Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 11:23   #81
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Naravno micek
Ne citas bon ton?
Kaj ima u bontonu i o tome?

Procitao sam onaj djecji gdje se pise da ne bi trebali kopati nos i da trebamo reci hvala i ostale pizdarije.

Nisam bas od drustvenih pravila ako interakcija nije formalna.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:26   #82
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nespretna sam, padalo bi mi sve s tacne
Pa eto vidiš! Svaka roba nađe kupca! One ih žele jer su pametni, oni njih jer su isto pametne. Win-win!
da, no ipak niti one njima pridu s "daj mi xy love mjesecno i mozes me jebati i pokazivati okolo", niti oni s " ne zanima me kaj mislis i imas za reci, meni si samo za jedno dobra"
nego lijepo i po pravilima struke, jedni drugima prodaju pricu o ljubavi i blablabla...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:27   #83
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Laži očitije od laži? Tebi ne bi platila piće kad mi sereš
Tebi nebi ni lagao.
Tokom razgovora bi zaključio da ti ne treba ništa obećavat, već da voliš dominantnog, direktnog muškarca bez dlake na jeziku.
U tom slučaju bi te odveo na prvi date u šumu, skinuo ti gaće i uvalio kurac toliko brzo da ti mozak još nebi procesuirao kaj se zapravo događa
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:30   #84
Quote:
SpaZZZanG kaže: Pogledaj post
Ovisi na kakav profil djevojke/žene naletim i šta ona točno traži.
Uglavnom stignem slagat da nisam oženjen i da tražim curu za vezu
Tehnike pokušavanja i ispipavanja teritorija su uvijek različite, cilj je isti.
Eto zasto ja vise niti jednom ne vjerujem da nema curu, zenu, ljubavnici, cak ni kad pitam i on sigurno kaze da nema.
Tek nakon nekog vremena pocnem vjerovati, kad dobro ispitam to.

Toliko laganja radi malo picke
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:30   #85
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kaj ima u bontonu i o tome?

Procitao sam onaj djecji gdje se pise da ne bi trebali kopati nos i da trebamo reci hvala i ostale pizdarije.

Nisam bas od drustvenih pravila ako interakcija nije formalna.
Bravo, eto vidis da znas
Pa naravno da ces poslije reci hvala
Budi gospodin ko kraja
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:32   #86
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
da, no ipak niti one njima pridu s "daj mi xy love mjesecno i mozes me jebati i pokazivati okolo", niti oni s " ne zanima me kaj mislis i imas za reci, meni si samo za jedno dobra"
nego lijepo i po pravilima struke, jedni drugima prodaju pricu o ljubavi i blablabla...
Eto sad ti uzeo jedan sloj društva za primjer. Vratimo se mi na Maricu i onu drugu kojoj sam zaboravila ime
Znači, vidiš Maru kak stoji sva šesna i srameća i s druge strane birtije stoji recimo Štefica koja frče uvojak i gleda u tvom smjeru, al ti ćeš ić skidat zvjezdice Mari ne bi li je naveo da se malo seksate, a Štefa stoji skroz raspoloživa? Zar nije jednostavnije fino prić Štefi i na brzinu sklopit posel bez diranja zvijezda?
Quote:
SpaZZZanG kaže: Pogledaj post
Tebi nebi ni lagao.
Tokom razgovora bi zaključio da ti ne treba ništa obećavat, već da voliš dominantnog, direktnog muškarca bez dlake na jeziku.
U tom slučaju bi te odveo na prvi date u šumu, skinuo ti gaće i uvalio kurac toliko brzo da ti mozak još nebi procesuirao kaj se zapravo događa
Pa ruku bi ti slomila
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:35   #87
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Bravo, eto vidis da znas
Pa naravno da ces poslije reci hvala
Budi gospodin ko kraja
Pa valjda će reć izvoli prije
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:35   #88
Quote:
SpaZZZanG kaže: Pogledaj post
Tebi nebi ni lagao.
Tokom razgovora bi zaključio da ti ne treba ništa obećavat, već da voliš dominantnog, direktnog muškarca bez dlake na jeziku.
U tom slučaju bi te odveo na prvi date u šumu, skinuo ti gaće i uvalio kurac toliko brzo da ti mozak još nebi procesuirao kaj se zapravo događa
A cuj njega
Kako znas da ona ne bi iskoristila tebe?
Moze i ona glumiti sveticu, a onda te zaskociti u sekundi
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:36   #89
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa valjda će reć izvoli prije
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:37   #90
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Eto sad ti uzeo jedan sloj društva za primjer. Vratimo se mi na Maricu i onu drugu kojoj sam zaboravila ime
Znači, vidiš Maru kak stoji sva šesna i srameća i s druge strane birtije stoji recimo Štefica koja frče uvojak i gleda u tvom smjeru, al ti ćeš ić skidat zvjezdice Mari ne bi li je naveo da se malo seksate, a Štefa stoji skroz raspoloživa? Zar nije jednostavnije fino prić Štefi i na brzinu sklopit posel bez diranja zvijezda?
bilo bi jednostavno da vi babice niste tak zloceste i komplicirane
a da ja odem stefici i pitam ju direktno i nekim cudom ona i pristane (vjerojatnost za to oboje i svi odrasli znamo), mara bi se instant pobrinula da razglasi kakva je ova, ako vec ne i da dijeli okolo sifilis

tako da, na kraju nista ni od mare ni od stefe, dok se ne odigra cijeli ples, pa makar svi ukljuceni i okolina znali da se tu samo naveliko sere
stovise, prilicno sam siguran da bi i mnogi muski zbrisali da im dode neka mara, stefica ili koja vec ljepotica i direktno im predlozi da se odu jebucnuti negdje bez obaveza
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:39   #91
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Eto zasto ja vise niti jednom ne vjerujem da nema curu, zenu, ljubavnici, cak ni kad pitam i on sigurno kaze da nema.
Tek nakon nekog vremena pocnem vjerovati, kad dobro ispitam to.

Toliko laganja radi malo picke
Pa kad neznate živjet, većini vam pička služi samo za pišanje.
Nemoram imat nikoga i svejedno ne htjet vezu.

Probaj se nekad i poseksat jer ti je dečko napet a i ti si njemu.
A ne se saksat samo kad misliš da pičkom kupuješ nešto, bilo to kupovanje pažnje, veze, statusa itd...
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:39   #92
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Eto zasto ja vise niti jednom ne vjerujem da nema curu, zenu, ljubavnici, cak ni kad pitam i on sigurno kaze da nema.
Tek nakon nekog vremena pocnem vjerovati, kad dobro ispitam to.

Toliko laganja radi malo picke
A zamisli tek, završiš s takvim u braku

Ma danas moraš biti stvarno lud za takvo nešto 😏
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:39   #93
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
bilo bi jednostavno da vi babice niste tak zloceste i komplicirane
a da ja odem stefici i pitam ju direktno i nekim cudom ona i pristane (vjerojatnost za to oboje i svi odrasli znamo), mara bi se instant pobrinula da razglasi kakva je ova, ako vec ne i da dijeli okolo sifilis

tako da, na kraju nista ni od mare ni od stefe, dok se ne odigra cijeli ples, pa makar svi ukljuceni i okolina znali da se tu samo naveliko sere
stovise, prilicno sam siguran da bi i mnogi muski zbrisali da im dode neka mara, stefica ili koja vec ljepotica i direktno im predlozi da se odu jebucnuti negdje bez obaveza
Pa zato dame i cekaju da muski naprave prvi korak
Znas onaj vic o koki koja se popiknula
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:42   #94
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
bilo bi jednostavno da vi babice niste tak zloceste i komplicirane
a da ja odem stefici i pitam ju direktno i nekim cudom ona i pristane (vjerojatnost za to oboje i svi odrasli znamo), mara bi se instant pobrinula da razglasi kakva je ova, ako vec ne i da dijeli okolo sifilis

tako da, na kraju nista ni od mare ni od stefe, dok se ne odigra cijeli ples, pa makar svi ukljuceni i okolina znali da se tu samo naveliko sere
stovise, prilicno sam siguran da bi i mnogi muski zbrisali da im dode neka mara, stefica ili koja vec ljepotica i direktno im predlozi da se odu jebucnuti negdje bez obaveza
Pa kad vi muške babe morate odmah cijeloj birtiji razglasiti da ste se igrali u mraku sa Štefom!
Štefa frče kosu, halo?! To ti je skroz dovoljno igrica koje trebaš

Ne samo da bi pobjegli, nego bi i po selu razglasili da je kurva

Koji je zajednički nazivnik ovoga?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:44   #95
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
A cuj njega
Kako znas da ona ne bi iskoristila tebe?
Moze i ona glumiti sveticu, a onda te zaskociti u sekundi
Za to živim!
Jedna kolegica mi je rekla da zračim nekom čudnom energijom, da mi kurac na oči ide van i da mogu da bi se na kornjaču popeo
Naravno vrištao sam od smijeha, ali na kraju skužio da nije daleko od istine.

Da sam povučen tip možda bi mi se dogodilo takvo što, ali odmah u startu dam do znanja da sam inicijator i da mi ga nije problem izvadit van čim ju ulovim na samo, pa se čak i žene takvog profila prepadnu i prepuste stvar meni
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:46   #96
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
da, no ipak niti one njima pridu s "daj mi xy love mjesecno i mozes me jebati i pokazivati okolo", niti oni s " ne zanima me kaj mislis i imas za reci, meni si samo za jedno dobra"
nego lijepo i po pravilima struke, jedni drugima prodaju pricu o ljubavi i blablabla...
Sad si me podsjetio....prosle godine dode meni jedan did i kaze, mala, ti si meni tako lipa, ja bi tebe vodo po moru i falio se s tobom, dao ti da budes cilo lito kod mene besplatno u kuci.
Pitam ja, u cemu je kvaka?
A on kaze, pa preko dana bi radila i brala masline, a uvece bi setala sa mnom
A ja se vec ponadala
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:46   #97
Zato su puno češći casual seksovi u velikim gradovima i metropolama gdje se malo ljudi pozna nego u nekom selu gdje će se sve saznat tko s kim i kada je bio
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:49   #98
Quote:
SpaZZZanG kaže: Pogledaj post
Za to živim!
Jedna kolegica mi je rekla da zračim nekom čudnom energijom, da mi kurac na oči ide van i da mogu da bi se na kornjaču popeo
Naravno vrištao sam od smijeha, ali na kraju skužio da nije daleko od istine.

Da sam povučen tip možda bi mi se dogodilo takvo što, ali odmah u startu dam do znanja da sam inicijator i da mi ga nije problem izvadit van čim ju ulovim na samo, pa se čak i žene takvog profila prepadnu i prepuste stvar meni
Da, to sam primjetila, za dobrog ševca uopce nije bitno jel zgodan, jel visok, nizak, koju skolu je zavrsio.
Oni jednostavno imaju tu sigurnost i magnetizam kojemu se zene i ne zele odupirati
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:52   #99
Quote:
SpaZZZanG kaže: Pogledaj post
Pa kad neznate živjet, većini vam pička služi samo za pišanje.
Nemoram imat nikoga i svejedno ne htjet vezu.

Probaj se nekad i poseksat jer ti je dečko napet a i ti si njemu.
A ne se saksat samo kad misliš da pičkom kupuješ nešto, bilo to kupovanje pažnje, veze, statusa itd...
Je, ajmo malo generalizirati, sve smo mi sponze ili nesto kupujemo pickom, of course
Sta se ti brines za sto nama sluzi picka, to se tebe ne tice.

I kak ti znas jesam se ikad poseksala s nekm tko mi je samo napet ili nisam. Ja ne govorim uopce o tome, nego o tome da seres o nekakvoj vezi i vjerojatno uzivas u tome kak se ona uhvatila u mrezu i zaljubljuje lagano, a znas da ces ju samo pojebati i odjebat. Prejadno.

Naravno da ne moras htjeti nekoga/nikoga za vezu, al onda joj ne moras lagati da zelis.
O tome ja pricam. Ali bezveze pricam, takvima kao ti to nista ne znaci, nije bitno sredstvo, samo krajnji cilj.

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
A zamisli tek, završiš s takvim u braku

Ma danas moraš biti stvarno lud za takvo nešto 😏
Srecom pa se ne mislim nikad udavati pa necu imati takvih briga . ionak se muski isto vise ni ne zele zeniti.

A i brzo prepoznam takve muljatore, ne bi dosla ni do ozbiljne veze s takvim a kamoli do braka.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:57   #100
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Zato su puno češći casual seksovi u velikim gradovima i metropolama gdje se malo ljudi pozna nego u nekom selu gdje će se sve saznat tko s kim i kada je bio
Zato najbolje prolaze likovi koji šute.
Jer ako si na sva zvona razglasio, manje su šanse da češ dobit ponovo
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger