Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2009., 23:36   #1061
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
čekaj da mi dođe ovaj M, pa ću još vidjeti jel će mi biti preširok okolo.
A je da, imaš pravo, tko zna hoće bit dobar.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 07:22   #1062
e hvala! i treba mi xs..
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 13:09   #1063
Molim za pomoć.. dakle, naručila sam s VS robice koja me s poštarinom izašla 156USD, i jučer sam iz UPS dobila obavijest da je paket kod njih, da ide na carinjenje te da im pošaljem punomoć i fotocopy osobne. Danas sam dobila predračun na 540 kn, od kojih je 215 kn samo trošak njihovog posredovanje. Moje pitanje je da li sam ja obvezna koristiti njihove usluge kod carinjenja, ili mogu tražiti da paket dostave u carinarnicu Varaždin (iz okolice VŽ-a sam) pa da ja sama odem na carinu i to riješim? I kako je uopće moj paket išao preko UPS, označila sam standard shipping, bez doplate za ubrzanu dostavu?
__________________
Ako se ponekad osjećaš malena, neučinkovita,zapostavljena i depresivna...uvijek se sjeti da si nekada bila najbrži i pobjednički spermij u svojoj skupini!!
mala floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 18:28   #1064
Quote:
mala floramy kaže: Pogledaj post
Molim za pomoć.. dakle, naručila sam s VS robice koja me s poštarinom izašla 156USD, i jučer sam iz UPS dobila obavijest da je paket kod njih, da ide na carinjenje te da im pošaljem punomoć i fotocopy osobne. Danas sam dobila predračun na 540 kn, od kojih je 215 kn samo trošak njihovog posredovanje. Moje pitanje je da li sam ja obvezna koristiti njihove usluge kod carinjenja, ili mogu tražiti da paket dostave u carinarnicu Varaždin (iz okolice VŽ-a sam) pa da ja sama odem na carinu i to riješim? I kako je uopće moj paket išao preko UPS, označila sam standard shipping, bez doplate za ubrzanu dostavu?
Kod tako većih iznosa UPS traži da te "zastupa" špediter. Ti si na to pristala nakon što si potpisala dokument. VS koristi UPS tj sadašnji Overseas i to ti njima spada pod standardni shipping. Samo što ako je manji iznos ide na carinarnicu pošta ili u tvoju lokalnu poštu s iznosom koji trebaš platiti, a veći idu direktno na UPS jer oni ti isto imaju svoju ispostavu carine. Na žalost mislim da sada više ne možeš ništa.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 12:09   #1065
Pitala bih vas iskusnije oko ovih kodova za popust u VS. Kako to funkcionira uopće? Vidim da ima neki kod za ukucat ali ne znam jeli to važi samo za jednu naručenu stvar ili na više njih. Ma općenito me sve zanima oko naručivanja s tim kodom i dobijanju dodatnih popusta. Kod na linku je vidim već istekao... Dali ih često bude?
Puno Vam hvala!
http://www2.victoriassecret.com/html...LTO/index.html
__________________
*Prodaja krpica*
Reese Viola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 12:53   #1066
Onaj zadnji kod za 40% popusta je vrijedio samo za jedan sniženi artikl (ja se zeznula jer mislila da vrijedi za sve pa napunila košaricu, a snizilo mi onda samo najskuplji artikl).
Inače prije nego što ukucaš kod, moraš na checkout-u kliknut dolje ispod košarice na gornji od ona dva kružića (sorry na ovom bedastom objašnjenju, ne znam bolje) i onda kasnije upisat kod kad te zatraži.

Imaju svako malo te neke posebne ponude, ponekad popust na određeni komad, ponekad uz pojedinu narudžbu neki komad gratis a imaju i nenormalna sezonska sniženja - ja nedavno kupila 2 fenomenalna badića za otprilike 100kn.
Get Thee To A Nunnery is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 12:27   #1067
pomoć!

cure, molim pomoć.
prije mjesec i pol naručila sam badić i dosao je za 12 dana i sve je bilo ok. a u drugoj naruđbi prije 2 tjedna sam zabunom naručila 2 gornja djela badića umjesto gornjeg i donjeg i danas sam podigla paket i vidim sranje. druga dva badića su ok, i sva tri grudnjaka su ok, al kaj da radim s ovim? da im pošaljem mail? da im to odmah poštom pošaljem kao exchange ili? dajte pomozite....

badić je ovaj: Boho tropical sliding triangle top
http://www2.victoriassecret.com/comm...nbr=1232&atp=a
lucky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 12:37   #1068
Mislim da ti se bas ne isplati vracati i placati postarinu za to. Bolje bi ti bilo da narucis jos jedan i donji dio pa da ga prodas, mislim da njihove badice nije tesko prodati....
Ja sam se isto zeznula s onim popustom od 40% jer sam ocekivala da ce sve smanjiti za taj postotak a oni samo jednu stvar.....

Sad cekam carinu
Hello_Kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 18:34   #1069
Meni se prilikom zadnje narudžbe po prvi puta dogodilo da su mi poslali krivu robu. Naručila sam neku vesticu na vezanje, a ono došla dočevita sa obješenim ovratnikom. Hvala Bogu tu dolčevitu sam ionako planirala uzeti idući mjesec pa nisam htjela mjenjati, a i pogodili su dobru veličinu i boju. Koja slučajnost!
__________________
No guru, no method, no teacher
macavrtiguza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 00:27   #1070
Ja sam narucila dva kupaca prije lita, u jednom sam se kupala dva puta, u drugom 10ak mozda. Taj prvi ima izvezen gornji dio, neke perlice i vec kad san ga prvi put obukla neke perlice su ispale , a na ovom drugom se donji dio malo razvuka. Al zapravo me jedino smeta sta im one trakice za vezivanje nisu rastezljive (bar na ovim mojima nisu).
Sta se tice velicine, donji dio S mi je ok iako inace nosim M/L, a gornji dio sam narucila M, a bolji bi mi bija L jer su in kupaci dosta izrezaniji nego nasi, tako da moran bit pazljiva .
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 16:52   #1071
ima tko neki od ovih badica:
victoriassecret 1
victoriassecret 2
victoriassecret 3
victoriassecret 4

razmisljam da narucm ali neznam koji ni sama
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:08   #1072
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ima tko neki od ovih badica:
victoriassecret 1
victoriassecret 2
victoriassecret 3
victoriassecret 4

razmisljam da narucm ali neznam koji ni sama
ja imam ovaj drugi,metalic dot..presladak je,dosta čvrst.

samo..meni se čini da se njihovi kostimi dosta brzo razvuku..a i donji dio bi tila da je manji..xs a ima materijala koliko oćeš..čak mi i brazilian cut njihov nije dovoljno otvoren..
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:10   #1073
oblica - mozes poslikat gornji dio s nutarnje strane pliz zanima me koliko je podstavljen ako je plizzz plizzzz
ja bi uzela neki od ta 4 i taj "tvoj" mi je skoro i najljepsi ali cini mi se i najmanje podstavljen a ja imam majusne pa bi da imas push upa
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:25   #1074
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
oblica - mozes poslikat gornji dio s nutarnje strane pliz zanima me koliko je podstavljen ako je plizzz plizzzz
ja bi uzela neki od ta 4 i taj "tvoj" mi je skoro i najljepsi ali cini mi se i najmanje podstavljen a ja imam majusne pa bi da imas push upa
mogu ti jedino poslat mms..aj na pm ako oćeš tako.
je,podstavljen je,nije puno,lagano,nije baš push up.
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 01:52   #1075
meni je 4. predivan uzivo, moja prijateljica ga je imala samo u onoj ciklama-bijelo-smedoj varijanti, super mi je ta ˝suknjica˝
i ovaj na tockice je isto super, ako ti dobro stoji ovakav gornji dio
prvi mi je bezvezan, preobican , drugi mi je bolji u plavoj boji
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 11:27   #1076
Ovaj prvi ti ima u sebi jastucice koje mozes izvaditi. Plus sto je on napravljen od deblje spuzve. I kroj je takav da ti cice stoje bas kao i na njihovoj slici tj veliki je izrez.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 11:56   #1077
lilit drugi
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 16:14   #1078
šalju li oni paket kao gift? naručila bi uggsice pa me zanima
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 16:15   #1079
salju, 6 dolara kosta gift wrap ako se ne varam
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 16:16   #1080
bi li to pomoglo kod carine?
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.