Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 19:17   #861
Čekaj malo, razbojniče Đone Vejnu!

Ja sam sad došao iz Burgeraja, odakle da počnem...

-imaju u ponudi osam hamburgera danas, pet standardnih i tri slavljenička
-danas je popust 15%, mogao si to i spomenuti, kao i da možeš otići kući sa balonom
-mi smo dobili svoje u papiru baš kako si napisao da bi trebalo, e sad možda zato što su bili tripple a ti si uzeo double

O ukusima svako ima svoje mišljenje, ja sam jeo Sunset Limited i bio je božanstven. Od danas pa do kraja mjeseca imaju Cajun Shrimp, ime sve govori. Neće mi promaći!

Veličina kao zamjerka stoji, makar je prija ostavila dva zalogaja i 3-4 krumpirića a ja ih nisam dovršio jer sam si bio taman.
Old Jučer, 19:44   #862
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ilana Glazer.
<3 Mislila sam da ću biti jedina na forumu koja zna za Broad City.

U petak sam dogovorila burger kod onog što je pobijedio na 321 kuhaj pa javim dojmove
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:37   #863
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Čekaj malo, razbojniče Đone Vejnu!

Ja sam sad došao iz Burgeraja, odakle da počnem...

-imaju u ponudi osam hamburgera danas, pet standardnih i tri slavljenička
-danas je popust 15%, mogao si to i spomenuti, kao i da možeš otići kući sa balonom
Danasnju ponudu nisam spomenuo iz dva razloga. Prvo, sto im to nije standardna ponuda, a drugo...račići u bugeru?! Stvarno?? Pa nemres mi račiće stavit u burger, da se zbljujem tamo na licu mjesta...sva tri ta "special" burgera su mi bila katastrofa, ali dobro, to sam samo ja, nekom drugom ce se mozda svidjet...

Quote:
-mi smo dobili svoje u papiru baš kako si napisao da bi trebalo, e sad možda zato što su bili tripple a ti si uzeo double
Pa i ja sam dobio u papiru, to sam i napisao da je to ono sto je pohvalno kod njih, da konacno mogu jest hamburger a da mi ne curi iz njega sve po rukama i okolo na sve strane...

Sve u svemu, i dalje su puno premali za tu cijenu...u McDonaldsu takav malo manji dodje 6 kn, jest da se ne mogu usporedit s okusom, hvala bogu jer jos samo fali da je Burgeraj ala McDonalds, ali opet je velicina takodjer bitna stavka kod dojma a i kod cijene...40-ak kn za pseci kolacic mi se cini malo puno..

Tako da, kao sto sam vec i napisao, moj glas ide Submarineu i to uvjerljivo.

Moram jos probat onaj Tacos i podsjetite me koji su jos dobri, pa da onda zaokruzim pricu...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:49   #864
Uf popust. Trebao sam i danas ic. Al neda mi se sad do grada parking itd..

A sta rec, malen je, slazemo se svi, slobodno ih nagazite komentatima mozda povecaju pa smo svi u plusu i cesce bi isao sigurno. Ali triple ima 200g mesa, a vjeruj neces se ni u tacosu najest ako ti je ovaj tolko super mali sto nije laz a burgeri su 50-60kn tamo plus pommes 20tak nez tocno. Uzmi ovdje 2menija za slicnu cijenu kao tamo jedan i miran si, u tom je caka

Ako oduzmemo velicinu, ja sam jos uvijek odusevljen okusom, iako su i sumbarine i tacos vrhunski.

Cudno da nema opcija samo burger bez pommesa, jer mozda bi jedan uzeo extra uz jedan meni. Al opet bolje i tak neg da je cijena takva bez pommesa to bi bio tek fail.
A krumpirici su jako dobri, ploskice, al steta kaj nema izbora umaka osim tog kecapa obicnog.

Netko je pitao za naj krumpirice. Meni su u rougmarinu najfiniji, dobra porcija. Al tamo me burger nije tak odusevio, tamo pommes uz rebarca uzmem. Al zadnji out su i rebarca malo kiksala, valjda los dan bio. Sumbarine ima najbolje umake-dodatke po krumpiricima.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Old Jučer, 21:12   #865
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Eh, Fort Apache...nostalgija...

Odlicno mjesto bilo...zna li netko sta je s tim?
Glavni kuhar popio pol vinskg podruma pa su ga potjerli i nikad nisu nasli dostojnu zamjenu i malo po malo oslo sve k vragu
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:18   #866
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Glavni kuhar popio pol vinskg podruma pa su ga potjerli i nikad nisu nasli dostojnu zamjenu i malo po malo oslo sve k vragu
to mislis na onog nepodnosljivog napuhanka baksica ili neku njegovu zamjenu?
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:31   #867
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
to mislis na onog nepodnosljivog napuhanka baksica ili neku njegovu zamjenu?
Onaj prvi koji je super kuhao, napuhanko je bio al nemam pojma kak se zvao
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:11   #868
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
račići u bugeru?! Stvarno?? Pa nemres mi račiće stavit u burger, da se zbljujem tamo na licu mjesta...
Pa i ja sam dobio u papiru, to sam i napisao da je to ono sto je pohvalno kod njih, da konacno mogu jest hamburger a da mi ne curi iz njega sve po rukama i okolo na sve strane...
Uf sorry krivo sam pročitao, mislio sam da se žališ da ne stave papir i da se burger raspada. Spavalo mi se od sitosti.

Što se tiče račića, ok, bit će ih više za mene, ja im se baš veselim. Inače, surf and turf kombinacija morskih plodova i crvenog mesa je već tri puta ušla i izašla iz mode, nije da su ju oni izmislili.
Old Jučer, 23:15   #869
Nisam ni ja vidio neki dan te posebne burgere u ponudi. To je samo danas bilo? Al vjetojatno bi uzeo isti, ni mene racici ne privlace. Pomislim odmah na one fejk stapice, ili je nesto drugo u igri..

Old Jučer, 23:32   #870
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja vidio neki dan te posebne burgere u ponudi. To je samo danas bilo? Al vjetojatno bi uzeo isti, ni mene racici ne privlace. Pomislim odmah na one fejk stapice, ili je nesto drugo u igri..

Danas su iznimno bila sva tri, inače je samo jedan. To je samo ovaj mjesec.

Trebali bi to češće raditi, od njihove normalne ponude, ako bih otišao 20 puta 15 puta bih uzeo onaj s gljivama a 5 puta bacon cheese.

A sigurno neću 20 puta ići zbog dvije vrste hamburgera. Prije ove akcije sam sve skupa bio 5 puta kod njih, a za vrijeme akcije već 3 puta.
Old Jučer, 23:34   #871
Danas sam bio u blizini, pa nisam odolio pojesti burger u Tacos i burger baru, čisto da provjerim to za veličinu.
OVaj puta nisam naručio krumpire. I fino sam se najeo.. fakat da: jeo radno ujutro, i onda taj burger oko 15h, i tek sam oko 20h opet malo osjetio glad.
Jeo sam tjedni specijal, da nije on možda veći od ovih "normalnih" ?
I stvarno je dobar.
Burgeraj sam mislio probat, ali vidjevši veličinu (bolje reći manjinu?), mislim da ću preskočiti.
Možda odem u Submarine nekad, iako sam zadnjih par puta bio totalno razočaran veličinom, što ovdje nije slučaj.
Old Jučer, 23:49   #872
Ja uvijek samo bacon cheese uzimam. Jer me odvrati ovaj soya sos, jednom sam jeo burger od sporo pecene patke (zblokiro sam koj je naziv za to) misli kpd pod zidom, i nije mi uopce bilp dobro jer su fino meso zeznuli sa tonom soja sosa i samo sam slanocu osjetio. Al vjerojatno je kiksa bio tada, i od tad sam oprezan kad procitam negdje soju kao dodatak. Traume imam. Al vjerujem da je fin. I ubijes se od velicine isto jel.i u tacosu 200g meso ili je manje?

Old Danas, 00:16   #873
Soya sos? gdje? Bacon cheese je u submarineu? sad sam zbunjen

Nemam pojma koliko je grama u tacosu. Znam da sam u Submarineu (ako o njemu pričaš) zadnji puta jeo onaj sa tartufima, i rekao bih da je duplo manji od ovoga iz tacosa. Barem po utaživanju gladi ako ne i po količini..
Old Danas, 02:19   #874
Meni je dojam obrnut. Dupli u sumbarinu mora bit i gramazom veci. Ne znam kako je tebi drugacije al brojevi ne lazu(istina jeo sam i double lucy 4erostruki u submarinu al isto tako bi rado maznuo i dva u tacosu za ohoho love, jbg ja bi i dva beasta al to je druga prica,usporedjujemo razliku cijena/porcija.
Za cijenu tacosa s krumpiricima dobijes 2menija, burgere i duple krumpirice u burgeraju od kojih bi se svatko ubio posteno.
Ili dupli beast u submarinu s krumpiricima. Tako da za istu cijenu u tacosu se najedem najmanje. Ali prvenstveno gledam okus onda tek kolicinu, al posto se to konstantno spominje jer sva 3 su mi jako fini i volio bi se da svi povecaju al sta je tu je.

Napisite odmah i gramazu, fotka je uvijek dobrodosla. Ja sam stavio fotke i burgeraja, i tacosa i beasta iz sumbarina.

Soya sos je u burgeraju zadnji s gljivama, pise na fotki cjenika iza koji sam stavio zbog gramaze. Vjerojatno je dobar, al kazem da zbog tog umaka nikako da se odvazim probat ga.

U tacosu je super aqua fresca limun krastavci osvjezavajuce.

Podsjeca me na limunadu iz onog tortilja bara pored zirafe na maksimirskoj gdje mi je ta limunada super i kad sam u prolazu pehe nekad samo to uzmem.

Old Danas, 11:02   #875
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Ja nikad ne jedem krumpirice uz burger.
Kad jedem burger onda volim da smo mano o mano, prsa o prsa, nikakvi umakcici i krumpircici.
ja ne jedem meso
ali ako dečko poželi pojest burger da znam di mogu fine krumpiriće pojest btw u submarineu sam jela fini vege burger. jel imaju i drugi lokali koji su tu na temi omiljeni to u ponudi?
Old Danas, 11:21   #876
Brewbites ima povrtni burger, makar jeduci ga ne dobijes dojam da jedes povrtni jer su umaci i sir okusom jako napadni pa nemas pojma sto od povrca ima u njemu.
Biberon u Preradovicevoj isto ima povrtni burger, no za njega ne znam jel valja sto.
Old Danas, 11:24   #877
Ja kad pozelim vege burger(a u biti cesce jedem vege nego mesne) onda odem u Green point i uzmem dupli seytan. 37 kn, a fakat je velik.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.