Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 13:59   #841
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Hm, ne znam baš bi li bilo pametno uzimati Daviesa s obzirom da bi se Rose dotad trebao vratiti. Ista je situacija i s Aguerom kojem prijeti povratak Jesusa.
To ne mijenja puno. Ako se Rose vrati (što ne vjerujem), uzmem Verthongena, i Kanea (ili Jesusa) umjesto Aguera.

Da budem iskren, najslabija točka mislim da je Walcott.

Quote:
Ali imam i ja pitanje.. Jel bi vi stavili u prvih 11 De Roona s DGW-om ili Robertsona/Walkera s jednim kolom, ali solidnom šansom za CS/asist?
De Roona u svakom slučaju. I Barragana, taman da je -4. Nije skup, a igra prilično ofenzivno pa mu se možda posreći.
ZwYx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 14:28   #842
Izgubio sam H2H za dva boda.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 14:38   #843
Da li shippati Eriksena vani? Imam Alli i Kanea, ako bih shippao Eriksena vani mogao bih uzeti nekoga sada za DGW plus za -4 mogao bih dovući Roja za DWG...a onda bih mogao Zahu/De Roona ili tako nekog sada za duplo.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 15:42   #844
Moj tim za ovo kolo..
Jakupovic
Gibson-Valencia-Cahill
King-Zaha-Alli-Coutinho
Negredo-Ibrahimovic-Aguero

Klupa: Grant, Robertson, Walker, Fletcher..

Isao sam -8
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:57   #845
Quote:
ZwYx kaže: Pogledaj post
To ne mijenja puno. Ako se Rose vrati (što ne vjerujem), uzmem Verthongena, i Kanea (ili Jesusa) umjesto Aguera.

Da budem iskren, najslabija točka mislim da je Walcott.

De Roona u svakom slučaju. I Barragana, taman da je -4. Nije skup, a igra prilično ofenzivno pa mu se možda posreći.
Mislim da bi ti mogao odmah sad stavit Kanea umjesto Aguera, mislim da će usprkos lošem rasporedu imati bolji učinak.

Walcott je i meni veliki problem. Glupo mi ga izbaciti prije Arsenalova 2 DGW-a, ali opet, ništa mi ne znači njegovih 4 utakmica ako neće igrati. Vjerojatno ću ostavit i njega i Siggyja ovaj tjedan pa ću onda s 2 transfera moći donijeti neku bolju odluku.

Barragana ne bih jer mu je ostatak sezone užasan, a nemam wildcard da mogu bezveze trošiti transfere prije 37. kola, ali za nekoga s wildcardom je odličan izbor.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 00:53   #846
Cech
Azpilicueta-Mawson-Sakho
Sanchez(v)-Sigurdsson-King-Zaha
Benteke-Carroll-Lukaku(c)

Valdes-McAuley-Stanislas-F.Mori

43, lagani flop.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 12:46   #847
Idemo ludo dalje u kraj sezone. Eriksen i Pieters vani, unutra Zaha i Rojo, a onda nakon 34 mijenjamo Zaha za Sanea. Valjda će Alli donijeti više bodova od Eriksena, bio je prošlu utakmicu nevidljiv...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 09:07   #848
zasto je tisina danas je dedline:
More mi ko pomoc koga da stavim za K? los sam u ovoj mojoj ligi di igramo pa da bar malo popravim skor:
Son - Hazard - Eriksen - Pogba
Negrado - Lukaku - Cristian Banteke
__________________
Ⱄⰰⰿⱁ ⱂⱃⱁⱅⰻⰲ ⱄⰲⰻⱒ
singapore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 09:43   #849
Nije zahvalni upit

Ja sam imao na Lukaku traku do danas ujutro, jer je zabio ako se ne varam u zadnjih 5 partija protiv WHU barem 5 komada....ali onda sam se zapitao. Zašto ne Negredo?! Ima dvije utakmice, barem će biti veći gušt gledati/čekati obje utakmice
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:52   #850
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Nije zahvalni upit

Ja sam imao na Lukaku traku do danas ujutro, jer je zabio ako se ne varam u zadnjih 5 partija protiv WHU barem 5 komada....ali onda sam se zapitao. Zašto ne Negredo?! Ima dvije utakmice, barem će biti veći gušt gledati/čekati obje utakmice
Da to i ja sad kontam tako
Lukaku - Negrado ili sta mislis za Pogbu ( 2 tekme) to su mi opcije zasad
__________________
Ⱄⰰⰿⱁ ⱂⱃⱁⱅⰻⰲ ⱄⰲⰻⱒ
singapore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:32   #851
Kolega je uzeo Pogbu i stavio da je kapiten. A nemam pojma iskreno, Pogba bi trebao uvijek uvaljati nešto, a ove sezone je nedorečen u 3pm.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:18   #852
Eksperiment s Negredom kapetanom me poprilično koštao zasad. AOA zbog De Roona isto nije bio jedan od pametnijih poteza.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:53   #853
Ja sam danas napravio brzinski tranfser Grant > Forster ...jer na Grantu zarađujem 0.1 prodajom, pa da mi se ne desi da danas padne
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 23:43   #854
Baragan je igrao danas manje od 60 minuta što znaci da ulazi zamjena, ne ? Ali ima još jednu tekmu ovo kolo pa kak se to gleda ?

Na klupi je Jagielka koji ima 7 bodova.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 23:44   #855
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
Baragan je igrao danas manje od 60 minuta što znaci da ulazi zamjena, ne ? Ali ima još jednu tekmu ovo kolo pa kak se to gleda ?

Na klupi je Jagielka koji ima 7 bodova.
Ako odigra makar 1 od 180 minuta, to je dovoljno da ga nitko ne zamijeni pa ono, ostat će tamo Jagielka
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 08:41   #856
Yeah ako ti uđe i 1 minutu jebao si ježa. Meni Jagielka bio u prvoj...ali zato King i Roberston na klupi...Gibsone, ima da te sanjam ako u drugoj partiji nešto ne napraviš.

Ja sam jučer eksperno napravio transfer Grant >> Forster. Na Grantu imam 0.1 profit, a očekivao sam da bi lako mogla njegova cijena otići danas, pa da barem uštedim 0.1 jer sam ga iovako ionako mislio mijenjati kroz koje kolo. Ovih dana očekujem i njegov pad, pogotovo jer nije igrao u prošloj, a nema DGW.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 13:13   #857
Općenito što manje drkam po momcadi bolje prođem. Tak da sad imam na klupi Jagielku 7 i Frasera 6 bodova a u prvoj Baragana.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:11   #858
Quote:
icemanST kaže: Pogledaj post
Cech
Azpilicueta-Mawson-Sakho
Sanchez(v)-Sigurdsson-King-Zaha
Benteke-Carroll-Lukaku(c)

Valdes-McAuley-Stanislas-F.Mori

43, lagani flop.
Valdes
Azpilicueta-Mawson-Gibson
Sanchez-Sigurdsson-King-Zaha
Benteke(v)-Negredo(c)-Lukaku

Cech-Stanislas-Sakho-McAuley

Zasad 40.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 07:09   #859
Imam jednu ideju, da li je "glupa" ili bi mogla proći.

Trenutačno mi se tim sastoji od

Valdez / Forster (Granta izbacio)
Gibson / Yoshida / Jagielka / Robertson / Bailly
Zaha / Alli / King / Hazard / Coutinho
Kane / Lukaku/ Negredo


Mislio sam napraviti sljedeće kroz par kola:

Lukaku > Gabbidiani
Zaha > Sanchez
Valdez > Pickford
Negredo > Llorente

Igrao bih onda 3-5-2, sa time da bi mi se Llorente i Gabbidiani izmjenjivali sa Kaneom.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:37   #860
Oće više završit ovo kolo ? Svaki put me štrecne kad vidim 13 bodova na klupi.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.