Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 10:27   #7201
i evo kako izgleda konačni rezultat. s obzirom na uloženo vrijeme... underwhelming.

__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 10:43   #7202
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
totalno mat, prvi sloj prekriva patchy, a drugi sloj onda pokaže svaku neravninu što na noktu, to u nanosu.
i onda posrče prvi sloj TC-a ko alkos brlju. s tim da je s prodigyjem bilo dosta 2 sloja, kad sam ga isprobavala s BTGN, i treći sloj je posrkao polovično.


Samo me boje mute, nista drugo. Neki dan sam kupila u Golden Rose 3 laka, crveni, coral i pink fuksija i bas su kvalitetni ( podlak Eveline 8 u 1, nadlak BTGN) i stoji evo od petka, nije se nista copnulo.

Edit: evo


http://i1129.photobucket.com/albums/...424_105023.jpg
__________________
I refuse to sink.

Zadnje uređivanje Hell Blonde : 24.04.2017. at 10:53.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 11:08   #7203
ma GR su zakon. ustvari ima u drogerijskoj ponudi hrpa krasnih lakova za manje od 25 kn... jedino boje. zato ja redovito pokleknem pred opijima i essiejima. ne zbog imena ili neke strašne kvalitete, nego zato što takve boje nigdje drugdje za manje novaca ne uspijevam naći. (kad nađem neki drogerijski dupe, nitko sretniji od mene. recimo, kad sam otkrila maybelline love this sweater, essie ladylike mi je totalno prekrižen s wish-liste)
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 16:16   #7204
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
i evo kako izgleda konačni rezultat. s obzirom na uloženo vrijeme... underwhelming.

ja sam ga kupila nadajuci se ovome
https://c2.staticflickr.com/4/3526/3...6ea_z.jpg?zz=1
https://c1.staticflickr.com/4/3076/2...314b9a66b5.jpg

a ispao je najtezi jad ikad. najveci promasaj od lakova u zivotu mislim
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...e66f2dd043.jpg
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 17:12   #7205
yup. i ja sam očekivala onu divnoću s prve dvije slike. a ovo na trećoj je još dobro, ne vidi se koliko se ružno nejednako nanosi... i već imam malo tipweara na nekim noktima.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 11:08   #7206
i 24 sata kasnije, tipwear i chipanje. totalni fail.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 11:14   #7207
ja sam htjela priupitati znate li koje firme nude 3 free ili 5 free lakove za nokte? Pitam jer moja mala curka voli lakiranje noktiju i radimo česte pauze između lakiranja, ali bih ipak voljela staviti štetne sastojke lakova na minimum
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 11:16   #7208
Ja imam od cetvrtka (da, jos uvijek nisam promijenila lak, ja koja sam to inace radila svaki dan ) CG Ruby Pumps, izlizao se samo malo na vrhovima-jedva primjetno,da se jace unistio sigurno ga je bi jos imala, s tim da sam cistila kucu- sve-prasina, usisavanje, pranje stepenista, pranje podova (nekoliko puta jer nesto preuredujemo), pranje kupaone, bila na vrtu, prala sude i radila hrpu toga jos, sve bez rukavica, nista nisam pazila na nokte...
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 11:18   #7209
blago tebi. ja ruby pumps tradicionalno stavim na badnjak. i na božić navečer, najkasnije 26. ujutro, ga skidam i stavljam novi lak jer je skroz uništen.
jednostavno se moji nokti ne vole s CG formulama, bar ove dvije koje imam, isto kao i s essence starima.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 11:26   #7210
Ma nokti su tako razliciti, ja npr. imam problema s Essence, nove nisam niti isprobavala. Ali CG mi je super .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:06   #7211
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
ja sam htjela priupitati znate li koje firme nude 3 free ili 5 free lakove za nokte? Pitam jer moja mala curka voli lakiranje noktiju i radimo česte pauze između lakiranja, ali bih ipak voljela staviti štetne sastojke lakova na minimum
Zoya je 5 free, a wet n wild te china glaze navodno 3 free
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:47   #7212
tnx
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 22:17   #7213
jel' netko nedavno vidio za kupiti MAYBELLINE Color Show Nail Polish - Sugar Crystals (46)?


*može i nešto a la ovaj lak, ali probala sam ih već brdo, i nijedan mi nije uspio zamijeniti maybelline
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 09:15   #7214
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
jel' netko nedavno vidio za kupiti MAYBELLINE Color Show Nail Polish - Sugar Crystals (46)?


*može i nešto a la ovaj lak, ali probala sam ih već brdo, i nijedan mi nije uspio zamijeniti maybelline
Wet'n'Wild Kaleidoscope je meni super, al možda nije baš to što tražiš.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 11:59   #7215
Menni, ima eveline takav nekakav pa skicni, ne znam tocno nijansu.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 18:49   #7216
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Wet'n'Wild Kaleidoscope je meni super, al možda nije baš to što tražiš.
ovaj mi je malo too much :/

Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Menni, ima eveline takav nekakav pa skicni, ne znam tocno nijansu.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
škicnut ću sutra! mislim da je još eveline stalak u mom kozmu!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 12:06   #7217
Imam bedasto pitanje za sve vas koje imate fetiš na lakove za nokte kao i ja

Zamijetila sam trend sa ovim hibridnim gel lakovima drogerijskog ranga, no svaki brend inzistira da se može koristiti samo sa njihovim posebnim gel nadlakom koji kao aktivira 'curing' laka ispod bez lampe i da se ne može koristiti samostalno.

Smotana kakva jesam kupila sam Sally Hansen Miracle Gel misleći da je običan (i stavila ga novog i neotvorenog u prodaju jer što će mi) i jučer smotana na eBayju kupila umjesto običnog OPI-ja Infinite Shine koji isto kao treba svoj poseban OPI nadlak

Jel ima tko više različitih brendova takvih lakova i je li funkcioniraju normalno sa Seche Vite ili je možda bolje imati zaseban gel nadlak koji bi funkcionirao sa svim tim različitim ili baš moram imati po nadlak od svakog brenda za te hibride?

Zaljubila sam se u boje, al ne da mi se sad opet toliko novca trošit, pogotov jer su ti Sally Hansen i OPI nadlakovi cca 120 kn svaki.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 12:35   #7218
Po nekom mom viđenju je sve to samo dobar marketinški trik i navlakuša. Ako se radi o laku koji ide u lampu, sve nam je jasno. Međutim ovo da određeni KAO gel lak mora imati svoj pripadajući TC koji će ga 'fikisirati' mi je nebuloza. Za takav tip fiksiranja imaš lampu. Sve van lampe su generalno obični lakovi i obični TC-ovi. Možda su neki od tih TC-ova stvarno super stvar i produžit će trajanje laka, ali to po meni sigurno nije zato što je vrhunski kompatibilan s lakom s kojim je kupljen u kompletu, nego zato što je eto ispao prilično dobar.

Najbedastiji primjer svega toga su essence lakovi koji su već neko vrijeme The gel nail polish i postoji njihova The gel nail base kao i njihov The gel top coat. The gel lakova njihovih imam, ali nemam ni bazu ni TC i sasvim normalno funkcioniraju.

Ista stvar s Rimmelom kojem puno više naginjem. Nisam niti primijetila kada je Salon Pro Lycra linija postala Super gel nail polish. Samo sam najednom na stalku skontala neki novi TC i nije mi bilo jasno. Kad sam slijepa napokon progledala, doživjela f*** eureku, skontam da eto ni ne znajući, imam 2-3 nijanse Super gela, a ja mislila to Salon Pro. Naravno da ih peglam sa Seche Vite, BTGN-om, Prodigyjem, Jellyjem... Svime što nije njihov pripadajući TC i funkcionira potpuno jednako kao i Salon Pro linija.
Čak sam na nekoliko blogova pročitala nelijepe dojmove za kombinaciju Super gel + pripadajući TC.

Mislim da i wnw odnedavno ima novu liniju lakova. Nešto tipa One step blabla, ali mislim da je to njihova gel inačica. Popratni TC za tu liniju nisam primijetila jer se još nisam nakanila kupiti neku nijansu iz te linije, ali iskreno nisam ni po forumu vidjela da curke pretjerano obraćaju pozornost na to.

Ovo je čisto neko moje mišljenje. Vidjela sam da prodaješ onaj predivni Sally, ali mislila sam da ti je doklinčio ili da nije tvoja boja pa ono... Ja bih to uredno premazivala BTGN-om ili Seche Viteom.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 12:45   #7219
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Po nekom mom viđenju je sve to samo dobar marketinški trik i navlakuša. Ako se radi o laku koji ide u lampu, sve nam je jasno. Međutim ovo da određeni KAO gel lak mora imati svoj pripadajući TC koji će ga 'fikisirati' mi je nebuloza. Za takav tip fiksiranja imaš lampu. Sve van lampe su generalno obični lakovi i obični TC-ovi. Možda su neki od tih TC-ova stvarno super stvar i produžit će trajanje laka, ali to po meni sigurno nije zato što je vrhunski kompatibilan s lakom s kojim je kupljen u kompletu, nego zato što je eto ispao prilično dobar.

Najbedastiji primjer svega toga su essence lakovi koji su već neko vrijeme The gel nail polish i postoji njihova The gel nail base kao i njihov The gel top coat. The gel lakova njihovih imam, ali nemam ni bazu ni TC i sasvim normalno funkcioniraju.

Ista stvar s Rimmelom kojem puno više naginjem. Nisam niti primijetila kada je Salon Pro Lycra linija postala Super gel nail polish. Samo sam najednom na stalku skontala neki novi TC i nije mi bilo jasno. Kad sam slijepa napokon progledala, doživjela f*** eureku skontam da eto ni ne znajući, imam 2-3 nijanse Super gela, a ja mislila to Salon Pro. Naravno da ih peglam sa Seche Vite, BTGN-om, Prodigyjem, Jellyjem... Svime što nije njihov pripadajući TC i funkcionira savršeno jednako kao i Salon Pro linija.
Čak sam na nekoliko blogova pročitala nelijepe dojmove za kombinaciju Super gel + pripadajući TC.

Mislim da i wnw odnedavno ima novu liniju lakova. Nešto tipa One step blabla, ali mislim da je to njihova gel inačica. Popratni TC za tu liniju nisam primijetila jer se još nisam nakanila kupiti neku nijansu iz te linije, ali iskreno nisam ni po forumu vidjela da curke pretjerano obraćaju pozornost na to.

Ovo je čisto neko moje mišljenje. Vidjela sam da prodaješ onaj predivni Sally, ali mislila sam da ti je doklinčio ili da nije tvoja boja pa ono... Ja bih to uredno premazivala BTGN-om ili Seche Viteom.
Ti Wet'n'wild lakovi nemaju svoj top coat niti base coat, oni su kao namijenjeni da samo taj lak staviš u dva do tri sloja (koliko želiš) i to je to, imam par nijansi i stvarno su krasni, al ja sam probala i bez base coat-a i bez top coat-a i sa oba i samo sa jednim od njih trajnost im je ista (cca 7 dana, al ja stvarno svoje ruke ne štedim nimalo ). Jedino što sam skužila je da Seche Vite malo rastopi lak pa bude malo boje na četkici i ako ne obrišem o papirnatu maramicu kistić zamutić ću si Seche.

Što se tiče Sally Hansen, na njihovoj web stranici kažu da lakovi i nadlak sadrže oligomere, a nadlak fotoinicijatore i da je nadlak kakti ključan jer inače se lak neće sasušit kako treba i biti postojan

Edit: Evo Lab Muffin lijepo i jednostavno objasni kako to funkcionira i ovdje spomene Sally Hansen Miracle Gel i priča o Essenceovom gel nadlaku.

Meh, Sally ostaje u prodaji, ne da mi se imat milijun različitih nadlakova

Zadnje uređivanje ElsaStarfire : 14.05.2017. at 13:02.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 15:46   #7220
Malo čitala i proučavala i napokon pronašla nekoga tko je lijepo sve objasnio ! U biti Sally Hansen Miracle Gel i ostali slični su hibridi koji nisu osjetljivi na UVA zračenje (zato i jesu u prozirnoj bočici), sastoje se od 90%-95% običnog laka i 5%-10% oligomera koji jednom kada se spoje sa tim posebnim nadlakom učvršćuju lak pa lak traje dulje, to su u biti long-wearing nail polishes. Bez nadlaka funkcioniraju savršeno normalno kao i svi ostali lakovi.

Ovih dana ću baš probat sa svojim Seche (jedini nadlak kojega koristim) i baš vidit kako će to funkcionirati
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.