Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 23:13   #21
Cura te nije prihvatila jer je zanimas ko fleka od kaladonta na ogledalu u kupaoni. Vjerojatno i manje, fleku ipak obrise maramicom. Nemoj biti creepy i naporan joj.

Oh, i odrasti.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:15   #22
Quote:
Nightb1rd kaže: Pogledaj post
Naravno da nije - a pošto ne voli bucke i nije kinez lik je ziher neonaci. Ejte ljudi vas ja moram net slengu učit. 88

Hhahahah nisam za ovo znao, al nema veze s nacizmom ovih 88.
dapače, crnkinje i mulatkinje su mi san snova, i odma bi sve ostavio, posao i roditelje, prijetelje, da mogu jednu noć biti recimo sa Rihannom

Nemam problema s ikakvim rasama, prezirem rasiste
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:18   #23
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Cura te nije prihvatila jer je zanimas ko fleka od kaladonta na ogledalu u kupaoni. Vjerojatno i manje, fleku ipak obrise maramicom. Nemoj biti creepy i naporan joj.

Oh, i odrasti.

Nisam joj naporan, jer sam se javio jednom samo, ponukan njezinim "blejanjem" u mene, s ovim curama s kojima sam bio, bilo je manje "eye contact-a" i to dobrano manje, nego što sam imao s ovom.
Svima je nejasno zašto nije išlo svojim tokom....
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:20   #24
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Nisam joj naporan, jer sam se javio jednom samo, ponukan njezinim "blejanjem" u mene, s ovim curama s kojima sam bio, bilo je manje "eye contact-a" i to dobrano manje, nego što sam imao s ovom.
Svima je nejasno zašto nije išlo svojim tokom....
Možda ona voli tenisice iz lidla, probaj ih obuć, pa joj se javi...
labrax77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:26   #25
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Hhahahah nisam za ovo znao, al nema veze s nacizmom ovih 88.
dapače, crnkinje i mulatkinje su mi san snova, i odma bi sve ostavio, posao i roditelje, prijetelje, da mogu jednu noć biti recimo sa Rihannom

Nemam problema s ikakvim rasama, prezirem rasiste
Ma trolao sam pedere na šturmfrontu nekad davno pa sam pobrao nešto--- ma zezam se znam da nisi, a dijelim fascinaciju tamnijim rasama.

Letimično sam pogledao ti op, nije da mogu kaj pametno reći, ne kužim ovo s cipelama (osim ako su ovakve) ali svatko ima svoje gušte. Meni su turn-off ružne ruke. Ženska simpa, a ruke pećinskog trola... brrrr
__________________
"We are things that labor under the illusion of having a self, this accretion of sensory experience and feeling, programmed with total assurance that we are each somebody when, in fact, everybody's nobody."
Nightb1rd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:26   #26
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ne možeš biti "pristojan" tri, četiri puta zaredom, po par sekundi.

Još mi frend kaže "bleji u tebe" , tko zna možda je i onda malo sramežljiva, pa treba više truda oko nje, a vjerujte mi da za tu curu trud vrijedi.
Mogao bih za promjenu napisati nešt da nije shitpost.

Nisi nit progovorio s djevojkom, lurkaš svakodnevno po fb profilu a veliš da je truda vrijedna? Slušaš ti sebe?

Po napisanome sam shvatio da imaš fiksaciju na plod tvoje mašte i tenisice. -.-''

Quote:
dobrica, i prema curama se ponašam ko prema kraljicama.
Good guy syndrome.

Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Cura te nije prihvatila jer je zanimas ko fleka od kaladonta na ogledalu u kupaoni. Vjerojatno i manje, fleku ipak obrise maramicom. Nemoj biti creepy i naporan joj.

Oh, i odrasti.
Slušaj LBO. Djevojci se šljivi živo za tebe. Move on.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:28   #27
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ne možeš biti "pristojan" tri, četiri puta zaredom, po par sekundi.

Još mi frend kaže "bleji u tebe" , tko zna možda je i onda malo sramežljiva, pa treba više truda oko nje, a vjerujte mi da za tu curu trud vrijedi.

I frend je neki frik ko i ti, a?
matejcka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:30   #28
Quote:
Nightb1rd kaže: Pogledaj post
Ma trolao sam pedere na šturmfrontu nekad davno pa sam pobrao nešto--- ma zezam se znam da nisi, a dijelim fascinaciju tamnijim rasama.

Letimično sam pogledao ti op, nije da mogu kaj pametno reći, ne kužim ovo s cipelama (da su stopala to već da) ali svatko ima svoje gušte. Meni su turn-off ružne ruke. Ženska simpa, a ruke pećinskog trola... brrrr
Ovo sa tenisicama je možda neki materijalzima u pitanju, al podsvjesni, jer inače nisam.
Daaa, mulatkinje su vrh, dok sam bio van hrvatske u većim gradovima, nisam znao kud gledati od tih svih "mješanki" predivne žene.

Pa sa stopalima ima neka caka, tj. sa nožnim prstima, preodurno je dok je 2.prst mnogo duži od palca, totalno TURN OFF mode.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:31   #29
Quote:
labrax77 kaže: Pogledaj post
Možda ona voli tenisice iz lidla, probaj ih obuć, pa joj se javi...
Tenisice iz Lidla nisu loše.

Autore, ako ta cura voli tenisice koje nisu Adidas, Nike, možda je vrijeme, obzirom da ti se cura jako sviđa - da promijeniš mišljenje o tenisicama. Daj šansu i drugim tenisicama, a ne samo određenima.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:33   #30
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Svima je nejasno zašto nije išlo svojim tokom....
I ja se pitam.

Tek sad vidim ovo:
Quote:
pošto sam ja stvarno dobrica, i prema curama se ponašam ko prema kraljicama.
Quote:
neka trenutna želja je da imam neku zmiju od žene, koji i drugi žele jebat, ali da se jebe samo sa mnom al to je više za gušt trenutni. jer ipak bi ja neku koja ne izlazi svaki vikend van, koja bi radije provela večer uz film, zezanciju, a ne da se pola dana šminka i oblaći za izlazak, i u štiklama da paradira i svi ju gledaju. a-a, nije to za mene
Da sam cura, stvarno ne bih rado bio tvoja "kraljica". Kupio bi dildac.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:34   #31
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Mogao bih za promjenu napisati nešt da nije shitpost.

Nisi nit progovorio s djevojkom, lurkaš svakodnevno po fb profilu a veliš da je truda vrijedna? Slušaš ti sebe?

Po napisanome sam shvatio da imaš fiksaciju na plod tvoje mašte i tenisice. -.-''



Good guy syndrome.



Slušaj LBO. Djevojci se šljivi živo za tebe. Move on.
Eeee ovo je već konstruktivna kritika, to prihvaćam.
Razmišljaš slično ko moj frend, ovo da nisam progovorio s curom, da ju ne poznam, a kažem da je vrijedna truda. istina, možda je kao osoba đubre da, i totalno mi može biti odbojna da ju upoznam.
Isto kao i plod mašte, to je ono "daj zbudi se više"
A tenisice su više materijalizam mislim.
I da, nekad sam i predobar, pa me se prije moglo zgazit ko žohara, al sad više ne, sad sam svoj čovjek.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:35   #32
Zapali Deichmann. Ovo s ogavnim tenisicama moze gadno eskalirat.
miljenkocav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:36   #33
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ovo sa tenisicama je možda neki materijalzima u pitanju, al podsvjesni, jer inače nisam.
Daaa, mulatkinje su vrh, dok sam bio van hrvatske u većim gradovima, nisam znao kud gledati od tih svih "mješanki" predivne žene.

Pa sa stopalima ima neka caka, tj. sa nožnim prstima, preodurno je dok je 2.prst mnogo duži od palca, totalno TURN OFF mode.
Znaci pa koji si ti lik haaaaaaa. Tenisice, prsti, zensku par put vidis, stalkas ju po drustvenim mrezama... zapitaj se.... wtf!
matejcka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:40   #34
Quote:
miljenkocav kaže: Pogledaj post
Zapali Deichmann. Ovo s ogavnim tenisicama moze gadno eskalirat.
Zapali ti kod psihica, da ti mozak ne eskalira neku cudnu ideu...
matejcka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:41   #35
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Tenisice iz Lidla nisu loše.

Autore, ako ta cura voli tenisice koje nisu Adidas, Nike, možda je vrijeme, obzirom da ti se cura jako sviđa - da promijeniš mišljenje o tenisicama. Daj šansu i drugim tenisicama, a ne samo određenima.
Ne, s njom i njezinim tenisicama je sve u redu, jer kao što sam rekao, da ima neke "adike" tenisice, nebi se opće zamarao s njom.
Problem je "nesporazum" između nas, i naših pogleda višestrukih.
To mi se u životu još nije desilo :/
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:44   #36
Koja poplava prastarih nickova s ukupno pet i pol postova....
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:44   #37
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ta koja me neće, ima dobre tenisice, da nema nebi mi bila dobra. Tako da ništ s toga
Nosi starke većinom, nije jedna od onih cura koja nosi štikle u grad, a niti mi se takve ne sviđaju.
Meni je top cura koja ima recimo starke, traperice i majicu, meni je to dovoljno, bolje izgledaju u tome "casual" nego dok idu u grad
A sto ako cura ima fejs starke? Ili moraju biti bas oriđiđi?

Btw, cure ti ne vole bas decke 'dobrice' i one koji ih tretiraju kao kraljice.. Vole one koji ih tretiraju kao cure, kao normalno ljudsko bice. Doduse to mozda ne vrijedi za vas tinejdzere, jer definitivno zvucis kao jedan.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:47   #38
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
A sto ako cura ima fejs starke? Ili moraju biti bas oriđiđi?

Btw, cure ti ne vole bas decke 'dobrice' i one koji ih tretiraju kao kraljice.. Vole one koji ih tretiraju kao cure, kao normalno ljudsko bice. Doduse to mozda ne vrijedi za vas tinejdzere, jer definitivno zvucis kao jedan.
Da, original starke.

Jebiga "đubre" sam.

Pa očito je tako, makar ja mislim da bi se tako svaki dečko trebao ponašat prema svojoj curi, da ju tretira najbolje što zna, većina je muških veliko smeće
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:50   #39
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ne, s njom i njezinim tenisicama je sve u redu, jer kao što sam rekao, da ima neke "adike" tenisice, nebi se opće zamarao s njom.
Problem je "nesporazum" između nas, i naših pogleda višestrukih.
To mi se u životu još nije desilo :/
A ako ima duži prst od palca, a ti si glavicu razbijao godinu dana...
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Koja poplava prastarih nickova s ukupno pet i pol postova....
Jbg došao u klub pa se krati vrijeme...
labrax77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:51   #40
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Pa očito je tako, makar ja mislim da bi se tako svaki dečko trebao ponašat prema svojoj curi, da ju tretira najbolje što zna, većina je muških veliko smeće
Daj me nemoj jebat.

Quote:
neka trenutna želja je da imam neku zmiju od žene, koji i drugi žele jebat, ali da se jebe samo sa mnom al to je više za gušt trenutni.
Tretiranje zena kao auta za pokazivanje i objekta za jebanje znaci biti kraljica?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.