Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 00:19   #101
Quote:
next23 kaže: Pogledaj post
Da nebude zabune ja sam žensko
Baš ste simpatične vas dvije s tom nekom nevinom zbunjenošću :klap: točno vas mogu zamisliti
.......
Oprosti, nisam skužila ...
Meni smo isto slatke, ali ne znam kakav je njen dojam o svemu.
Imam filing da je sada završila i zaokružila taj razgovor, ali sudeći prema prošlom slučaju, ako ću ju malo izignorirati, mislim da će se prije javiti
Tada sam malo flertala s muškim kolegama, čisto da izreguliram snage kad sam već bila u takvoj situaciji da mogu ne znam kakav pristup da idući put primijenim. Iako hm..mislim da sam se sad malo otela kontroli pa ću biti suzdržanija i čekati neki njen koraku nadi da ne skuži koliko sam se 'promijenila' od prošlog puta :-)
Hvala na savjetima!

Zadnje uređivanje trulex987 : 08.04.2017. at 00:45.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 00:30   #102
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
Isuse, ne mogu vjerovati da si to pustila! Ah, proso voz. Moze li se znati zasto?



I ja mislim isto. U moju obranu ja nisam ni znala da se kod nje to toliko primilo jer smo flertale jednakim intenzitetom, samo na mene nije imalo takav efekt. A onda je vec bilo kasno, pocela se ponasati cudno, zamjerati mi svasta i tu je krenulo na gore dok nije pukla i priznala mi. Mislim da ne bih svjesno zavlacila osobu koja pati, to mi je pretjerano, ali to je i poanta. Nekad pretjeras i stvari postanu preozbiljne. Mislim da se takvo sto nece desiti u vasem slucaju jer sve pomalo stagnira. Tako da navijam za kavu ASAP. Pa ces vjerojatno znati na cemu si.
Ne znam što se točno dogodilo Još je ona zapalila neke mirisne svijeće i atmosfera je bila super. Kada sam rekla da sam umorna ona je sve "raspakirala" i rekla da mi neće smetati, ustvari se ona pokupila spavati. Ma presmiješno ustvari kada se toga sjetim...Ona je s drugog kraja zemlje da se nismo više imale prilike vidjeti.

Da, ona je vjerojatno iskonstruikrala puno više u glavi kao što sam ja sada s ovom..teško je znati granicu.Vjerojatno si ti punila ego i bilo ti je zanimljivo na nekom drugom levelu. Ne može ti se zamjeriti. Mislim da ću nešto naučiti iz tvog primjera

Zadnje uređivanje trulex987 : 08.04.2017. at 00:41.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 08:58   #103
Quote:
next23 kaže: Pogledaj post
Anonimna123 ako želiš ispričaj nam malo i svoju situaciju, više nas ima ovdje pa svatko može reći neki savjet ili mišljenje
Imas pravo, ljudi se teže odluče riskirati pogotovo u ovakvim situacijama, ali nikad ne reci nikad
kaj rec, starija je od mene nesto, trenutno je solo koliko mogu pretpostavit (al to ne mora odmah znacit da ju privlace zene).
kad sam ju prvi put vidjela, to je bilo to.
vidimo se rijetko.
ne bi mogla sebe zamislit da riskiram previse jer kazem, neznam njene sklonosti i kako bi reagirala da ja bilo kaj kazem/poduzmem. mislim, ako je na obostrano zadovoljstvo, super, ako nije, nastavim dalje. ali, uzmimo za primjer da nas povezuje posao i da ne zelim da drugi saznaju za moje sklonosti.
eto...
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 11:10   #104
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
kaj rec, starija je od mene nesto, trenutno je solo koliko mogu pretpostavit (al to ne mora odmah znacit da ju privlace zene).
kad sam ju prvi put vidjela, to je bilo to.
vidimo se rijetko.
ne bi mogla sebe zamislit da riskiram previse jer kazem, neznam njene sklonosti i kako bi reagirala da ja bilo kaj kazem/poduzmem. mislim, ako je na obostrano zadovoljstvo, super, ako nije, nastavim dalje. ali, uzmimo za primjer da nas povezuje posao i da ne zelim da drugi saznaju za moje sklonosti.
eto...

Nadam se da ovaj dio u zagradi nije išao mene jer sam u svom postu (jednom od) samo odgovarala na pitanje, nisam toliko bedasta da automatski mislim da je cura bi ili što već ako je solo nedaj bože.

Mislila sam da sam ja nedovoljno ponudila kada sam opisala cijelu situaciju, ali ovo je deff premalo..bar za mene i moje mogućnosti procjene
Lijepo si sve pojedinostavila, kad bi se barem to tako moglo switchati na 0 i 1.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 21:52   #105
prvo mi napise da se izjadam pa mi mozda neko moze pomoc savjetom, a na kraju nitko nista.

ja mislim da ova moja kuzi mene i cak jedan nas zajednicki poznanik kao "navija" za mene i kao da mi zeli "pomoc", ali ona nista ne poduzima. dal zeli da ja prva nesto poduzmem ili ju ne interesiram, neznam. tako ja to shvacam. svima bi bilo lakse da negdje postoji uputstvo za uporabu, ali nema toga.
u jednom trenutku pozelis sve priznat pa kud puklo, onda neka "rucna" unutar tebe ti kaze "daj se saberi, stani na loptu" i tako igras sam sa sobom ping pong dok jednog dana ne dozivis neko prosvijetljenje.

razum vs. srce
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 02:04   #106
daj je vise zgrabi za sisu .. ako neces ti ja cu!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:12   #107
Slažem se s Trulex, prešturo si opisala svoju situaciju, ako smijem primjetiti imaš nekako negativnu vibru u svojim postovima (moj dojam samo NHF )
A ako tako zračiš i među ljudima pripazi, jer to ti se jako osjeti i odbija ljude, kažeš da ova tvoja kuži tebe ali ništa ne poduzima - možda u tom grmu leži zec
Malo opuštenije,vedrije i biti će neki pomak
next23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 18:06   #108
poznajemo se vec par godina i nismo u situaciji da se vidjamo precesto.
jakooo dugo mi je trebalo da ju samo zamolim ako mi moze ostavit neki svoj kontakt. i je. cujemo se jedino ako se ja javim.
uzivo je puno srdacnija i mislim da joj smijesak nikad ne silazi sa lica. kad se vidimo, razgovaramo normalno, nista sto bi odudaralo od neke "normale" i ako mi je dobro za presuditi, nije neki nametljiv tip osobe, malo povucena.
da, npr. da nam je odnos vezan za posao i poslovno se jako malo srecemo, a kad se sretnemo, ima taj jedan nas zajednicki poznanik. velim, on mi nekako djeluje da kuzi kako ja nju gledam i posto ju on vise poznaje od mene, nekako nastoji da udem u to njihovo drustvo. primjer, e zasto nisi isla na rucak sa nama? zasto ne bi isli zajedno na seminar,....
a je, malo me je strah ista rec, a ona samo suti.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 18:34   #109
steta sto te motivira strah a ne ljubav
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 21:54   #110
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
poznajemo se vec par godina i nismo u situaciji da se vidjamo precesto.
jakooo dugo mi je trebalo da ju samo zamolim ako mi moze ostavit neki svoj kontakt. i je. cujemo se jedino ako se ja javim.
uzivo je puno srdacnija i mislim da joj smijesak nikad ne silazi sa lica. kad se vidimo, razgovaramo normalno, nista sto bi odudaralo od neke "normale" i ako mi je dobro za presuditi, nije neki nametljiv tip osobe, malo povucena.
da, npr. da nam je odnos vezan za posao i poslovno se jako malo srecemo, a kad se sretnemo, ima taj jedan nas zajednicki poznanik. velim, on mi nekako djeluje da kuzi kako ja nju gledam i posto ju on vise poznaje od mene, nekako nastoji da udem u to njihovo drustvo. primjer, e zasto nisi isla na rucak sa nama? zasto ne bi isli zajedno na seminar,....
a je, malo me je strah ista rec, a ona samo suti.
a jel misliš da imaš imalo šanse ili? s obzirom da si napisala da nista ne odudara od normale, ne razumijem jel postoji neki moment koji je tebi bio sumnjiv ili se samo želiš malo izjadati ovdje kad je već tema o tim ah, divnim ženama
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 07:57   #111
ako mozete uskocit sa savjetom, super! a, ako ne, onda mi bolje ne uskacite stalno sa nekim pitanjima i potpitanjima.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 11:04   #112
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
ako mozete uskocit sa savjetom, super! a, ako ne, onda mi bolje ne uskacite stalno sa nekim pitanjima i potpitanjima.

Uf, sorry ja ne mogu pomoći--
Potpitanja ne bi trebala shvaćati kao kritiku ili išta slično nego kao želju da se dublje uđe u problematiku i da ti na kraju krajeva i probamo pomoći, no izgleda da se tebi neda previše komentirati tako da sam ja out. Sretno
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 16:44   #113
Bok svima koji još imaju volje čitati ovu temu
Još ću malo pisati pa onda stati, čisto da vas previše ne davim haha

Danas smo imali sastanak, gospođica je bila u štiklama .
Kad sam ušla u prostoriju, već je bila tamo.
Sjela sam i počela pregledavati mobitel, nisam htjela odmah pogledati da ne bi bilo preočito da sam između 15 ljudi fokusirana prvenstveno na nju..
Za jedno 5-10 sek. sam ju pogledala, ona je tada gledala u curu pored mene ali me pogledala nekako čudno kao da mi je gledala majicu, ne u lice..i onda je maknula pogled. Ja sam ju bila spremna pozdraviti da me pogledala, jer mi je sad čudno da nije bilo ama baš nikakve komunikacije..
Imala je čisti poker face i nisam mogla iščitati ništa.
Kasnije je kolega nešto smiješno izvalio i ona se počela smijati i okrenula se drito pogledala u mene i tako se smješkala na trenutak i to je to od cijelog sastanka
Negdje sam pročitala da je jedan od dobrih znakova kada te osoba pogleda kada je nešto smiješno. Ljudi nalaze ugodu u smijehu i žele ju podijelit s osobama koje im se sviđaju, na bilo koji način.
Opet mi nije ostavila previše, ali lijepo ju je bilo vidjeti...
Ja sam se malo zaljubila i mislim da ću malo eskivirati ovaj forum jer me vi podjećate na nju, a ne smijem si to raditi. Not good for me..
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 16:56   #114
I ja sam isto out tako se baš i ne razgovara s onima od kojih očekuješ savjet

Trulex mislim da nije forum taj koji te podsjeća na nju
Ona je tako i tako već u tvojoj glavi, leptirići su napravili svoje tako da slobodno ovdje prepričavaš vaše zgode i nezgode
Ovo što se tiče smijeha, istina, pogotovo ako vas je toliko u sobi, a ona je baš tebe pogledala, eto, nesvjesno je dala do znanja da si joj
Idemo dalje
next23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 16:59   #115
Slaka si jako

Mislim da je po ovome što pišeš sasvim moguće da joj se sviđaš. Sad, dosta je nezgodno na poslu pokušavat nešto tako da bi zbilja trebala znat, a ne samo mislit da ima nečeg prije nego nešto poduzmeš, ali mislim da nisi dovoljnoj mjeri iskoristila potencijal činjenice da se žensko-ženski odnosi i interesiranja unutar istih primarno uvijek tumače kao želja za prijateljstvom, a ne želja za ljubljenjem, pogotovo u okolini koja ne zna ništa o tvojoj seksualnosti. Tebi je u glavi možda weird i ne želiš ispast too much, ali realno tvoje poruke i pitanja sasvim se lako mogu protumačiti kao da osjecaš friendly simpatiju i profesionalni interes prema starijoj kolegici. Zato mislim da ne bi bilo uopće čudno da joj u tom smislu priđeš malo otvorenije, da joj oduševljenije odgovoriš na prijedlog s kavom, da čak i iniciraš neki susret ako se pruži prilika i slično. Polazim od sebe, ja sam recimo nakon jednog kvalitetnog razgovora o poslu šeficu pozvala na kavu da ga nastavimo, isključivo zato jer je profesionalno top i jer je ovako super žena, nisam imala nikakvih seksualnih primisli.

A onda na toj kavi već vidiš u kojem smjeru ide komunikacija i ima l tu nečeg, to obično perceptivna osoba ionako prepozna, neovisno o tome jesu li mu predmet interesa muškarci ili žene.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 18:05   #116
Quote:
next23 kaže: Pogledaj post
I ja sam isto out tako se baš i ne razgovara s onima od kojih očekuješ savjet

Trulex mislim da nije forum taj koji te podsjeća na nju
Ona je tako i tako već u tvojoj glavi, leptirići su napravili svoje tako da slobodno ovdje prepričavaš vaše zgode i nezgode
Ovo što se tiče smijeha, istina, pogotovo ako vas je toliko u sobi, a ona je baš tebe pogledala, eto, nesvjesno je dala do znanja da si joj
Idemo dalje
Haha znam, ali moguće da ovime samu sebe nabrijavam na to da ima nešto u svemu jer bi ja tako htjela, a možda stvarno nema ničega u ničemu
Hvala ti na podršci u svakom slučaju
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 18:23   #117
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Slaka si jako

Mislim da je po ovome što pišeš sasvim moguće da joj se sviđaš. Sad, dosta je nezgodno na poslu pokušavat nešto tako da bi zbilja trebala znat, a ne samo mislit da ima nečeg prije nego nešto poduzmeš, ali mislim da nisi dovoljnoj mjeri iskoristila potencijal činjenice da se žensko-ženski odnosi i interesiranja unutar istih primarno uvijek tumače kao želja za prijateljstvom, a ne želja za ljubljenjem, pogotovo u okolini koja ne zna ništa o tvojoj seksualnosti. Tebi je u glavi možda weird i ne želiš ispast too much, ali realno tvoje poruke i pitanja sasvim se lako mogu protumačiti kao da osjecaš friendly simpatiju i profesionalni interes prema starijoj kolegici. Zato mislim da ne bi bilo uopće čudno da joj u tom smislu priđeš malo otvorenije, da joj oduševljenije odgovoriš na prijedlog s kavom, da čak i iniciraš neki susret ako se pruži prilika i slično. Polazim od sebe, ja sam recimo nakon jednog kvalitetnog razgovora o poslu šeficu pozvala na kavu da ga nastavimo, isključivo zato jer je profesionalno top i jer je ovako super žena, nisam imala nikakvih seksualnih primisli.

A onda na toj kavi već vidiš u kojem smjeru ide komunikacija i ima l tu nečeg, to obično perceptivna osoba ionako prepozna, neovisno o tome jesu li mu predmet interesa muškarci ili žene.

Šta se tiče kave, nisam taj poziv na kavu shvatila kao nešto pozitivno, već kao izvrstan način okončavanja te čudne online komunikacije koja nikakvih osnova u 'stvarnom svijetu'. Pogotovo time što je rekla do kraja godine, mislim da lako može ne pozvati na kavu uopće i to će biti normalno jer će ionako previše vremena proći. Kao i onih 300 tisuća kava koje smo u životu izdogovarali s ljudima, a u trenutku predlaganja smo znali da su teško ostvarive..

Sad smo već dosta 'razdvojene' i ako se do kraja tjedna ne javi bilo kakvim uletom (pa makar poslovnim), bit ću sigurna da je sve bio missunderstood.
Mogla bih biti malo otvorenija, ali mislim da sam možda bila malo preočita šta sam joj 2 puta napisala da je slatko nešto što je napravila.. To se ne očekuje od ženskih kolegica, jel tako? Za sad sam out.
Što se tiče tog smijeha, jedna od 10ak 'sumnjivih' situacija koje ovo vrijeme prebirem po glavi, prije nego smo se uopće počele dopisivati na internom chatu, je bilo isto vezano uz neko smijanje... Bile smo sjedile u istom redu, između nas je bio kolega. Bilo je nešto smiješno i automatski smo se obje pogledale iza koleginih leđa i to onako automstaki, to je bilo extra weird jer u tom razdoblju nismo imale baš nikakav odnos..
PS. stvarno se trudim ne trubit više, jer mislim da samo sebi štetim.
Hvala na savjetima!
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:47   #118
Kod mene je slicna prica otisla korak dalje. Rezultat - prekid bilo kakve komunikacije. Dan danas mi je zao radi toga jer je fakat bilo rijec o super osobi.
manita_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 19:49   #119
Quote:
manita_zg kaže: Pogledaj post
Kod mene je slicna prica otisla korak dalje. Rezultat - prekid bilo kakve komunikacije. Dan danas mi je zao radi toga jer je fakat bilo rijec o super osobi.
Što će reći da je bilo uzvraćeno ali neodrživo zbog poslovnog okruženja ili?
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:07   #120
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Što će reći da je bilo uzvraćeno ali neodrživo zbog poslovnog okruženja ili?

Ne, na kraju nije imalo nikakve veze s poslom jer nismo dugo radile zajedno. Puklo je jer se druga strana prestrasila vlastitih osjecaja (prije nego sto se uopce nesto konkretno pocelo dogadat). Sad samo cekam da je sretnem negdje vani, pa da krene neugoda
manita_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger