Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 22:44   #41
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa kaj ideš redom po cesti i govoriš svim ženama komplimente?

Pa valjda onoj koja ti je bitna govoriš tako nešto jer tako misliš. Kao i ona tebi.

Mnogi od vas su toliko zaokupljeni sami sobom i traženjem univerzalne taktike kako da osvoje bilo koju ženu, da se ni ne sjetite da smo mi ljudi kao i vi i da nema potrebe za mistificiranjem niti glorificiranjem.
Ne idem. I jedan sam od rijetkih koji ne govori niti onda kada misli. Tj, ajde, s obzirom da sam čuo da je vama bitno i reći, a ne pokazati, počeo sam i govoriti

Pa kak da znam što mi valja, ili ne valja, ako nemam prilika na kojima ću to naučiti? Tebi, wayfaring, isadori, upadne ovaj mjesec s nekakvom spikom 10 likova. 9 odbijete, s jednim popijete kavu, i samo jedna od vas tri dođe do druge kave i nastavka komunikacije nakon toga.

U koliko vremena lik odbije 9 cura?
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
meh, to je kad se ide po principu app, pa se probava kod svake, pa se još na kraju duri što tim ženama moraju uvaljati spiku koju ne osjećaju.

ključaj temu i baci ključ.
Ne bih rekao baš kod svake, ali nisam primjetio da je baš pozitivna stvar niti komunicirati samo s curama koje su ti baš super(pa čak niti "tako komunicirati"). Pogotovo što je takvih ekstremno malo, nekad.
Quote:
calea kaže: Pogledaj post

I naravno da onda sve budu nedostižne kraljice jer zamisli, nisu odreagirale na generički pristup pročitan na internetima ili u 24 sata.

Ali nedobog bit prirodan i pristupit na opušten i normalan način, jer mi sve smo princeze koje čekamo da se pred nama plazi i veliča nas se

Pa da ste svi bili cijeli život izloženi samo humorističnim stripovima muško-ženskih odnosa, ne bi toliko karikirali i iskrivljavali stvari
Ja poprilično nisam imao generički pristup(ne bih rekao niti da ga imam sada), pa ne bih rekao da je to urađalo plodom

Možda je dobar primjer i osoba koja je iz mene izvukla da budem više"ja" nego što jesam, a koju ne želiš da spominjem(kolegica po zanatu )
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma nije uopće stvar u traženju nedostižnih i postavljanju nerealnih kriterija. To se radi kad sam sa sobom nisi na čisto što želiš i što radiš i bojiš se biti povrijeđen. Vučeš neke obrasce ponašanja kojih jesi ili nisi svjestan i privlače te ljudi istih karakteristika i za čas postanu "svi isti".
To mi je netko rekao. Slični privlače slične Oštećeni oštećene. To dovodi do dvije pretpostavke. Odbijati po defaultu, jer su oštećene, ili prestati biti "oštećen". I tu postoji pitanje "kako?".
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:45   #42
Mislila sam na tu kemiju koja se desava i nakon "razgovora sa strucnjakom". Dakle, ona uvijek postoji s određenim ljudima. To je nesto nesvjesno sto nas privuce. Nekako mi se cini da bi joj se trebali oduprijeti. I kako je netko prije napisao, zaista dati sansu nekom drugom, tko je ok, s kime nam je ugodno, ali mozda nema jako velike kemije. Jer, ruku na srce, strast se zaista otopi. Ono sto ostane je osjećaj privrzenosti. A za to nemaju kapaciteta svi ljudi. Nekako mi se cini da to treba prepoznati u buducem partneru. Da li je on sposoban uopce se vezati. I ti "idioti" o kojima je Marija i ostale cure pricale, i oni su se vjerojatno zaljubili, zato se cure na pocetku takve veze zaista i osjecaju posebnima, ali oni su ovisnici o tom osjecaju, a on nakon 6 mj ispari...ostane samo zelja za vezom, biti s osobom. Neki pojedinci to fakat ne mogu. Ne mogu biti bliski, u vezi. Samo jurišaju na slijedeci val ushita...
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:46   #43
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Rat spolova je posljedica međusobnog nerazumijevanja.

Iako nisam ni blizu neke tehničke struke, brijem da bih prije savladao programiranje i kodiranje u nekom apstraktnom programskom jeziku nego dešifrirao ženski mozak i što je ona zapravo htjela reći


Upravo ova uvjerenja su korijen svih tvojih problema.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:47   #44
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post


Upravo ova uvjerenja su korijen svih tvojih problema.
Problema? Ja nemam problema s ženama. No woman, no problem
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:48   #45
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Eto, i mislio sam. Te ljubavi koje se temelje na moljcima u crijevima traju nekoliko godina max i onda ispare.

One koje se temelje na kompatibilnosti, razumijevanju su puno dugotrajnije.
zašto bi jedno isključivalo drugo?

OT.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:48   #46
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ne zvuči forumski malo, nego životno malo.

ako nisu zgodne, onda nisu zgodne. jel vas netko tjera da im govorite da su zgodne?

p.s. svatko s kime se da porazgovarati, nije zajednički jezik.
Ako uzmem u obzir neku određenu skupinu, rekao bih da je iznad pola tih veza/brakova iz navike, zbog nejebice, zbog djece. Naći ću vjerojatno makar 5-6 brakova koji su to zbog ljubavi, ali sam uvjeren da je u svakoj pojedinoj skupini(u rodbini, u selu, među prijateljima, u ex razredima) 5-6 veza/brakova s krivim motivima.


Ne tjera te nitko, ali to ne znači da osoba to ne očekuje. Evo, i osobe koje forumski iznimno cijenim, osobe koje su mi i u životu dosad puno pomogle mi rekoše da žena voli čuti lijepo o sebi. Da ima to potrebu čuti(pročitati, nebitno). Jbg, meni je to zvučalo površno, ili priglupo, ali ajdede...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:59   #47
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ako uzmem u obzir neku određenu skupinu, rekao bih da je iznad pola tih veza/brakova iz navike, zbog nejebice, zbog djece. Naći ću vjerojatno makar 5-6 brakova koji su to zbog ljubavi, ali sam uvjeren da je u svakoj pojedinoj skupini(u rodbini, u selu, među prijateljima, u ex razredima) 5-6 veza/brakova s krivim motivima.
drugim riječima, ljudima koji ne žele biti takvi konformisti i stupiti u takve odnose, pa radije budu solo, neki drugi soleri zamjeraju da traže previše, da su razmaženi, da pate na filmske ljubavi i slično.

excuse moi.


Quote:
Ne tjera te nitko, ali to ne znači da osoba to ne očekuje. Evo, i osobe koje forumski iznimno cijenim, osobe koje su mi i u životu dosad puno pomogle mi rekoše da žena voli čuti lijepo o sebi. Da ima to potrebu čuti(pročitati, nebitno). Jbg, meni je to zvučalo površno, ili priglupo, ali ajdede...

ali irelevantno je što očekuje netko kome nećeš prići jer ti nije dovoljno zgodan. a ako ćeš mu prići, onda deal with it
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:01   #48
Quote:
rocket86 kaže:
U koliko vremena lik odbije 9 cura?
Ako nije konzerva? Pikam na prvo, tjedno, mozda manje?

Vas par, statistika vam ne lezi. Pogotovo ova bazirana na OKC.

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Problema? Ja nemam problema s ženama. No woman, no problem

Ispricavam se. Ti si razvio siri spektar problema i bez zena.

Quote:
rocket86 kaže:
Evo, i osobe koje forumski iznimno cijenim, osobe koje su mi i u životu dosad puno pomogle mi rekoše da žena voli čuti lijepo o sebi. Da ima to potrebu čuti(pročitati, nebitno).
Joj roko, daj me nemoj jebat. Onaj tko tvrdi da mu ne gode komplimenti/prihvacanje okoline, pogotovo suprotnog spola sere vise nego golebovi usred sezone.

Zapitaj sebe pitanje "Jel mi godi ako mi zena kaze da sam zgodan?". Odgovor je garantiram DA. Al ti se ipak cudis.

Nema ama bas nikakve veze s zenama.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:05   #49
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ispricavam se. Ti si razvio siri spektar problema i bez zena.
Istina, imam dovoljno problema i ne trebaju mi još i žene na to
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:07   #50
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne idem. I jedan sam od rijetkih koji ne govori niti onda kada misli. Tj, ajde, s obzirom da sam čuo da je vama bitno i reći, a ne pokazati, počeo sam i govoriti

Pa kak da znam što mi valja, ili ne valja, ako nemam prilika na kojima ću to naučiti? Tebi, wayfaring, isadori, upadne ovaj mjesec s nekakvom spikom 10 likova. 9 odbijete, s jednim popijete kavu, i samo jedna od vas tri dođe do druge kave i nastavka komunikacije nakon toga.

U koliko vremena lik odbije 9 cura?

Ne bih rekao baš kod svake, ali nisam primjetio da je baš pozitivna stvar niti komunicirati samo s curama koje su ti baš super(pa čak niti "tako komunicirati"). Pogotovo što je takvih ekstremno malo, nekad.

Ja poprilično nisam imao generički pristup(ne bih rekao niti da ga imam sada), pa ne bih rekao da je to urađalo plodom

Možda je dobar primjer i osoba koja je iz mene izvukla da budem više"ja" nego što jesam, a koju ne želiš da spominjem(kolegica po zanatu )


To mi je netko rekao. Slični privlače slične Oštećeni oštećene. To dovodi do dvije pretpostavke. Odbijati po defaultu, jer su oštećene, ili prestati biti "oštećen". I tu postoji pitanje "kako?".
Prvo da riješimo ovo s uletima. Jel vi svi stvarno vjerujete da mi hodamo po cesti i štapom tjeramo ljude od sebe? Ima li to smisla? Nadalje, ajmo reć da imam 10 uleta dnevno (ako ćemo već tak pretjerivat nek bude samo do podneva ) misliš da su to sve uleti vrijedni pažnje i da su to sve divni momci koji su na ovaj svijet došli samo da bi mene stalkali i prije jutarnje kave me zaskočili na parkingu?

Kolegicu po zanatu molim te, da, da ne spominješ. Jer još jedna lijepa kategorija su nikad realizirane veze s osobama koje su bile, oh, tako idealne, ali eto jedna kriva riječ ili pogled ih je ohladio, nažalost. Ne. Nisu to bile. Bile su osobe nezinteresirane za vas koje ste kasnije u pomanjkanju nečeg drugog i zbog toga šro su vas odbile počeli idealizirati. Nedostižno je uvijek privlačno

Samo da napomenem da sam uvjerena da velikom broju vas da dođe upravo žena iz mašte kakvu ste si sami zacrtali, vjerojatnost je da bi išli tražiti joj mane. I uspjeli u tome.

Ne trebaš prestati biti oštećen, nego početi gledati stvati realno a ne očima patnika i početi obraćati pozornost i na druge ljude osim samoga sebe.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ako uzmem u obzir neku određenu skupinu, rekao bih da je iznad pola tih veza/brakova iz navike, zbog nejebice, zbog djece. Naći ću vjerojatno makar 5-6 brakova koji su to zbog ljubavi, ali sam uvjeren da je u svakoj pojedinoj skupini(u rodbini, u selu, među prijateljima, u ex razredima) 5-6 veza/brakova s krivim motivima.


Ne tjera te nitko, ali to ne znači da osoba to ne očekuje. Evo, i osobe koje forumski iznimno cijenim, osobe koje su mi i u životu dosad puno pomogle mi rekoše da žena voli čuti lijepo o sebi. Da ima to potrebu čuti(pročitati, nebitno). Jbg, meni je to zvučalo površno, ili priglupo, ali ajdede...
Ne žene. Osobe. Osobe vole čuti lijepo o sebi
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:07   #51
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Istina, imam dovoljno problema i ne trebaju mi još i žene na to
Da. Jedan od tvojih problem je taj da smatras da su zene problem.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:10   #52
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ako nije konzerva? Pikam na prvo, tjedno, mozda manje?

Vas par, statistika vam ne lezi. Pogotovo ova bazirana na OKC.




Ispricavam se. Ti si razvio siri spektar problema i bez zena.



Joj roko, daj me nemoj jebat. Onaj tko tvrdi da mu ne gode komplimenti/prihvacanje okoline, pogotovo suprotnog spola sere vise nego golebovi usred sezone.

Zapitaj sebe pitanje "Jel mi godi ako mi zena kaze da sam zgodan?". Odgovor je garantiram DA. Al ti se ipak cudis.

Nema ama bas nikakve veze s zenama.
Jako si lijepo ovo napisao
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:11   #53
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Da. Jedan od tvojih problem je taj da smatras da su zene problem.
I taj problem sam eliminirao eliminacijom žena od sebe i sebe od žena u real life svijetu. Pa to više nije problem. Kao što sam rekao - no woman, no problem
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:13   #54
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
I taj problem sam eliminirao eliminacijom žena od sebe i sebe od žena u real life svijetu. Pa to više nije problem. Kao što sam rekao - no woman, no problem
Nije li lijepo tako spokojno živjeti, birati cure iz kataloga i downloadati ih, a usput dijeliti savjete po netu ekipi kak da ulove curu?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:14   #55
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
drugim riječima, ljudima koji ne žele biti takvi konformisti i stupiti u takve odnose, pa radije budu solo, neki drugi soleri zamjeraju da traže previše, da su razmaženi, da pate na filmske ljubavi i slično.

excuse moi.





ali irelevantno je što očekuje netko kome nećeš prići jer ti nije dovoljno zgodan. a ako ćeš mu prići, onda deal with it
Je li irelevantno što očekuje netko s kime sam u vezi?

Eto, ja dosad nisam baš imao previše čast sa super osobama za ništa, osim eventualno popiti kavu(a te osobe s kojima sam pio kavu isto u 99% slučajeva nisu bile osobe super na način o kojem ovdje govorimo).

Zašto bih bio s osobama koje, na prvu, ne želim, ili se ne uklapaju u kalupe? Pa kao prvo, vjerojatno bih dosad bio nevin. Ili bih se samoubio. Kao drugo, imao sam situaciju, nedavno gdje mi je rečeno da sam neka razdoblja stjecanja iskustva"preskočio". Kad se ljudima događa masa stvari, meni se nije dogodilo ništa. Očito, failao sam negdje, i potrebno je shvatiti gdje. Druga osoba reče mi da imam neke greške u temeljnim postavkama(i razmjeri te greške su nemjerljivi, čini se )
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ako nije konzerva? Pikam na prvo, tjedno, mozda manje?
Tjedno ti upadne 9 ženski koje ti odbiješ? Ja nisam siguran jesam li u životu došao do toga da ih 9 odbijem, ali ti izgleda imaš više prilika nego žemsko.






Quote:
Joj roko, daj me nemoj jebat. Onaj tko tvrdi da mu ne gode komplimenti/prihvacanje okoline, pogotovo suprotnog spola sere vise nego golebovi usred sezone.



Zapitaj sebe pitanje "Jel mi godi ako mi zena kaze da sam zgodan?". Odgovor je garantiram DA. Al ti se ipak cudis.

Nema ama bas nikakve veze s zenama.
Iskreno? Draže mi je osjetiti to, na način na koji meni godi, nego da mi kaže. Neću se osjećati zakinuto ako mi ne kaže da sam joj zgodan, ali mi to pokaže praktično.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:16   #56
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nije li lijepo tako spokojno živjeti, birati cure iz kataloga i downloadati ih, a usput dijeliti savjete po netu ekipi kak da ulove curu?
Nikad mi nije bilo zabavnije na forumu, zabavna je ta role-play uloga vegetarijanca koji daje savjete o dobroj pripremi bifteka
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:20   #57
rocket, to je tvoja specifična situacija, a tema je postavljena kao uopćeno generaliziranje u praksi i ja sam tako odgovarala.

ti iz ovih i onih razloga dejtaj koga god želiš, tj. ne želiš, ali onda ne bi bilo fer da se jedan dan prijaviš na forum i počneš kmečati kako te žene koje ti ne želiš očekuju ovo i ono.

i vjeruj mi da bi ti itekako značilo da ti netko i verbalno pokaže da ti želi popušiti jer si joj zgodan. mkay?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:23   #58
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo zabavnije na forumu, zabavna je ta role-play uloga vegetarijanca koji daje savjete o dobroj pripremi bifteka
Čisto zbog malo začina bilo bi zgodno da ubaciš svoju teoriju zašto ne pričaš s curama. Al pričekaj dok se malo strana nakupi i tema se malo iscrpi
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:24   #59
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Prvo da riješimo ovo s uletima. Jel vi svi stvarno vjerujete da mi hodamo po cesti i štapom tjeramo ljude od sebe? Ima li to smisla? Nadalje, ajmo reć da imam 10 uleta dnevno (ako ćemo već tak pretjerivat nek bude samo do podneva ) misliš da su to sve uleti vrijedni pažnje i da su to sve divni momci koji su na ovaj svijet došli samo da bi mene stalkali i prije jutarnje kave me zaskočili na parkingu?
Ako sam pretjerao s deset uleta u mjesecu, neka bude u tri mjeseca. Ali nemoj srat da ih niti u tri mjeseca nema toliko, jer znam više cura koje su promjenile više seksualnih partnera, a nisu baš društvene

Pa oni koji nisu vrijedni pažnje ili nisu shvaćeni, dobiju odjeb. "Koliko je sati" i "Imaš li upaljač?" dobiju odgovor"23:20" ili "ne pušim"(i da, postoje osobe koje na taj način ulijeću i nekad od toga bude makar komunikacija )
Quote:
Kolegicu po zanatu molim te, da, da ne spominješ. Jer još jedna lijepa kategorija su nikad realizirane veze s osobama koje su bile, oh, tako idealne, ali eto jedna kriva riječ ili pogled ih je ohladio, nažalost. Ne. Nisu to bile. Bile su osobe nezinteresirane za vas koje ste kasnije u pomanjkanju nečeg drugog i zbog toga šro su vas odbile počeli idealizirati. Nedostižno je uvijek privlačno

Samo da napomenem da sam uvjerena da velikom broju vas da dođe upravo žena iz mašte kakvu ste si sami zacrtali, vjerojatnost je da bi išli tražiti joj mane. I uspjeli u tome.

Ne trebaš prestati biti oštećen, nego početi gledati stvati realno a ne očima patnika i početi obraćati pozornost i na druge ljude osim samoga sebe.
Ok, zasad nema baš drugih osoba(ok, ima jedna ). I ne znam koliko je lako biti objektivan u tome.

Što se tiče savršene(savršenih) koje idealiziramo, toga sam svjestan da je možda bilo tako. Zato sam i završio u prošloj vezi, otprilike.


Quote:
Ne žene. Osobe. Osobe vole čuti lijepo o sebi
Osobo!
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:27   #60
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Eto, i mislio sam. Te ljubavi koje se temelje na moljcima u crijevima traju nekoliko godina max i onda ispare.

One koje se temelje na kompatibilnosti, razumijevanju su puno dugotrajnije.
da, ali ovaj tvoj model izgleda da uopce nije utemeljen na ljubavi, nego kao dogovoreni brak.

a i kompatibilnost nije trajna kategorija. s cim sam bila kompatibilna s 18 godina, nisam s 25.

ovisi na sto si usmjeren, sto ti je cilj. ako je "casa vode" i prakticni odabir, onda ok.
ali meni to nema smisla.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.