Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 23:08   #41
Quote:
Mimose kaže: Pogledaj post
*flegmatično ponašanje se pojavilo ubrzo, nakon 3,4 mjeseca. Sad smo već 2 godine u vezi, a moje emocije još uvijek stagniraju.

*Jesam li sretna? Trenutno nisam.

*...ukoliko ostanem s njim u vezi, i probudim se nakon 20 godina te kažem samoj sebi: "glupačo jedna, dala si cijelu svoju mladost i život nekomu koga ni ne voliš".
*.. ako se on uz to vremenom promjeni pa me ostavi, povrijedi
*... ili se pak ja zaljubim u drugog, a u braku sam....Katastrofalan ishod.
* ... ako ga sad napucam i upoznam nekog super lika u kojeg se zaljubim, a na kraju me taj lik bude varao, zlostavljao
*...ako ne nađem nikoga normalnog pa završim s 10 mačaka.
*... da ostanem s njim i nakon 20 godina ga zavolim i kažem sebi:"hvala Bogu što nisam napucala ovako divnog čovjeka"
*...može biti da nađem svoju srodnu dušu i nakon 20 godina pomislim:"Hvala Bogu što sam napucala onog kojeg nisam voljela, da sam ostala s njim, nikad ne bih bila sretna."

Znači, htjela bih savjet, proricanje...kad bi mi netko mogao savjetovati koji je najizgledniji ishod. Znam da će većina odgovora biti; nitko ti ne može reći što će biti i sl., ali ako bi mi bar netko mogao otvoriti oči da malo racionalnije sagledam situaciju.
Mogu ja pokušati.
SAVJET: Pročitaj sažetak ovog svog posta pa ga pročitaj njemu, ali tako da treće lice zamijeniš drugim...gledaj ga u oči i čitaj mu to! Spasit ćeš i njega, a i sebe.
PRORICANJE: Kad shvati s kim je on izgubio dvije godine svog života dečko će te ostaviti. Nemoj sumnjati da se proročanstvo neće ispuniti jer mrlje na štapiću mog King doubla nikad do sada nisu pogriješile.

21 god, a toliko besmislenih pitanja? Uffffff
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 23:31   #42
Quote:
Mimose kaže: Pogledaj post
Za početak, u vezi sam 2 godine. Dečko je super, drag, nježan, simpatičan. Međutim, prema njemu nemam jake osjećaje...doslovno mi je svejedno. Nekada se ne čujemo 2, 3 dana i meni uopće ne nedostaje.
Mrzim se zbog toga. Često pomislim da tako mora biti jer većina ljudi kaže kako nakon nekoliko godina više ni ne može biti napetosti, već samo nekakva simbioza.
No, on mi je drugi dečko. Imala sam jednog prije njega s kojim sam bila 6 mjeseci i svaki dan u tih 6 mjeseci bio mi je predivan. Prekinuli smo zajedno jer je došlo do razdvajanja putova (ja sam otišla na faks, a on u Irsku raditi).
Ja često samu sebe uhvatim kako maštam o nekom idealnom liku s kojim bi mi bilo uzbudljivo, savršeno...s kojim bih bila konstantno sretna. No, onda mi naiđu misli kako je to sve utopija te kako bih se od svakog vremenom ohladila te da trebam cijeniti ovo što imam pošto je sadašnji dečko skroz ok. Pomislim da je razlog što se nikad nisam ohladila od prvog, to što smo bili samo 6 mjeseci zajedno.
Zaista ni sama ne znam volim li ga ili ne...uzbudljivo mi uopće nije, no s druge strane, iznimno mi je drag, vezana sam uz njega te mi je oslonac u vezi svega u životu.

mozda ti je postao navika samo.

ako te ne hvata 'trema' prije nego se idete sresti, i ne veselis mu se, i srce ti skoci kad ga vidis...pa nema tu puno neke ljubavi, valjda samo navika.
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 23:36   #43
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
mlada si godinama, al si stara, kalkulantska duša.

šalim se, ne voliš ga baš.

a bio je neki forumaš šta je pričao, o nekoj napetosti il strahu od ostavljanja šta treba stvorit ženama u vezi, nešto da je ona uvijek nesigurna bar malo i da se ne uljuljka u rutinu, ima neki izraz na engleskom za to, al zaboravio sam. to stvarno nije loša opcija za vas balavice u ranim 20ima. kome se da bavit tim. televisa presenta
ne fali joj kad ga nema i masta o drugome

i onda pita jel to ljubav, hahha, sto ih veze
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 11:37   #44
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kakav je sex?
Slažem se. Kada čujem takve priče, ono, on je dobar, simpatičan, drag, pažljiv, a ja ne osjećam prema njemu ne znam šta - odmah mi je na umu nezadovoljavajući sex. Ili čak neloš sex, ali lik previše "plazi" po njoj i ne da joj ni "disati".
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 13:55   #45
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ne brinem se ja za tebe. ja s 21 godine ako sam trebala uzbuđenje, ja sam ga i potražila. ti međutim dobro sve vidiš, kalkuliraš, mjeriš rizike i razmišljaš o sigurnosti koju ti dečko pruža pa mislim da za tebe nema problema u budućnosti. isto tako, s 21 godinu nema šanse da bih mogla provesti 2 godine u vezi s nekim kog ne volim. ti čim to možeš, u svrhu sigurnosti, opet ponavljam, mislim da si osigurana u budućnosti, barem u tom smislu i vidu koji se ovdje pretpostavlja
potpis na ovo!

ja uopće nisam ni znala da ima ovakvih ljudi tj ne mogu se uživiti.

čemu ostanak u vezi s nekim koga ne voliš? kakve koristi vidiš u takvom odnosu? gdje je tu užitak, radost?
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:19   #46
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Slažem se. Kada čujem takve priče, ono, on je dobar, simpatičan, drag, pažljiv, a ja ne osjećam prema njemu ne znam šta - odmah mi je na umu nezadovoljavajući sex. Ili čak neloš sex, ali lik previše "plazi" po njoj i ne da joj ni "disati".
A tko to ko je zaljubljen ne plazi? Da mi je vidit takvoga/takvu. Onda nije zaljubljen nego je samo jebačina u pitanju. Jebačine se zasitiš. Najbolja jebačina je sa onima koje su ti samo fizički privlačne i dovoljno intelektualno privlačne da ti se ne gade. Veza je kad hoćete nešto gradit skupa
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:45   #47
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
A tko to ko je zaljubljen ne plazi? Da mi je vidit takvoga/takvu. Onda nije zaljubljen nego je samo jebačina u pitanju. Jebačine se zasitiš. Najbolja jebačina je sa onima koje su ti samo fizički privlačne i dovoljno intelektualno privlačne da ti se ne gade. Veza je kad hoćete nešto gradit skupa
Svaka iole pametnija osoba zna da "plaženjem" po nekome više nego li ta osoba želi "plaziti" po njemu (njoj) - hladi osjećaje te osobe. Pa tko se ne može suzdržati od pretjeranog pokazivanja emocija - sam si je kriv....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:17   #48
Mimoso, stvarno zvučiš kao teška kalkulantica, ali slutim da je to posljedica velikog straha od života.
U kulturama poput naše djecu se odgaja u strahu od neuspjeha, pogrešnog izbora škole, posla, partnera, strahu od samoće, strahu od nepoznatog, strahu od radosti (seksualnih, duhovnih, intelektualnih) itd. pa me i ne čudi što si se tako ukopala i strah te iskoračiti iz, navodno, sigurne zone.

Ali u tvojoj je sigurnoj zoni sigurno samo to da će ti do daljnjega biti dosadno, da ti zbog toga postaješ sitničava i okrutna.

I ne razgovaraj o intimnim temama sa susjedama, tetkama, kumama i prijama koje šire dogmu da je trpljenje (i onda kad postoji mogućnost izbora) hvalevrijedan i smislen život. One su se zajebale ili nisu znale bolje, slušale su svoje tulave matere i susjede i k tome su postale besramne i lažljive pa sav taj jad prodaju kao životnu mudrost.
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 14:11   #49
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Svaka iole pametnija osoba zna da "plaženjem" po nekome više nego li ta osoba želi "plaziti" po njemu (njoj) - hladi osjećaje te osobe. Pa tko se ne može suzdržati od pretjeranog pokazivanja emocija - sam si je kriv....
Šta je to tebi pretjerano pokazivanje emocija tj. plaženje? Pitam jer sam često optuživan za nepokazivanje i neimanje emocija...kao kod mene sve na šalu i zafrkanciju. Oženjen sam i dobro nam je, ali ovo često čujem i od ženskih kolegica nekad i od žene. Ovakve optužbe inače smatram čistom provokacijom

Zadnje uređivanje Neko123 : 26.04.2017. at 14:24.
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger