Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 18:36   #3721
Dovode u tu upravu same neke nedorasle persone koje rade seks skandale, počevši od onog Trupca i Zemljićke, pa sad ovu gospoju u kožnim haljinama.

Ajme gdje samo nalaze takve koji misle samo na seks, a novine liče na prizemni seoski revolverblat. Trebalo bi ih pobacat amo u travu sve.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 00:34   #3722
yeaaaaa Revolverblat und Revolverblatt pežorativno i žovijalno: toalet-papier, žuti-yellow-tisak i agrokorov požutjeli tiskov-kiosk u kojem ocat kisko ulaže kvisko.

"yellow journal", "gutter paper", Revolverblatt! fck. yes!

ali, ja ipak ne bih otišao toliko daleko. VL-u iskeširam samo kad dezinficiram izbu, pa potrebujem malko tih bezvrijednih recikliranih araka da si operem prozor-windowse.. sa ajaxom.

.. a kad završim, sjednem si malo, pa otvorim internetsko im posivilo glasilo i sve žnjegove 24express satelite, i tek onda dobijem pravu organsku potrebu za doslovnim Revolverblattom tj. paloma blanca toaletnom vodicom i mekim i podatnim ko-mi-mako-sako papirusom
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 08:17   #3723
Quote:
atutto_gas kaže: Pogledaj post
yeaaaaa Revolverblat und Revolverblatt pežorativno i žovijalno: toalet-papier, žuti-yellow-tisak i agrokorov požutjeli tiskov-kiosk u kojem ocat kisko ulaže kvisko.

"yellow journal", "gutter paper", Revolverblatt! fck. yes!

ali, ja ipak ne bih otišao toliko daleko. VL-u iskeširam samo kad dezinficiram izbu, pa potrebujem malko tih bezvrijednih recikliranih araka da si operem prozor-windowse.. sa ajaxom.

.. a kad završim, sjednem si malo, pa otvorim internetsko im posivilo glasilo i sve žnjegove 24express satelite, i tek onda dobijem pravu organsku potrebu za doslovnim Revolverblattom tj. paloma blanca toaletnom vodicom i mekim i podatnim ko-mi-mako-sako papirusom

Zakaj trošiš na gluposti? Ja godinama perem prozore kauflanfovim katalogom

p.s. Možda sam fulala, ali... Imam osjećaj da VL podržava prosvjednike u Splitu protiv kazališne predststave
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 08:49   #3724
Redizajnirali su portal ali reklame i dalje nepodnošljivo iskaču, pa se niša ne može normalno čitati. Pa ako ih spašava to da čitatelje ometaju u čitanju, onda je to krik očajnika.

Koliko su ljudi samo najurili. Sad se vide rezultati onih otkaza iz 2011. godine, jer dosta tih ljudi nitko nije mogao nadomjestiti. Imaju to što imaju, a najviše lažnih crkvenjaka.
Jednom će morati priznati da je bila velika svinjarija to što su tad napravili, a sjetit se i onog prije.
trepanacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 18:14   #3725
Quote:
trepanacija kaže: Pogledaj post
Redizajnirali su portal ali reklame i dalje nepodnošljivo iskaču, pa se niša ne može normalno čitati. Pa ako ih spašava to da čitatelje ometaju u čitanju, onda je to krik očajnika.

Koliko su ljudi samo najurili. Sad se vide rezultati onih otkaza iz 2011. godine, jer dosta tih ljudi nitko nije mogao nadomjestiti. Imaju to što imaju, a najviše lažnih crkvenjaka.
Jednom će morati priznati da je bila velika svinjarija to što su tad napravili, a sjetit se i onog prije.
A da ta ekipa čistača izmoli bar pokoru zbog onog što su napravili ljudima 2011. godine. Kad već nisu u stanju napraviti neki pravi potez i pokazati da imaju neku ljudsku stranu. Ali, problem je što nemaju.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 20:21   #3726
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
A da ta ekipa čistača izmoli bar pokoru zbog onog što su napravili ljudima 2011. godine. Kad već nisu u stanju napraviti neki pravi potez i pokazati da imaju neku ljudsku stranu. Ali, problem je što nemaju.
Vidiš, bez obzira na slabosti koje im se vide iz aviona, meni su oni i dalje bolji od konkurencije. Izbor tema im je bolji i životniji, naslovi su privlačniji, znaju procijeniti što je vijest a što nije i kada je nečega dosta. I informativniji su a to je razlog zbog kojeg ljudi kupuju novine. A da su daleko od onoga što su nekada bili oko toga nema dileme.
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 20:57   #3727
Quote:
donaldduck kaže: Pogledaj post
Vidiš, bez obzira na slabosti koje im se vide iz aviona, meni su oni i dalje bolji od konkurencije. Izbor tema im je bolji i životniji, naslovi su privlačniji, znaju procijeniti što je vijest a što nije i kada je nečega dosta. I informativniji su a to je razlog zbog kojeg ljudi kupuju novine. A da su daleko od onoga što su nekada bili oko toga nema dileme.
Ne bih se složila s tobom.

Bilo je raznih padova, ali od 2011. počinje potonuće, od dolaska Trupca, Turkija i te ekipe i od selidbe u Buzin. To nije običan pad zbog tiraže, interneta i to, nego moralno posrnuće (ne znam drugu adekvatnu riječ).

Oni su baš kao virusi (iako tijelo nije bilo najzdravije ni prije njih). Vjerojatno si gledao poneki film o vanzemaljcima koji napadaju, pa bi to bilo nešto slično.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:19   #3728
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila s tobom.

Bilo je raznih padova, ali od 2011. počinje potonuće, od dolaska Trupca, Turkija i te ekipe i od selidbe u Buzin. To nije običan pad zbog tiraže, interneta i to, nego moralno posrnuće (ne znam drugu adekvatnu riječ).

Oni su baš kao virusi (iako tijelo nije bilo najzdravije ni prije njih). Vjerojatno si gledao poneki film o vanzemaljcima koji napadaju, pa bi to bilo nešto slično.
Ništa od toga ne dovodim u pitanje. Samo konstatiram da je čak i takav vl informativniji i bolji od jl-a. Tamo je antikadroviranje vjerojatno doseglo svoje magične vrhunce. Što im se vidi i po toliko smanjenom utjecaju u društvu da polako ali sigurno postaju irelevantni. S vl-om to još uvijek nije slučaj, barem ne do te mjere.
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 00:29   #3729
Quote:
donaldduck kaže: Pogledaj post
Ništa od toga ne dovodim u pitanje. Samo konstatiram da je čak i takav vl informativniji i bolji od jl-a. Tamo je antikadroviranje vjerojatno doseglo svoje magične vrhunce. Što im se vidi i po toliko smanjenom utjecaju u društvu da polako ali sigurno postaju irelevantni. S vl-om to još uvijek nije slučaj, barem ne do te mjere.
Možda se nećete sjetiti, ali mislim da je sve krenulo u tri pizze materine s reklamom "za ljude sa stavom". Ne odričem time pravo vlasnika da njegove novine zagovaraju vanzemaljce koji rastu u mahunama graška ili desničare ili pastafarijance... Ali za to izvesti treba imati a) muda b) sposobne urednike c) minimum spremnih novinara. A toga u Večernjaku nikad nije bilo. Ono što je i bilo bilo je nesposobno ili je imalo krivu vrstu spolovila. Šefovi su voljeli glumiti veličine, uživali su u onome "moj je veći od tvoga", ali nikad nisu ustrajali ni na čemu. Na primjer, slušam jednog od šefova na nekom poslovnom ručku i on priča da rade konzervativne, demokršćanske novine bla bla bla... Da, baš demokršćanske... I meni je to bilo malo fiju briju. I onda otvoriš novine i čitaš veru čudinu, čitaš kak je super godina štakora, kak ce blizanci ovaj tjedan hebat jeza u ledja... Pa čitaš eksplicitne opise svega i svačega pa promoviraju cure koji se drapaju ne prije braka nego prije srednje škole, pa hvale i slave rastavljene višestruke preljubnike, političke konvertite i sve vrste političko-gospodaskih kurvi ( bukvalno i figurativno). Uz sve to tone pravopisnih grešaka, loše prevedenih tekstova ( engl prevede srpski portal pa Vl prepiše i zaboravi prevest bar na ijekavicu ako ne na hrvatski) i da, konzervativne novine nisu stranačke. A to ovi ne kuže. O situacijama Ivan Zak, Mejaši etc ne zelim ni govoriti jer je to ispod svake razine. Neki prilozi su im apsolutno nečitljivi, a scena/kultura/ekran su izvor smijeha 99 posto ljudi koji znaju kako stvari stoje u tim branšama
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 10:06   #3730
Portal je doista odlicno redizajniran,bas ugodno za oci i pregledno.
Sad samo kakav ce sadrzaj upakiravati. Knjige ne treba suditi prema koricama. Hoce li preostali vecernjakovci imati snage za nesto vise.
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 10:54   #3731
Quote:
trepanacija kaže: Pogledaj post
Koliko su ljudi samo najurili.
vidim da nisu najurili fašistoidne trolove, koji spamaju šovinističke, toksične komentare.

napravili su od tog portala nečitljivu kakalinu.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:07   #3732
Portal izgleda bolje nego prije, bar se čini tako na prvu..
Ono prije je bilo ajme..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:12   #3733
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
vidim da nisu najurili fašistoidne trolove, koji spamaju šovinističke, toksične komentare.

napravili su od tog portala nečitljivu kakalinu.
Ne vjerujem da netko iz Večernjaka trola na portalu. Sigurno nitko od najurenih ljudi. nije to taj profil ljudi.
trepanacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:43   #3734
Quote:
laurarezidba kaže: Pogledaj post
Dovode u tu upravu same neke nedorasle persone koje rade seks skandale, počevši od onog Trupca i Zemljićke, pa sad ovu gospoju u kožnim haljinama.

Ajme gdje samo nalaze takve koji misle samo na seks, a novine liče na prizemni seoski revolverblat. Trebalo bi ih pobacat amo u travu sve.
Jel to ova Andrea seksa s pjevačem
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 12:22   #3735
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Jel to ova Andrea seksa s pjevačem
Još su bolji oni kao iz serijala "Mijenjam ženu".
laurarezidba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 16:23   #3736
Opet gužve na granici sa Slovenijom. Na Maclju se čeka dva sata.
Zna li netko gdje je taj Maclj?
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:38   #3737
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
Opet gužve na granici sa Slovenijom. Na Maclju se čeka dva sata.
Zna li netko gdje je taj Maclj?
Macelj je u Krapinsko-zagorskoj županiji gdje su toponimi na dijalektu kojim se govori. Macelj - Maclju. Moram vas razočarati, ima dijelova Hrvatske koji nisu Imotski, Osijek i Split. U tim se krajevima koristi i kajkavština. Fala na pažnji. Nadam se da sam bila jasna. Btw. Bilo bi super da TV i radijski voditelji nauče pravilno naglašavati Pantovčak, kak su u VL naučili sklanjati Macelj
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 22:31   #3738
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Macelj je u Krapinsko-zagorskoj županiji gdje su toponimi na dijalektu kojim se govori. Macelj - Maclju. Moram vas razočarati, ima dijelova Hrvatske koji nisu Imotski, Osijek i Split. U tim se krajevima koristi i kajkavština. Fala na pažnji. Nadam se da sam bila jasna. Btw. Bilo bi super da TV i radijski voditelji nauče pravilno naglašavati Pantovčak, kak su u VL naučili sklanjati Macelj
Tako se deklinira na dijalektu. VL nije lokalno glasilo nego novine koje su navodno nacionalne pa bi morale i pisati knjizevnim (standardnim) jezikom. Osim ako nemaju ambiciju postati Zagorski list ili Glas Turopolja.
believer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 22:54   #3739
Quote:
believer kaže: Pogledaj post
Tako se deklinira na dijalektu. VL nije lokalno glasilo nego novine koje su navodno nacionalne pa bi morale i pisati knjizevnim (standardnim) jezikom. Osim ako nemaju ambiciju postati Zagorski list ili Glas Turopolja.
Ma je li? zakaj onda moja sestra živi u Širokobriškoj ulici?
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 23:04   #3740
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Ma je li? zakaj onda moja sestra živi u Širokobriškoj ulici?
Zato jer je opet netko bio nepisMan.
Gdje je uopće ta ulica?

Pa mi ionako nemamo jedinstveni pravopis, najbolje da još svatko počne koristiti lokalizme kako i kada mu se sprdne..

btw.
Što si toliko agresivna/an?
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.