Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 18:22   #3321
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
Jel moze netko malo detaljnije napisati oko rentanja auta u Portugalu?

Muz i ja bi isli zadnji tjedan u 6. mjesecu, danas cu kupit karte preko Easyjeta i daje mi odmah opciju i za unajmit auto (sto mi se na prvu ucinilo zgodno da sve odmah rijesim). Kako do sada nismo imali iskustva s rentanjem auta nigdje u inozemstvu na sto bi trebali obratit paznju? Gledam da bi nas najjeftini izasao oko 70 funti, jel ta cijena konacna? Ili kod preuzimanja ima jos nesto?

Let nam je Bristol-Faro, tamo bi bili i smjesteni, ali nam je plan autom obici veci dio juga Portugala. Auto bi preuzeli na aerodromu i tamo ga i vratili.

Ako ne odmah preko Easyjeta, jel ima netko preporuku za nesto drugo? Konkretno?

I za kraj jedno mozda blesavo pocetnicko pitanje jel ti auti dolaze s navigacijom ili se to mora/moze posebno kupiti?
Ima podforum o rent a car-u a obično u tu najjeftiniju cijenu nije uračunat otkup franšize koju možeš (ali ne moraš) platiti kod preuzimanja.
Obično se navigacija posebno naplaćuje iako jedna stvar mi nikad nije bila jasna- što će nekome "prazna" navigacija bez njemu važnih točaka?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 17:02   #3322
Imam isto pitanje vezano za rentacar. Tražim tu temu o rentacaru i ne nalazim.

Uzimali bi auto u Portu na aerodromu i vraćali na isto mjesto, trajanje od 5 dana. Neki mali gradski autić, model nebitan.

Gledam po linkovima na koje sam tu naišla, i sumnjivo mi je jeftino. Recimo, 5 dana s osiguranjem je 372 kn:
https://book.cartrawler.com/?client=49395#/vehicles

Zna li netko u čemu je kvaka?
black berry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 08:53   #3323
Quote:
black berry kaže: Pogledaj post
Imam isto pitanje vezano za rentacar. Tražim tu temu o rentacaru i ne nalazim.

Uzimali bi auto u Portu na aerodromu i vraćali na isto mjesto, trajanje od 5 dana. Neki mali gradski autić, model nebitan.

Gledam po linkovima na koje sam tu naišla, i sumnjivo mi je jeftino. Recimo, 5 dana s osiguranjem je 372 kn:
https://book.cartrawler.com/?client=49395#/vehicles

Zna li netko u čemu je kvaka?
Link ti ne radi ali ako je to cijena kod interrenta imaš ovdje o njima:

https://www.tripadvisor.com/ShowTopi...t_Algarve.html
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:55   #3324
Ja sam za Portugal oba puta rentao preko easycar.com, dobio aute ispod 5000km i platio nekih 200 EUR za 9 dana, s uključenim osiguranjem.
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 11:37   #3325
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Obično se navigacija posebno naplaćuje iako jedna stvar mi nikad nije bila jasna- što će nekome "prazna" navigacija bez njemu važnih točaka?
Istina, vec neko vrijeme ne uzimam navigaciju. Prvo dok ukucas adresu ili slicno ... A na mobitelu sve unaprijed oznaceno, a i da nije lakse je. Plus, neke tocke ni nemaju adresu, a lako ih je naci npr. na Google Maps.



Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 09:49   #3326
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Link ti ne radi ali ako je to cijena kod interrenta imaš ovdje o njima:

https://www.tripadvisor.com/ShowTopi...t_Algarve.html
Je, Interrent je Hvala na upozorenju.
Koji rentacar preporučate onda?
black berry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 15:35   #3327
Quote:
black berry kaže: Pogledaj post
Je, Interrent je Hvala na upozorenju.
Koji rentacar preporučate onda?

Kod posjete LIS uvijek sam pravio booking kod ovih

http://www.portugal-auto-rentals.com/

Sve korektno.
55et is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 21:45   #3328
pozdrav ljudi,

molim lijepo, može li mi netko pomoći pronaći što jeftiniji let za portugal (bilo gdje) iz hrvatske ili nekog aerodroma blizu hrvatske? datum polaska bi trebao biti što prije
atlaski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 12:13   #3329
Imaš letove iz Budimpešte, ja sam kupila preko Wizzair-a.
black berry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 09:29   #3330
Čime ste plaćali u Lisabonu? Gotovinom ili karticama? Ja bih najradije sve karticama, ali ne znam koliko su prihvaćene u njihovim dućanima, restoranima itd.
Imam Zabin Maestro i Mastercard. Postoje li Unicredit bankomati u Lisabonu (koji ne skidaju proviziju)?
Nick Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 12:42   #3331
Quote:
black berry kaže: Pogledaj post
Imaš letove iz Budimpešte, ja sam kupila preko Wizzair-a.
hvala ti.
evo bookirao sam let iz budimpešte za faro preko wizzair-a. što sad dalje, trebam li isprintati boarding pass i gdje ga uopće pronaći?
atlaski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 18:25   #3332
Quote:
Nick Nick kaže: Pogledaj post
Čime ste plaćali u Lisabonu? Gotovinom ili karticama? Ja bih najradije sve karticama, ali ne znam koliko su prihvaćene u njihovim dućanima, restoranima itd.
Imam Zabin Maestro i Mastercard. Postoje li Unicredit bankomati u Lisabonu (koji ne skidaju proviziju)?
Oboje prolazi. Proviziju ne placas ako imas lepezu na njihovim bankomatima
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:56   #3333
Ne mogu se check-inat online na TAP Portugal za prekosutra. Ima tko jos takav problem?
C. Bale is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 13:29   #3334
Quote:
C. Bale kaže: Pogledaj post
Ne mogu se check-inat online na TAP Portugal za prekosutra. Ima tko jos takav problem?
Ne. Jesi unutar 48 sati?
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 14:18   #3335
Quote:
natha kaže: Pogledaj post
Ne. Jesi unutar 48 sati?
Uspio sam. Kasnije nego su trebali su otvorili mogucnost check-ina.
C. Bale is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 09:33   #3336
Pozdrav ljudi, imate li savjeta kako najzgodnije i jeftinije doći do Lisabona iz neke od sljedećih zračnih luka: Split, Zadar, Dubrovnik, Sarajevo
marino-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 19:06   #3337
Jel treba international driving license za Portugal?
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 08:32   #3338
Ne treba.
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:14   #3339
Quote:
marino-m kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, imate li savjeta kako najzgodnije i jeftinije doći do Lisabona iz neke od sljedećih zračnih luka: Split, Zadar, Dubrovnik, Sarajevo
Srijedom dobra veza ZADAR/MARSEILLE/LISABON vse sa ryanair-om
carniolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 19:46   #3340
Pozdrav. Planiram za Novu godinu u Portugal. Moja neka razmisljanja su bila 4 dana Lisabona. E onda bi volio posjetit Madeiru cca 6 dana. Zanima me dali se isplati u to vrijeme posjet Madeiri ili da rade umjesto nje ubacim Porto i jos jedna gradic. isli bi na cca 12 dana. Ima let za 500 kn easy jet lisabon - funchal, e sad koliko bi mi jso naplatio prtljagu neznam.

Ugl ako netko ima iskustva, bit cu zahvalan na svim prijedlozima i savjetima.,
zadar19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.