Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 08:52   #81
trulex, tema ti je ovdje vec tjedan dana, a ti nista nisi odlucila. nije toliko ni do donosenja odluke, ali ako se samo previse unosis u to, trosis energiju nepotrebno.
nije filozofija pricat s curom, niti umijece kako i kad je poljubit. jedina filozofija je kaj neznas kaj je u njenoj glavi. i, bez obzira jel bi koja ili nebi poduzela prvi korak, probat cu ti jos jednom rec - poanta je da ti u svojoj glavi moras poslozit kockice na mjesto. sta ti zelis? dal bi mogla riskirat posao zbog nekog eventualnog odnosa?
kad si odgovoris na ta pitanja, onda ces znat sto dalje.
ne shvati to kao kritiku vec kao dobronamjerni savjet!
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 09:36   #82
Super mi je ova priča između vas dvije:-)

Ne znam jesam li to negdje propustio, ali koliko imate godina?, kakav vam je status (veza, brak, same,..)?, jesi li ti imala vezu sa nekom ženom od ranije i znaš li za njenu ljubavnu prošlost?,...
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 09:44   #83
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Meni je čudno kaj se tolko dopisujete,a uživo niš...
Jel se ti sigurno s njom dopisuješ?
I zakaj ne razmjenite broj,a ne stalno prek tog poslovnog?

Sljedeći put kad tak budete tipkale,reci joj da ti je super razgovarat s njom al da ti se ne da tipkat i da se odete na cugu isklafrat pošteno.
To ne mora značit ništa nego prijateljski.
Pa ćeš vidjet jel bude pristala i kaj bude.

Ili ubaciš u tipkanje da znaš neki super birc i da joj ga moraš pokazat poslje posla.
Nekaj bezveze.Samo da ju dobiš izvan posla.
Da vidiš hoće pristat i kak diše.

I tak i tak je glupo samo to dopisivanje...
I ak žena misli da ste postale frendice,trebale bi se i uživo družit.

Ma to i je najčudnije od svega.

Još jedna opcija, koja je meni ustvari najvjerojatnija, je da je cura u nekim srednjim godinama i po necemu je skuzila moje poglede i onda si isla dokazivati nesto, ispipavati reakcije i drzati sve na niti u smislu nije ni ona bila sigurna sta bi mogla osjetit, a s druge strane je ostavila dovoljno prostora da me moze odjebati ako joj se tako bude htjelo..na lijep nacin - kao npr. ovaj kako je i sada..
Mislim super je ona to upakirala sve.

Meni je sad samo maolo žao jer izgleda da sam se nesvjesno zapalila malo više nego sam trebala..

Što se tiče tih privatnih poruka i svega.. meni su se već 100 put vrtili scenariji kako se dopisujemo privatno, izlazimo na cugu i tako to, tipične maštarije.. ali očito da su to samo moje umne projekcije
Napisala je da ću vidjeti za godinu,dvije, kako ćemo se dobro nasmijati svemu i da mi to obećaje! u smislu trenutne situacije na poslu koja je trenutno malo zafrknuta...
mislim da cemo dosta zajedno suradivati i prebrzo sam se zaljubila, jebiga.
Jedino si tu kavu sad cak ne mogu ni zamisliti, propala bi u zemlju.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 09:50   #84
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
trulex, tema ti je ovdje vec tjedan dana, a ti nista nisi odlucila. nije toliko ni do donosenja odluke, ali ako se samo previse unosis u to, trosis energiju nepotrebno.
nije filozofija pricat s curom, niti umijece kako i kad je poljubit. jedina filozofija je kaj neznas kaj je u njenoj glavi. i, bez obzira jel bi koja ili nebi poduzela prvi korak, probat cu ti jos jednom rec - poanta je da ti u svojoj glavi moras poslozit kockice na mjesto. sta ti zelis? dal bi mogla riskirat posao zbog nekog eventualnog odnosa?
kad si odgovoris na ta pitanja, onda ces znat sto dalje.
ne shvati to kao kritiku vec kao dobronamjerni savjet!
Ne znam koliki je inace "vijek trajanja" tema na forumu... Ako nešto nije po propisima, neka se postupi prema njima
Hvala na savjetu. Nema neke odluke, ja pisem jer mi se pise i jer updateam temu, ako to nije dopusteno prema pravilima, nije problem nikakav...
Nije do donosenja odluke.. tema se malo rastegla jer sam ja ulijetala s novim momentima, pošto je cijelo zbivanje real time, nije nešto što je završeno i sad ja moram odlučiti binarno 0 ili 1.

Ne bih mogla riskirati i gotovo sam sigurna da bar u skorije vrijeme nece ni jedna istupiti u tom smislu, no ne znam da li sve ima osnove ikakve.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 09:51   #85
Quote:
vitorog kaže: Pogledaj post
Super mi je ova priča između vas dvije:-)

Ne znam jesam li to negdje propustio, ali koliko imate godina?, kakav vam je status (veza, brak, same,..)?, jesi li ti imala vezu sa nekom ženom od ranije i znaš li za njenu ljubavnu prošlost?,...
Propustio si ja imam 28, ona je 10ak god starija.
Ona je sama, živi sama, to znam.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 10:08   #86
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Propustio si ja imam 28, ona je 10ak god starija.
Ona je sama, živi sama, to znam.
Dobro... ako si ti osjetila da ima kod nje neke želje da budete intimne, onda te sigurno taj osjećaj ne vara. Ona je sama, vjerojatno pomalo i isfrustrirana, vjerojatno govore za nju da je stara cura,... uglavnom, ona nema dovoljno samopouzdanja da bi započela pravi flert.
Zato, ti, ako si manje smotana, probaj podići razinu odnosa sa njom, sjednite negdje na kavu, pozovi prijateljski na neku predstavu u stilu (nemam s kim ići, a volila bi to vidjeti, oćeš li sa mnom?) i tako nekako približavaj joj se kao prijateljica, ne otkrivajući seksualne sklonosti.

Onda se jednom požali da te bole leđa i da bi sad volila da je tu neki maser, itd, itd, eto, u par minuta dok pišem, smislio sam par poteza. A kako bi tek bilo da dobar dio dana mislim o njoj
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:50   #87
Kjut tema.

Cudi me da ti je toliki problem flertati s njom. Iz mog iskustva, puno lakse je otvoreno flertati s curama, jer puno toga prolazi pod normalno kao zajebancija, a onda one koje osjecaju nesto zagrizu. Ne mozes faliti. No, mozda je do stava.

Uglavnom, cim joj se prijateljski priblizis, imas ulaz da joj se otvoreno nabacujes s bezobraznim smjeskom, kroz zajebanciju, a bez ikakvog rizika. Samo trebas tempirati flert, jebiga, tesko mi je objasniti, ali iz osobnog iskustva, s vecinom cura s kojima se druzim sam flertala na ovaj ili onaj nacin i vecina ih je uzvratila flertanje iz zabave i nikom nista. Zensko drustvo je uglavnom otvoreno i prisno, ne mislim na "draga" i ljubakanje, nego stvarno svasta mozes izvaliti i okrenuti u svoju korist, da izgleda spontano i neozbiljno. Pa cak i ako joj das neki bas debeli kompliment, ili ce ga okrenuti na salu pa se skupa nasmijete, ili ce ostati zatecena, a iz toga imas par opcija - nabacis kompliment i prosetas dalje svojim poslom, kao da o tome uopce nisi razmisljala (ovo vecinom i dodje spontano), nastavis flertati malo suzdrzanije neko vrijeme i cekas reakciju ili se povuces ako prema tebi promijeni odnos u smislu zahladjenja i slicno. Onda jos uvijek lako mozes popraviti situaciju normalnim prijateljskim ponasanjem. Ako je flert negativno dozivljen, iz mog iskustva lako se zaboravi ako ga samo iskuliras. Ali ovo se stvarno rijetko dogadja.

Nisam lezbijka, cisto da napomenem pa vecinom flertam iz totalno neutralne pozicije, jer je zabavno. A jos je zabavnije kad malo padnu.

Takodjer, samo je pozovi da izadjete, vec ti je otvoreno dala tu opciju tako da izgleda kao da bi se htjela druziti prisnije, a ne samo poslovno ili preko chata. To ti ne bi trebao biti nikakav problem jer vjerojatno nitko po defaultu ne ocekuje da ga osoba istog spola zove na dejt, jos k tome kolegica. Opet, meni ne izgleda da tu ima neke vatre i osobno bi me ohladilo da se prema meni odnosi majcinski ili kako god, onda smatram da me ne dozivljava na ravnopravnoj razini, no ostaje opcija da si krivo protumacila bas to.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 16:52   #88
Quote:
vitorog kaže: Pogledaj post
Dobro... ako si ti osjetila da ima kod nje neke želje da budete intimne, onda te sigurno taj osjećaj ne vara. Ona je sama, vjerojatno pomalo i isfrustrirana, vjerojatno govore za nju da je stara cura,... uglavnom, ona nema dovoljno samopouzdanja da bi započela pravi flert.
Zato, ti, ako si manje smotana, probaj podići razinu odnosa sa njom, sjednite negdje na kavu, pozovi prijateljski na neku predstavu u stilu (nemam s kim ići, a volila bi to vidjeti, oćeš li sa mnom?) i tako nekako približavaj joj se kao prijateljica, ne otkrivajući seksualne sklonosti.

Onda se jednom požali da te bole leđa i da bi sad volila da je tu neki maser, itd, itd, eto, u par minuta dok pišem, smislio sam par poteza. A kako bi tek bilo da dobar dio dana mislim o njoj
Haha nisam sigurna da joj govore da je stara cura, ona ustvari izgleda mlađe, vidi se samo po boricama i načinu razgovora da je starija
Ne mogu podići razinu razgovora s njom jer ovo što pričamo preko chata je već previše. Povijest našeg odnosa je možda svega 5 zajedničkih sastanaka gdje smo izravno komunicirale možda 5 rečenica + jedan sastanak gdje smo bile solo koji je ispao extra weird i vidno stresiran s obdje strane.
Ali probat ću se približavati ne otkrivajući namjere, to je moguće.
Dio s masažom...only in my mind

Zadnje uređivanje trulex987 : 07.04.2017. at 17:19.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 17:07   #89
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
Kjut tema.

Cudi me da ti je toliki problem flertati s njom. Iz mog iskustva, puno lakse je otvoreno flertati s curama, jer puno toga prolazi pod normalno kao zajebancija, a onda one koje osjecaju nesto zagrizu. Ne mozes faliti. No, mozda je do stava.

Uglavnom, cim joj se prijateljski priblizis, imas ulaz da joj se otvoreno nabacujes s bezobraznim smjeskom, kroz zajebanciju, a bez ikakvog rizika. Samo trebas tempirati flert, jebiga, tesko mi je objasniti, ali iz osobnog iskustva, s vecinom cura s kojima se druzim sam flertala na ovaj ili onaj nacin i vecina ih je uzvratila flertanje iz zabave i nikom nista. Zensko drustvo je uglavnom otvoreno i prisno, ne mislim na "draga" i ljubakanje, nego stvarno svasta mozes izvaliti i okrenuti u svoju korist, da izgleda spontano i neozbiljno. Pa cak i ako joj das neki bas debeli kompliment, ili ce ga okrenuti na salu pa se skupa nasmijete, ili ce ostati zatecena, a iz toga imas par opcija - nabacis kompliment i prosetas dalje svojim poslom, kao da o tome uopce nisi razmisljala (ovo vecinom i dodje spontano), nastavis flertati malo suzdrzanije neko vrijeme i cekas reakciju ili se povuces ako prema tebi promijeni odnos u smislu zahladjenja i slicno. Onda jos uvijek lako mozes popraviti situaciju normalnim prijateljskim ponasanjem. Ako je flert negativno dozivljen, iz mog iskustva lako se zaboravi ako ga samo iskuliras. Ali ovo se stvarno rijetko dogadja.

Nisam lezbijka, cisto da napomenem pa vecinom flertam iz totalno neutralne pozicije, jer je zabavno. A jos je zabavnije kad malo padnu.

Takodjer, samo je pozovi da izadjete, vec ti je otvoreno dala tu opciju tako da izgleda kao da bi se htjela druziti prisnije, a ne samo poslovno ili preko chata. To ti ne bi trebao biti nikakav problem jer vjerojatno nitko po defaultu ne ocekuje da ga osoba istog spola zove na dejt, jos k tome kolegica. Opet, meni ne izgleda da tu ima neke vatre i osobno bi me ohladilo da se prema meni odnosi majcinski ili kako god, onda smatram da me ne dozivljava na ravnopravnoj razini, no ostaje opcija da si krivo protumacila bas to.
Ovo mi je super! Vidjeti situaciju s drugih aspekata, pogotovo strejt cura koje su u stanju flertati s drugim curama..

Totalno kužim sve šta si i htjela reći i mogu zamisliti kako bi to sve izgledalo i kako to sve uspjevaš s lakoćom, jer tako radim i ja nekada kada mi dođe s muškarcima/ženama koje mi se ne sviđaju, i kada sam od volje volim ispipavati tko će koliko pasti...nesvjesno nekada, bez ikakve zle namjere, mislim da je to human nature... OPET, naglasak je na ovome kada mi se ne sviđaju. Kad imaš osjećaje koji nisu pod kontrolom, druga je priča.

Rekla bih da je samo u zadnjem razgovoru ispala superiorna jer sam i ja pristupila na taj način, pitala je koliko je težak "put" u ovom poslu jer ga je ona prošla i jer imam dileme s tim i tim. Tu se ona raspisala i na kraju napisala da ćemo se sjesti na tu kavu jednom kada dođe u firmu i da porpičamo o svemu. Na šta sam ja samo u dvije rečenice iskomentirala situaciju i napisala da može, kava, naravno i da ima vremena.. djelovalo je skroz kul s no hard feelings. Na to je ona za sat i pol pnovila da se nada da će doći jednom do kraja godine i da ćemo detaljno proanalizirati sve o čemu smo pričale. Napisala sam - samo ti polako..
Iako mi se čini da je zadnja rečenica bila provokacija jer kako stvari stoje trebala je doći vrlo skoro pa ne znam od kud ovo do kraja godine, kao da je očekivala neko pitanje, čuđenje, nešto...

Inače smo se par puta vidjele gdje sam ja bila vidno shy i ona se smješkala kao dajoj je to sve kjut..Ostale situacije je bila dosta stresnuta i teško joj je bilo održati eye contact.

Ona djeluje ambiciozno i konkretna je, oštra na riječima ali vidi se da je emotivna i ima nekih loših dana gdje samo nervozno namješta kosu i analizira situaciju, a nekako kao da je to u slučajevima kada sam ja sigurna sa sobom, onda se ona povuce...

No dobro, kad osjetiš da cure padnu, šta dalje radiš? Jel opet počneš kada vidiš da su se skulirale ili do kuda to maltretiranje točno ide kod strejt cura ?
Čisto da vidim šta mi je očekivati ako se opet javi...
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 17:23   #90
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Ne znam koliki je inace "vijek trajanja" tema na forumu... Ako nešto nije po propisima, neka se postupi prema njima
Hvala na savjetu. Nema neke odluke, ja pisem jer mi se pise i jer updateam temu, ako to nije dopusteno prema pravilima, nije problem nikakav...
Nije do donosenja odluke.. tema se malo rastegla jer sam ja ulijetala s novim momentima, pošto je cijelo zbivanje real time, nije nešto što je završeno i sad ja moram odlučiti binarno 0 ili 1.

Ne bih mogla riskirati i gotovo sam sigurna da bar u skorije vrijeme nece ni jedna istupiti u tom smislu, no ne znam da li sve ima osnove ikakve.
evo, odgovorila si si na pitanje - ne zelis riskirat.
nastavi dalje sa svojim zivotom i budi rezervirana prema njoj.
ne radi se o nikakvim pravilima, jedino je stvar da ne otplivas predaleko. lako se zaljubit, ali teze je odljubit se.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 19:16   #91
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Na to je ona za sat i pol pnovila da se nada da će doći jednom do kraja godine i da ćemo detaljno proanalizirati sve o čemu smo pričale. Napisala sam - samo ti polako..
Iako mi se čini da je zadnja rečenica bila provokacija jer kako stvari stoje trebala je doći vrlo skoro pa ne znam od kud ovo do kraja godine, kao da je očekivala neko pitanje, čuđenje, nešto...
Moram priznati da ni meni nije jasno. Kako to do kraja godine? Ja sam mislila da se cesto vidite, jesam ja nesto krivo povezala?
U slucaju da nisam, i ja bih je odmah pitala "kako to mislis, do kraja godine?" a ne "samo ti polako", to mi vise zvuci onako "ajde, mozes i ne moras".

Quote:
Inače smo se par puta vidjele gdje sam ja bila vidno shy i ona se smješkala kao dajoj je to sve kjut..Ostale situacije je bila dosta stresnuta i teško joj je bilo održati eye contact.

Ona djeluje ambiciozno i konkretna je, oštra na riječima ali vidi se da je emotivna i ima nekih loših dana gdje samo nervozno namješta kosu i analizira situaciju, a nekako kao da je to u slučajevima kada sam ja sigurna sa sobom, onda se ona povuce...
Mozda zena ima privatnih problema o kojima razmislja? Ovo kako ti opisujes mi zvuci vise kao neka negativna nervoznost koja moze i ne mora imati veze s tobom (prije ne).

Quote:
No dobro, kad osjetiš da cure padnu, šta dalje radiš? Jel opet počneš kada vidiš da su se skulirale ili do kuda to maltretiranje točno ide kod strejt cura ?
Čisto da vidim šta mi je očekivati ako se opet javi...
Kad osjetim da padnu, kuliram pa bocnem tu i tamo, potpaljujem. Grozna sam.

Ali ja ti bas i nemam mjeru ponekad, pogotovo ako se nadjem na istoj valnoj duljini s nekom curom pa podjednako flertamo kroz duzi period. Imala sam dosta neugodnu situaciju (tocnije, duzi period) gdje sam upoznala jednu curu online slucajno, chatale smo do dugo u noc, zacinjeno s flertom tu i tamo. I tako par mjeseci. Razvile smo bas super prijateljstvo. Meni je taj flert bio zabavan, i njoj je bio samo zabavan... dok nije Ostavila je decka, nadala se necemu, a meni je i dalje sve bila samo zabava i nista mi nije bilo jasno kad je polako postala osjetljiva na sve i svasta. Tako da ocito znam bit tupina u tom pogledu. Nisam osjecala isto i ona je bila jako povrijedjena pa je zavrsilo bas gadno (sapunjara u biti, no to je tema za sebe). I evo, sad par godina kasnije, ja patim za njom i nasim druzenjem.

Tako da disclaimer: nisam rekla da je flert iz zabave bezazlen Postoji previse flerta, definitivno. Kad je tako socan... Online je lakse pretjerati, jer i druga strana izgubi barijere ako ih ima lakse (kao i u tvom slucaju, u biti), ali oba nacina imaju svoje cari. Osobno vise volim verbalni flert i uzivo, zagonetniji je od govora tijela ako se dobro izvede, ako se previse i predugo budes oslanjala na neko smjeskanje, pogledivanje, namjestanje kose itd. moglo bi samo postati cudno i neugodno medju vama.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 19:24   #92
Moje mišljenje: više je nego očito da si joj se svidjela, ali je pre shy da nesto konkretnije poduzme, a kako i sama kažeš i ti si
Nije to ništa toliko ni čudno, to su normalne ljudske reakcije jer je stvar pomalo škakljiva..
Vrijeme nikud nece pobjeći, pa tako ni ona, kažeš da su okolnosti takve da vam zajednička suradnja ne gine, zato predlažem da ništa ne forsiraš na silu, za početak neka se ta kava i dogodi može i na poslu ako imate kakav kutak gdje zaposlenici mogu skupa popiti kavu -baby steps
Možeš neformalno s njom popričati, tema ionako ima u lijepoj našoj Hrvatskoj
Neka se situacija odvija svojim tokom, pa ćeš vidjeti u kom smjeru ide, a sto se tiče ovog gdje chatate-svakako probaj vidjeti da li postoji šansa da se dodate na Face-u za početak ili privatni broj mob, ako ga nemas jos do sada
Svakako javi razvoj situacije, zato smo tu -barem neki od nas
next23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:09   #93
u istoj situaciji sam pa onda znam kaj pricam valjda.

nema tu previse razmisljanja. autorica ne zeli riskirat, a ova njena iako je starija, srami se i ako joj se stvarno svidja, ona ocito jos manje zeli riskirat.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:25   #94
Anonimna123 ako želiš ispričaj nam malo i svoju situaciju, više nas ima ovdje pa svatko može reći neki savjet ili mišljenje
Imas pravo, ljudi se teže odluče riskirati pogotovo u ovakvim situacijama, ali nikad ne reci nikad
next23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:27   #95
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
Moram priznati da ni meni nije jasno. Kako to do kraja godine? Ja sam mislila da se cesto vidite, jesam ja nesto krivo povezala?
U slucaju da nisam, i ja bih je odmah pitala "kako to mislis, do kraja godine?" a ne "samo ti polako", to mi vise zvuci onako "ajde, mozes i ne moras".



Mozda zena ima privatnih problema o kojima razmislja? Ovo kako ti opisujes mi zvuci vise kao neka negativna nervoznost koja moze i ne mora imati veze s tobom (prije ne).



Kad osjetim da padnu, kuliram pa bocnem tu i tamo, potpaljujem. Grozna sam.

Ali ja ti bas i nemam mjeru ponekad, pogotovo ako se nadjem na istoj valnoj duljini s nekom curom pa podjednako flertamo kroz duzi period. Imala sam dosta neugodnu situaciju (tocnije, duzi period) gdje sam upoznala jednu curu online slucajno, chatale smo do dugo u noc, zacinjeno s flertom tu i tamo. I tako par mjeseci. Razvile smo bas super prijateljstvo. Meni je taj flert bio zabavan, i njoj je bio samo zabavan... dok nije Ostavila je decka, nadala se necemu, a meni je i dalje sve bila samo zabava i nista mi nije bilo jasno kad je polako postala osjetljiva na sve i svasta. Tako da ocito znam bit tupina u tom pogledu. Nisam osjecala isto i ona je bila jako povrijedjena pa je zavrsilo bas gadno (sapunjara u biti, no to je tema za sebe). I evo, sad par godina kasnije, ja patim za njom i nasim druzenjem.

Tako da disclaimer: nisam rekla da je flert iz zabave bezazlen Postoji previse flerta, definitivno. Kad je tako socan... Online je lakse pretjerati, jer i druga strana izgubi barijere ako ih ima lakse (kao i u tvom slucaju, u biti), ali oba nacina imaju svoje cari. Osobno vise volim verbalni flert i uzivo, zagonetniji je od govora tijela ako se dobro izvede, ako se previse i predugo budes oslanjala na neko smjeskanje, pogledivanje, namjestanje kose itd. moglo bi samo postati cudno i neugodno medju vama.
Ona je trebala biti u firmi full time, ali je nešto uletilo i vrijeme povratka je ustvari nepoznato. Zadnja info koju je dala je da dolazi za par tjedana, a istu info sam dobila i od druge osobe : spy :
Kada se vrati trebala bi ostati.. Za sad se viđamo samo jednom tjedno na grupnom sastanku.
Ovih god dana nemam pojma sta joj znaci,a nisam htjela ni pitati jer smo o tome isto raspravljale u domeni "poslovnog razgovora", pa reko bit ce ocito da me jako interesira. Bilo bi normalnije s obzirom na tijek razgovora da je rekla da se nešto promijenilo , ako je.
Ovako sam samo iskulirala situaciju.

Pa već je neugodno među nama. Nakon tog sastanka inače (koji je sad sljedeći tjedan) malo čakulamo s kolegama s kojima smo bliži i svi odu na svoju stranu. S obzirom na chat razgovor bilo bi normalno da ona dođe malo kod mene u ured i popriča, ali to se ne događa čak ni kad stoji pred uredom i vidi me Čak ni kada smo trebale nešto raspraviti nakon sastanka prije 2 tj., ja sam ju zvala na fon i ona je onako zbunjeno rekla da dolazi odmah..kad je došla bila je hiperaktivno zbunjena. Nešto smo raspravile i ja sam na kraju rekla da mogu napraviti to i to (poslovni razg) ali onda ne odgovaram za svoje postupke. I tako smo se još nastavile gledati mrtve ozbiljne iako je taj dio trebao biti smješan, i je ali sam zakašnjenjem. ona se odvalila smijat nakon nekih 1-2 sek šta smo buljile jedna u drugu i opet je sve ispalo čudno i blesavo.

Stvarno jesi grozna haha, znaš kako to nije nimalo lako
Fali ti priča s njom, flert općenito ili flert s njom? Mislim si, ne bih tako daleko išla u tvom slučaju, jedino da mi se osoba bar malo svidi?

