Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 21:25   #8181
Hvala,Miss Octo ali baš sam htjela one tamnije plave.

Bude bilo opet sigurno.

Potvrđujem za ove Agrokomerc Jaffa kekse, meni su isto ti najbolji.

Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 02:42   #8182
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
30 dana.
hvala

Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
u lidlu treba paziti, kupio sam njihove livergy potkošulje prije dvije godine i stvarno su najbolje potkošulje koje sam ikad imao, pa sam odlucio prošli tjedan kupiti još i tako uzmem 4 komada (bez otvaranja i probavanja), došao kući kad ono štanga, ista velicina i starih i novih (L), kad ono nove duze bar za broj (cca. za širinu 2-3 prsta), naramenice uže nego na starim modelima, izrezi puno veci (ako nešto ne volim na potkošuljama to su onda izrezi ko na dekoltiranim haljinama), ono model skroz drugačiji.....bas sam bio razočaran
uzeo broj manje, znači M, došao kući i probao kad ono turbo uske i duže za broj od starih L veličina (ispada da su na novim potkošuljama veličine L i M iste dužine)....totalno su izgubili kompas sto se veličina tiče

Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Ma nije samo to. Ja npr. imam 2 Lidlove pidžame i stvarno mi ne treba treća. Zasitili se ljudi.
najbolje pidžame koje sam imao su te iz lidla

Quote:
valed kaže: Pogledaj post
Kad ste kod Lidla.....da li netko zna kad se održavaju one njihove rasprodaje? Prije par godina se sjećam da su najavljivali na radiju da imaju rasprodaju artikala na jednoj lokaciji u gradu Zagrebu. Jel se netko sjeća toga?
ja sam bio jednom prije par godina (2014 točno) u vukovarskoj ulici (kod mcdonaldsa), obavijest o tome ti bude na njihovim web stranicama, letcima, radiju i tv-u, bilo je kasno proljeće/rano ljeto....stvarno se isplati, kupio sam 3 donja dijela pamučne trenerke za 20-30kn (još uvijek ih nosim i nisu se niti malo razvukle - najbolje pamučne trenerke koje sam ikad imao, bolje od kappe, adidasa, nike i ostalih razvikanih brendova), polo majice su isto bile 30tak kuna(odlična kvaliteta, samo jako dugačke, pa sam sve vratio), bilo je i dosta tehničke robe za sitne novce (lampe, vage, gadgeti i sl.)



jel neko ima iskustva s njihovim jaknama? gledao sam ove proljetne/jesenske, cijena dobra, ali su doslovno 100% poliester pa nisam htio uzet, strah me da cu se jako znojit u tome......
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 09:13   #8183
Quote:
Miss Octo kaže: Pogledaj post
Iz Lidla...
- Esmara traper košulja kupljena prije nekih mjesec dana i Esmara pidžama viskoznog donjeg dijela i pamučnog T-shirta za gornji dio sad sa akcije od četvrtka - uredno sašiveno i skrojeno, lijepo stoje, povoljne, OK podnose pranje i peglanje; isplatilo se biti u Lidlu već u pola 8 ujutro, pogotovo što se tiče košulje kojoj još nije ništa a često ju nosim i super mi je
Toliko sam bila pod dojmom tvoja dvaposta o košuljama, da čim sam naišla jučer na jednu, kupila sam je, ovu svijetlu.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:28   #8184
Eto, sad si trendy za proljeće
__________________
"Sometimes you got to lose everything to find out that you’ve always been running blind, leave everything to find out what you don't want to leave behind."
Miss Octo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:32   #8185
i ja si, nakon postova ovdje, razmišljam uzeti traper košulju, a nisam ju imala ni nosila od početka '90tih
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 18:22   #8186
Fan sam ledenih čajeva. Svatko ima neku slabost. Toliko da ih doma sama radim.
Neki dan sam dobila kod susjeda u čašu ovo dolje čudo. Bila sam sigurna da je Neste. Ovo rashlađeno, sa kockicama leda pa sa slamkom dok se sjedi u prirodi ili na balkonu mmmmm. Ne treba ni limun.
Izvrstan a ne čudan, presladak ili razvodnjen okus. Osjeti se aroma bijelog čaja.

Stoga kao dobar proizvod guram Jana ledeni čaj od bijelog čaja i marelice. Malo sam se navukla na to. Oukej puno sam se navukla.Fućkaš Lex tj. Ex Agrokor Todorića i svu tu buku ali ovo je meni zbilja dobar čaj.

pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 18:37   #8187
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Fan sam ledenih čajeva. Svatko ima neku slabost. Toliko da ih doma sama radim.
Neki dan sam dobila kod susjeda u čašu ovo dolje čudo. Bila sam sigurna da je Neste. Ovo rashlađeno, sa kockicama leda pa sa slamkom dok se sjedi u prirodi ili na balkonu mmmmm. Ne treba ni limun.
Izvrstan a ne čudan, presladak ili razvodnjen okus. Osjeti se aroma bijelog čaja.

Stoga kao dobar proizvod guram Jana ledeni čaj od bijelog čaja i marelice. Malo sam se navukla na to. Oukej puno sam se navukla.Fućkaš Lex tj. Ex Agrokor Todorića i svu tu buku ali ovo je meni zbilja dobar čaj.

Potpisujem!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
LittlePanda010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:46   #8188
Kupila kremu za ruke u Lidlu onu Tropical summer, u boci na pumpu od 300 ml-bas mi je trebala neka takva za po kuci, i bas je ok. Upije se u sekundi, miris blago sladunjav al nije nepodnosljiv, ruke mekane i nemasne.I kjut boca
Uzela gel za tusiranje od pola litre, mandarinu, isto ok, nis ne isusuje, miris se ne zadrzava predugo i nije intenzivan. Ananas i lubenica smrdu
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:15   #8189
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Uskoro će vam se K-Plus zvat K-Rus, samo da se pripremite.
¸ja ih hejtam
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:03   #8190
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
i ja si, nakon postova ovdje, razmišljam uzeti traper košulju, a nisam ju imala ni nosila od početka '90tih
Uzmi. Lidlovu koju sam upikla nosim, i čak je dobro krojena.
Godinama sam ih mrzila tho.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 10:06   #8191
nema ih, zečna, jučer sam tražila po lidlu.
sve razgrabile forumašice!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 08:24   #8192
NTL majoneza, TO JE TO se zove, nismo zadovoljni, pokvarilo mi sendvic ujutro, nikad vise. Radije 3 kune vise na Zvijezdinu.

Sent from my D5803 using Tapatalk
__________________
Nisam stručnjak
pomraku is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 17:07   #8193
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
U Konzumu imaju i stvari pod nazivom STANDARD, pretpostavljam da bi onda to moglo bit to...

https://www.google.hr/search?q=konzu...-lVRXfYQjE-RM:
Znam da kasnim, ne piše Standard i nikakva marka. Radi ga Labud Zagreb kao što rekoh.
Našla sam ga napokon
http://www.akcijeikatalozi.ba/media/...je-limun_1.jpg
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 21:05   #8194
I meni je on super kad ga ulovim

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 00:11   #8195
Samo napomena: nemojte kupiti u LIDLu onaj grčki tip sladoleda od jogurta, oraha i meda, u povećoj čašici.
Prefin je i onda ćete se morati vratiti po još par pakiranja
__________________
Kako odgojiti ženu
zulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 00:18   #8196
I super je ono zaledeno Gyros-riza jelo sa Grckog tjedna iz Lidla
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:20   #8197
Quote:
pomraku kaže: Pogledaj post
NTL majoneza, TO JE TO se zove, nismo zadovoljni, pokvarilo mi sendvic ujutro, nikad vise. Radije 3 kune vise na Zvijezdinu.

Sent from my D5803 using Tapatalk
a meni ta Zvijezda majoneza baš bezveze, bolje i ništa nego to

ali zato Thomy
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 18:24   #8198
Quote:
pomraku kaže: Pogledaj post
NTL majoneza, TO JE TO se zove, nismo zadovoljni, pokvarilo mi sendvic ujutro, nikad vise. Radije 3 kune vise na Zvijezdinu.

Sent from my D5803 using Tapatalk
I NTL kikiriki, nije to dobro, nikako.

Quote:
zulma kaže: Pogledaj post
Samo napomena: nemojte kupiti u LIDLu onaj grčki tip sladoleda od jogurta, oraha i meda, u povećoj čašici.
Prefin je i onda ćete se morati vratiti po još par pakiranja
Daaa, drogast je.

Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
a meni ta Zvijezda majoneza baš bezveze, bolje i ništa nego to

ali zato Thomy
Meni je super Sparova žuta majoneza. Baš je žuta.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 19:26   #8199
Suho prženi kikiriki od Francka (u plavoj ambalaži)- preukusan, odličan, stalno ga kupujem.
Elica Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 20:43   #8200
Potvrđujem, genijalan je prženi kikiriki

Daklem,ako ga još niste probali ni nemojte ga kupiti
__________________
Kako odgojiti ženu
zulma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.