Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2011., 01:16   #2061
Naručila bih neki body lotion VS, imate li koju preporuku, obzirom da nisam još ništa uzimala njihovo. Nešto hidratantno, i da fino miriše Vidim imaju brdo toga u ponudi, tooo mouch, ne znam šta bih

Kakva su sjajila?
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 13:52   #2062
Da li je neka od vas naručivala haljine ili džempere? Htjela bih da naručim pa me zanimaju veličine, da li su brojevi malo veći kao i kod kupaćih ili jednostavno da se izmjerim pa šta bude?
maja_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 20:21   #2063
Quote:
maja_86 kaže: Pogledaj post
Da li je neka od vas naručivala haljine ili džempere? Htjela bih da naručim pa me zanimaju veličine, da li su brojevi malo veći kao i kod kupaćih ili jednostavno da se izmjerim pa šta bude?
ja sam naručivala i haljine i džempere.uglavnom,sve xs i nema greške jer su im modeli obilati.ako si naš S,bez straha uzmi njihov XS.
__________________
ja ne svijetlim.ja sijevam.
Giulia Farnese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 20:50   #2064
Hvala Giulia, uzecu XS. Ako mi kupaci XS odgovara i ovo ce sigurno
maja_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 09:39   #2065
curke, sto ste narucivale od zimskih stvari? dojmovi!?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 12:49   #2066
Da li je neko iz Istre-Pule naručivao robu,gdje ste ju išli podići,da li ste morali što platiti,ja bi naručila neke stvari pa me zanima ima li kakvih "caka" da izbjegnem carinu?p.s,Može i na pp informacije.
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 01:29   #2067
želim i ja na jednu njihovu reviju

savršenooo

http://tv.jutarnji.hr/video/show/e26...a30d87c9d54047
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 19:38   #2068
Bok, htijela bih naručiti jedan kostim od VS. Nisam nikad prije naručivala pa me malo strah :/ Ako netko naručuje pa da naruči i za mene, ako nije problem
zainteresirani nek se jave na pm ( naravno da će dobit i neku proviziju )
smoooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 20:17   #2069
http://danas.net.hr/svijet/page/2011/12/16/0127006.html

za sve ljubiteljice VS-a, možda će vas zanimat da iako trguju pod "fair trade" geslom, koje znači da djeca ne smiju radit...
Pogađate, otkriveno je da upravo mala djeca beru pamuk za ovu pohlepnu gamad!!
__________________
"Ne sudite Božje svete ideale prema mojoj nesposobnosti da ih ostvarim." L.N.Tolstoj
hotesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 19:44   #2070
na vs je snizenje
(d)evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:05   #2071
Informacija za sve koji uzimaju Victoria's Secret MIRACULOUS Push up
a dvoume se uzeti AA ili A košarice.

Velika je razlika između AA i A košarica,sigurno 5cm kao što se vidi na slici.
(ispod je A a na njemu je AA)

Meni koja inače nosim naš 75 A ko saliven stoji njihov 34AA.
Nadam se na će nekome pomoći ovaj post,da sam znala da je tolika razlika
u košaricama nebi sad imala jedan grudnjak viška koji je u prodaji.
__________________
asos,MNG,VS stvari♡
rancher is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:12   #2072
Quote:
rancher kaže: Pogledaj post
Meni koja inače nosim naš 75 A ko saliven stoji njihov 34AA.
Nadam se na će nekome pomoći ovaj post,da sam znala da je tolika razlika
u košaricama nebi sad imala jedan grudnjak viška koji je u prodaji.
e sad,ja nosim naš 75 D,njihov 34 D i apsolutno mi nema nikakve razlike u veličini košarica.imam čak i taj nesritni miraculous (po meni njihov najgori grudnjak ikad,pari anatomsko pomagalo a ne grudnjak) i opet mi nema nikakvih razlika u košarici,aj možda su pinkicu manje nego kod ostalih vs grudnjaka.

eto,to je moje iskustvo sa vs grudnjacima koje kupujem zadnjih 5 godina.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:47   #2073
Quote:
Angor kaže: Pogledaj post
Da li je neko iz Istre-Pule naručivao robu,gdje ste ju išli podići,da li ste morali što platiti,ja bi naručila neke stvari pa me zanima ima li kakvih "caka" da izbjegnem carinu?p.s,Može i na pp informacije.
ja sam narucivala.roba ti stigne u rijeku na carinu.ako ti je ispod 160 kn zajedno s postarinom doci ce ti doma a ako ti je iznad 160kn vjerojatno ce te ocarinit (oko 40%) vrijedosti paketa.kad te carine onda te nazovu ili ti posalju mail ili dobijes papiric u postanski sanducic da ti je paket na carini i da im trebas faksirat racun koji potvrduje koliko si platila taj paket i kazu ti koliko im trebas platit za carinu.kad to platis i faksiras im potvrdu paket ti dode doma na vrata
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 00:13   #2074
Quote:
pika2711 kaže: Pogledaj post
ja sam narucivala.roba ti stigne u rijeku na carinu.ako ti je ispod 160 kn zajedno s postarinom doci ce ti doma a ako ti je iznad 160kn vjerojatno ce te ocarinit (oko 40%) vrijedosti paketa.kad te carine onda te nazovu ili ti posalju mail ili dobijes papiric u postanski sanducic da ti je paket na carini i da im trebas faksirat racun koji potvrduje koliko si platila taj paket i kazu ti koliko im trebas platit za carinu.kad to platis i faksiras im potvrdu paket ti dode doma na vrata
Ok,thanks.
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 10:36   #2075
Ja zelim svasta iz VS Ali prvo moram malo dotjerati liniju Pa cu se pocastiti sa stvarcicama iz VS.
Auntie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:13   #2076
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
e sad,ja nosim naš 75 D,njihov 34 D i apsolutno mi nema nikakve razlike u veličini košarica.imam čak i taj nesritni miraculous (po meni njihov najgori grudnjak ikad,pari anatomsko pomagalo a ne grudnjak) i opet mi nema nikakvih razlika u košarici,aj možda su pinkicu manje nego kod ostalih vs grudnjaka.

eto,to je moje iskustvo sa vs grudnjacima koje kupujem zadnjih 5 godina.
Nisam spominjala veličinu 75D niti sam napisala da njihova veličina 34D ne odgovara našem 75D,samo sam opisala razliku između MIRACULOUS modela 34A i 34AA.
MIRACULOUS Push up modeli i jesu predstavljeni kao ekstremno podstavljeni i dodaju dvije veličine u košaricama za maksimalan dekolte i punoću zato ih ti vidiš kao "pari anatomsko pomagalo a ne grudnjak".
__________________
asos,MNG,VS stvari♡
rancher is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:16   #2077
Quote:
rancher kaže: Pogledaj post
e sad,
nisam pisala o veličini 75D niti sam napisala da njihova veličina 34D ne odgovara našem 75D,samo sam opisala razliku između MIRACULOUS modela 34A i 34AA.
MIRACULOUS Push up modeli i jesu opisani kao ekstremno podstavljeni i dodaju dvije veličine u košaricama za maksimalan dekolte i punoću zato ih ti vidiš kao "pari anatomsko pomagalo a ne grudnjak".
ok.ja sam mislila da,između ostalog,želiš reć da naša veličina košarice ne odgovara njihovoj tj.da nosiš naš 75A a njihov 75 (34) AA
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 19:50   #2078
Izluđuje me hebeni VS,kuma mi se ponudila uzeti dva kaputa,slike tih kaputa su samo odnaprijed,sad sam piku kontaktirala budući da ću preko nje uzeti da ih pita za slike sa druge strane.Ne mislim uzeti nešto napamet.
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 23:24   #2079
Hahahaha, Diechmann krade ideje VS

http://www.deichmann.hr/site/hr/cata...roduct=1089091

http://www.victoriassecret.com/ss/Sa...ame=vsdWrapper
Minnie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 12:37   #2080
Cure jel neka od vas naručivala one njihove prekrasne haljine
malazara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.