Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2017., 13:00   #1
Neugodna kupovina u Vip-u

Dakle,imao sam neugodno iskustvo s Vip-om da su mi prodali stari mobitel vec servisiran pod novi..
Kupljen je preko firme Logista u njihovom prodajnom centru u Umagu a preko Vip-a.
Zena mi ga je kupila 21.03-og da neznam i donijela na posao,kada sam otvorio kutiju na mobitelu nije bilo zastitne folije i nije se htio spajat na fotoaparat te nije htio gasit bljeskalicu.
Odnio sam ga nazad u trgovinu i dao na garanciju i nakon tri dana zvao u Zagreb u Mobis centar da vidim dali im je dosao..
Oni kazu da nije ali da im je vec u dokumentima da je servisiran 14.02.2017 radi lose baterije i nemogucnosti paljenja,isto tako mu je produzena garancija do 2018'god a mobitelima se produzuje garancija ako je mjenjana maticna ploca.
Na to sam se cuo s curom koja radi u prodajnom centru i normalno rekla je da dodem po novi i da im je Mobis tako poslao,Mobis nijece bilokakvu takvu mogucnost te kaze da oni samo servisiraju mobitele za Logistu i Vip i prodaju samo svoje mobitele u svom prodajnom salonu..
Kada sam se vratio u prodajni salon u Umagu i rekao da trazim svoje novce nazad cura koja radi mi je vratila novce i kaze: ja sam vam vratila novce i tu sva prica staje..nemamo o cemu vise pricati..
Rekao sam da sam vec dvije god kod njih redovni pretplatnik i svaki racun je placen te da sam prije godinu i pol kupio novi HTC desire 820 kod njih koji je crkla maticna,baterija i ekran nakon pet mjeseci te da nisam siguran da mi i njega nisu prodali staroga..
Sto je najgore od svega zena je uzela neki Wiko rainbow jam koji je platila i cekala par dana da dode jer ga nije bilo na stanju i onda joj nakraju daju stari..
Sve je slucajno ispalo da sam saznao jer sam preko IMEI-a provjeravao u Zagreb dali je dosao jer jos nisam imao kod za provjeru preko interneta..
Sto se tice bahatosti prodavateljice nije mi niti stornirala racun niti se ispricala niti htjela razgovarati kada mi je novce vratila..

Napisao sam ovo samo zato jer mozda kome pomogne.
Znaci sve sto trebate je pogledati pod garanciju mobitela koji serviser je zaduzen za popravak u slucaju kvara i kontaktirati servisera i dati IMEI broj za provjeru dali je kad bio servisiran i sta..
Sretno
Fastlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 08:02   #2
Strašno
Kaznit firmu sa 50000kn minimalno. I više nikad im nebu tak nekaj palo na pamet.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 08:52   #3
Jucer me Vip zvao da posaljem i mail s opisom svega pa ce prouciti i ispitati sve pa da rjesimo na obostrano zadovoljstvo..
Koja prava imam da ih trazim a da nisu neke nebuloze?
Fastlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 09:21   #4
Pa ako su ti vratili novac tamo ne znam baš da možeš očekivati išta puno osim isprike i eventualno ponude da naručiš mobitel direktno u VIPa preko web-a, ako već nemaš centra u blizini. Ovi mali privatnici kooperanti često muljaju pa i ne čudi baš puno... Što se tiče istrage od strane VIPa više može bit posljedica da otkažu suradnju s tim privatnikom ako otkriju da generalno ima problema s ugovorima tamo potpisanim isl. Možeš prijavit taj dućan inspekciji također ako želiš tako daleko ić...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:31   #5
Ma nezelim tako daleko ici ali nemogu vjerovat da se to desava.
Poslao sam mail vipu i sad nakraju ispada da se mora moja zena pismenim putem zaliti jer je u ovom slucaju ona ostecena kao kupac a ne ja i da u ovom slucaju ja nemam veze s time a ja mogu poslati samo prituzbu kao nezadovolji korisnik..
Stoka..
Fastlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 06:58   #6
Quote:
VedranG kaže: Pogledaj post
Ma nezelim tako daleko ici ali nemogu vjerovat da se to desava.
Poslao sam mail vipu i sad nakraju ispada da se mora moja zena pismenim putem zaliti jer je u ovom slucaju ona ostecena kao kupac a ne ja i da u ovom slucaju ja nemam veze s time a ja mogu poslati samo prituzbu kao nezadovolji korisnik..
Stoka..
zato se to i dogadja. ja uvijek idem do kraja (haha) kod takvih situacija.

nazalost, vratili su ti novce, ostaje ti jedino blatit ih. mozes i tuzit, al nema bas smisla.

jedino da probas prijavu napravit ministarstvu, tek tolko da ih malo zdrmaju
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:08   #7
Quote:
VedranG kaže: Pogledaj post
Ma nezelim tako daleko ici ali nemogu vjerovat da se to desava.
Poslao sam mail vipu i sad nakraju ispada da se mora moja zena pismenim putem zaliti jer je u ovom slucaju ona ostecena kao kupac a ne ja i da u ovom slucaju ja nemam veze s time a ja mogu poslati samo prituzbu kao nezadovolji korisnik..
Stoka..
Tvoj problem nije Vip, nego Logista. Neka žena napiše sve što joj se događalo u Logistinom dućanu, pošaljite to u Vip, a zatim će Vip nastaviti dalje. Ako imate neke račune stavite i njih u prilog, što više papira, to bolje.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 22:10   #8
To su dućani u franšizama. Al opet VIP im je nalogodavac pa i on ima tu prste zašto je to tako. Vjerojatno su i oni od VIPa dobili takav mobitel.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.