Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2017., 22:54   #41
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Kak si je netko bolestan sam kriv?
Referirala sam se na ex-in upis o karakteru.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:00   #42
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Imati pravo na, ili imati ljubav?
Zbog bolesti? Zbog izgleda? Ne imati pravo na ljubav?
Ne kuzim. Objasnis mi?
Zbog bolesti ne možeš imati nekog, tipa u kolicima si il si još teži bolesnik, psihički si bolesnik ili imaš neki od težih psihičkih poremećaja koji ti otežavaju sklapanje i održavanje poznanstava premda bi volio imati nekog. Jako si ružan na svu sreću takvi su ljudi rijetki ali ih ima i jebiga dobija si takve karte i nije lako.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:23   #43
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Zbog bolesti ne možeš imati nekog, tipa u kolicima si il si još teži bolesnik, psihički si bolesnik ili imaš neki od težih psihičkih poremećaja koji ti otežavaju sklapanje i održavanje poznanstava premda bi volio imati nekog. Jako si ružan na svu sreću takvi su ljudi rijetki ali ih ima i jebiga dobija si takve karte i nije lako.
Sve je to tocno sta ti pricas da ce neki zbog zivotnih okolnosti i bolesti tesko pronaci ljubav, ali to opet ne znaci da nemaju pravo na ljubav, mogu pronac nekog slicnog sebi i imati svoju ljubav, nemati ljubav i ne imati pravo na ljubav su dva razlicita pojma, kao da nekom kazes ti nemas pravo na ljubav, znaci zabranjeno, mislim da se ljubav nemoze zabraniti, ljubav nije stvar.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:25   #44
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Sve je to tocno sta ti pricas da ce neki zbog zivotnih okolnosti i bolesti tesko pronaci ljubav, ali to opet ne znaci da nemaju pravo na ljubav, mogu pronac nekog slicnog sebi i imati svoju ljubav, nemati ljubav i ne imati pravo na ljubav su dva razlicita pojma, kao da nekom kazes ti nemas pravo na ljubav, znaci zabranjeno, mislim da se ljubav nemoze zabraniti, ljubav nije stvar.
Pokusavam vec tri posta ovo objasnit. Ali nejde.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:29   #45
To je ono kak i u Ustavu piše da svatko ima pravo na dom, posao, dostojanstvo itd
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:37   #46
Autore, jel radiš di?
Na poslu se moći naći dosta kvalitetnih ljudi ali i potencijalnih partnera
A ak ne radiš, nađe se i na burzi kako je već netko rekao haha
A za ono da 10 god nisi nikog upoznao, nadam se da ne misliš doslovno tako, nego nitko bitan?
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:32   #47
Je pogotovo na burzi, upoznat ćeš hrpu ljudi šaljući mail jednom mjesečno.
Ni posao nije garancija, što ako radiš u firmi gdje je 99 % samo tvoj spol ili su pak svi stariji od tebe 20 godina
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:41   #48
Burza nekad ima i neke sastanke na koja dođe nekolicina ljudi, nekad i putovanja na sajam poslova, radionice nekakve.. Treba se uglavnom odazvat na nešto od tog.. A ak već radi (bilo šta) pa kreće se valjda do posla, ni tad se ne zna kad ćeš naići na nekog. Uglavnom kretat se treba, doma nećeš nikog novog upoznat.
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:53   #49
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post
Uglavnom kretat se treba, doma nećeš nikog novog upoznat.
Moze se, npr jehoviljevi svjedoci redovno kucaju po vratima... pokoja trgovacka putnica zakuca, tu je i postarica .. ma nadje se
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:34   #50
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post
Burza nekad ima i neke sastanke na koja dođe nekolicina ljudi, nekad i putovanja na sajam poslova, radionice nekakve.. Treba se uglavnom odazvat na nešto od tog.. A ak već radi (bilo šta) pa kreće se valjda do posla, ni tad se ne zna kad ćeš naići na nekog. Uglavnom kretat se treba, doma nećeš nikog novog upoznat.
Je, a poznato je da se ljudi cesto upoznaju na putu do posla, faksa, skole... Svi rasmisljaju o tomd kud idu, sta trebaju napravit, ili iscrpljeni od posla npr jedva cekaju da dodju doma..
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:50   #51
Ja sam sve ljude u životu koje poznajem a da mi nisu rodbina upoznao isključivo u edukacijskim ustanovama raznih vrsta (osnovna, srednja, tečajevi jezika i nešto malo na faksu)
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 18:20   #52
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Je, a poznato je da se ljudi cesto upoznaju na putu do posla, faksa, skole... Svi rasmisljaju o tomd kud idu, sta trebaju napravit, ili iscrpljeni od posla npr jedva cekaju da dodju doma..
Starije generacije to znaju ohoho bolje. Ovi mlađi od 35 su jednostavno retardirani za takve stvari i bulje u mobitele ili imaju slušalice na ušima. Retardosi ta moja generacija i malo starija.

Danas u tramvaju, neki lik od 45 - 55 godina vidi neku ženu sličnih godina i počinje on njoj nasred tramvaja dobacivati fore, a ova mu se smije i odmah odgovara. Tako se to radi. Jednostavni ljudi sa jednostavnim temama.

Ne plaču na forumu, ne gledaju retardirani Game of Thrones, ne idu na retardirani Reddit i slične p. m, nemaju retardirani smartphone nego obični mobitel s tipkama... Žive život kao da nema sutra.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 21:41   #53
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Starije generacije to znaju ohoho bolje. Ovi mlađi od 35 su jednostavno retardirani za takve stvari i bulje u mobitele ili imaju slušalice na ušima. Retardosi ta moja generacija i malo starija.

