Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija > Android

Android Mobiteli pokretani Android OS-om
Podforum: Android aplikacije

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 12:05   #1821
Dajte mene naučite kako postelate taj pro mod, ja sam probao nekoliko puta se igrati ali ne mogu ni blizu dobiti sliku kao na auto. Vjerujem da se može dobiti bolja slika ali treba znati nešto o tim stvarima i znati kako namjestiti postavke.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Old 23.04.2017., 12:27   #1822
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Dajte mene naučite kako postelate taj pro mod, ja sam probao nekoliko puta se igrati ali ne mogu ni blizu dobiti sliku kao na auto. Vjerujem da se može dobiti bolja slika ali treba znati nešto o tim stvarima i znati kako namjestiti postavke.

Teško da te to netko tu može podučiti onako u dva posta. Treba znati podesiti otvor blende, ekspoziciju i ostale stavke. Malo prouči po netu foto tutorijale. Možda nekaj pohvataš.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
Old 23.04.2017., 12:41   #1823
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Ako se poceo restartati znaci da ce mu brzo kraj , bar je meni tako bilo sa s6...

A moze biti da je baterija problem ...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Obradovao si me ovim postom ima garanciju pa ako rikne nosit cu ga

Pajser_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:42   #1824
Quote:
Pajser_ kaže: Pogledaj post

Nosi obavezo i mozes biti sretan ako si u zagrebu jer svima van zg se ceka mobitel jako dugo...

ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:49   #1825
Quote:
Pajser_ kaže: Pogledaj post

Probaj prvo factory reset jer to je prva stvar sto ce ti napraviti u servisu. Vidjet ce da mob radi jedan dan i vratit ce ti ga nazad.
Old 23.04.2017., 16:57   #1826
Da se tu i tamo ugasi, ili zablokira, to je sasvim normalno jer je to računalo kao i bilo koje drugo, a svi znamo kako često Windowsi "puknu". Ali ako radi na tjednoj bazi, nešto nije u redu. Ali nemojte čovjeka odmah strašiti da će crknuti. Može biti i neka loše napisana aplikacija. Za početak, factory reset napraviti I nakon toga instalirati samo najpotrebnije aplikacije pa vidjeti hoće li i dalje to raditi.

Old 23.04.2017., 17:09   #1827
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Da se tu i tamo ugasi, ili zablokira, to je sasvim normalno jer je to računalo kao i bilo koje drugo, a svi znamo kako često Windowsi "puknu". Ali ako radi na tjednoj bazi, nešto nije u redu. Ali nemojte čovjeka odmah strašiti da će crknuti. Može biti i neka loše napisana aplikacija. Za početak, factory reset napraviti I nakon toga instalirati samo najpotrebnije aplikacije pa vidjeti hoće li i dalje to raditi.

Ma nije me strah, nevjerujem da je do aplikacije jer nisam nista mjesec dana instalirao... a i sto se tice informatike nisam pocetnik, nego me samo zanimalo dali je tko od vas imao takvi problem.

Pajser_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 18:07   #1828
Ja sam imao taj problem. Cak puno ekstremniji. Prvo mi se mob resertitao svakih par sati, a onda je postao neupotrebljiv. Svakih 30ak sekundi se resertirao. Dovoljno da se resertira svaki puta kada stignem obrisati po jednu aplikaciju. Tada sam napravio factory reset kao zadnju soluciju i vec mjesecima sve radi savrseno. Vjerujem da mi se nesto bilo zavuklo u registry ili nesto...
Citao sam dosta o tome i navodno da je vecinom u pitanju neka aplikacija koja napravi "pomutnju".

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.