Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 09:49   #4241
Ponavljam oglas

Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Tražim posao od kuće, bez ikakvih ulaganja
Imam višegodišnje iskustvo u telefonskoj prodaji, pisanju članaka za portale, prevođenju sa eng/hrv i obrnuto. Zapravo, u obzir dolazi sve što mogu raditi od kuće, a da nije posao tipa hot-line.

Hvala
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 15:30   #4242
Lijep pozdrav,

uredna, marljiva, komunikativna djevojka u srednjim 20-im godinama traži posao cistacice u gradu Osijeku.

putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 08:22   #4243
fizikala

Tražim 2-3 studenta ili nezaposlene, "kršne momke" za pripremu stana za adaptaciju, treba raskopati ormare, frižider, šparet i hrpu stvari prenjeti 1 kat iznad stana na tavan.

Plaćam 20kn po satu i klasični radnički gablec (koji ću i ja jesti skup s vama, dakle, nema finih guzi), pivu i cigarete NE nudim.


pauza za pušenje, pišanje i odmor uopće nije upitan, kaj se mene tiče, može se svakih sat vremena stati na 5 minuta plus uru vremena gablec (dakle, ako zbrojimo i pauze pa podijelimo sa satnicom, ispada da plaćam 23kn po satu plus gablec...


20kn po satu je 3600kn na ruke mjesećno za klasični 180sati radni mjesec, ne moram naglašavati koliko ljudi radi mjesećno i za ispod 3000kn, pogledajte samo Todorićevu gardu....tak da molim bez cendranja i traženja ministarske dnevnice i slično za posao gdje mozak radi na minimumu, a to što će malo mišići raditi uzimte kao plus jer nećete morati u teretanu na dizanje utega i preznojavanje koje još vi njima morate platiti!!


Pick-up mjesto bi bio King Cross - Jankomir (Zg), ja vozim!
Recidivist9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 08:54   #4244
Ćao,
dal bi netko bio zainteresiran za posao kuhinjske radnice,ili pomoćne kuharice,u jednm manjem hotelu u Istarskoj županiji,uz mogućnost stalnog zaposlenja.?
Koga zanima neka mi pošalje pp za dodatne informacije
vecojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 21:04   #4245
tražim instrukcije iz matematike u Zagrebu

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...1&postcount=98
Pepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:02   #4246
Srednja stručna sprema tehničara za računalstvo,vrlo dobro poznavanja engleskog jezika i računalnog hardware-a.Tražim posao u okolici Zagreba,Dugo Selo.U obzir dolazi i SOR u svrhu stjecanja radnog iskustva.
Datatiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 16:22   #4247
Tražim honorarni posao,tipa kurira za firme ili od kuće poslovi slanje pošte,e-maila,internet i sL
42 su mi ali imam volje za rad i učenje....Hvala

Split
Anita75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:39   #4248
Trazim posao od kuce.
Ja sam iz Splita, ako to ista znaci.
Ps, voljna sam puno toga nauciti.

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:48   #4249
Gospoda bi honorarno cistila stanove ili peglala na podrucju Zagreba. Ponude na broj 0997584589.
marijucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 12:06   #4250
Firma iz V. Gorice trazi dostavljaca/skladistara.
Potrebna vozacka i znanje rada na racunalu.
Prijava, redovna primanja i rad u ugodnoj obiteljskoj atmosferi.
Mozete me kontaktirati u inbox pa vam posaljem daljnji kontakt.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:10   #4251
Trazim: nepuno radno vrijeme

Trazim povremeni/part time posao na nepuno radno vrijeme (max 2-4h). Lokacija: Bistra, Zapresic, Zagreb ili od kuce.

Imam 29 godina, po struci graficki tehnicar prireme sa iskustvom u hostesiranju/promociji, prevodjenju... Engleskim se sluzim na dnevnoj bazi. U obzir dolazi i ciscenje.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:43   #4252
Pozdrav!

Vise otvorenih pozicija za govornike njemackog jezika - Budimpesta (Madarska) i Gdynia (Poljska). Prijasnje iskustvo nije potrebno, vazno je samo dobro znanje njemackog jezika.

Vise informacija na PM.
JohnnySmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 14:18   #4253
Ima li kakav honorarni posao tu u Zg i bližoj okolici?
Nedavno sam ostao bez dobrog posla, ali ne želim gubit vrijeme dok ne nađem novi pa bih radio bilo što... branje jagoda mi pada na pamet kao dobra terapija, ima li tko kakvu preporuku za bilo što?

Također, moja mater (pouzdana, kvalitetna osoba, iznimno odgovorna i druželjubiva, 53godine) povremeno bi se brinula za stariju osobu ako postoji potreba.

Sesvete, Zagreb.
Hvala vam!
PauGasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:32   #4254
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Tražim posao od kuće, bez ikakvih ulaganja
...
Zapravo, u obzir dolazi sve što mogu raditi od kuće, a da nije posao tipa hot-line.

...
Citirala sam jer je moje jako slično. Ja sam C1 nivo njemačkog i slovenskog i B2 engleski.
Završila sam tehnički fakultet, ali imam "sklonosti" prema pisanju i netehničkih tekstova - javite se, pitajte me.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 10:18   #4255
Pozdrav.

Nudim posao šetnje pasa, čišćenja i peglanja na području Maksimira i okolice. Imam iskustvo u svim navedenim poslovima. Osoba sam od povjerenja i poštenja.
lina 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 10:54   #4256
VARIOCI

Trazimo varioce sa iskustvom TIG,MiG,MAG
posao je u SLoveniji ili eu drzavama vise informacija zovite na 0038670623325 moze i viber
firmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 22:22   #4257
Pozdrav,

trazim diplomiranog Inženjera Šumarstva.
Zainteresirani molim da se jave na mail:
[email protected]

Lijep Pozdrav
suncokretka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:09   #4258
....

Pozdrav,

vlasnica sam malenog obrta za čišćenje pa ovim putem
nudim usluge čišćenja ureda/stanova/apartmana.
Za više info PM.

__________________
..za let si,dušo,stvorena..
NOOrdinaryGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 15:10   #4259
Pozdrav!

Diplomirala sam Eksperimentalnu biologiju (zoologija), imam godinu dana radnog iskustva u farmakovigilanciji te 5 godina volonterskog iskustva u zaštiti prirode (inventarizacije, monitoring, zaštita).
Odlično se služim engleskim jezikom, pasivno španjolskim a trenutno učim francuski i ruski. Odlično poznajem Microsoft Office paket (Word, Excel i PowerPoint) a nije mi stran niti rad u programima Statistica i ArcGis. Nemam vozačku dozvolu.

Tražim posao u struci u Zagrebu.
Marljiva sam, organizirana, izuzetno motivirana, brzo učim a posao obavljam s predanošću.

Poslodavac koji me zaposli ima godinu dana pravo na poticaje za zapošljavanje kojima se sufinancira do 50 % godišnjeg troška bruto plaće.

Za više informacija molim Vas da se javite u pp ili na mail: [email protected]

Zadnje uređivanje Re-L Mayer : 23.05.2017. at 16:28.
Re-L Mayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 17:27   #4260
Online asistent u oglašavanju smještaja

Nudim usluge pomoći kod oglašavanja smještaja na popularnim online servisima Airbnb (sudomaćin), Booking.com, Trip advisor, Facebook grupe itd. Više info na pm
Mariposita89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:38.