Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 21:52   #181
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
potegnuo sam dva puta u ove dvije godine koliko je u Zg.

Nadao sam se da će studirati i završiti fakultet i vratiti se meni.

da pročitate poruke na whatsapp rekli bi da me obožava, ali ja se opet osjećam zapostavljeno i jadno. zašto?
Osjecas se jadno jer i jesi jadan...

Ebale te vacap poruke

Kazes da si bio 4 dana u ZG-u zbog nje, a u to svo vrime bili na kavi sve skupa 3 sata ahahhaha...

Pisi propalo pajdo.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 02:19   #182
Trebao si lipo otici kod nje kuci, pa da vidis jel bolesna ili ne i fino porazgovarati. Ruzno je sto sam procitao sve ovo i kad vidim koliko covik pati zbog neuzvracene ljubavi. Trebala bi i ona biti covjek i reci "cuj, ovo dalje ne ide, sviđa mi se netko drugi" pa znas na cemu si. Iskreno, ja osobno bi joj na neki drugi nacin vratio sve to sto je bescutno uradila, ali bolje da ne pisem. Na tvom mjestu bi davno sjeo u auto i direkt u zg, bez najavljivanja i icega i rijesio stvar da vidis na cemu si. U biti ti i sad vidis na cemu si, ali zelis se oduprijeti tom misljenju i sam sebi govoris "nije tako, bit ce na kraju sve dobro". Koliko god da je volis znaj da nije vrijednija od tebe, misec dana ces biti nikakav, a nakon tog ces se cuditi sam sebi sto si uopce trpio. Jedino zali Boze bacenog vremena, ali sve u zivotu je skola
Sports is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:06   #183
Quote:
dulca kaže: Pogledaj post
Nisi mogao do nje doma ju obici?
I meni ovo nikako nije jasno.
Zašto nije otišao k njoj i vidio dal govori istinu i riješio to odmah tamo?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 15:27   #184
Pa jasno je zašto, zamjera joj njezino ponašanje pa ga ponos koči da trči za njom.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 20:55   #185
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
.

Zašto mi govori i piše da me voli a živimo ovako jadnu vezu zbog nje?
Ne zivite vas dvoje jadnu vezu nego ti zivis jadnu vezu.
Njoj je sasvim dobra veza i ovako.
Istina, zaboli je samo kad se trebate vidjeti, inace je savim ok.

Pocni proces preboljevanja, ne bi me cudilo da se i ne vrati kad zavrsi to sto jos ima.

Sto se tice pisanja...pisalo i na plotu svasta pa se Mujo naspranjio.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 13:47   #186
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Pa jasno je zašto, zamjera joj njezino ponašanje pa ga ponos koči da trči za njom.

Via Tapatalk
ma može on to sve lako provjeriti. ode u zagreb bez najave i ode u sobu u domu da vidi te njene "prijateljice", bez najave, jer ona tad neće imati vremena pripremiti ništa. samo on to ne želi jer bi takav jedan odlazak mogao razbiti sve njegove snove i maštarije

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:30   #187
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ma može on to sve lako provjeriti. ode u zagreb bez najave i ode u sobu u domu da vidi te njene "prijateljice", bez najave, jer ona tad neće imati vremena pripremiti ništa. samo on to ne želi jer bi takav jedan odlazak mogao razbiti sve njegove snove i maštarije

Ja imam jednog prijatelja koji je otišao tako provjerit pa je umisto cimerice zatekao cimera
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 12:14   #188
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Ja imam jednog prijatelja koji je otišao tako provjerit pa je umisto cimerice zatekao cimera
Ja sam bio u istoj situaciji i otisao sam provjeriti. Ne preporucam to nikome, jer je eskaliralo u fizicki obracun. A to je jako jednostavno, dovoljni su jedna iskra i slomljeno srce.

Autor se povukao s teme, pretpostavljam da je prica zavrsena.
Vjeruj mi autore, vrijeme lijeci sve rane.. drz se, bit ce ok
Zentrix5900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:45   #189
Quote:
Zentrix5900 kaže: Pogledaj post
Ja sam bio u istoj situaciji i otisao sam provjeriti. Ne preporucam to nikome, jer je eskaliralo u fizicki obracun.
Pa šta malo fizičkog obračuna, ispušeš se i sve 5 i voziš dalje. Ja sam jednom šta je tako doša provjeravat reka da mu se cura super J... Očekiva sam obračun kad tip podvio rep
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:00   #190
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom šta je tako doša provjeravat reka da mu se cura super J...
Grozan si 🙈
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 22:21   #191
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Pa šta malo fizičkog obračuna, ispušeš se i sve 5 i voziš dalje. Ja sam jednom šta je tako doša provjeravat reka da mu se cura super J... Očekiva sam obračun kad tip podvio rep
Podlo i ni malo u stilu pravog mušKARCA.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:06   #192
Nek sam ja grozan ali taj njen momak nas je samo zivcira i onda jos dosa meni na vrata
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:08   #193
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Pa šta malo fizičkog obračuna, ispušeš se i sve 5 i voziš dalje. Ja sam jednom šta je tako doša provjeravat reka da mu se cura super J... Očekiva sam obračun kad tip podvio rep
I onda je svizac...

Pa pametan čovjek. Zašto da riskira tvoju tužbu kad ti nanese teže tjelesne ozljede kad te može ostaviti s sretnicom koja se usrećila s tobom. Pravim bedemom muškosti. Našao lonac poklopac. A joj on vas je živcirao dok ste se jebali. :bljuc: Zašto da troši energiju za neku tamu bivšu glupaču koja ne može držati noge skupa? Sigurno je čovjeku laknulo kad je vidio s kim je bivša.

A tvoja reakcija je jad i bijeda. ako je naravno istina. Ja ti ne bih ostao dužan, ne zato što si mi jebao (bivšu) curu nego zato što si govno.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.04.2017., 23:18   #194
Nisam citao detaljno cijelu temu, ali sam vidio neke slicne veze.
To je po meni situacija gdje je jednoj strani tek toliko stalo a druga ocajna da to sve zadrzi. Iskreno da ste zreli bi svatko otisao svojim putem, realno ti si joj po meni sluzbeno decko mozda ne jedini ali i rezerva ili trazi nesto bolje.
Vidio sam jednog frenda koji se patoloski zaljubio u curu sa kojom je bio tri godine. Zadnjih par mjeseci mu se ova nije javljala na telefon po par dana, ovo me na to podsjeca
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:42   #195
Ne nastavljajte sa svađanjem i vrijeđanjem jer će biti još kartona.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 23:58   #196
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Nek sam ja grozan ali taj njen momak nas je samo zivcira i onda jos dosa meni na vrata
Ne znam tvoju situaciju, je li ona tog dečka varala s tobom pa vas je on uhvatio na djelu ili je ona prekinula s njim i počela s tobom, ali on to nije htio prihvatiti pa ju je uhodio. Ovo drugo zna biti mučno, zaista. Ne znam je li gore onome tko se spušta na taj nivo ili osobi koju druga strana proganja.
Ako je ova prva situacija, ako je cura koju si jebao varala dečka, a uzela sam si za pravo doživjeti ju takvom jer je na ovoj temi, onda nije baš frajerski zabijati jadniku nož u srce ...ne bi ni tebi bilo ugodno da to doživiš.
Ako je prekinula s njim, a on vas je gnjavio jer se nije mogao pomiriti s prekidom veze onda je sam kriv što si je to priuštio i naletio na tebe. Kako god, svejedno mi takvo ponašanje nije prihvatljivo i ne znam čemu je poslužilo. Ionako je znao da ju jebeš, čemu naglašavati? Djetinjasto mi zvuči, sry.

Nadam se da je autor rješio svoju situaciju i da napokon zna na čemu je. Još uvijek vjerujem da ona ima nekoga.
Treba dignuti glavu i krenuti dalje, što manje se ponižavati i misliti na se.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:04   #197
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ne znam tvoju situaciju, je li ona tog dečka varala s tobom pa vas je on uhvatio na djelu ili je ona prekinula s njim i počela s tobom, ali on to nije htio prihvatiti pa ju je uhodio. Ovo drugo zna biti mučno, zaista.
Nije prekinila nego se zaljubila i ja isto. I to je sve Reka sam joj da će doć do te situacije a ona mi je samo rekla: učini po svojoj savjesti. Neću uopće ulazit u ono šta je ona njemu govorila niti me to zanima. Ovo autorovo mi miriše na ovu situaciju, ne mora biti da je stvarno tako
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:18   #198
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Nije prekinila nego se zaljubila i ja isto. I to je sve Reka sam joj da će doć do te situacije a ona mi je samo rekla: učini po svojoj savjesti. Neću uopće ulazit u ono šta je ona njemu govorila niti me to zanima. Ovo autorovo mi miriše na ovu situaciju, ne mora biti da je stvarno tako
Moguće je zaljubiti se, naravno. Ljudi su slabi, dogodi se da padnu na nečiji šarm, ali samo prvi put može biti "bez mozga", u "pijanstvu", svaki sljedeći je "bez savjesti" i "bez srca". To mi je puno teže prožvakati. Osobi s kojom si u vezi i koju si jednom valjda volio/la držiš za neku budalu i varaš ga s nekim umjesto da to riješiš na vrijeme.
Ako ju još uvijek jebeš onda ok, ali ako si prestao onda te stigla karma.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:21   #199
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ako ju još uvijek jebeš onda ok, ali ako si prestao onda te stigla karma.
Odselio sam
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:25   #200
Karma.

Elois is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger