Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2007., 14:29   #21
U Mostaru je 2.6. i 3.6. 2007. nacionalna zavrsnica KMNL (Katoličke Malonogometne Lige). Manje vise pravila su vrlo slicna FUTSAL pravilima tj. jako slicna ima nekih sitnih odsutpanja bar sta se igralo u biskupijskin ligama sad u Mostaru neznamo kakva ce bit pravila to cemo saznat uskoro al izgleda da ce bit izmjena nekih. Naravno igra se sustav 4 igraca + vratar. Ja san nastupa u ligi Splitko-Makarske nadbiskupije iz nase lige idu 2 predstavnika u Mostar sta nije slucaj za druge lige iz kojih koliko znam ide samo prvak. Mogu slobodno rec i nije samo moje misljenje da je KMNL liga bar ova Splitko-Makarske nadbiskupije jako kvalitetna. Finale ove godine se igralo u sportskoj dvorani u Solinu između Solina (župa Gospa od Otoka) i Ravnih Njiva (jedan splitski kvart župa Sv. Matej). Pobjedija je Solin rezultatom 1:0. Obe ekipe su sastavljene od igraca koji igraju ili su igrali 1 i 2 Hrv malonogometnu ligu. Tako da je finale bilo na vrlo visokoj razini. U Mostaru ce bit jako zanimljivo! Koliko znam pobjednik tog turnira tj. nacionalni prvak ide na svjetsko prvenstvo u Rim dakle u igri je vrlo velika stvar. Bitno je napomenit da je ovaj turnir u Mostaru na nacionalnoj razini tako da uz predstavnike hrvatskih nadbiskupija imamo i predstavnike i iz BiH. Jedva cekamo!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:31   #22
HVALA!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.05.2007., 14:35   #23
naša futsal liga - splitska liga
 
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 12:08   #24
turnir

turnir u malom nogometu odrzati ce se 19 i 20 svibnja 2007 u sklopu proslave Dana Zaprudja, zainteresirani se mogu javiti na mob.091/519-3321 Brane ili 098/318-062 Hrvoje
hvala
 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:50   #25
u doc formatu, zakaj?
http://www.malinogomet.hr/
http://www.futsalbalkan.com/
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:52   #26
http://malonogometnaliga.com/
http://www.planet-gol.hr/novosti/
http://www.nogometnitrening.com/inde...d=187&Itemid=1
http://www.tinasport.hr/
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 16:08   #27
FUTSAL TAKTIKA

Quote:
krunccrni kaže: Pogledaj post
Da mi posaljes na mail ako je moguce. [email protected]
hvala!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 13:14   #28
Da li netko zna nesto o nacionalnoj završnici katoličke malonogometne lige koja se odigrava 2. i 3. lipnja u Mostaru. Odnosno skupine ce se ja mislin igrat u 4 razlicita grada (Mostar, Široki, Čitluk i Čapljina). Kakve su ekipe iz drugih županija, da li igraju igrači I i II HMNL kao sta je slučaj za predstavnike Splitske županije? Kakva je organizacija, dvorane i slicni podaci ako netko zna?
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 20:33   #29
subota 17h sava centar, sesvete, uspinjača-mnk brodosplit
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 02:26   #30
Ja obožavam gledati futsal, nažalost a ne znam zašto , je jako malo medijski popraćen, pa je uopće teško i saznati za tekme, a kamoli nešto drugo
__________________
NetPrevaranti,
Milenche, 0 points, Aid
milenche is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 18:41   #31
Quote:
milenche kaže: Pogledaj post
Ja obožavam gledati futsal, nažalost a ne znam zašto , je jako malo medijski popraćen, pa je uopće teško i saznati za tekme, a kamoli nešto drugo
Imas CROfutsal na toj stranici imas sve rasporede utakmica I i II HMNL a i neke turnire i lige uostalom imas i linkove koje smo ti ja i ostali momci stavili na forum (pogledaj prijasnje postove). Na zalost na TV-u futsal je slabo zastupljen al polako se pocelo na lokalnim televizijama prenosit ili davat snimke nekih interesantnih utakmica. Nadan se da ce ih bit sve vise i vise.

Evo jedan mali apel za sve koji ovo budu citali.
Momci i cure ako igrate mali nogomet igrajte po futsal pravilima (4+1) jer jedino tako futsal moze napredovat sto vise ljudi igra po pravilima to bolje!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 21:03   #32
4+1 je zakon! 5+1 je meni prestatično i puno manje zanimljivo nego 4+1!
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 16:58   #33
100% pure FUTSAL

Quote:
krunccrni kaže: Pogledaj post
4+1 je zakon! 5+1 je meni prestatično i puno manje zanimljivo nego 4+1!
Slažen se u potpunosti!

Samo nije stvar jedino toga, već stvar je u tome šta su FUTSAL pravila prihvaćena od strane FIFA-e i to su službena pravila po kojima se igraju sve službene lige.Po meni bi se od osnovnih škola preko srednjih trebali profesori tjelesnog stavit naglasak ako se igra vec mali nogomet neka se onda igra po pravilima kako triba jer jedino tako može napredovat FUTSAL a da ne govorin turniri koje igra velik broj ljudi, koji se igraju cesto 5+1 i s balunon br.5 to nikom ne pomaže a FUTSAL ne napreduje.
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 17:13   #34
PETAK, 21h dvorana u Sesvetama, Sava centar, Uspinjača-Gospić druga tekma za prvaka Hrvatske!
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 22:06   #35
Drago mi je da su Uspinjaća i Gospić u finalu! Dizu mi tlak ekipe koje se kroz prvenstvo šlepaju a onda u play-off-u dizu formu a da ne govorin kupovina inozemnih igraca samo za zavrsnicu prvenstva.mislim da bi liga dobila jos vise na kvaliteti kad bi se igralo samo dvokruzno.e pa onda ne bi bilo slepanja i kalkuliranja kroz prvenstvo.
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 00:10   #36
Thumbs up

Ovih dana u mrezu je pusten portal, koji radi na promociji futsala (malog nogometa) i temelji na snimkama utakmica futsala.
Pored prvenstva Slovenije narednih dana stavljamo i snimke utakmica sa podrucja bivse Jugoslavije, a pored snimka ima i tekucih vesti futsala

www.videoslofutsal.com
kredn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 18:26   #37
Malonogometni klub Cerje traži golmana, po mogućnosti s nekim futsal iskustvom,starosti do 25 godina.

Više o klubu na MNKCERJE
Zainteresirani javite se na [email protected]
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 14:51   #38
Malonogometni klub Cerje traži golmana, po mogućnosti s nekim futsal iskustvom,starosti do 25 godina.

Više o klubu na MNKCERJE
Zainteresirani javite se na [email protected]
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 22:00   #39
Dali postoji neki program p2p ili slično za gledat Z1 kada prikazuju snimke prve lige?
Raptor' is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 18:03   #40
neznam, prošlu sezonu su bile snimke nedjeljom navečer, ove sezone ih nije bilo,jedino ako će opet počet.
Bio sam na utakmici Orkan i Vrgorac u subotu u Sesvetama i snimao je neki lik utakmicu s kamerom, sad neznam dali je to bilo za z1 ili??
krunccrni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.