Zadnje uređivanje trulex987 : 07.04.2017. at 22:41.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:49   #96
Quote:
next23 kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje: više je nego očito da si joj se svidjela, ali je pre shy da nesto konkretnije poduzme, a kako i sama kažeš i ti si
Nije to ništa toliko ni čudno, to su normalne ljudske reakcije jer je stvar pomalo škakljiva..
Vrijeme nikud nece pobjeći, pa tako ni ona, kažeš da su okolnosti takve da vam zajednička suradnja ne gine, zato predlažem da ništa ne forsiraš na silu, za početak neka se ta kava i dogodi može i na poslu ako imate kakav kutak gdje zaposlenici mogu skupa popiti kavu -baby steps
Možeš neformalno s njom popričati, tema ionako ima u lijepoj našoj Hrvatskoj
Neka se situacija odvija svojim tokom, pa ćeš vidjeti u kom smjeru ide, a sto se tiče ovog gdje chatate-svakako probaj vidjeti da li postoji šansa da se dodate na Face-u za početak ili privatni broj mob, ako ga nemas jos do sada
Svakako javi razvoj situacije, zato smo tu -barem neki od nas
Hvala ti, baš si drag
To si i ja mislim..vrijeme će sigurno pokazati.
Samo si mislim, ako se dogodi ta kava, ja ću se negdje spotaknuti kao Jennifer Lawrence i samo se nadam da će joj to biti simpatično
Iako, na tom solo sastanku, ona je krenula meni po žicu od laptopa i zaputila se u krivu stranu i onda se smijala sama sebi dok sam se ja okretala i bubnula koljenom o stol...ponekad imam osjećaj kao da smo u Ally McBeal.
Bilo je samo prividno smiješno, kad je došla primile smo se posla u nekom međudjelu i bila je ozbiljna situacija.
Ona je namještala kosu, ja sam prebirala po mailovima i tako smo šutile nek vrijeme dok se nismo opet na kraju izgubile i konstatirale da ćemo taj završni dio nekad kasnije riješiti.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:26   #97
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Čak ni kada smo trebale nešto raspraviti nakon sastanka prije 2 tj., ja sam ju zvala na fon i ona je onako zbunjeno rekla da dolazi odmah..kad je došla bila je hiperaktivno zbunjena. Nešto smo raspravile i ja sam na kraju rekla da mogu napraviti to i to (poslovni razg) ali onda ne odgovaram za svoje postupke. I tako smo se još nastavile gledati mrtve ozbiljne iako je taj dio trebao biti smješan, i je ali sam zakašnjenjem. ona se odvalila smijat nakon nekih 1-2 sek šta smo buljile jedna u drugu i opet je sve ispalo čudno i blesavo.
A kjut. A nemam pojma sto da ti kazem, nesto je u zraku, kemija ili nesporazumijevanje, ali bit ce vremenom jos gore ako ostanete na tome. Kava mora pasti, IMO. A onda joj pokazes asertivnu stranu svog karaktera.

Quote:
Stvarno jesi grozna haha, znaš kako to nije nimalo lako
Fali ti priča s njom, flert općenito ili flert s njom? Mislim si, ne bih tako daleko išla u tvom slučaju, jedino da mi se osoba bar malo svidi?
Fali mi ona. Posebna mi je, iako mi je nekad stvarno znala dici tlak jer se podosta i razlikujemo. U sustini mislim da ne bismo dugo izdrzale da je bilo obostrano. Ne fali mi flert kao flert s njom, jer mogu flertati s bilo kim tko mi nije fizicki odbojan pod uvjetom da ima neku karizmu i zna flertati, ali moram priznati da mi fali njen dozivljaj mene. Losa sam. I ne, nije me uopce privlacila, mislim, slatka je, ali meni je bila napeta sama dinamika naseg flerta.

Uglavnom, danas ne zudim za flertom s random osobama, imam decka i ne osjecam potrebu da se "dizem" na taj nacin uopce. Nego eto, fali mi nase prijateljstvo. Nesto smo ga kao pokrpale prosle godine ali sam ja nestala jer mi se ne slusa o njenom ljigi decku a ni ona mog ne podnosi. Da, punoljetni smo.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:50   #98
Da nebude zabune ja sam žensko
Baš ste simpatične vas dvije s tom nekom nevinom zbunjenošću :klap: točno vas mogu zamisliti
Probaj se nekako skulirati (koliko možeš ) i dok vam se pogledi sretnu se samo lagano osmjehni, onako da se vidi iz tvog lica da ti je baš draga, za početak
Vidim da vam svakako bolje ide online komunikacija, pa nije na odmet da i live neverbalno znači bude -na nivou-koliko ti dopušta trenutni nalet emocija
U svakom slučaju, good luck !
next23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:56   #99
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
A kjut. A nemam pojma sto da ti kazem, nesto je u zraku, kemija ili nesporazumijevanje, ali bit ce vremenom jos gore ako ostanete na tome. Kava mora pasti, IMO. A onda joj pokazes asertivnu stranu svog karaktera.



Fali mi ona. Posebna mi je, iako mi je nekad stvarno znala dici tlak jer se podosta i razlikujemo. U sustini mislim da ne bismo dugo izdrzale da je bilo obostrano. Ne fali mi flert kao flert s njom, jer mogu flertati s bilo kim tko mi nije fizicki odbojan pod uvjetom da ima neku karizmu i zna flertati, ali moram priznati da mi fali njen dozivljaj mene. Losa sam. I ne, nije me uopce privlacila, mislim, slatka je, ali meni je bila napeta sama dinamika naseg flerta.

Uglavnom, danas ne zudim za flertom s random osobama, imam decka i ne osjecam potrebu da se "dizem" na taj nacin uopce. Nego eto, fali mi nase prijateljstvo. Nesto smo ga kao pokrpale prosle godine ali sam ja nestala jer mi se ne slusa o njenom ljigi decku a ni ona mog ne podnosi. Da, punoljetni smo.
Mogu to shvatiti jer sam se našla u sličnim situacijama.. imam nekoliko takvih primjera gdje sam se bondala s random osobama na čudnim mjestima, ali nikada nije bilo istupa s obje strane. Iako sam par puta shvatila da sam skroz pogriješila čisto zbog nerazumijevanja.
Recimo kada sam putovala, bila sam sama u hostelu i naletila je cura koja me na prvu privukla. Pričala je kako je prekinula s dečkom nedavno..Bile smo 3 dana same iako smo se rijetko kada vidjele jer sam ja radila. Zadnju večer mi je rekla da je skinula film o kojem sam joj prethodnu večer pričala i rekla da će mi dati laptop ako ga hoću pogledat. Ja sam skužila da je bila samo dobronamjerna gesta i rekla da sam umorna i zahvalila.
Istu večer mi je sinulo kako sam ispala glupa i ostavila sam joj poruku na komadu papira da sam ju htjela poljubiti ovih dana ali nisam znala kako i da mi je drago što smo se upoznale. Cura mi je ostavila svoj kontakt i napisala u zoni PS.-a da je i ona mene htjela poljubiti. U trenutku kada je pitala za film samo prolazilo glavom kako mi je žao šta ide jer mi se sviđa a očito je strejt. Jako je teško pročitati prave namjere..
Eto, ovo sad zvuči kao da imam minus 18 godina, ali mi je super priča. Nisam ju nikada više vidjela iako smo se par puta čule.

Nije bio čisti primjer ali eto, čini mi se zanimljivo pa odlučih podijeliti

Ovo o čemu pričam , cijela situacija je skroz drugačija jer se radi o curi s posla i atmosfera je poslovna. Vjerujem da ljudima ti poslovni odnosi bude neku napetost, u smislu, bondanje se ne očekuje pa je samim time slađe. Ne znam.

Dobro je da niste ušle u nešto. Iako nebi bilo štete jer eto, niste ni ostale neke frendice, nije dobro nešto forsirati jer ostavi neku gorčinu. Slatki su ti flertovi i općenito odnosi među ljudima i ako ne rezultiraju ničim konkretnim. Samo još uvijek mislim da nije dobro igrati se na nečiju štetu Meni ovamoja djeluje kao da neće ići toliko daleko, ali vidjet ćemo!

Zadnje uređivanje trulex987 : 08.04.2017. at 00:06.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 00:09   #100
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Eto, ovo sad zvuči kao da imam minus 18 godina, ali mi je super priča. Nisam ju nikada više vidjela iako smo se par puta čule.
Isuse, ne mogu vjerovati da si to pustila! Ah, proso voz. Moze li se znati zasto?

Quote:
Samo još uvijek mislim da nije dobro igrati se na nečiju štetu Meni ovamoja djeluje kao da neće ići toliko daleko, ali vidjet ćemo!
I ja mislim isto. U moju obranu ja nisam ni znala da se kod nje to toliko primilo jer smo flertale jednakim intenzitetom, samo na mene nije imalo takav efekt. A onda je vec bilo kasno, pocela se ponasati cudno, zamjerati mi svasta i tu je krenulo na gore dok nije pukla i priznala mi. Mislim da ne bih svjesno zavlacila osobu koja pati, to mi je pretjerano, ali to je i poanta. Nekad pretjeras i stvari postanu preozbiljne. Mislim da se takvo sto nece desiti u vasem slucaju jer sve pomalo stagnira. Tako da navijam za kavu ASAP. Pa ces vjerojatno znati na cemu si.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger