Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 00:43   #61
upravo mi se dogodilo možda i najnevjerojatnije iskustvo u cijelom životu, a to je da sam otvoreno pokušao flert sa jednom poznanicom koja je vjerovali li ne 27 godina starija od mene, da dobro ste čuli ja imam 21 godinu a ona 48, naglašavam da je žena vrlo zgodna i izgleda puno mlađe nego što je, upoznao sam ju prije 2 mjeseca preko jednog poznanika, inače par dana nakon što sam je upoznao doselila se jednu ulicu iznad mene tako da smo susjedi, ovo je bio treči put da sam bio sa njom u društvu, prije toga smo proveli u društvu 2-3 sata otprilike, uglavnom da prijeđem na stvar odlazeči busom u grad u šetnju sretnem ja nju u busu koja je također iz istog razloga išla u grad pita ona mene da idemo skupa ja naravno sav sretan pristanem, nakon par sati u društvu i razgovora o običnim stvarima, 15 minuta prije rastanka mi je samoinicijativno dala svoj broj mobitela, zadnjih par minuta su mi se noge počele tresti dok sam je gledo kako priča, zadnju minutu sam je pokušao poljubit što je ona prihvatila, prije toga sam joj direktno rekao da mi se sviđa. i sad znam što če svi reči razlika u godina je morbidna slažem se, nije mi cilj veza sa njom, da nebi bilo zabune, ali kad bi se posexao sa njom, bio bi najsretniji čovjek na svijetu, naglašam još jednom da me žena do neba privlači također je i jako dobra kao osoba.
andro14 is offline  
Old 27.03.2017., 00:54   #62
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
upravo mi se dogodilo možda i najnevjerojatnije iskustvo u cijelom životu, a to je da sam otvoreno pokušao flert sa jednom poznanicom koja je vjerovali li ne 27 godina starija od mene, da dobro ste čuli ja imam 21 godinu a ona 48, naglašavam da je žena vrlo zgodna i izgleda puno mlađe nego što je, upoznao sam ju prije 2 mjeseca preko jednog poznanika, inače par dana nakon što sam je upoznao doselila se jednu ulicu iznad mene tako da smo susjedi, ovo je bio treči put da sam bio sa njom u društvu, prije toga smo proveli u društvu 2-3 sata otprilike, uglavnom da prijeđem na stvar odlazeči busom u grad u šetnju sretnem ja nju u busu koja je također iz istog razloga išla u grad pita ona mene da idemo skupa ja naravno sav sretan pristanem, nakon par sati u društvu i razgovora o običnim stvarima, 15 minuta prije rastanka mi je samoinicijativno dala svoj broj mobitela, zadnjih par minuta su mi se noge počele tresti dok sam je gledo kako priča, zadnju minutu sam je pokušao poljubit što je ona prihvatila, prije toga sam joj direktno rekao da mi se sviđa. i sad znam što če svi reči razlika u godina je morbidna slažem se, nije mi cilj veza sa njom, da nebi bilo zabune, ali kad bi se posexao sa njom, bio bi najsretniji čovjek na svijetu, naglašam još jednom da me žena do neba privlači također je i jako dobra kao osoba.
ok troliću
blagotebi is offline  
Old 27.03.2017., 00:58   #63
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
dragi dečko..
pasivni pristup ne pali ni kod onih superizgledajućih, a kamoli kod ispodprosječnih/prosječnih. to kaj nisi baš zgodan baš znači da ćeš se morati jače potrudit.ne kužim što ti nije jasno? svijet je okrutan. ako imaš više love/sposoban si, onda će ti biti malo lakše, no trud je UVIJEK i SVIMA oko SVEGA potreban.
Notorna neistina broj 1.
Notorna neistina broj 2.
blort is offline  
Old 27.03.2017., 01:03   #64
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ok troliću
neznam dali si muško ili žensko, ali ako si muško imaš razloga bit ljubomoran samo najhrabriji bi mogli uspjet ovako nešto, nikad u životu nisam bio ovako ponosan na sebe, sramežljivi ružni i siromošni dečko uspio je ono, što nebi mogla večina najbogatijih zgodnijih i hrabrijih
andro14 is offline  
Received Infraction
Old 27.03.2017., 10:44   #65
Vec su dosadne ove teme iskaču ko iz pastete;nisam imao curu,sramezljiv sam,povucen..
Koja je ovo tema pp redu :ccc:

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 27.03.2017., 11:07   #66
Vi žene s tim očito nemate problema kad ste vi te kojima se treba udvarati.
Vidio bih vas u obrnutoj situaciji.
drumforce is offline  
Old 27.03.2017., 11:14   #67
Kak to misliš? Pa vidiš da je čovjek sve ostvario samo otišavši na bus s ciljem šetnje po gradu
calea is offline  
Old 27.03.2017., 11:26   #68
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Kak to misliš? Pa vidiš da je čovjek sve ostvario samo otišavši na bus s ciljem šetnje po gradu
nikad vise neidem u setnju pješice
Lolla is offline  
Old 27.03.2017., 11:27   #69
Ajde, molim te za početak poduzmi nešto u vezi gramatike, postoji i Ć, ne samo Č. Mora ti netko reć, jebiga.Turn off je, žešći.

Nadalje, što se tiče sramežljivosti i nesamopouzdanja. Moraš nešto poduzet po tom pitanju. Ne radi žena, već radi sebe. Taj problem će te blokirat i drugim segmentima života, ne samo sa curama, već i u poslu, prijateljstvima i slično.
Alexa is offline  
Old 27.03.2017., 11:57   #70
Samopouzdanje oko posla i prijatelja nema veze sa samopouzdanjem oko ljubavnog života.
drumforce is offline  
Old 27.03.2017., 12:09   #71
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Samopouzdanje oko posla i prijatelja nema veze sa samopouzdanjem oko ljubavnog života.
Slažem se da nije nužno povezano, ali kod autora je to ipak slučaj:


Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
...opčenito sam u životu nesretan u apsolutno svemu.....
Alexa is offline  
Old 27.03.2017., 12:12   #72
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
Znam da naslov zvuči smiješno i blesavo, ali ja sam potpuno ozbiljan, več jako dugo vremena strašno patim jer nikad nisam imao curu, imam 21 godinu, previše sam sramežljiv da bi bilo što pokušavao poduzeti u vezi toga, također sam i vrlo ispod prosječnog izgleda, opčenito sam u životu nesretan u apsolutno svemu i volio bi imati neku voljenu osobu pored sebe koja me razumije, ako neko ima neki savjet zahvaljam unaprijed, i još jednom naglašavam znači ništa direktno isključivo pasivni pristup.
ne zvuci samo naslov
post iza toga je takoder djelo lijenog autisticnog idiota
nhf, ali osobama koje se prezentiraju ovako trebalo bi prvo odrezati jaja, a kasnije, ako ikad dokazu da su se uozbiljile, eventualno izdati uvjetnu dozvolu za drzanje macke
ZgSash is offline  
Old 27.03.2017., 12:22   #73
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ne zvuci samo naslov
post iza toga je takoder djelo lijenog autisticnog idiota
nhf, ali osobama koje se prezentiraju ovako trebalo bi prvo odrezati jaja, a kasnije, ako ikad dokazu da su se uozbiljile, eventualno izdati uvjetnu dozvolu za drzanje macke
Ne znam zašto moderatori toleriraju ovakve postove.
drumforce is offline  
Old 27.03.2017., 12:29   #74
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Vi žene s tim očito nemate problema kad ste vi te kojima se treba udvarati.
Vidio bih vas u obrnutoj situaciji.
Tebe zene ionak ne zanimaju, a ja se recimo ne zalim kao ni vecina muskaraca.
Flat is offline  
Old 27.03.2017., 12:29   #75
Quote:
Srebrenocrni kaže: Pogledaj post
Šta će to poštenoj curi.
Takvoj nisam ni ponudio
Darioki is offline  
Old 27.03.2017., 12:34   #76
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Tebe zene ionak ne zanimaju, a ja se recimo ne zalim kao ni vecina muskaraca.
Ja govorim o onima koji se žale, a nisam primjetio da se žene žale na forumu i jasno je zašto je tako.
drumforce is offline  
Old 27.03.2017., 12:35   #77
Zašto je tako?
Alexa is offline  
Old 27.03.2017., 12:37   #78
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Zašto je tako?
Post broj 66.
drumforce is offline  
Old 27.03.2017., 12:38   #79
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja govorim o onima koji se žale, a nisam primjetio da se žene žale na forumu i jasno je zašto je tako.
Ja vidim da se samo papci zale po forumu kojima je sve drugo osim njih krivo sto si ne mogu naci komada.

Nisam citao nekog tko djeluje samouvjereno da ima problema sa nalaskom partnerice.
Flat is offline  
Old 27.03.2017., 12:44   #80
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja vidim da se samo papci zale po forumu kojima je sve drugo osim njih krivo sto si ne mogu naci komada.

Nisam citao nekog tko djeluje samouvjereno da ima problema sa nalaskom partnerice.
Mnogi su si sami krivi ali nisu mogli utjecati na to.
drumforce is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger