Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 09:17   #8621
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, kakve veze ima muško sa dodavanjem volumen setova? Sam Wendler ih preporuča u svom programu koji radim. prva i druga radna serija koja nisu failure + treća radna do failura, i onda pet serija sa slabijim intenzitetom x10 po setu. Pumpanje volumena a da ne pregoriš. Super šema.
Ja isto ne razumijem. Ono sto radi za muskarce radi i za zene. Zenama bih pogotovo preporucio niski broj ponavljanja. Prvo zato sto je zabavniji, drugo zato sto je bolji na duge staze zbog drugacije strukture misica.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 09:33   #8622
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ne, nego nisi primijetila da je cura napisala da nije laik i da trenira, nego bez veze upadas i glumis pametnjakovicku, a sad i ad hominem zrtvu.

Sto se tice joge, da, ljudi koji ozbiljno treniraju joge imaju super jak core i super fleksibilnost i DL im dode prirodno.
Ne kužim zašto se uvijek ovdje netko posvađa?
Uglavnom, poslušat ću savjet za skraćivanje ponavljanja, to je dugoročni proces pa ću postupno pratiti napredak. Ja godinama vježbam, nisam laik ali za neke veće težine jesam, i bojim se da se ne ozljedim plus isto imam strah da ću se napucati, a to mi je ružno kod žena što se tiče estetike. Kad to kažem svojoj trenerici kaže da će me išamarati . I znam da mišići ne idu tako lako i sve, ali moram promijeniti svoj pristup velikim težinama.
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 10:02   #8623
Ako se "napucaš", najlakša stvar od svega je izgubiti mišiće
Old Danas, 12:21   #8624
Svadjate se, a meni pametan savjet kako da slozim split trening 5x tjedno nitko da dadne Osim Bug Lady koja me posteno informirala PM-om o svojim spartanskim trengacima

Sad imam 2x lower, 2x upper (razlicite vjezbe), 5. dan cardio i core.
Old Danas, 13:12   #8625
Zasto ne uzmes neki gotovi?

Barem ko polaznu tocku.
Old Danas, 13:17   #8626
Uzela sam od par fit zena po netu Ali uvijek imam dodatnih pitanja, jel.
Vjerojatno je i u startu bolji od skoro svih savjeta koje cu ovdje dobiti
Old Danas, 14:16   #8627
Stavi program i pitaj.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.