Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 18:34   #141
Quote:
mauzer kaže: Pogledaj post
kad tad taj kisobran ce ti propustit i naci ces ju ili ona tebe love is in the air

cool slika, skidam
A ti misliš da ću ja dozvolit da se to dogodi?
Nemam ja vremena za to. Niti upoznajem nove ljude, pa nema ni prilike da me zadesi nešto takvo.

Uostalom - nek me i nađe. Kako smo ustvrdili, "fali mi pičke", ergo, bilo bi razumno ne propustit priliku da se nešto okrene. Međutim, varaš se ako misliš da ću se bavit time. Žene me jednostavno nemaju čime motivirat na to.

Ako mora, nek se dogodi. Ako ne mora, bolje za mene.

U još većoj si zabludi ako misliš da bi me osjećaji mogli navest na odluku još gluplju od usputnog seksa. Moji osjećaji, ako uopće još postoje, moraju imat smisla da bi dobili pravo glasa, recimo strah u opasnosti ili nešto u tom smislu korisno. Inače ih teško mogu opravdat, a nebi bio doslijedan sebi da mislim, osjećam ili povlačim odluke koje nemaju smisla i ne idu mi u korist (ili bar u nečiju tuđu korist koju ja priželjkujem).

Čovjek se da zaslijepit i povest raznim silama inercije, sugestije, predrasuda, društveno konstruiranih aksioma, prirodnih zakonitosti. Čovjek, možda, Ambi je malo preraso te fore
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 19:57   #142
Kupi domaći med i svako jutro jednu veliku žlicu.. i drži se toga jer treba malo duže da proradi, ipak je prirodan dizač... provjereno radi
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 22:12   #143
Nemoj cugati. Mislim da ti je to pod broj 1. San možda, ali ne toliko bitan kao točka 1.

Probaj se baviti nekom tjelovježbom. Ili barem gledam po sebi. Obavim neku tešku fizičku aktivnost...i ovako visok libido mi se digne u nebesa. Možda je i bolje da mi nema nikoga u blizini trenutno.

Još možeš probati s cinkom kao dodatkom prehrani. (Čuveni afrodizijak - školjke; su afrodizijak baš zbog cinka). Osim što će ti pomoći s libidom, imati ćeš zdraviju kosu, nokte i kožu.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 15:40   #144
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Nemoj cugati. Mislim da ti je to pod broj 1. San možda, ali ne toliko bitan kao točka 1.

Probaj se baviti nekom tjelovježbom. Ili barem gledam po sebi. Obavim neku tešku fizičku aktivnost...i ovako visok libido mi se digne u nebesa. Možda je i bolje da mi nema nikoga u blizini trenutno.

Još možeš probati s cinkom kao dodatkom prehrani. (Čuveni afrodizijak - školjke; su afrodizijak baš zbog cinka). Osim što će ti pomoći s libidom, imati ćeš zdraviju kosu, nokte i kožu.
Znači fizička aktivnost diže libido? A kurac, baš sam namjeravao počet malo radi kila...
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 17:22   #145
Ma dize drek . To eventualno ako imas normalan, zdravi libido pa ga malo mozda podigne.

Ili to mozda vazi samo za muskarce?
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 18:22   #146
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Ma dize drek . To eventualno ako imas normalan, zdravi libido pa ga malo mozda podigne.

Ili to mozda vazi samo za muskarce?
Samo dvije legalne stvari mogu odrzati covjeka dugorocno sretnim.
Dobar i redoviti seks i umjerena tjelovjezba.

Od jednog i drugog raste energija i pada umor.
Spol nevazan
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 19:47   #147
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Znači fizička aktivnost diže libido?
dize razinu testosterona, a to posljedicno utjece na libido.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 20:01   #148
Znači ako želim što niži libido moram prestat sa fizičkim aktivnostima. Hmm pa to bar neće biti teško
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:01   #149
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Znači ako želim što niži libido moram prestat sa fizičkim aktivnostima. Hmm pa to bar neće biti teško
Pa da, još kad dobiješ škembu, to će ti još dodatno smanjiti libido + smanjiti će se još jedna stvar.

Ako ni tada ne uspiješ, kastracija je 100% učinkovita.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:17   #150
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Pa da, još kad dobiješ škembu, to će ti još dodatno smanjiti libido + smanjiti će se još jedna stvar.

Ako ni tada ne uspiješ, kastracija je 100% učinkovita.
Negdje na opskurnim portalima sam pročitao da se penis seksualnom neupotrebom zbilja smanjuje ali je to smanjenje max. 1 cm
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:23   #151
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Negdje na opskurnim portalima sam pročitao da se penis seksualnom neupotrebom zbilja smanjuje ali je to smanjenje max. 1 cm
Ma ja sam mislio na salo u koje ti penis upadne i onda si razmisli koliko je to skraćenih centimetara kad ga više ne vidiš niti za vrijeme pišanja.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:27   #152
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Ma ja sam mislio na salo u koje ti penis upadne i onda si razmisli koliko je to skraćenih centimetara kad ga više ne vidiš niti za vrijeme pišanja.
Dobro toliko ekstremno se neću zapustiti
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 02:11   #153
Bok svima!
Imam problema u krevetu s curom te bih htio pitat za preporuku psihoterapeutkinje
koja je uspješna u rješavanju seksualnih problema.
Hvala unaprijed na odgovoru
Pozz
Dagro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 20:16   #154
Quote:
Dagro kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Imam problema u krevetu s curom te bih htio pitat za preporuku psihoterapeutkinje
koja je uspješna u rješavanju seksualnih problema.
Hvala unaprijed na odgovoru
Pozz
Ako je cura prava, ona koja želi popričati s tobom, ima razumijevanja i želi ti pomoći u rješavanju problema...ona ti je jedini psihoterapeut koji ti treba.

