogromnu financijsku superiornost ne znaju pretvoriti u prednost na terenu? Chelsea i City su dosta duže od 10 godina financijski TOP klubovi na svijetu, Englezi već par godina imaju ogroman novac od TV prava, a nema ih nigdje. U ovom desetljeću imamo onu sezonu kad je Chelsea s(p)retno osvojio LP, jedan Cityjev "pad šaptom" u polufinalu, i to je to. Ako ove godine jedan klub prođe u polufinale, bit će euforija kao da se radi o Osijeku.
City baš i nije, oni su se tek 2011. kvalificirali prvi put u LP, znači nekih 6 godina su na sceni u Europi, ne osobito uspješno, priznati ću. A CFC je imao u tih 10+ godina dosta više uspjeha od tog spretnog osvajanja kante, igrali su u finalu i barem 4-5 puta u polufinalu u tom periodu. Jedan su od najuspješnijih klubova u ovom stoljeću kada je LP u pitanju. Naravno u zadnje vrijeme im nede kao i svim Prem klubovima.

Mislim sami su si kriv, ja sam samo naveo razloge zašto ljudi hejtaju Prem, jer je svima najprivlačnija i najbogatija liga pa uživaju u njihovom padu. Recimo za propast Serije A ljude boli kurac. Samo neće ni taj period bez uspjeha trajati još dugo, RM se mučio godinama pa su sada dominantni. Kao što sam rekao, sve se to rotirati.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.