Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 09:41   #1861
S time da će alosno savsvim sigurno jednom voziti i lemans. Ovime se na neki način alonso miri sa činjenicom da je f1 za njega gotova stvar, ali vidi nove prilike na horizontu:

Dvostruki f1 prvak
Dvostruki osvajač Monaco GP
Indycar prvak
Osvajač Indy 500
Osvajač 24h Lemansa

Prilično impresivan rezime jednog vozača automobilskih utrka.

Onako, top 10 svih vremena.

Neloše.
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 09:48   #1862
Pa stavimo se na trenutak u Alonsove cipele: koji klinac on uopće još radi u F1? Nema nikome ništa za dokazati, a ni ne može osim u slučaju da se otvori mjesto u Mercedesu ili eventualno Red Bullu. Kao što Joža ispravno kaže, ima puno godina po F1 metru, ali je u Americi i na Lemansu taman. Mislim da je pitanje trenutka kad će prijeći.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:22   #1863
Taj njegov odlazak je potpuno logičan, ono bilo bi čak veće čudo da se ne desi nego da se desi...

Ono kaj se meni čini je da se McLaren potpuno pomirio s tom činenicom, te da će se i oni prebacit na neke druge serije skupa sa Alonsom...
Tak da bi Alonso mogao i dalje vozit za McLaren, samo ne u F1 nego u Indy-u, Le Mansu ili di li već u ekipi koja se nazivno zove McLaren no sklepana je na nekakvoj suradnji sa drugim ekipama...

U F1 za njega ionak više nema nekog kruha, realno u top ekipu ionak više nemre što zbog godina, što zbog spaljenih mostova iz ovih ili onih razloga...
a i tu je sad već hrpa nekih novih klinaca.
Realno svaka top ekipa će debelo prije uzet jednog Maxa kao neko dugoročno riješenje nego Alonsa i to bez obzira kaj je Max realno još uvijek vrlo neiskusan...
Alonsa eventualno mogu uzet kao neko prijelazno kratkotrajno rješenje no i to teško jer znaju da to znači totalni rat unutar ekipe, a to si ne želi niti jedna ekipa a kamo li šef iste...

S druge strane Alonso s obzirom na reputaciju po pitanju kvalitete realno ima daleko veći izbor u koju ekipu će kad su u pitanju Indy i ostale serije,
a nek mu se poklopi i fakat osvoji Indy 500 ili završi recimo u top 5, onda bu mogel doslovce birat bilo koju ekipu u koju želi...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 11:34   #1864
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Čini se da si u pravu...
Po danas viđenom Ricc (ili Max) bi mogel dobit pedalu, a na njegovo mjesto dolazi Alonso

izrazito čudno da u motorhomeu RB-a Flavio sjedi kaj da je doma i to u razgovorima sa Hornerom i Markom
tu se nekaj opako kuha, jer baš i ne vidim koji klinac bi Flavio delal tam, a da to nema veze sa Alonsom


Tvojim iznenadjenjima nikad kraja...
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 11:45   #1865
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Taj njegov odlazak je potpuno logičan, ono bilo bi čak veće čudo da se ne desi nego da se desi...

Ono kaj se meni čini je da se McLaren potpuno pomirio s tom činenicom, te da će se i oni prebacit na neke druge serije skupa sa Alonsom...
Tak da bi Alonso mogao i dalje vozit za McLaren, samo ne u F1 nego u Indy-u, Le Mansu ili di li već u ekipi koja se nazivno zove McLaren no sklepana je na nekakvoj suradnji sa drugim ekipama...

U F1 za njega ionak više nema nekog kruha, realno u top ekipu ionak više nemre što zbog godina, što zbog spaljenih mostova iz ovih ili onih razloga...
a i tu je sad već hrpa nekih novih klinaca.
Realno svaka top ekipa će debelo prije uzet jednog Maxa kao neko dugoročno riješenje nego Alonsa i to bez obzira kaj je Max realno još uvijek vrlo neiskusan...
Alonsa eventualno mogu uzet kao neko prijelazno kratkotrajno rješenje no i to teško jer znaju da to znači totalni rat unutar ekipe, a to si ne želi niti jedna ekipa a kamo li šef iste...

S druge strane Alonso s obzirom na reputaciju po pitanju kvalitete realno ima daleko veći izbor u koju ekipu će kad su u pitanju Indy i ostale serije,
a nek mu se poklopi i fakat osvoji Indy 500 ili završi recimo u top 5, onda bu mogel doslovce birat bilo koju ekipu u koju želi...
Al pazi da ne mogu da verujem sta citam od ovog Tibija!!! Pa malo pre si rekao da ide u Red Bul EJ!!! Odluci se molim te.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 11:59   #1866
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Al pazi da ne mogu da verujem sta citam od ovog Tibija!!! Pa malo pre si rekao da ide u Red Bul EJ!!! Odluci se molim te.
ti si malopre navijao za rikarda
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:03   #1867
Ko je taj?
Sam633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:32   #1868
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
ti si malopre navijao za rikarda
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 20:44   #1869
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Al pazi da ne mogu da verujem sta citam od ovog Tibija!!! Pa malo pre si rekao da ide u Red Bul EJ!!! Odluci se molim te.
Daj malo uključi mozak...

Flavio pregovara naravno, bilo bi suludo da ništ ne pokušavaju...
Ako Alonso dobije priliku bit i dalje u F1 u nekoj ozbiljnoj ekipi koja ima šanse za sami vrh naravno da će zgrabit tu priliku i ostat u F1...

No ako nebu takve prilike onda ide u Indy ili neku drugu seriju, a u McLarenu može ostat samo pod uvjetom da se radi o toj nekoj drugoj seriji a nikako ne F1
jer tak blesav sigurno nije da mu još jednom prodaju priču o nekakvom size zero super-duper motoru i kaj ti ja znam čemu sve ne,
nema šanse da ga ikako uvjere da ostane još jednu sezonu u ovakvom kršu od bolida sa motorom od kosilice...
Čak i da mu ponude najviše love ikad u F1 da ostane u tom i takvom McLarenu da ga svaku utrku šamaraju po stazi i to svi po redu to si sigurno nebu dozvolil,
pa vidiš da i sad svaki put nakon šamaranja sparkira bolid u garažu ili sa strane...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:00   #1870
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Daj malo uključi mozak...
Ja ne znam sta je sa tvojim kad napises jedno a posle 2 minuta drugo.

Tibi:
Quote:
Čini se da si u pravu...
Po danas viđenom Ricc (ili Max) bi mogel dobit pedalu, a na njegovo mjesto dolazi Alonso
Quote:
Taj njegov odlazak je potpuno logičan, ono bilo bi čak veće čudo da se ne desi nego da se desi...
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:13   #1871
I kaj ti nije jasno...

Šanse za to da bu Alonso našel mjesto u top ekipi su prilično male...
Flavio se očito mota oko RB-a i tu se nekaj ziher kuha, jer je to u konačnici jedina eventualno moguća opcija top ekipe za Alonsa...
No nisam baš siguran u to da će RB pristat da škartaju Sainza i Kvijata te hrpu ostalih u nizu koji su u RB-ovoj školi radi Alonsa čak i ak im je Ricc najavio da odlazi, a kaj se tiče Mercedesa/Ferraria tu mislim da nema nikakve šanse...
Ako Ricc ode realno debelo prije će on dobit mjesto u Ferrariu/Mercedesu nego Alonso.

Kaj se tiče Renaulta možda iako baš i nisam siguran ni u to, em je pitanje koliko ga Renault uopće želi zbog poveznice sa Flaviom i Singapurom, a još i veće koliko Alonso uopće želi Renault...
Jer da Renault će bez dileme sa svojom formum putovat prema vrhu, no kad će stič do onog samog vrha to je veliko pitanje, a još veće pitanje je ima li Alonso strpljenja i vremena za čekanje još jedne ekipe koja kreće praktički od nule prema vrhu...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:16   #1872
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
I kaj ti nije jasno...
Zaboravi
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:19   #1873
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ja ne znam sta je sa tvojim kad napises jedno a posle 2 minuta drugo.
Ne znam cemu se ti cudis, pa u F1 je oduvijek tako, nista se 100% ne zna dok ne bude sluzbeno objavljeno, svi pregovaraju sa svima, kuhinja radi punim kapacitetom.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 17:10   #1874
Ojjeh: We were promised a lot by Honda

Razlaz?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 20:31   #1875
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
McLaren se nemre razič s Hondom ni pod razno...
Mislim može, no to efektivno znači da bi nakon toga vrlo lako mogli bit na relaciji i u situaciji ko Manor lani...

Honda im je jedini ozbiljni sponzor, a odlazak nebi značio samo gubitak te love nego još i hrpetine love kroz sudski proces, te iste sekunde i sasvim siguran gubitak Alonsa...
Mislim može on njih još neko vrijeme možda i trpit zbog para i nekakve nade, no sigurno nebu ostal kad nebu para i nikakve nade u to da bu bolid sposoban za borbu za naslov...

I kakav bi to bio marketinški potencijal McLarena koji je na začelju tablice već godinama, koji ima jedino nekog relativno nepoznatog klinca u bolidu, i nikakvo zvučno ime ni na pomolu...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:01   #1876
Ja mislim da Alonso svakako odlazi. Najverovatnije u Renault.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:49   #1877
Zak Braun izjavio da ostaju sa Hondom.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 00:00   #1878
Ocito bi razvod bio preskup.

Ili je mozda Honda izvukla neki adut iz rukava?
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 00:10   #1879
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Ocito bi razvod bio preskup.

Ili je mozda Honda izvukla neki adut iz rukava?


Vjerovatno dosli pameti pa tajno prihvatili "outside help"...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 08:08   #1880
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Ocito bi razvod bio preskup.

Ili je mozda Honda izvukla neki adut iz rukava?


Malo jednog i drugog. McLaren zapravo nema alternative, a Honda će kad tad biti solidna
4season is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.