Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 16:40   #9621
dogovorila sam se danas sa sobom da navecer idem trcati prvi put nakon o ho ho vremena.
i padne pljusak sa ledom.
evo, ne znam kaj prizivam
mari_2011 is offline  
Old 16.04.2017., 17:29   #9622
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post

Pitanje za one koji trče- je li vam se kad dogodilo da vam stopalo počne trnuti, pa onda onaj osjećaj kao da imate mravce u stopalu, i odjednom vam noga postane silno teška i osjećate se kao da imate slonovsku nogu? Ne znam bolje objasniti, jučer mi se dogodilo, osjećaj se počeo širiti do polovice lista, i jednostavno nisam mogla nastaviti dalje. Nemam pojma što je to i zašto.
ne trčim, ali moglo bi biti do nepravilnog disanja. jesi se uspuvala?

Neposredna posljedica prekomjernog disanja (i smanjene koncentracije ugljičnog dioksida u krvi) je pojava suženja krvnih žila* u koži (bljedilo) i mozgu (poremećaj moždanih funkcija) i slabija pokretljivosti svih ostalih tkiva.



*i ne samo u koži...cirkulacija.


nije trčanje samo ...evo me trčim, važno je naučiti i pravilno disati. onda je i lakše.

trkači će više znati kako.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Old 16.04.2017., 17:35   #9623
Jesam malo na početku, ali trčim već dvije godine uz pauze, da ne znam disati, već bi se prije događalo.
Hot candy is offline  
Old 16.04.2017., 19:05   #9624
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Kad se obučeš, onda ti je već glupo ne krenuti. Kod mene to zna upaliti. Ima dana kad se obučem, pa dvadeset minuta sjedim tako i lamentiram, a onda ustanem.

Pitanje za one koji trče- je li vam se kad dogodilo da vam stopalo počne trnuti, pa onda onaj osjećaj kao da imate mravce u stopalu, i odjednom vam noga postane silno teška i osjećate se kao da imate slonovsku nogu? Ne znam bolje objasniti, jučer mi se dogodilo, osjećaj se počeo širiti do polovice lista, i jednostavno nisam mogla nastaviti dalje. Nemam pojma što je to i zašto.
uravo to. kad se obučem, glupo mi je skinuti se i ne ići trčati. znam se na prepad obući za trčanje i onda nemam izbora
ali uzalud meni svo tranje i vježbanje, kada smažem brdo kolača tješim se da su blagdani

meni se zna nešto slično desiti, ali samo ukoliko se nisam zagrijala. nakon što se zagrijem, nemam problema
volim čokoladu is offline  
Old 20.04.2017., 13:20   #9625
Rekreašice, zna li koja od vas zašto se u pranje sportske odjeće ne stavlja omekšivač, je li to zbog prirode tkanine ili je neki drugi razlog u pitanju? Konkretnije - mogu li u vodu za ispiranje dodati octa umjesto omekšivača? Dodajem ga u sva druga pranja, a glupo mi je sportsku odjeću samo zbog toga prati posebno.
klonka is offline  
Old 20.04.2017., 13:24   #9626
Zato što sportska odjeća ima one sitne pore zbog koje "diše" pa ih omekšivač začepi. Ocat može.
Ay Carmela is offline  
Old 20.04.2017., 13:26   #9627
Ja ju svu perem s omekšivačem i nemam problema s funkcionalnošću
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 20.04.2017., 14:02   #9628
a to vrijedi za mikrofibru i generalno sportsku odjecu koja je napravljena da upija znoj i da te 'hladi' dok vjezbas. s omeksivacem gubi ta svojstva.


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Old 20.04.2017., 15:26   #9629
Omeksivac se ne ljubi s tehnickim svojstvima odjece, npr na softshellu, vjetrovkama i slicno, opcenito je bolje te umjetne kvalitetnije materijale prati bez omeksivaca, jer tako duze zadrzavaju svoja svojstva.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Old 20.04.2017., 15:36   #9630
2 min planka, da se pohvalim Umirem i trbuh mi još uvijek bridi, ali išao sam na to da napravim više nego ranije. Pokušavao sam ranije dokle ide, te uvijek(svakih par tjedana kad bih radio), odustao na 1:30. Sad sam si zacrtao 2min kao cilj, i izgurao. I osjećam se skroz
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 20.04.2017., 15:43   #9631
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
2 min planka, da se pohvalim Umirem i trbuh mi još uvijek bridi, ali išao sam na to da napravim više nego ranije. Pokušavao sam ranije dokle ide, te uvijek(svakih par tjedana kad bih radio), odustao na 1:30. Sad sam si zacrtao 2min kao cilj, i izgurao. I osjećam se skroz
Svaka čast. Ja vrištim već na jednoj minuti.
Hot candy is offline  
Old 20.04.2017., 16:36   #9632
Vrištao sam i ja u sebi


Nekad to što sam tvrdoglavi idiot ima i svoje prednosti
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 20.04.2017., 22:17   #9633
ja vec treci dan zaredom joga sa Adriene. okej su mi njeni klipići, leđa me užasno bole pa se pokušavam bar rastegnit kak spada.
uzasno je koliko dva mjeseca bez ikakvog vjezbanja naprave invalida od tebe plus totalno sam se uljenila i ne da mi se neda sada upisivati opet nesto grupno, a nema druge. fali mi dobar stari trening snage da se neko dere na mene dok radim sa ketlbelom.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 22.04.2017., 10:33   #9634
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
ja vec treci dan zaredom joga sa Adriene. okej su mi njeni klipići, leđa me užasno bole pa se pokušavam bar rastegnit kak spada.
uzasno je koliko dva mjeseca bez ikakvog vjezbanja naprave invalida od tebe plus totalno sam se uljenila i ne da mi se neda sada upisivati opet nesto grupno, a nema druge. fali mi dobar stari trening snage da se neko dere na mene dok radim sa ketlbelom.
e ovo i meni fali. ok, ne baš da se dere, ali da me motivira u zadnje vrijeme dođem crknuta s posla i nemam baš volje za neko vježbanje. uspijem se nekako natjerati 2-3 puta tjedno, ali nije to to. tješim da se na poslu nahodam pa i to računam kao trening

Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Zato što sportska odjeća ima one sitne pore zbog koje "diše" pa ih omekšivač začepi. Ocat može.
e to nisam znala. ja to sve perem zajedno s ostalim. doduše i nemam nešto puno, a ni posebno kvalitetne sportske odjeće pa me nije brige.
volim čokoladu is offline  
Old 22.04.2017., 12:10   #9635
Ok, ja ću se derati na bilo koga ako mi plati .
Hot candy is offline  
Old 22.04.2017., 12:11   #9636
evo, i ja ću

MOŠ TI TOOO!1 arrrghhh!
AJMO KRALJUUU, UAAA!
isadora w. is offline  
Old 22.04.2017., 16:09   #9637
Dobro ti ide


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 22.04.2017., 16:44   #9638
hvala
isadora w. is offline  
Old 22.04.2017., 17:06   #9639
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
ja vec treci dan zaredom joga sa Adriene. okej su mi njeni klipići, leđa me užasno bole pa se pokušavam bar rastegnit kak spada.
uzasno je koliko dva mjeseca bez ikakvog vjezbanja naprave invalida od tebe plus totalno sam se uljenila i ne da mi se neda sada upisivati opet nesto grupno, a nema druge. fali mi dobar stari trening snage da se neko dere na mene dok radim sa ketlbelom.
i ja nju radim super mi je
a ovo drugo, uzmi si malo Jillian
la rosana is offline  
Old 22.04.2017., 19:27   #9640
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
i ja nju radim super mi je
a ovo drugo, uzmi si malo Jillian
A morat cu, nema druge #youcandoit #thisseaaaaasyforyou

Adriene mi je super jer nije neka hihihaha nabrijana, ne melje previse o spajanju uma sa nebesima i slicne picke materine. Stvara mi kul i opustenu atmosferu, ne forsira taj dugovni dio joge sto mi pase jer me bole ledja, ne zelim nirvanu nego razgibat kicmu.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.