Danas u tramvaju, neki lik od 45 - 55 godina vidi neku ženu sličnih godina i počinje on njoj nasred tramvaja dobacivati fore, a ova mu se smije i odmah odgovara. Tako se to radi. Jednostavni ljudi sa jednostavnim temama.

Ne plaču na forumu, ne gledaju retardirani Game of Thrones, ne idu na retardirani Reddit i slične p. m, nemaju retardirani smartphone nego obični mobitel s tipkama... Žive život kao da nema sutra.
A je, istina, svi su ko zombiji postali od te tehnologije, to je sad vec uzelo maha. Mislim ja se isto znam neki put zagledati u mobitel ako citam neki clanak, nekad znam citat i teme tu na forumu dok cekam bus/tramvaj jer mi je dosadno zujati okolo u ljude ili u zgrade ili mi netko nesto posalje pa se dopisujemo il tak nesto.. ali nije to sad stalno ili jako cesto.. jednostavno ni ne ocekujem da bi mi netko ikad prisao ovako na ulici, u tramvaju i to, osim da pita kud vozi ta i ta linija ili koliko je sati.. jer nikome to ne pada ni na pamet, svatko gleda svoja posla (tj mobitel ), barem ove moje generacija i slicne.

Sve polako ide prema tome da cemo se seksati virtualno ili sa robotima a ne uzivo medjusobno, nije ni to tako daleko. Ja se recimo uzasavam toga i ne zelim uopce zivjeti u takvom svijetu.. brrr najezim se cim pomislim na to
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 22:14   #54
Ja se veselim tom dobu
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:01   #55
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
To je ono kak i u Ustavu piše da svatko ima pravo na dom, posao, dostojanstvo itd
U ovoj državi - niti doma, niti posla a kamoli dostojanstva za većinu ljudi...
Divne li države i građana - nitko se ne buni, svima je očito dobro... zaslužujemo jedni druge, i nismo za bolje... nikad se ništa neće promjeniti na ovim prostorima... može biti samo još gore...

Zar vam je svejedno u kakvom svijetu ćete ostaviti svoju djecu?
__________________
...intelligence is the ability to understand...
project is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 02:31   #56
Bilo gdje se može upoznati nekoga. Npr. sjedni u slastičarnicu ili kafić blizu neke cure koja ti se čini zanimljiva ili simpatična, a ona sjedi sama, i započni razgovor, za početak možeš pitati koji bi ti kolač preporučila u toj slastičarni ili slično, i onda vidi kako razgovor ide, ako cura nije zainteresirana baš za neki razgovor, onda se povuci, pa nema veze, a ako je onda super.

Mlad si, zašto ne izlaziš više? Nađi nekog frenda koji bi htio izlaziti, preko vikenda barem, i onda možeš s njim izlaziti i uljetati vani curama. Tako možeš steći hrpu poznanstava, prijateljstava, ne moraš odmah naći curu za vezu, nego stekneš recimo poznanice koje te mogu upoznati sa nekom tvojom budućom. Mlad si, izlazi, druži se, pričaj sa curama, dečkima, 20 - e godine i jesu najbolje za upoznavanje i druženje, tada je najlakše upoznavati nove ljude.
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 09:41   #57
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja se veselim tom dobu
za tebe to nisam ni sumnjala
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 09:52   #58
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post
Autore, jel radiš di?
Na poslu se moći naći dosta kvalitetnih ljudi ali i potencijalnih partnera
A ak ne radiš, nađe se i na burzi kako je već netko rekao haha
A za ono da 10 god nisi nikog upoznao, nadam se da ne misliš doslovno tako, nego nitko bitan?
Tražim posao,a i u takvoj sam struci gdje uglavnom prevladava muški spol.

Nekako kad "zbrojim" svoje mane,mislim da ću se posvetiti karijeri i pokušati malo kasnije kroz neke tečajeve i sl. stvari gdje ima ljudi mojih interesa i gdje ima vremena se ipak malo upoznati kroz komunikaciju,jer na sam izgled,šarm ne mogu računati,kao ni na izlaske i sl. što baš ne volim.

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja se veselim tom dobu
Ne mogu te spriječiti da igdje pišeš,ali sorry,ovo tvoje jadikovanje na svakoj temi je već prešlo granice dobrog ukusa.

Ja unazad neko vrijeme dok sam pokrenuo ovu temu sam radio na sebi i za sebe,ali ti samo piskaraš,a bojiš se i krenut na vozački s 30. Donekle znam kako ti je,ali nitko ti neće preko žice dati formulu da se pokreneš.
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 10:41   #59
Jadikovanje? Malo si se zabunio momak.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 11:27   #60
Quote:
Amelie01 kaže: Pogledaj post
Bilo gdje se može upoznati nekoga. Npr. sjedni u slastičarnicu ili kafić blizu neke cure koja ti se čini zanimljiva ili simpatična, a ona sjedi sama, i započni razgovor, za početak možeš pitati koji bi ti kolač preporučila u toj slastičarni ili slično, i onda vidi kako razgovor ide, ako cura nije zainteresirana baš za neki razgovor, onda se povuci, pa nema veze, a ako je onda super.
Realno da si muškarac, znala bi da to ne pali ili te ne bi otpilile 2 od 200, a i o te 2 ne znaš ništa, lako moguće da su neke frikuše. Tako da se ne isplati.
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.