Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 18:54   #1
Upoznavanje preko portala, agencija, novina, sms-a itd. - vol.2

Izuzevši našeg dragog foruma,jeste li pokušali/pokušavate na nekim specijaliziranim dating stranicama i kojima ?

Koje su vam najbolje,gdje ima više (normalnih) ljudi iz naših krajeva i da su besplatne-bar za uspostavu kontakta .

Hvala


************************************************** ******************
Pozdrav svima.

Ovo je dakle, vol.2 već popularne teme od ranije, u kojoj ćemo raspravljati o upoznavanjima putem online portala, agencija za poznavanje, oglasa u novinama i sl.

Slobodno se pridružite svojim iskustvima.


Vol.1: https://www.forum.hr/showthread.php?t=271980

Zadnje uređivanje Meadow : 17.04.2017. at 16:31. Reason: dodatak uvodnika
slavišab is offline  
Old 16.04.2017., 19:05   #2
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Izuzevši našeg dragog foruma,jeste li pokušali/pokušavate na nekim specijaliziranim dating stranicama i kojima ?

Koje su vam najbolje,gdje ima više (normalnih) ljudi iz naših krajeva i da su besplatne-bar za uspostavu kontakta .

Hvala
Gradska knjižnica, nije besplatna, cca 50-60 kn godišnje, većina je iz naših krajeva
positiveshit is offline  
Old 16.04.2017., 19:09   #3
Na koju god dođeš biti će 99% muškaraca, zaboravi na to.
drumforce is offline  
Old 16.04.2017., 20:11   #4
Ovo su bila moja iskustva.

Na ok cupidu je najbolji omjer broja žena i njihove kvalitete koliko sam ja vidio. To naravno treba uzeti s rezervom jer je omjer otprilike 9 muškaraca na 1 ženu tamo. Imao sam fejk i moj profil tamo pa znam brojeve otprilike. Žena tamo koja izgleda normalno dobije u 3 sata cca 30 poruka, tako da good luck sa pokušajima. Tamo sam proveo 5 tjedana prošle godine i mjesec dana ove godine. Ja sam recimo tamo imao sreće.

Ima još i Badoo na kojem sam prije par godina bio samo tjedan dana i mislim da je tamo još i više žena ali svakakvih profila. U smislu da ih ima i udatih i u vezama koje samo traže dopisivanje i upoznavanje na prijateljskoj bazi.

Ali jedino mjesto u Hrvatskoj gdje se isplati tražiti online po meni je Zagreb i to je uvjetno rečeno jer je ogroman nesrazmjer u broju muškaraca i žena. Naprosto je nevjerojatno koliki je nesrazmjer tako da je konkurencija tamo nemilosrdna.

Šta ćeš, Balkan je općenito loše mjesto za tražiti preko Interneta. Prvo, jer jako malo ljudi to koristi (pogotovo žene), a drugo, zato jer je većina ljudi sjebana u glavu na tim portalima i treba dobro probrati da se nađe nešto spomena vrijedno.

Bio sam na još par opskurnih stranica na kojima u cijeloj Hrvatskoj ima 10ak žena aktivnih u zadnjih mjesec dana tako da to neću niti spominjati jer sam tamo sveukupno valjda bio 1 sat.

Zadnje uređivanje Jack Van Ras : 16.04.2017. at 20:27.
Jack Van Ras is offline  
Old 16.04.2017., 20:17   #5
"Dobre dating stranice" su koje točno?
Tražiš neku garanciju?

Vjerujem da one di obitavaju katolici na kraju imaju najviše uspjeha.
No ipak trebaš imat određenu svotu novca i htjet neke specifične stvari za biti tamo .
dire Dawn is offline  
Old 16.04.2017., 20:46   #6
Priroda i društvo
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 17.04.2017., 13:09   #7
Bila sam neko vrijeme na iskri, ali nula bodova.

Badoo je ok,, ali problem je što nema dovoljno ljudi, pogotovo ako si iz manjeg mjesta.
lena lee is offline  
Old 29.04.2017., 12:33   #8
Bado
Upoznala divne ljude s jednim ostala naj frendica
kodo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.