Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2016., 14:16   #2541
Jel se itko od vas osjecao kao da nikad nece (dovoljno) znat vozit?
Na 27. satu sam, nije da vozim lose al ne prođe sat da ne napravim neku gresku, imam osjecaj da nema sanse da odvozim bez greske
Danas me vodio na poligon prvi put
Srusila sam cunj jer nisam zakocila na vrijeme ili prerano zakocim ili ga eto srusim
ono unatrag među cunjevima mi dobro ide vise manje
Danas mi je instruktor suptilno natuknuo da cu trebat dodatne sate
A u pravu je jer se ne osjecam ni priblizno spremnom
Sve me to pomalo deprimira, stvarno zelim voziti i veselim se vozackoj al na neke dane kao danas osjecam se skroz obeshrabreno
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:49   #2542
Polaganje vozackog- Uvjerenje

Pozdrav, može li se nakon položene glavne vožnje dignuti uvjerenje od svog doktora da ne bolujem od nikoje bolesti, iako mi je stjecajem nesretnih okolnosti isteklo osiguranje. (šef me nije prijavio, iako je to obećavo, ugl tipična hrvatska priča)
driving is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 10:06   #2543
Ja bi zelio polozit a nekako mi se neda

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 11:36   #2544
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Ja bi zelio polozit a nekako mi se neda

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Iskreno boli nas k...

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:02   #2545
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Jel se itko od vas osjecao kao da nikad nece (dovoljno) znat vozit?
Ne.


Vožnja auta nije područje u kojem sumnjam u svoje mogućnosti.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:12   #2546
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ne.


Vožnja auta nije područje u kojem sumnjam u svoje mogućnosti.
Sori faco
Srećom i mi obični usebesumnjajući smrtnici uspijemo položit
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:26   #2547
More like nažalost.




Kakvog ćeš tutača vozat kad položiš? <trep, trep>
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:28   #2548
Polozila sam vec
Joj ne znam, ja bi nekog rozog
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:44   #2549
Rozi su lijepi, ali ti neće pasat uz avatar. Mogu preporučit nekakav crni.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:51   #2550
Teach me
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:56   #2551
RAWR!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:59   #2552
No, što da vozim?
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:21   #2553
Nekakav crni.* Ali ne s kožnim sjedalima. Alcantara rula.




*Samo da nije Opel, Dacia ili Alfa.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:59   #2554
Hvala na preporuci, i meni su crni najdrazi
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 23:19   #2555
It just so happens da imam jednog crnog u garaži.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 23:27   #2556
Das mi krug?
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 23:47   #2557
Tak' si dobri još nismo. Svakako bismo morali poraditi na obostranom povjerenju prije nego li ti prepustim upravljač.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 00:22   #2558
Mislila sam da smo prijatelji
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 22:29   #2559
Nisam toliko lak, bitch.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 22:35   #2560
u ponedjeljak ispit po drugi put. Prvih 20 sati sam odvozila sa divnim instruktorom koji je bio stvarno gospodin prije svega. Sjela sam za volan prvi put u autoškoli i stvarno je znao po xy puta objasnjavati dok mi ne sjedne sve.

Da ne pričam o tome kako je bio ful opušten. Prvih sati nisam znala maltene vozit ravno, a on bez trunke straha, drži sve pod kontrolom. U svakakve situacije me vodio, da naučim, vožnja noću po pljusku. Onda se teško razbolio i dobila sam novog instruktora, drugo auto. Vožnja koma.
On se boji, skače, vrišti jer zaključi da sam se skoro zabila u vozilo ispred. Govori takve nebuloze, da sam to sve pokušala ignorirat. Ide, ali dođe do granice kad više puknem. I to se odrazilo na moju vožnju, negativno
.
Jedan od primjera, vozilo mi oduzme prednost jer dolazi sa makadamskog puta. Kriva sam ja jer mi se na faci ne vidi da idem lijevo. Žena mi na faci nije vidila da želim lijevo. Eto, žmigavci su vam inače za kujac. Neću u dubioze sad, ali koma od lika.

Znam, glupa sam sto ga nisam instant promijenila.

I jos nešto, auto je citroen c3 dizelaš i čini mi se da ima jako osjetljivo kvačilo. Jako moram pazit kad otpustam kvacilo i dodajem gas da se ne ugasi. A jako cesto se pri toj radnji trese, što mi se recimo u cliu nije desavalo. Je li to uobičajeno od citroena ili je do mene?
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.