Iako ovisi koji to problem imaš?
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 21:43   #155
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Ako je cura prava, ona koja želi popričati s tobom, ima razumijevanja i želi ti pomoći u rješavanju problema...ona ti je jedini psihoterapeut koji ti treba.

Iako ovisi koji to problem imaš?
Hvala na potpori Ako cu bit u potpunosti iskren, ja pijem antidepresive, ali ona to ne zna, a ona je invalid te je samim time slabo pokretna u krevetu, ali svu krivicu svaljuje na mene
Dagro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 23:54   #156
Quote:
Dagro kaže: Pogledaj post
Hvala na potpori Ako cu bit u potpunosti iskren, ja pijem antidepresive, ali ona to ne zna, a ona je invalid te je samim time slabo pokretna u krevetu, ali svu krivicu svaljuje na mene
Bila ona invalid ili ne, nije u redu da svaljuje svu krivnju na tebe. Ako ti daješ sve od sebe tako treba i ona. Potrebno je dvoje za kvalitetan seks. Kad ste već partneri, onda mislim da te ne bi trebalo biti strah reći da si na lijekovima, trebaš joj reći otvoreno i svoje osjećaje. Ako neće razumjeti, i ako ne poželi da zajedno riješite problem sa seksom ili možda neki drugi - onda si s krivom osobom. Mislim da vam je veći problem ovaj s komunikacijom nego li sa seksom. Ako si depresivan onda te ne smije biti sram pred njom, tog svog trenutnog stanja, to ti samo može pogoršati problem... A kad možeš s nekim iskreno razgovarati to ti dođe bolje nego li antidepresiv.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 16:27   #157
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Bila ona invalid ili ne, nije u redu da svaljuje svu krivnju na tebe. Ako ti daješ sve od sebe tako treba i ona. Potrebno je dvoje za kvalitetan seks. Kad ste već partneri, onda mislim da te ne bi trebalo biti strah reći da si na lijekovima, trebaš joj reći otvoreno i svoje osjećaje. Ako neće razumjeti, i ako ne poželi da zajedno riješite problem sa seksom ili možda neki drugi - onda si s krivom osobom. Mislim da vam je veći problem ovaj s komunikacijom nego li sa seksom. Ako si depresivan onda te ne smije biti sram pred njom, tog svog trenutnog stanja, to ti samo može pogoršati problem... A kad možeš s nekim iskreno razgovarati to ti dođe bolje nego li antidepresiv.
Hvala ti puno na savjetima, točno sam to trebao cuti Rec cu joj za svoje stanje prvom prilikom, nadam se da ce dobro reagirati. Drz fige
Dagro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:48   #158
Quote:
Dagro kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno na savjetima, točno sam to trebao cuti Rec cu joj za svoje stanje prvom prilikom, nadam se da ce dobro reagirati. Drz fige
Gledaj...nadaj se najboljem, očekuj najgore. Nemam ti što držati fige, ili će biti uz tebe kako zaslužuješ, biti podrška i rame za plakanje ili neće. Sretno ti bilo.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 18:07   #159
Quote:
ahaoke kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

mlad sam, 24 godine, po pricama bi u ovim godinama trebo bit napaljen ko zvijer, ali problem je da u zadnjih tjedan dana imam ful niski libido, mogu svrsit, ali nije krut kak bi trebo bit.

Jel imo netko ovakav problem?

Jel to manjak sna mozda, jer zadnjih 2 mj. nisam spavao duze od 6h, a frekventno se napijem barem 2 puta tjedno, prekjucer sam primjerice spavao 4h, jucer 3 i pol, s tim da sam se sašio, danas opet oko 4h.

Postoje li neke namirnice koje to pospješuju? Sex mi je na granici "upotrebljivog".
Okej, ne seksa ti se. Nisi željan. Mene samo zanima jedna stvar. Zašto imaš želju za željom?! To mi nikada neće biti jasno. Razumio bih da si željan seksa kao Glavaš hrane pa ne možeš naći curu. Ali ovo?! To je kao da Jacques više nema potrebu za pizzom pa pati što je sit. Skuliraj se, pliz.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 18:25   #160
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Okej, ne seksa ti se. Nisi željan. Mene samo zanima jedna stvar. Zašto imaš želju za željom?! To mi nikada neće biti jasno. Razumio bih da si željan seksa kao Glavaš hrane pa ne možeš naći curu. Ali ovo?! To je kao da Jacques više nema potrebu za pizzom pa pati što je sit. Skuliraj se, pliz.
Tako je! Ne kužim zašto ljudi žele visok libido i što s tim dobivaju. Nikad čuo za čovjeka koji je tražio skuplje režije, što ćete vi pak s jačim libidom? Zvuči kao namjerna šteta sebi. Može netko pojasnit?
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger