Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2017., 23:44   #1
Ajmo u Oro Goro 21.05.2017.!

Dragi moji forumaši i forumašice!

Znam da temu otvaram dobrih mjesec i pol prije samog druženja, ali to je iz jasnog razloga da se svi koji žele ići organiziraju i oslobode tu nedjelju slobodnu za jedno vjerujem jako ugodno večernje druženje!

Bilo bi jako dobro da se svi koji bi mogli voziti što prije izjasne da znamo sa koliko autiju možemo računati. Svi koji su spremni voziti, a ne znaju doći do Oroslavlja(ili im se neda pouzdavati u gps) ne moraju brinuti. Moja malenkost je spremna da se dogovorimo za mjesto polaska iz Zagreba i krenemo skupa do Ora Gora.

Ja ću se pobrinuti za rezervaciju potrebnog broja stolova itd...

To bi bilo to za uvodni post. Nadam se dobrom odazivu i dobrodošli su svi forumaši i oni koji nisu sa foruma, a forumaši ih imaju želju povesti sa sobom.
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Old 09.04.2017., 23:54   #2
Dolazim
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Old 09.04.2017., 23:56   #3
Quote:
crorens kaže: Pogledaj post
Dolazim
Vodiš sa sobom +1 ili možda +2?
cukrena is offline  
Old 09.04.2017., 23:57   #4
Dolazim ak me calea vodi
the33 is offline  
Old 10.04.2017., 00:05   #5
Ja dolazim sa svojom sex lutkom u pratnji, prepoznat ćete me po iznimno ružnoj faci. I po lutki.
drumforce is offline  
Old 10.04.2017., 00:22   #6
Ajme, fakat si uranio. Slobodan sam nedjeljom pa mislim da ću doći.
Imam na raspolaganju auto. Mogu povesti tri osobe (ili 4 tanke).
Zek0slav is offline  
Old 10.04.2017., 01:08   #7
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Dolazim ak me calea vodi
Svi navalili na caleu.

Calea pripremi bus.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 10.04.2017., 01:12   #8
Ajde, ajde... Vać ste se počeli prijavljivati. Stvarno ste brzi!
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Old 10.04.2017., 07:25   #9
Calea je meni rekla da bi došla sa mnom, a kak ja ne mogu doći, zato što me se LBO boji, da ću ga istući, pa bih kvario zabavu, ništa od Calee
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.04.2017., 07:26   #10
Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
iz Zagreba i krenemo skupa do Ora Gora.


ja imam kombi sa 6 slobodnih mjesta plus 1-2 ako netko želi u prostrani otvoreni gepek i sjediti na kašeti ili malom stolčiću

samo mi nije jasno, od svih mjesta, kud baš u OroGoro?!? to je ona kakti pizzerija u kojoj poslužuju krušnu pogaču sa dodatkom s gornje strane da izgleda kao pizza, a zapravo bude kao skuhano pa maltene sa žlicom moraš jesti sadržaj s obzirom koliko curi, što u životu nikada nigdje ništa ni slično nisam vidio ni jeo, a prošao sam sigurno više od 150 pizzerija diljem HR i EU

evo, ja bum onda organizirao nešto praktičnije 22.04.2017. na Jarunu pod sjenicom preko puta Aquariusa na Jarunu, frend ima mini vinariju i iako je zagorac, široke je ruke i 10 litara vina za reklamu uopće nije problem, drugi pak radi u pekari, koji će nas opskrbiti sa pecivima, burecima, krafnama i sličnim pekarskim ugljikohidratnim dodacima, a ja ću riješiti iz bivše firme da nas sponzoriraju sa Coca-Colom i Fantom po barem jedno pakiranje od svake, jedino nemam nikoga tko bi nam riješio pivu za koju sam siguran da bi mnogi pustili suzu da izostane, ali to budem pak vidio sa Heinekenom jer mi je frend marketing manager u Ka Heinekenu pa ako mi makar može srediti po nekakvoj reklamnoj cijeni 10tak six packova...

ostali koji bi bili sigurni i zainteresirani za dolazak, možemo se dogovoriti i za kakvu sočnu mesinu, recimo vratinu, pa se 10tak kila što bi bilo oko 200tinjak kuna ukupno, izmarinira par dana ranije i pripremi za roštilj...

luk i kisele krastavce ću maznuti svojoj staroj, ostalo barem 10tak teglica od prošle godine, a par kila luka domaćeg više manje

i da vidiš provoda za jako malo novaca, svima dostupno i jednostavno za doći
Recidivist9 is offline  
Old 10.04.2017., 07:41   #11
Na zalost vec sada znam da ne mogu ici jer dan prije idem na svadbu frendu ali u svakom slucaju zelim vam odlican provod i fino klopanje

@Redict,odlicna ti je zamisao i imas moju podrsku za druzenje na Jarunu,na otvorenome
Rodion is offline  
Old 10.04.2017., 08:31   #12
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post

@Redict,odlicna ti je zamisao i imas moju podrsku za druzenje na Jarunu,na otvorenome
+1
the33 is offline  
Old 10.04.2017., 08:32   #13
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Svi navalili na caleu.

Calea pripremi bus.
Ko navalio?
Đe?
the33 is offline  
Old 10.04.2017., 10:50   #14
Quote:
Recidivist9 kaže: Pogledaj post
ja imam kombi sa 6 slobodnih mjesta plus 1-2 ako netko želi u prostrani otvoreni gepek i sjediti na kašeti ili malom stolčiću

samo mi nije jasno, od svih mjesta, kud baš u OroGoro?!? to je ona kakti pizzerija u kojoj poslužuju krušnu pogaču sa dodatkom s gornje strane da izgleda kao pizza, a zapravo bude kao skuhano pa maltene sa žlicom moraš jesti sadržaj s obzirom koliko curi, što u životu nikada nigdje ništa ni slično nisam vidio ni jeo, a prošao sam sigurno više od 150 pizzerija diljem HR i EU

evo, ja bum onda organizirao nešto praktičnije 22.04.2017. na Jarunu pod sjenicom preko puta Aquariusa na Jarunu, frend ima mini vinariju i iako je zagorac, široke je ruke i 10 litara vina za reklamu uopće nije problem, drugi pak radi u pekari, koji će nas opskrbiti sa pecivima, burecima, krafnama i sličnim pekarskim ugljikohidratnim dodacima, a ja ću riješiti iz bivše firme da nas sponzoriraju sa Coca-Colom i Fantom po barem jedno pakiranje od svake, jedino nemam nikoga tko bi nam riješio pivu za koju sam siguran da bi mnogi pustili suzu da izostane, ali to budem pak vidio sa Heinekenom jer mi je frend marketing manager u Ka Heinekenu pa ako mi makar može srediti po nekakvoj reklamnoj cijeni 10tak six packova...

ostali koji bi bili sigurni i zainteresirani za dolazak, možemo se dogovoriti i za kakvu sočnu mesinu, recimo vratinu, pa se 10tak kila što bi bilo oko 200tinjak kuna ukupno, izmarinira par dana ranije i pripremi za roštilj...

luk i kisele krastavce ću maznuti svojoj staroj, ostalo barem 10tak teglica od prošle godine, a par kila luka domaćeg više manje

i da vidiš provoda za jako malo novaca, svima dostupno i jednostavno za doći
Otvori posebnu, vlastitu temu, maštoviti stvore.

Možda sam prekratko na forumu, nisam još vidjela vakog donkihota.
Riona is offline  
Old 10.04.2017., 11:20   #15
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Calea je meni rekla da bi došla sa mnom, a kak ja ne mogu doći, zato što me se LBO boji, da ću ga istući, pa bih kvario zabavu, ništa od Calee
Pa uz malo tučnjave je sve zabavnije.

Ako ne bude druženja ranije, dolazim, htjela bih neke ljude vidjeti, upoznati.
ex anais is offline  
Old 10.04.2017., 11:41   #16
Ja tučem samo cure



konsenzualno, ofkors
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.04.2017., 11:56   #17
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja tučem samo cure



konsenzualno, ofkors
A ja samo dečke.

Nemam prijevoz, doduše.
ex anais is offline  
Old 10.04.2017., 12:03   #18
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Svi navalili na caleu.

Calea pripremi bus.
calea..... ne okreci se sine

jamesbond is offline  
Old 10.04.2017., 13:02   #19
Jel se vi dogovarate za druženje ili zajebavate mene?

Kaj niste mogli niš bliže nać za druženje?
calea is offline  
Old 10.04.2017., 13:15   #20
Pizzerija se zove Oro Goro?
what the fuck...
drumforce is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.